En Yeni Tasarımları Keşfet!

So CHIC Outlet - Kampanyalı Takı ve Mücevher

(344 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Marka
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Çerçeve Materyali
Koleksiyon
Materyal
Cinsiyet
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Kadran Şekli
Kordon Rengi
Cam Rengi
Kadran Rengi
Kordon Metaryali
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(3)
(19)
(1)
(2)
(6)
(2)
(8)
(157)
(7)
(1)
(85)
(4)
(1)
(48)
Marka
(2)
(1)
(1)
(1)
(327)
(3)
(1)
(1)
(3)
Taş İsmi
(16)
(14)
(3)
(17)
(1)
(16)
(15)
(1)
(13)
(1)
(1)
(151)
Tema
(2)
(1)
(9)
(1)
(1)
(2)
(43)
(1)
(3)
(6)
(2)
(2)
(2)
(8)
(3)
(1)
(1)
(4)
(1)
(3)
(2)
(1)
(3)
(1)
(1)
(2)
(11)
(5)
Taş Rengi
(1)
(132)
(2)
(9)
(16)
(7)
(2)
(14)
(3)
(2)
(2)
(30)
(1)
(3)
(25)
Çerçeve Materyali
(2)
(5)
Koleksiyon
(9)
(3)
(15)
(5)
(7)
(25)
(27)
(3)
(1)
(1)
(2)
(4)
Materyal
(321)
(12)
(1)
(1)
Cinsiyet
(8)
(22)
(312)
(1)
Materyal Rengi
(107)
(2)
(103)
(84)
(1)
(2)
(8)
(3)
(3)
(1)
(3)
(2)
Kolye Uzunluğu
(1)
(7)
(4)
(25)
(1)
(1)
(27)
(51)
(1)
(1)
(1)
(5)
(14)
(1)
(2)
(2)
(2)
(1)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
(3)
(1)
(1)
Kadran Şekli
(1)
(3)
Kordon Rengi
(1)
(2)
(1)
Cam Rengi
(1)
(4)
(1)
Kadran Rengi
(2)
(1)
(1)
Kordon Metaryali
(2)
(2)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Hem kadın hem de erkek stilinin tamamlayıcısı olan takılar, stilinizi en iyi yansıtan etkenlerdir. Tüm stil ve tarzlara uygun alternatifleri bulunan mücevher ürünleri; farklı materyal ve şekilleri ile her tarza renk katıyor. So CHIC tasarımlı mücevherler ile tamamladığınız kombinlerle günün yıldızı daima siz olabilirsiniz. Değerli taşları, farklı tasarımları ve göz alıcı ürünleri ile So CHIC kampanyalı takı kategorisine göz atabilir kendi tarzınızı yansıtmanın en doğru yoluna ulaşabilirsiniz. So CHIC outlet mücevherleri ile göz alıcı şıklığa avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

So CHIC Kampanyalı Ürünler

Kadın kategorisinde modanın ve tasarım mücevherlerin göz bebeği olan So CHIC kampanyalı ürünleri ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Bazen kombinlerinize ışıltı katan küpeler, kolyeler, yüzükler tercih edilirken bazen de gece şıklığına damga vuracak mücevherler tercih ediliyor. Hem gündüz hem de gece takılabilecek anahtar takı modelleri de en sık tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Kampanyalı mücevherleri takip ederek klasikleşmiş mücevherleri koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. So CHIC kampanyalı ürünler ile zamansız mücevher koleksiyonuna sahip olabilirsiniz. 

Günümüzde değerli ve değersiz taş, maden ve çeşitli materyaller kullanılarak şekillendirilen ve üretilen takılar kadın, erkek herkesin beğenisini kazanıyor. Takılar vücudunuzun çeşitli yerlerinde kullanılarak şıklığınızı arttırdığı gibi kendi tarzınızı ve ruh halinizi yansıtabileceğiniz olanaklar sağlıyor. Kişiye özel tasarımları ile herkesin kendi tarzına uygun takı bulabilmesini kolaylaştırıyor. Takılar tek veya uyumlu birçok parça bir arada kullanılabilecek şekilde ayarlanıyor. Sadeliği seven kişilerin kolayca seçebilecekleri takı çeşitleri kadar maksimalist stilde kullanılan farklı takı modelleri de çok çeşitlilik ile kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Takıların kıymetli taşlar ile şekillendirilmiş hali olan mücevherler ile farkınızı ortaya koyabildiğiniz gibi, kişiliğinizi sembolize eden minimal takıları da bir arada kullanabileceğiniz farklı stillerin ortaya çıkarılmasına olanak sağlıyor. Gümüş, altın, mücevher ve bunların taşlar ile süslenmiş hallerinin yanı sıra özel günlerde hediye edilebilecek sembolik ve mesaj içerikli birçok takı çeşidi bulmak mümkün. Farklı renk ve desenlerdeki çeşitli takıları günlük, özel gün, gece şıklığı gibi alanlarda uyumlu bir şekilde kullanma avantajı sağlıyor. Spor yaparken, davete giderken, ofis ortamında veya hafta sonu gezmeye giderken, her türlü kıyafet kombinine uygun olacak takılar ile her daim şıklığınız ve tarzınız ön plana çıkıyor. 

Kampanyalı Mücevher

Kadın ve erkek takı modelleri arasında en sık tercih edilen takı modellerinin başında kolyeler yer alıyor. Kısa zincirli, uzun zincirli, farklı uçlara sahip ve mücevher takıları gibi takılar birçok giyim tarzına alternatif kazandırıyor. Uzunlukları bakımından da farklı türlere sahip olan kolyeler boyuna tam oturan boyundan aşağıda kalan gibi farklı uzunlukları ile farklı tarzlarda kullanma olanağı sağlıyor. Küpeler arasında inci ve taşlı küpeler klasik tarzı yansıtırken düz ve sembolik özelliklere sahip spor tarzı yansıtarak farklı şekillerde kullanmanıza yardımcı oluyor. Envai çeşit kolye, küpe, yüzük takıları ile her gününüze ayrı bir anlam ve şıklık katmanızı sağlayan takılar ile kendinizi her gün özel ve güzel hissedersiniz. Takılar genel anlamda kadınların süsleridir ve şıklıklarını artırmak için kullandıkları takılardır. Aynı zamanda özel günlerin vazgeçilmez hediyesi olan takılar da bu anlamda avantaj sağlar. Birbirinden farklı tarzlarda üretilen takılar ile hediye alacağınız kişiyi kolaylıkla mutlu ve memnun edebilirsiniz. Kampanyalı mücevher ürünlerinden yararlanarak sevdiğiniz kişilere kendisini özel hissettirebilir sevdiğinizi gösterebilirsiniz. 

Outlet Takı

Manevi değer taşıyan kolye uçları, küpeler gibi ürünlerden satın alarak her daim o takıyı takarak mutlu olmasına vesile olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yüzük modelleri arasından farklı tarzlara ve değerlere sahip olan ürünler arasından kendinize ve sevdiklerinize kolayca ürün bulabilirsiniz. Her yaşa ve her zevke uygun olan takı ürünleri arasından Outlet takı kategorilerini ziyaret ederek farklı çeşitlerde birden fazla takı modeline sahip olabilirsiniz. 

Ürün çeşitliliğini, farklı giyim tarzlarına uyduran So CHIC onlarca modeli tek seferde görülebilmesine imkân tanıyor. Yüzük kategorisinde taşlı, düz, altın, gümüş, tek taş, pırlanta, mücevher gibi değerli yüzük modellerinden sade yüzüklere kadar birçok farklı alternatifi bünyesinde bulunduruyor. Evlilik yıl dönümlerinde, doğum hediyesi olarak, anneler gününde, sevgililer gününde, doğum gününde gibi özel günlerde sevdiğinize sevginizi göstermenin en kısa ve etkili yolu olarak bilinen yüzük hediyeleri So CHIC Outlet mücevher ürünleri ile daha da değer kazanıyor. Kullanıcılarının her anlamda memnuniyetini kazanmayı hedefleyen So CHIC özel olarak tasarlanmış ürünleri ile farkını ortaya çıkarmayı başarıyor. 

Küpe ürünleri farklı büyüklükteki, çeşitleri ile kombinlere eşlik ederken ağır, büyük, taşlı, mücevher küpelerde kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Her kadının kendisini iyi hissetmesi ile ilişkili olan takı ürünleri doğru seçildiği takdirde iyi hissettirmesinin yanında şıklığına şıklı katıyor. Tüm gözleri üzerinize toplayacağınız takı seçenekleri ile gecenin yıldızı olabilirsiniz. Bazı takılar tek başlarına ışıl ışıl parlamanızı sağlarken bazı takılar setler halinde kullanılabilir. Her türlü zarafetinizi ve şıklığınızı tamamlayacak bu ürünler ile her ortamda farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Outlet Mücevher

Güzellik algısı çok eski dönemlerden günümüze kadar özellikle kadınlar tarafından çokça önemsenmiştir. Alımlı, zarif, çekici ve güzel görünebilmek için pek çok seçenek vardır ve bu seçenekler arasında bulunan takıların da önemi oldukça fazladır. So CHIC bu anlamda farkını ortaya koyarak tasarım, işçilik ve kalite gibi konularda ön plana çıkmayı başarır. Outlet mücevher ve So CHIC kampanyalı ürünler kategorisine göz atarak güzelliğinize güzellik katacak tasarımlara sahip olabilirsiniz. İddialı tasarımları ve göz alıcı modelleri ile adından söz ettiren markanın ürün kalitesi son derece yüksek kaliteye sahiptir.

Kampanyalı Takı

Takıları süsleyen sembollerden hoşlanıyorsanız farklı kolye uçları satın alarak tek bir zincirde birden fazla kolye kullanımı sağlayabilir, her güne ayrı kolye takmış olursunuz. Son dönemlerin en popüler parçaları arasında bulunan harf kolye ve birçok farklı tasarımlar arasından kendinize uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Kampanyalı takı seçeneğinden yararlanarak hem kendinize hem de sevdiklerinize hediyeler satın alabilirsiniz. Farklı anlamları bulunan semboller arasından kendinize ne uygun olanı seçerek sizi anlatan takılar takabilirsiniz. Takı dünyasında her sembolün kendine özel bir açıklaması ve anlamı bulunur. Bu anlamları dikkate alarak kendinize en yakın hissettiğiniz takılardan alabilirsiniz. Her kadının kendisini özel ve güzel hissetmesini sağlayan takılar her anlamda avantaj sağlar. Günlük kıyafetleriniz içerisinde daha şık olmak istediğinizde hareketli bir küpe veya kolye ile bu durumu kolayca düzeltebilirsiniz. Veya gece şıklığında sade bir elbisenin üzerine takacağınız mücevherler ile tüm ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Bir takının hem kıyafet kombinlerinde hem de psikolojik olarak kişiye kattığı avantajlar azımsanmayacak kadar çoktur. Her kadının kendisini mutlu etmesi için farklı tarzda ve stilde takılar üreten So CHIC bu anlamda kullanıcılarının yüzünü güldürür. Kullanıcılarına sunduğu kalite, güven, şıklık ve daha fazlası ile sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran So CHIC in kullanıcıları için yapmış olduğu kampanyalı takılar ile bir kez daha farkını ortaya çıkarmaktadır.

Sizlerde So CHIC kalitesinden faydalanmak ve farkınızı ortaya koymak istiyorsanız So CHIC markasının sizin için hazırladığı fırsat ürünleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. back to top

UYARI!