En Yeni Tasarımları Keşfet!

Altın Küpe

(93 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Ürün Cinsi (1)
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(29)
(192)
(93)
(9)
(98)
Taş İsmi
(6)
(1)
(1)
(3)
(2)
(2)
(2)
(4)
(56)
(8)
Tema
(1)
(1)
Taş Rengi
(5)
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
Koleksiyon
(15)
(4)
(4)
(58)
(11)
Materyal
(4)
(4)
(3)
(8)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
14 Ayar Rose Altın Küpe 14 Ayar Rose Altın Küpe M000407245
14 Ayar Rose Altın Küpe

9302,00 TL

7441,00 TL

Daha Fazla Göster

Altın küpe, hayatınızın her alanında tercih edebileceğiniz şık aksesuarların başında gelir. Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz bu aksesuarlar ile zarif, şık, özgür, çılgın, elegant, spor, klasik gibi birçok farklı tarza ve şıklığa bürünebilirsiniz. Günlük hayatınızda ve gece hayatınızda sizlere eşlik eden bu aksesuarlar özellikle kadınlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerdir. So CHIC altın küpe modelleri ile her daim kendine güvenen ve mutlu kadınlar şıklığına şıklık katmaya devam ediyor. Tarzınızın simgesi olan küpeler ile dilediğiniz hissiyatı yansıtabilir ve dilediğiniz özgürlükte kulaklarınızı süsleyebilirsiniz. Kusursuz bir görünüm yakalamanın en büyük yardımcısı olan modern tasarım altın küpe çeşitleri ile farkınızı ortaya çıkarmak sizin elinizde. Günlük hayatınızda severek takacağınız tek taş altın küpe, figür altın küpe, halka altın küpe gibi zarif ve her kıyafete uygun olacak modeller ile şık görünebilirsiniz. Özellikle her ortamda takılabilecek ve her kıyafete uygunluğu ile dikkatleri üzerine çeken tek taş ve halka altın küpeler her yaşta kadının kullanabileceği tarzda üretilmiş ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Altın Küpe Modelleri

Altın değerli bir maden olup pek çok aksesuarın değerini arttırmak ve uzun süreli kullanım sağlamasına yardımcı olmaktadır. Takıldığı andan itibaren çıkarmak istemeyeceğiniz altın küpeler birçok farklı tarzda karşımıza çıkmaktadır. Yıldızlı altın küpe, altın halka küpe, küçük altın küpe, taşlı altın küpe, sallantılı altın küpe, altın baget küpe ve daha birçok farklı model ve seçenekleri ile hayatınızın her anında kullanabileceğiniz modelleri ile beğenileri üzerine toplamaktadır. 

Modern Tasarım Altın Küpe Çeşitleri

Aksesuarlar genel olarak içerdikleri şekiller itibari ile her anlamda bir modelini bulabileceğiniz geniş model skalasına sahip ürünlerdir. Halka altın küpelerin taşlı, dar, geniş olanlar tek taş altın küpelerin sarı altından ya da beyaz altından yapılmış olanları, üzerlerinde bulunan değerli taşın büyüklüğü ya da taş şeklinin kar tanesi, yıldız, çiçek, klasik model gibi farklı modellere sahip olmasından da anlaşılacağı yüzlerce çeşidi ve kullanım alanı olan ürünlerdir. Kaliteli yapısından dolayı çok sık tercih edilen ve giyilen her giysi türü ile bütünlük sağlayan altın küpe çeşitleri mutlaka her kadının takı kutusunda bulunan ürünlerin başında gelir.

Altın Küpe Fiyatları 2022

Gösterişli bir tarz yaratmak için satın alacağınız büyük taşlı ya da büyük boyutlu altın küpeler ile zengin bir duruş sergileyebilir ya da daha minimal küpeler ile her alanda şıklığı yakalayabilirsiniz. Altın küpe fiyatları 2022 yılında da siz değerli kullanıcılarının bütçesini zorlamayacak şekilde tasarlanıp satışa sunulmaktadır. Her bütçeye uygun olabilecek 8 ayar altın küpe fiyatları, 10 ayar altın küpe, 14 ayar altın küpe fiyatları bütçenize uygun olan modeli alabilmeniz için beğeninize sunulmuştur. Altın küpe fiyatları genel anlamda altının değerli bir maden olmasından dolayı diğer materyallere göre biraz daha pahalı gibi görünse de sağladığı uzun kullanım imkânı ile bu fiyatları karşılayabilecek etkide ürünlerdir. Altın halka küpe fiyatları ile taşlı altın küpe modelleri arasındaki fiyatlar farklı olacaktır. Her altın küpe modeli ve ayarına göre farklı fiyattır. 

En Çok Satılan Altın Küpe Modelleri Nelerdir?

En çok satılan altın küpe modelleri geniş bir skalaya sahip olsa da en çok satılan ürünlere örnek olarak tek taş altın küpeler ve halka altın küpeleri geniş kullanım imkânı sağladıklarından dolayı söyleyebiliriz. Her kıyafete uyumları ile dikkatleri üzerine çeken bu küpeler mutlaka her kadının sahip olduğu ürünler arasında yerini alır. Bunun yanı sıra aksesuarlar genel anlamda çok iyi birer hediyelik araçlardır. Dilediğiniz kişiye dilediğiniz zaman hediye edebileceğiniz altın küpe çeşitleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özellikle tek taş altın küpe modelleri her kadının severek kullandığı ürünler olduklarından dolayı ve klasikleşmiş bir tür oldukları için mutlaka hediyeyi vereceğiniz kişi tarafından beğenilir. Bazen kıyafetlerinize uygun olabilecek takılar arasınız ve çoğu zaman riske girmemek adına tek taş küpeleri takıp çıkarsınız, bunun nedeni tek taş altın küpelerin her giysiye kolaylıkla uyum sağlamasıdır. Böylelikle yanlış küpe seçimlerine sebebiyet vermeden şıklığınızdan da ödün vermezsiniz. 

Anneye Hediye Altın Küpe Modelleri

Anneye hediye altın küpe modelleri arasında da tek taş altın küpeler, inci detaylı altın küpeler, sarkıt altın küpeler dikkatleri üzerine çekiyor. So CHIC siz değerli kullanıcıları için her yaş ve tarza uygun altın küpe çeşitlerini beğeninize sunmaktadır. Sizlerde bu muhteşem altın küpeleri dilerseniz kendiniz kullanmak için dilerseniz de sevdiklerinize hediye etmek için satın alabilir şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. 

Altın Küpe Nasıl Anlaşılır?

Altın; yatırım yapmak, hediye etmek ya da kullanmak amacı ile tercih edilen değerli madenlerden biridir. Kolay işlenebilme özelliği sayesinde çok farklı modellerde bulabileceğiniz altın takılarda farklı ayarlar ile karşınıza çıkar. Çoğu kişi altın satın alırken gerçekliği ile ilgili endişeye düşmektedir. Bu durumda altın küpe nasıl anlaşılır gibi soruları beraberinde getirir. Öncelikle şunu söylemek gerekiyor ki bir altının ayarı satın aldığınız ürünlerin sertliği ve yumuşaklığı hakkında bilgi vermektedir. Örneğin ayarı düşük bir altın daha serttir. Yani 8 ayar altın 14 ayar altın küpeye göre daha sert yapıdadır. Bunu takiben 14 ayar altın küpe 22 ayar altın küpeye oranla daha sert yapıdadır. Türkiye’de 8, 10, 14, 18 ve 22 ayar altınlar mevcuttur. Altın küpe nasıl anlaşılır? Sorunuzun cevabı ise son derece basittir. Takıların iç kısmında bulunan kodlar ayarları gösterir. Bu kodlara bakarak küpenin altın olup olmadığını ya da kaç ayar altın olduğunu anlayabilirsiniz. Eğer emin olamıyorsanız bir kuyumcuya giderek yardım alabilirsiniz. 

Altın Küpe Nasıl Temizlenir?

Altın, kendi başına parlak sarı renkte bir yapıya sahiptir. Altın çeşitli yöntemler ile işlenerek farklı aksesuarlar ile bedenimizi süsler. Bu aksesuarlar küpe, kolye, yüzük, bilezik, halhal, kıkırdak küpesi, gerdanlık, taç, kemer gibi farklı aksesuarlardır. Altından üretilen aksesuarların bakımlarının doğru şekilde yapılması gerekir. Böylelikle kullanacağınız ürünlerin ömrü daha uzun ve görünümleri daha parlak olur. Altınlarda zaman ilerledikçe solar ya da renk değiştirebilirler bu normal bir durum olması ile birlikte bakımı ve temizliği yapıldığı zaman ilk günkü parlaklığına ve görünümüne kolayca bürünebilirler. 

Öncelikle bakıma başlamadan küpenizin detaylarını incelemeniz yapacağınız bakımın doğru olmasından dolayı önemli bir detaydır. Eğer küpede değerli taşlar varsa taşın bakımını ayrıca yapmanız gerekebilir. Altın küpenin üzerinde yağ, kir gibi dış etkenler bulunuyorsa altın parlatıcılarından yardım alabilirsiniz. Parlatıcıyı yumuşak yapılı beze dökerek yumuşak hareketler ile altın küpelerinizi ovalamanız yeterli olacaktır. Küpelerin parladığını göreceksiniz. Düzenli olarak yapmış olduğunuz bu işlemler sayesinde altın ürünleriniz ve altın küpelerinizin ömrü uzayacak ve ilk günkü parlaklığını koruyacaktır. Eğer kir ve yağ çok fazla ise hafif bir deterjanlı su içerisinde birkaç dakika bekleterek orta sertlikte bir fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz. Böylelikle ilk günkü ışıltısına kavuşacaktır. Küpelerinizi koyacağınız suyun sıcaklığına dikkat etmeniz önemlidir. Aşırı sıcaktan korumanız gereken altınlarınızı soğuğa yakın ılık suda bekletebilirsiniz. Aşırı sıcak suda altın renk değiştirebilmektedir. Ya da altın küpelerinizi profesyonel ellere bırakarak temizleme işlemlerini yaptırabilirsiniz.


back to top

UYARI!