En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Yıldız Kolye

(67 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Ürün Cinsi
Tema (1)
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(63)
(4)
Tema
(2)
(24)
(46)
(84)
(53)
(23)
(55)
(16)
(21)
(13)
(37)
(9)
(12)
(2)
(15)
(16)
(1)
(9)
(3)
(67)
(4)
(6)
Taş İsmi
(2)
(2)
(3)
(2)
(1)
(1)
(3)
(16)
(1)
(1)
(30)
(2)
Taş Rengi
(48)
(2)
(1)
(1)
(3)
(1)
(2)
Koleksiyon
(1)
(12)
(2)
(3)
(1)
(1)
(1)
Materyal Rengi
(23)
(8)
(20)
(12)
Kolye Uzunluğu
(1)
(4)
(4)
(19)
(6)
(2)
(2)
(3)
(6)
(14)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Kolyeler kadınları zarif, şık, farklı gösteren aksesuar türleridir. Takılar kadın, erkek, çocuk, yaşlı, genç herkes tarafından severek takılan süslerdir. Kimi zaman sade görünümünüzü hareketlendirmek için kimi zamanlar daha da ışıldamak için takılar takarız. Bazen de hissettiğiniz gibi görünmek için farklı aksesuar çeşitleri kullanırsınız. Rengârenk kolyeler, bileklikler, küpeler, tektaş kolye gibi aksesuarları kullanmaktan hoşlanırız. Takılar genel olarak bedenimizin bazı bölgelerini süslemek ve daha güzel görünmek için kullandığımız aksesuarlar olsalar da kendinizi ifade etmenin de en etkili yollarından birisidir. Bazı durumlarda kıyafetlerimize uyum sağlaması için kullanılan aksesuarlar bazı durumlarda karşı tarafa mesaj vermek için kullanılırlar. Geniş ürün yelpazesine sahip takıların arasında en sık kullanılan çeşidi olan kolyeler ise çok farklı tasarımları ile tüm dikkatleri üzerine çeken ürünlerdir. Kolyeler giysilerinizin âdeta son dokunuşudur. Sadece bir kolye tüm havanızı ve kıyafetinizin ambiyansını değiştirebilir. Siyah bir gömlek ve altına giyeceğiniz Jean ile spor bir görünüm yaratmışken takacağınız zarif taşlı kolye ile anında klasik bir görünüme kavuşursunuz. Bu anlamda size son derece destek sağlayan kolyeler her kadının severek kullandığı başlıca aksesuar türüdür. 

Yıldız Kolye Modelleri

Hediyelik kolye olarak sıkça tercih edilen kolye çeşitlerinin hediye edeceğiniz kişiyi anımsatan hikâyeleri olması hediye sahibini son derece mutlu eden bir detaydır. Piyasada çok fazla türü bulunan kolyeler arasında son dönemlerde en dikkat çeken modeli ise yıldız kolye modelleridir. Taktığınız anda sizi bir yıldız gibi hissettirecek yıldızlı kolye ile dilediğiniz zaman zarif dilediğiniz zaman ise sportif bir görünüme kavuşabileceksiniz. Çok farklı modelleri bulunan yıldız kolyesi 3D şeklinde, bir plaka üzerinde, taşlı, taşsız, gümüş yıldız kolye, altın yıldız kolye, sarkıt yıldız kolye, kutup yıldızı kolye, taşlı yıldız kolye, yıldız pırlanta kolye, yıldız uçlu kolye, yıldız desenli kolye, kuzey yıldızı kolye, yıldız şeklinde kolye gibi farklı çeşitleri bulunur. Kendi tarzınıza uygun olan modeli alarak çok şık bir görünüme kavuşabilir tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Yıldızlı kolye modelini dilerseniz gökyüzü kolye modeli ve yıldız küpe ile kombinleyerek harika bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Yıldız Kolye Nasıl Olur?

Kolyeler boyun kısımlarına takılan ve bazen boyumuzu daha uzun bazen ise daha kısa gösteren ürünlerdir. Düz sade modellerinin bile harikalar yaratarak çok farklı görünmenizi sağladığı ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olduğu aşikâr. Özellikle yıldız kolye modelleri ile farkınızı ortaya koymanız son derece basittir. Yıldız kolye takmak istiyor, ama yıldız kolye nasıl olur? Diye merak ediyorsanız So CHIC modellerine göz gezdirerek kendi tarzınıza uygun olacak modelleri inceleyebilirsiniz. Yıldız kolyeler bazen bir plaka üzerine çizilmiş bazen büyük yıldız simgeli bazen küçük yıldız boyutunda gibi birbirinden farklı türleri ve modelleri bulunur. Tişört tayt ikilisine gümüş yıldız kolye takabilir enerjik görünümünüzü arttırabilirsiniz. Ya da şık bir elbise giyip altın yıldız kolye ya da pırlanta yıldız kolye takarak zerafetinize zerafet katabilir dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmış olan yıldız kolye seçimi daha çok kolyenin tarzına dikkat ederek almanız size her kombinde kullanım imkânı sağlar. 

Yıldız Şeklinde Kolye Ne Anlama Gelir?

Sevgilinize, annenize, kardeşinize, arkadaşınıza yıldız sembolü olan kolye hediye ederek ona yıldızlar kadar güzel ve değerli olduğunu hissettirebilir ve bu kolyeyi severek kullanmasına olanak tanıyabilirsiniz. Bazen bazı hediyeler sözcükler ile değil görünümleri ile kendinizi ifade etmenizde yardımcı olurlar. İşte bu sadece bu sebep bile neden yıldızlı kolye tercih edilmelidir? Sorusunun cevabı olabilir. Farklı yıldız türleri tasarlanmış kolye modelleri bulabilirsiniz. Bu farklı yıldızlar arasında kutup yıldızı kolye çeşitleri de vardır. Sözcüklerle ifade edilemeyen sözler, belirli sembolleri taşıyan ürünlerle söylenebilir. Kutup yıldızı kolye modeli de tam da böyle bir kolyedir. Kutup yıldızı kolyeyi kutup yıldızı küpe ile takım olarak kullanabilirsiniz. Vazgeçilmez gördüğünüz birisine alınabilecek en güzel hediyelerden biridir. Kuzey yıldızı ise yerinde sabit kalan bir yıldızdır. Dünya dönerken o hep kaldığı yerde kalır. Yani kuzey yıldızı modeli olan bir kolyeyi hayat devam etse de bir sürü olaylar akıp geçse de ben hep sendeyim ve seninleyim dediğiniz kişilere hediye edebilir kalbini fethedebilirsiniz. Ayrıca yönünü kaybedenlere yol gösteren bir yıldız olduğundan dolayı yön bulmanıza destek olan kişilere hediye ederek onları bu anlamlı hediye ile mutlu edebilirsiniz. 

Yıldızlı Kolye Renk ve Materyal Çeşitleri

Bir aksesuarı anlamlı kılan sadece modeli değil aynı zamanda materyal seçimidir. Örneğin kutup yıldızı gümüş kolyeler hem bütçe dostu hem de beyaz ışıltıları sayesinde göz alıcı modellerdir. Gümüş ve altın madenler diğer materyallerden yapılan ürünlere nazaran çok daha kaliteli ve değerli madenlerdir. Ancak yine de kullanım aşamasında dikkat ederek ve bakımını yaparak kullanmanız size uzun süreli kullanım imkânı verecektir. Özellikle yıldız kolyelerin köşeleri saçlarınıza, gömleğinize takılmaması için özel göstererek takmanız hem kolyeyi koruyacak hem de takıldığı yeri. Taşlarla donanmış bir yıldız kolyenin sağladığı ışıltı ve göz alıcı parlaklık başka hiçbir aksesuar takmanıza gerek bırakmayacak şıklıkta ve zarafette modeller ile doludur. Özellikle gece kullanımlarına uygun olan taşlı yıldızlı kolyeler tek başına harikalar yaratabilecek türde ürünlerdir. Gökyüzünün ışıltısını yansıtan bu parlak kolyeler sıra sıra dizilmiş yıldızlar ile boynunuzu süsleyerek size eşsiz bir hava katacak. Plakalar üzerine çizilmiş yıldızlar ile tasarlanmış kolye modelleriyle hiç çıkarmadan kullanabileceğiz konforlu kullanım imkânı sağlayan modelleri ise çok sık tercih edilmektedir. 925 Ayar Gümüş, 8 ayar, 14 ayar, 18 ayar altın modelleri, uzun ve kısa zincir boyları ile dilediğiniz tarzda kullanabileceğiz kolyeler tarzınızı yansıtan aynalardır. 

Neden Yıldızlı Kolye Tercih Edilmelidir?

Bazen ise sevdiğiniz kişiye onu sevdiğinizi söylemenin en kolay yoludur. Farklı dillerde seni seviyorum yazılı kutup yıldızı kolyeler ile partnerinize karşı hissettiklerinizi söylemenizi sağlar. Hem ışıl ışıl parlamak hem de çok abartılı olmak istemiyorsanız yıldız kolye çeşitleri tam size göre ürünlerdir. Uzun zincirlerin ucuna takacağınız biraz büyük kutup yıldızı ya da plaka üzerine çizilmiş yıldız şeklindeki kolye ile farklı ve özgürlükçü bir hava yaratırken, kısa zincirlerin ucuna takacağınız mini boy yıldız figürleri ile daha zarafeti ve daha kibar görünüme kavuşabilirsiniz. Tercihi sizin tarzınıza kalmış olan yıldız kolye modellerinin tamamı sizin hangi giysi içerisinde olursanız olun güzelliğinize güzellik katacak olan ürünleridir. Kolay yoldan riske girmeden şık olmanın yolu gökyüzünün güzelliği olan yıldızlardan geçer. Işıldayan gökyüzünü boynunuza sığdırmak ve ışıldamak için yıldız kolye çeşitleri çok doğru bir karar olacak. 

Yıldız Kolye Fiyatları

Yıldızlar evrensel bir şekildir ve bu yüzden bu şekillerden yapılan hiçbir aksesuar, giyim tarzı ürünlerin modası geçmez. Ve tüm dünya tarafından severek kullanılır. So CHIC yüksek kalitesi ve uygun fiyat performansı ile kullanıcılarına avantajlar sağlamaya devam ediyor.  Yıldız kolye fiyatları her bütçeye uyum sağlayarak her kadının şıklığına şıklık katmaya devam ediyor. Her bütçeye uygun fiyatları, dayanıklı yapıları, kaliteli görünümleri ile her kadının boynunu süsleyecek olan yıldız kolye çeşitleri her yaşta ki kadının ilgisini çekiyor. Hem hediye olarak verebileceğini hem de kendiniz için satın alarak severek kullanabileceğiniz farklı tarzlarda ki yıldız kolyeleri hiç sıkılmadan ve modası geçmede gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz modelleri oluşturuyor.

back to top

UYARI!