Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

Erkek Takı Modelleri

(0 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Taş Rengi
Fiyata Göre
Taş İsmi
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(42)
(1)
(1)
(9)
(10)
(1)
(21)
(2)
(3)
(1)
(5)
(1)
(1)
(2)
(3)
(17)
(1)
(4)
(7)
(1)
(2)
(10)
(1)
(1)
(1)
(64)
(1)
(1)
(1)
(8)
(1)
(1)
(1)
Taş Rengi
(14)
(17)
(31)
(2)
(23)
(3)
(30)
(2)
(1)
(6)
(64)
(1)
(8)
(10)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Erkek Takı

En az kadınlar kadar erkeklerin de dış görünüşüne önem verdiği günümüz dünyasında erkek modası da son derece istikrarlı bir çizgide ilerlemektedir. Tıpkı kadınlar gibi erkek giyim modası da uç noktalara kadar ulaşmış ve sıra dışı pek çok ürün yeni sezonda son derece zevkli tasarımcılar sayesinde modayı takip eden ve de şıklığına son derece önem veren erkeklerin beğenisine sunulmuştur. Bunun yanı sıra giyim ile birlikte aynı zamanda takı da birinden ayrı tutulamayan iki şeydir. Erkek takı modelleri de kıyafeti ve tarzı tamamlamak konusunda ihtiyaç duyulan bir unsur olarak piyasaya sürülür. Hatta bazen öyle bir noktaya gelmiştir ki bazen bir takı bir kıyafetten bile çok daha önemli bir hale gelebilir ve bir insan sırf o takı için bile kıyafet konseptini o takıya uygun olması adına kombin edebilir. Bu açıdan bakıldığı zaman takıların artık bu noktada amacını aştığını da söyleyebiliriz. Bu durumun da en büyük nedeninin muhteşem takılar dizayn eden yetenekli tasarımcılar olduğunu belirtmekte fayda var. So CHIC markasının bir birinden yetenekli tasarımcılarının son derece özgün ve kişiye özel, muhteşem tasarımcıları sadece kadınlar için yepyeni takı ve aksesuarlar üretmekle kalmamış aynı zamanda erkekler için de son derece tasarım harikası ve de son derece şık erkek takı ve aksesuar modelleri dizayn etmiştir. So CHIC markasının yetenekli tasarımcıları tarafından hazırlanan yepyeni ve son model takı tasarımları yeni sezon modelleri görmek için So CHIC mağazalarından yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra So CHIC ürünlerinin satışını yapan internet sitelerinden de So CHIC markasının yeni sezon erkek takı tasarım modellerine ulaşabilirsiniz.

Erkek Küpe Modelleri

Bir erkeğe en çok yakışan takılardan biri de çok büyük bir olasılık ile küpedir denebilir. Geçmiş olduğumuz yıllar içerisinde bir takım kesimlerin son derece mesafeli durduğu erkek küpe modelleri artık günümüzde hemen hemen her çevre için son derece normal bir hale gelmiş durumdadır. Hal böyle iken pek çok kesim tarafından kabul gören erkek küpe modelleri de haliyle pek çok farklı sebebe bağlı olarak çeşitlilik göstermiştir. Bu nedenle ortaya çok farklı erkek küpe modelleri çıkmıştır. Yeni sezonda So CHIC mağazalarında çok fazla erkek küpe modellerine ulaşmanız da mümkündür. Erkek küpe çeşitleri olarak en çok tercih edilen her zaman için gümüş küpe modelleri olmuştur. Sağlık bakımından da en çok tercih edilmesi gereken küpe modeli de her zaman için tabiatı ile gümüş tercih edilmesi çok önemlidir. Neden derseniz çünkü kulak ile doğrudan bir temas halinde olacak bir takı olması itibari ile sahte malzeme kullanılarak yapılmış olan bir küpe alerjilere hatta iltihaplara bile neden olabilir. Bu yüzden mutlaka gümüş ya da çelik küpe tercih edilmesi insan sağlığı açısından son derece uygun bir tercih olacaktır. Erkek takı çeşitleri arasında en çok satılan ürünlerden biri olarak erkek küpe modellerinin en başta geldiği söylenebilir.

Erkekler İçin Takı ve Aksesuar Seçimi

Giyim tarzı ile aksesuar ve takılar kesinlikle bir birinden ayrı düşünülemez. Giyim tarzını tamamlamak amacı ile dizayn edilmiş olan erkek takı ve aksesuarlar genel olarak belirli bir çizgide ilerleme kat eder. Klasik bir giyim tarzına sahip olan bir erkek için tamamen klasik ve son derece ağır aksesuar ve erkek takı modelleri tercih edilirken daha spor tarzda giyim tarzına sahip olan bir erkeğin biraz daha renkli ve daha spor erkek takı modellerini tercih ettiğini söylemek mümkün. Günümüzde tesbih modelleri de çok kullanılan erkek takıları arasında yerini almıştır. Klasik bir gömlek ile klasik bir tarzda erkek takısı kullanan bir erkek bütünsel olarak gayet istikrarlı bir giyim tarzında ilerler. Örnek vermek gerekirse klasik bir gömlek ya da klasik bir takım elbise giymiş olan bir erkek bu giyim tarzını son derece klasik ve belirli bir ağırlığı olan son derece rafine bir çizgide bulunan klasik tarzda erkek küpe modeli ya da erkek kol düğmesi kullanmak son derece doğru bir seçenek olacaktır.

Erkekler İçin Kolye Çeşitleri

Erkek takı tasarımı son yıllar içerisinde son derece sıra dışı ve farklı modeller ile takı seven erkekler için pek çok yeni ürün sunmaktadır. So CHIC yeni sezonda erkek takı modelleri olarak son derece zengin bir katalog sunmuştur. Erkek takı modelleri oldukça zengin olmakla birlikte sürekli olarak da yenilenmeye devam etmektedir. Erkek takı çeşitleri içerisinde en güzel modelleri So CHIC mağazalarında yer alır. Erkek kolye modelleri daha çok yakası açık erkek tişörtleri ile son derece uyumlu bir kombin oluşturacaktır.

Erkek Bileklik Modelleri

Erkekler için en çok dizayn edilen bir takı daha var ise o da kesin olarak bileklik modelleri olacaktır. Bir erkeğin en çok ve son derece rahat bir biçimde kullanabileceği erkek takı modeli şüphesiz bileklik olacaktır. So CHIC markasının yani sezon erkek takı modelleri için So CHIC erkek takı modeli şeklinde bir arama yapabilirsiniz. Erkek bileklik modelleri her zevke ve her kıyafete uygun olacak bir şekilde pek çok ürün seçeneğini çok kolay bir şekilde bulabilmeniz mümkün olacaktır. Erkek bileklik modelleri daha çok düz ve parıltıdan son derece uzak tasarımlar ile gözlenir. Hem kadınlar için hem de erkekler için de olan bileklik modelleri olsa da kadınlar için genel olarak zirkon taş ile kaplanmış olan modeller tercih edilir.

Erkek Yüzük Modelleri

Tüm takı çeşitleri için hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği takı ve aksesuarlar tasarlanır ve bu tasarım takı ve aksesuarların çok fazla çeşidinin dizayn edilmesi de çok fazla seçenek imkânı olması açısından son derece önemli olacak demektir. Bu nedenle çok fazla erkek takı çeşidi bulma şansı bulduğunuz So CHIC markasına ait ürünlerin satıldığı internet siteleri üzerinden de bu çeşitleri görebilmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra yeni sezon erkek takı modellerini hemen hemen her alışveriş merkezinde yer alan So CHIC mağazalarından da bulabilirsiniz. Erkek takı modelleri içerisinde erkek yüzük çeşitleri de son dönemlerin en çok tercih edilen erkek takı modelleri olmuştur. Erkek yüzük modelleri de malzeme bakımından son derece sağlam olarak bilinen çelik kaplama yüzüklerdir. Erkek takı modelleri içerisinde en çok da gümüş kaplama erkek yüzük modelleri yer alır. Bunun yanı sıra genel olarak erkek ve kadın için ortak kullanımı bulunan pek çok takı çeşidi var iken yüzük de erkek ve kadın için ortak tasarımlarda kullanılabilir. Sadece erkek ve kadınların parmak ölçüleri farklı olacağı için aynı ürünler ortak kullanım için uygun olamayabilir ancak bu tarz benzer ve ortak tasarımda yer alan erkek yüzük modelleri beğeniye göre de büyük ölçüde değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda bir kadın çok beğendiği bir erkek yüzük modelini de en küçük parmak boyuna göre olan modelden baş parmak için tercih edebilir. Erkek takı modelleri için So CHIC tasarımlarından yararlanabilirsiniz.

back to top

UYARI!