En Yeni Tasarımları Keşfet!

Aksesuar

(156 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Marka
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Cinsiyet
Materyal
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(21)
(2)
(56)
(2)
(3)
(7)
(2)
(3)
(4)
(55)
(1)
Marka
(2)
(1)
(152)
(1)
Taş İsmi
(1)
(1)
(8)
(3)
(4)
(9)
(1)
(84)
(1)
(2)
Taş Rengi
(73)
(1)
(1)
(4)
(3)
(2)
(4)
(4)
(4)
(1)
(1)
(1)
(3)
Koleksiyon
(9)
(1)
(4)
Cinsiyet
(8)
(133)
(13)
Materyal
(112)
(22)
(1)
Materyal Rengi
(42)
(1)
(34)
(30)
(1)
(2)
(1)
(3)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kadınlar için aksesuar kullanımı son derece önemlidir. Giydiğiniz kıyafetler ile taktığınız takıların ve aksesuarların da bir arada ve birbirleri ile müthiş bir uyum içinde olmaları da son derece büyük önem taşır. Üzerinizde bulundurduğunuz herhangi bir aksesuar sizi her yönden o kadar çok etkiler ki hatta buna siz kendiniz bile şaşar kalırsınız. Evrende her şeyin belli bir denge ve uyum halinde olduğu düşüncesinden yola çıkacak olursak siz ve sizin yaptığınız hareketlerin tamamı ve bununla birlikte üzerinizde bulunan herhangi bir renk, desen ve en ufak bir aksesuar bile o kadar büyük bir önem taşır ki… Enerjinizin yükselmesi ya da tamamen aşağı düşmesi gibi pek çok şeyin sizin dış görünüşünüz ile çok yakından ilgisi vardır. Yani sizin evrene yaydığınız enerji ile evrenin size verdiği her şey birbirinin yansıması olarak değerlendirilebilir. Bir bakıma evren ile bir alışveriş halinde olduğunuzu bilmeniz ve adımlarınızı da ona uygun olarak bu bilinç ile atmanız son derece önemli olacaktır. Evren sizi her şeye rağmen bir bütün olarak algılar. Üzerinizde yer alacak olan her şeyin de doğru enerjiler yansıtmasını bekler. Bu noktada üzerinizde yer alan şeylerin doğru enerjiyi yansıtması demek size uygun olan yani sizin frekansınız ile birebir uyum sağlayacak şeyleri yansıtması gereklidir. Tabii ki giydiğiniz kıyafet ile de ilişkili olarak son derece uyumlu ve tam anlamıyla birbirini tamamlayan parçalar olması da çok önemlidir ancak hem kıyafetleriniz ile bir arada görsel açıdan muhteşem bir uyum yakalaması hem de enerjisel olarak size faydalı olması çok önemlidir.

Aksesuarlarınız ile Kıyafetlerinizi Tamamlayın

Giyim tarzınız tam olarak sizi yansıtır. Giydiğiniz kıyafetler sizin bir nevi kartvizitinizdir. Bunu asla unutmanız gerekir. O kartviziti de en doğru şekilde süslemeniz ve ışığını yansıtması için olanak tanımanız gerekir. Bunu yapmanın tek yolu da giydiğiniz kıyafete uygun olan aksesuar ve takıyı üzerinde taşımaktan geçer. Kimliğinizi yansıtan giyim tarzınıza en uygun olan aksesuar ve takı seçimi bu bağlamda son derece önemlidir. Birbiri ile uyumlu olmayan herhangi bir kombin ile alakasız bir takı ya da aksesuar taktığınız zaman tamamen dam üstünde saksağan dedikleri türden alakasın bir şey ortaya çıkar. Örneğin tamamen klasik bir gömlek giymişsinizdir ya da üzerinde payetleri olan son derece şık bir bluz ile yine ona uygun üzeri ışıltılı işlemeler ile süslü bir etek veya pantolon, kıyafetlerinizde tam bir şıklık yakalamış olabilirsiniz. Peki, bu şıklığın tam olması için ne yapmanız gerekir? Elbette ki bu şıklığınız tam olarak yansısın ve bu şıklık devam etsin isterseniz istiyorsanız bunun üzerinizde bulundurduğunuz bir takı ya da aksesuar ile tamamlamanız gerekir. Yani o kadar şık bir giyim tarzına bürünmüş bir durumdayken üzerinize son derece spor ya da çok renkli adeta bir renk cümbüşü olan takılar ile göz yormayın. Bununla birlikte son derece şık ve şatafatlı bir kıyafetin üzerine yine aynı ölçüde şatafatlı ve parıltılı takılar ve aksesuarlar takıp da kendinizi komik ve rüküş bir hale getirmeyin. Giydiğiniz kıyafete göre takı ve aksesuar seçimi son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. So CHIC mağazalarında çeşitli aksesuar ve takı modelleri bulabilir ve her tür giyim tarzı için muhteşem takılar ve aksesuarlar bulabilirsiniz.

Günlük Kıyafet ile Aksesuar Seçimi

Her tür kıyafet ve her tür giyim tarzı için belirli gruplara ayrılan takı ve aksesuar çeşidi vardır. Siz günlük hayatta her zaman giydiğiniz kıyafetleri ile uyum sağlayacak takı ve aksesuarlar almak istiyorsanız bunun için genel olarak kıyafetlerinizi şöyle bir gözden geçirmelisiniz. Eğer ki bir takı ve aksesuar mağazasına gitmişseniz ve kıyafetleriniz için aksesuar seçimi yapmakta zorlanıyorsanız ilk önce en çok giymeyi tercih ettiğiniz rengi bir gözden geçirmeniz gerekecektir. Günlük kıyafetleriniz hep desenli ve çok fazla renkten oluşan kıyafetlerden oluşuyor ise kullanacağınız aksesuar ve takıların da rengârenk ve çok aşırı abartıya kaçan detaylar barındıran takı ve aksesuarlar olmaması gerekir. Tragus küpe modelleri de günlük kıyafetlerinizle kolayca kombinleyebileceğiniz sade aksesuar çeşitlerinden birisidir. Öte yandan gardırobunuz daha çok düz renk ve ekseri olarak tek parça elbiseler ile dolu ise kesinlikle daha süslü ve daha renkli takı ve aksesuarlar kullanmayı tercih etmeniz gerekir. Bu şekilde günlük kıyafetinize gerekli olan hareketi katmış olursunuz.

Klasik Kıyafetler İçin Aksesuar Seçimi

Aksesuar ve takı seçimi çok kolaymış gibi dursa da aslına bakarsanız bu konuda son derece detaylı bir yaklaşım sergilemeniz gerekecektir. Aksesuar seçiminiz her konuda olabilir. Örneğin bir piercing takmak istiyorsunuz fakat klasik bir kıyafet ile piercing takmak konusunda şüpheleriniz olacaktır. Klasik kıyafetleriniz ile elbette piercing takmanız uygun olacaktır. Siz tam tersini düşünseniz de So CHIC markasının yetenekli tasarımcılarının sizinle aynı fikirde olmadığı yeni sezon aksesuar modellerine bakıldığında çok açık bir biçimde görünüyor. Klasik bir kıyafet ile son derece modern ve küçük pırıltılar bulunan taşlı bir piercing ya da altın sarısı aksesuar modelleri, klasik giyim tarzını benimsemiş olan bir kadının kıyafetleri ile son derece muhteşem bir uyum içinde olacaktır.

Aksesuar Seçimi Neye Göre Yapılmalıdır?

Takı ve aksesuar mağazalarının her yeni sezon ürünleri belli bir çizgidedir. Mesela en önde gelen aksesuar ve takı markası olan So CHIC markasının tüm sezonlarına bakacak olursanız belirli ve rafine bir çizgide dizayn edilmiş olan takı ve aksesuar modelleri klasik ve modern kadının giyim tarzı ile bütünsel bir uyum yaratacak ölçüde olması bakımından kendi içinde son derece tutarlıdır. Aksesuar seçiminiz giyim tarzınız ile doğrudan bir uyum halinde olması gerektiği için kıyafetlerinize göre tercihlerde bulunmanız gerekir. Aksesuar seçimi yaparken her zaman istikrarlı olmakta fayda var. Yani genel olarak tarzınıza uygun olan aksesuarları tercih edip bunun devamının da aynı marka ve aynı tarz modellerde olmasına özen gösterin. Unutmayın ki bu sizin de ne kadar istikrarlı ve tutarlı bir insan olduğunuzu gösterir.

Burçlara Göre Aksesuarlar So CHIC Vitrinlerinde

So CHIC aksesuar modelleri içerisinde herkese hitap edebilecek düzeyde tasarlanmış olan aksesuar çeşitleri vardır. Her burcu yansıtan aksesuar modelleri ve çeşitleri olması genel anlamda belirli bir kalıptan çıkıp her tür zevke uygun bir hale getirilmiştir. Hemen hemen her kadın burçlar ile son derece yakından ilgili olduğu için burçlara özel aksesuar modelleri de son derece büyük bir öneme sahiptir. Her insan kendi burcunu sembolize eden herhangi bir takı ya da bir aksesuarı üzerinde taşımak ister. Aksesuar seçimi yaparken burcunuza uygun olan ve o burcu tasvir eden semboller kullanılarak tasarlanmış olan takı ve aksesuar modelleri en çok tercih edilen takı ve aksesuar modelleri içerisinde yer alır. Ayrıyeten dışarıdan bakıldığı zaman da her burcu sembolize eden tasvir gayet hoş bir görünümde olması sebebiyle son derece şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

back to top

UYARI!