En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Anneler Günü Yüzüğü - Anne Yüzükleri

(71 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Ürün Cinsi (1)
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(77)
(46)
(209)
(2)
(130)
(3)
(2)
(71)
Taş İsmi
(1)
(1)
(11)
(4)
(11)
(1)
(31)
(1)
(2)
(2)
(2)
(1)
(13)
(1)
Tema
(1)
(4)
(2)
(8)
Taş Rengi
(24)
(2)
(12)
(1)
Koleksiyon
(1)
(1)
(10)
(10)
(1)
(1)
(31)
(2)
(2)
Materyal
(1)
(39)
Materyal Rengi
(13)
(10)
(16)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Anneler dünyadaki en değerli varlıklarımızdır. Senede bir defa kutlanılan anneler günü yaklaşırken herkes annesine alabileceği en doğru hediyeyi araştırmaya başlar. Herkes kendi annesinin tarzını bilir ve bu yönde ihtiyacı olan ürünlere göz atmaya başlarlar. Anneler hediye istemediklerini söyleseler bile annenize alacağınız en küçük hediye bile annenizin yüzünde tebessüm yaratır. Sizden gidecek en küçük bir hediye ile mutlu olurlar. Annenizin ihtiyacı doğrultusunda alacağınız hediyelerin yanı sıra her annenin bayılacağı yüzük modelleri anneler günü hediyeleri arasında vazgeçilmez seçenek olmaktadır. Anneye yüzük alınacağı zaman ilk olarak annenizin tarzına dikkat edersiniz. Muhtemelen parmağından çıkarmayacağı anneler günü altın yüzük ya da anneler günü gümüş yüzük ile baktıkça sizi hatırlayacak. Kadınlar her yaşta takı takmayı severler. Bazı takıların değeri paha biçilemez özellikle özel günlerde takılan hediye edilen veya hediye olarak alınan takıların anlamları daha da büyüktür. Anneler doğduğumuzdan bu yana sevgileri, şefkatleri, ilgileri ile üzerimize titrerken onlara ait olan yılda bir gün kutlanan anneler gününde de onların sevgiye ve şımartılmaya ihtiyaçları vardır. Bütün anneler çiçektir ve hepsi sevilmeye layıktır. Sizde bu özel günde annenizi şımartmak ona unutamayacağı bir hediye vermek istiyorsanız So CHIC in anneler günü anneler günü yüzüğü modellerine göz gezdirebilir biricik annenize unutulmaz harika bir yüzük satın alabilirsiniz. 

Anneler günü yaklaşınca içimizde tatlı bir telaş ve ne alacağımıza karar verememe endişesi yaşanıyor. Ona en anlamlı ve en özel hediyeyi vermek istiyor ve çok mutlu olmasına sebep olmak istiyorsunuz, bu çok normal bir durumdur. Annenize olan minnettarlığınızı en anlamlı olacak bir hediye ile taçlandırmak istiyorsunuz. Bunun için seçim yapmanızı kolaylaştıracak ve sizi bir çıkmazın içinde alıp çıkaracak olan anneler günü altın yüzük kategorileri ile bu mümkün. Annenizin tarzına göre eğer altın takılardan hoşlanmıyorsa satın alabileceğiniz anneler günü gümüş yüzük modelleri ile annenize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Annenizin yaşını, zevkini, stilini masaya oturtup hangi yüzük modellerinden hoşlanacağını düşündükten sonra geriye yapmanız gereken tek bir şey kalıyor, yüzüğü satın almak. Her kadının aksesuarlara karşı olan ilgisi ve sevgisi yüzyıllardır bilinmektedir. Annenizin de mutlaka kendisine ait yüzükleri, kolyeleri, küpeleri, bileklikleri vardır. Babanız tarafından alınan takı hediyeleri, kendisinin aldığı aksesuarlar, kardeşleri ve arkadaşları tarafından hediye edilen takıların hepsinin yeri ayrı ve özeldir mutlaka. Ancak en özeli evladından annesine özel olarak seçilen bir yüzük olacaktır. Annenizi andıran onun zevkine hitap edecek olan bir yüzüğü sizin tarafınızdan hediye edilmesi ona unutulmaz bir anneler günü yaşatacak ve duygulandıracaktır. Annenize anneler günü yüzüğü satın almak için bazı tüyolara dikkat ederseniz daha doğru yüzük seçimi yapabilirsiniz. 

Altın Anne Yüzüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Altın Anne Yüzüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? Öncelikle her anne güzel ve özeldir. Bizleri dünyaya getiren bizim için uğraşıp didinen annelerin bu özel günde şımartılması onlara özel olan bu günde daha fazla ilgiye, sevgiye ve hediyelere maruz kalması çok hoştur. Her yıl anneler günü için çeşitli kampanyalar hazırlanmaktadır. Annenize severek takacağı bir yüzük satın almak ise onu en çok mutlu edebilecek hediyelerin başında gelir. Annenize yüzük seçerken bazı unsurlara dikkat ederek seçimi o yönde yapmanız ise satın alınacak hediyeyi daha da özel kılar. 

Anneler Günü Yüzüğü Nasıl Olmalıdır?

Annenize altın yüzük ya da gümüş yüzük satın almadan önce annenizin tarzına değinmelisiniz. Genel olarak yaşam tarzına sevdiği renklere, giyim tarzına, duygusal yapısına, mesleğine, yaşına, takı kullanım sıklığına gibi önemli ve hediyeyi doğru almanıza yardımcı olacak olan etkenler sayesinde annenize unutamayacağı hediyeler alabilir onu mutluluktan ağlatabilirsiniz. Anneniz duygusal, naif, kibar, ağırbaşlı gibi özelliklere sahip bir kadınsa daha minimal çok abartı olmayacak yüzük modellerine ya da inci detaylı yüzük modellerine ya da zümrüt gibi taşlar ile süslenmiş yüzük modellerine bakabilir annenizi mutlu edebilirsiniz. Bu model yüzükleri eğer sürekli aksesuar takıyor ise günlük kullanıma uygun olanlarından satın alarak hediyenizi her daim taşımasını sağlayabilirsiniz. 

Anne İçin Gümüş Yüzük Modelleri

Eğer anneniz çalışıyorsa ona günlük kıyafet kombinleri ile uyumlu olacak beş taş, tek taş ya da taşlı bir model yüzük satın alabilir, ama giyim tarzı çok spor ise daha farklı tasarımları olan altın ve gümüş yüzük modellerini tercih edebilirsiniz.

Eğlenceli, esprili, hareketli ve farklı tarzlardan hoşlanan anneniz varsa o zaman özel tasarımlara sahip daha kalın modellerde yine yaşam tarzına ve zevkine uygun olan tarzda ki yüzüğü seçerek onu mutlu edebilirsiniz. Mesleğine ya da hobisine uygun sembollerde yüzükler alabilir ondan bir parça taşımasını sağlamış olursunuz. Eğer sık sık aksesuar takmıyor sadece özel gecelerde ve davetlerde aksesuar kullanıyorsa daha ağır ve taşlı modellerden faydalanabilir, bu özel gecelerde tüm gözlerin annenizin zarif ellerinde olmasını sağlayarak annenizin de güzel hissetmesine sebep olabilirsiniz. Anneye gümüş yüzük modeli nasıl olursa olsun anneniz elbet beğenecektir. Ama özellikle tam ona göre bir model bulmanız onu ekstra sevindirecek bir hediye olacaktır. 

Anneye Yüzük Hediyesi Önerileri

Anneler gününün tarihi bellidir. Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazarı anneler günü kutlanır. Her yıl ne zaman kutlanacağı belli olan bu gün için önceden bütçe ayırmanız sizin daha rahat bir şekilde ve cömertçe hediye seçebilmenizi kolaylaştırır. Sizlerde bu özel günde annenize unutulmaz bir hediye almak ve annenizi şımartmak istiyorsanız So CHIC kreasyonlarına göz atabilişiniz. Anneye altın yüzük modelleri diğerler modellerden sıyrılarak ön plana çıkmayı başarır. Kişiye özel olarak tasarlanmış yüzük modellerinden, altın yüzük modellerine, gümüş yüzük modellerinden minimal tarzda ki yüzük modellerine kadar çok fazla model ve tarz seçeneği ile annenize uygun olacak olan modeli satın alarak hem sizin içinize sinmesini sağlarsınız hem de annenizin. Annenize So CHIC ten aldığınız özenle paketlenmiş kaliteli ve tarz olan yüzük kutusunun içerisine yerleştireceğiniz küçük tatlı bir not ile harika bir anneler günü kutlaması yapmış olursunuz. 

Anne Yüzükleri ve Fiyatları

Aksesuarlar farklı türde olan yapıları dolayısı ile aynı kategoride olanlarının da aralarında fiyat farkları bulunur. Bileklikler kullanıldıkları materyallerden özelliklerine değerli taşlarından işlemelerine göre farklı fiyatlara sahip oldukları gibi çok geniş model skalası olan yüzüklerin fiyatları da birbirinden farklıdır. Altın yüzük ve gümüş yüzük modellerinin fiyatları kullanıldıkları materyaller ve yüzük özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Yüzüklerin üzerinde bulunan taşların değeri, yapısı, büyüklüğü gibi faktörler etkiler. Bazı özel günlerde yapılan kampanyalar sayesinde ürünler indirimli olarak satılmaktadır. Anneler günü yüzük fiyatları da bu kategoriye dâhildir. Birbirinden farklı modellere ve tasarımlara sahip olan yüzük modelleri arasından annenize uygun olanı seçerek muhteşem bir anneler günü geçirmesini sağlayabilirsiniz. So CHIC özel tasarımları ve kaliteli olan ürünleri ile uzun süreli kullanım sağlaması annenize vereceğiniz bu yüzüklerin parmağından hiç çıkarmayacağı en sevdiği hediye olacaktır. Sizde en değerliniz anneniz için So CHIC yüzük modellerini yakından inceleyebilir So CHIC farklı ile satın alabilirsiniz. 

back to top

UYARI!