FİLTRELE
Taş İsmi
Marka
Kategori
Materyal
Yüzük Ölçüsü
Ürün Cinsi
Materyal Rengi
Taş Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata göre filtrele

Filtreler

Kaplan Gözü Taşlı 20 Cm Erkek Çelik Bileklik Kaplan Gözü Taşlı 20 Cm Erkek Çelik Bileklik 02421381199
Kaplan Gözü Taşlı 20 Cm Erkek Çelik Bileklik

192,00 TL

%10 İNDİRİM172,80 TL

Nacak Figürlü Gümüş Erkek Yüzük Nacak Figürlü Gümüş Erkek Yüzük 072598402
Nacak Figürlü Gümüş Erkek Yüzük

719,00 TL

%10 İNDİRİM647,10 TL

Jasper Taşlı Erkek Bileklik Jasper Taşlı Erkek Bileklik E0304151599
Jasper Taşlı Erkek Bileklik

232,00 TL

%10 İNDİRİM208,80 TL

 Erkek Çelik Bileklik  Erkek Çelik Bileklik 00600450219
Erkek Çelik Bileklik

443,00 TL

%10 İNDİRİM398,70 TL

6 Mm Parlak Çelik Erkek Bileklik 6 mm Parlak Çelik Erkek Bileklik 02411689999
6 Mm Parlak Çelik Erkek Bileklik

283,00 TL

%10 İNDİRİM254,70 TL

Erkek 60 Cm Çelik Zincir Kolye Erkek 60 Cm Çelik Zincir Kolye 02424029960
Erkek 60 Cm Çelik Zincir Kolye

167,00 TL

%10 İNDİRİM150,30 TL

Erkek 75 Cm Çelik Zincir Kolye Erkek 75 Cm Çelik Zincir Kolye 02424029975
Erkek 75 Cm Çelik Zincir Kolye

167,00 TL

%10 İNDİRİM150,30 TL

Gri Kyanit Doğal Taşlı Gümüş Erkek Bileklik Gri Kyanit Doğal Taşlı Gümüş Erkek Bileklik 1064309002
Gri Kyanit Doğal Taşlı Gümüş Erkek Bileklik

175,00 TL

%10 İNDİRİM157,50 TL

Babalar Günü Hediyesi

Babalar günü, hayatınızın her anında yanınızda olarak size destek olan babanıza olan sevgi ve minnetinizi gösterebileceğiniz en özel günlerden birisidir. Siz de çeşitli babalar günü hediyesi alternatifleri sayesinde babanızın bu kendi özel gününü çok daha unutamayacağı bir hale getirebilirsiniz. Babalar gününde, babanızın tarzına uygun çeşitli hediye önerileri arasından siz de beğendiğiniz hediyeleri tercih edebilir, böylece babanıza olan sevginizi dışarıya yansıtma imkanı da bulabilirsiniz. Babalar günü hediyesi seçerken So CHIC tarafından özel olarak hazırlanan farklı koleksiyonları da bir arada görüntüleyerek, en uygun hediyelere çok daha kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Peki, babalar günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz hediyeler nelerdir ve babalar gününde hediye seçimi sırasında nelere dikkat edilmelidir?

Babalar Günü Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her özel günde olduğu gibi Babalar Günü hediyesi seçerken dikkat edilmesi gereken farklı kriterler bulunuyor. Herhangi bir kişiye hediye alırken dikkat etmeniz gereken en temel nokta, aldığınız hediyenin, hediye aldınız kişinin tarzına uygun olmasıdır. Babalar Günü için hediye seçimi yapacağınız zaman da aldığınız hediyenin babanızın tarzına uygun olduğu ve bu hediyenin babanız için mümkün olduğu kadar kullanışlı olacağına dikkat etmeniz en temel noktalar arasında yer alıyor. Hediye olarak biblo ve benzeri eşyalardan ziyade, babanızın gün içerisinde kullanabileceği bir hediye istiyorsanız bu noktada aldığınız hediyenin babanızın giyim tarzına ve zevklerine uyması oldukça önemlidir. 

So CHIC’de Babalar Günü hediyesi için tercih edebileceğiniz birçok alternatif bulunuyor. Çok daha modern giyim tarzına sahip erkeklerin özellikle yaz aylarında kullanmaktan hoşlandığı farklı birçok güneş gözlüğü modeli, So CHIC’in özel koleksiyonlarında göz alıcı tarzları ile sizleri bekliyor. Özel olarak tasarlanan güneş gözlükleri, farklı tarzlara uyum sağlayacak tasarım ve renk seçeneklerinde üretilmektedir. Bu sayede siz de babanızın yüz hatlarına ve giyim tarzına uyacak gözlük modellerine çok daha kısa süre içerisinde ulaşabilir, babanızın yıllar boyunca kullanabileceği Güneş Gözlüklerine sahip olabilirsiniz.

Tesbih modelleri, babalar günü için tercih edilen hediyeler arasında bulunuyor. So CHIC’de yer alan yüzlerce farklı tespit modeli arasından sizde babanızın tarzını tamamlayacak tespih modellerini keşfedebilirsiniz So CHIC tesbih modellerinde akik, Kaplan taşı, ametist, kalsedon ve oniks gibi farklı doğal taşlar tercih edilmektedir. Farklı renk seçenekleri ve tasarımlar ile sunulan tesbih modelleri her tarza uygun yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. So CHIC tesbih modelleri ile sizde babanıza, hayal özel gününü çok daha unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Eşiniz İçin Babalar Günü Hediyesi

Babalar günü hediyesi, sadece kişilerin babalarına hediye aldığı değil aynı zamanda kadınların da eşlerine hediye almaktan hoşlandığı bir gündür. Bu nedenle babalar gününde, eşine hediye seçmekte zorlanan birçok kadın da bulunuyor. Eşiniz için babalar günü hediyesi seçimi yaparken, farklı giyim ürünleri, ev eşyaları ve biblolar ya da farklı tarzlara uygun çeşitli aksesuar modellerini seçebilirsiniz. Günümüzde erkeklerin özellikle günlük giyim tarzında kullanmaktan hoşlandığı farklı birçok bileklik modeli bulunuyor. So CHIC erkek bileklik modelleri, farklı tarzlardan hoşlanan erkeklere hitap edebilmek için yüzlerce farklı model seçeneği içeriyor. Altın ya da gümüş kullanılan bu modeller sayesinde siz de eşininiz için mükemmel hediyeye, So CHIC güvencesi ile ulaşabilirsiniz. 

So CHIC erkek bileklik modellerinde genellikle 925 ayar gümüş ya da 18 ayar altın tercih edilmektedir. Gümüş, kendine özel parlak gri yapısı sayesinde özellikle günlük kıyafet kombinleri ile büyük bir uyum sunuyor. Bu sayede erkekler de genellikle gümüş bileklik modellerini tercih ediyor. Eşinizin hoşlanacağı figürleri içeren bileklik modelleri ile siz de babalar gününde eşinizin yıllar boyunca kullanmaktan keyif alacağı bileklik modellerini hediye edebilirsiniz. Gümüşün yanı sıra altın da benzersiz yapısı ve eşsiz görüntüsü ile erkek bilekliklerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle beyaz altın, erkeklerin günlük kıyafetlerinde tercih ettiği gömlek, pantolon ya da tişört gibi kıyafetler ile sunduğu uyum nedeni ile tercih edilmektedir. Ancak eşiniz gün içerisinde çok daha canlı ve renkli kombinler tercih ediyor ise klasik sarı altın ya da Rose altın gibi farklı renk seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Bilekliklerin üzerinde yer alan farklı figürler de bu bilekliklere ilgi çekici bir hava katmak için tercih edilmektedir. 

Erkek bileklik modellerinde kullanılan bir diğer malzeme seçeneği olarak çelik ve deri karşımıza çıkıyor. Özellikle günlük kullanıma uygun erkek bileklik modellerinde kullanılan deri, daha salaş tarzdaki gömlek ve tişörtlerin dikkat çekici bir tarza sahip olmasını sağlıyor. So CHIC tarafından tasarlanan tüm çelik bileklik modellerinde ise paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Böylece özellikle sonbahar ve kış aylarında artan yağışlı günlerde bile bileklikler güvenle kullanılabiliyor. Aynı zamanda beklenmeyen durumlarda karşılaşılan tüm sorunların önüne geçilebilmesi için de So CHIC erkek bileklik modelleri 1 yıla kadar garanti kapsamına alınmaktadır. Böylece yaşayacağınız tüm sorunlara karşı bilekliklerinizi 1 yıl boyunca So CHIC güvencesi ile eski formuna kavuşturabilirsiniz. 

Babalar Günü Hediyesi Seçimi

Babalar günü için eşinize ya da babanıza hediye seçerken dikkat etmeniz farklı birçok kriter ve değerlendirmeniz gereken farklı detaylar bulunuyor. Öncelikle hediye alacağınız kişinin giyim tarzı, ilgi alanları ve hoşlandığı figürlere göre bir hediye seçimi yapmanız, hediyenin beğenilme ihtimalini arttıracaktır. Aynı zamanda hediye alırken, alacağınız kişinin yaşını da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Genç ve modern babalar için hediye seçimi yaparken, günlük hayatta daha sık kullanabileceği tesbih, bileklik, kolye ve yüzük gibi farklı birçok alternative yönelebilirsiniz. Bu sayede babanızın ya da eşinizin kullanmaktan zevk duyacağı hediyelere de sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda daha ileri yaşlarda babalar için alınacak hediyelerin tarz ve renk seçeneklerinin de bu yaş gruplarına hitap etmesi oldukça önemlidir. 

Daha genç babalar için babalar gününde tesbih seçimi yaparken çok daha fazla renk seçeneğini gözden geçirebilirsiniz. Ametist taşı ile tasarlanan tesbih modelleri kendine özel mor rengi ile oldukça hoş bir görünüm ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda lapis taşı, güneş taşı gibi farklı doğal taşlardan üretilen tesbih modelleri de babalar gününde daha genç babalar için tercih edilmelidir. İleri yaşlardaki babalar için alınan tesbih modellerinde ise daha oturaklı ve şık renklerin tercih edilmesi gerekiyor. Mat kaplan taşı, iyolit taşı, oniks taşı gibi daha koyu tonların hakim olduğu bu tesbih modelleri, genellikle ileri yaşlardaki erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Tesbihlerin imame bölümünde kullanılan gümüş ya da altın kaplama detaylar ise tesbihin çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlıyor. 

Babalar Günü Hediyesi Fiyatları

Babalar Günü hediyesi seçiminde, alacağınız hediye kadar hediyelerin fiyatları da oldukça önemlidir. So CHIC tarafından tasarlanan tüm tesbih, kolye, bileklik ve yüzük modellerinde hem altın hem de gümüş kullanılmaktadır. Hediye alırken çok daha uygun fiyat avantajlarından yararlanmak isteyen kişiler, genellikle gümüş ya da altın kaplama tasarımları tercih ediyor. Altına kıyasla çok daha uygun fiyat avantajları sunan gümüş, bu noktada hediye fiyatlarının da daha uygun hale gelmesini sağlıyor. Bununla birlikte çok daha uygun fiyat avantajları ile Babalar Günü hediyesi almak isteyen kişiler, benzersiz görüntülere ve tasarımlara sahip So CHIC altın kaplama tesbih ve diğer aksesuar modellerine yöneliyor. Siz de So CHIC tarafından tasarlanan altın kaplama takı ve aksesuar modelleri ile babanız için mükemmel hediyelere, çok daha uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

UYARI!