Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

Sevgililer Günü Hediyesi 2024 - 14 Şubat Hediyeleri

(411 Ürün)
null
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Marka
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Cam Özelliği
Koleksiyon
Cinsiyet
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Mekanizma
Su Direnci
Kadran Şekli
Kordon Rengi
Fonksiyon
Kadran Rengi
Kordon Metaryali
Küpe Çapı
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(80)
(3)
(138)
(2)
(50)
(4)
(44)
(5)
(85)
Marka
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
(6)
(362)
(31)
(2)
(1)
(1)
Taş İsmi
(1)
(4)
(1)
(5)
(3)
(2)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
(11)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(3)
(3)
(1)
(1)
(2)
(120)
(3)
(137)
(1)
(2)
(1)
(1)
Tema
(1)
(2)
(1)
(6)
(1)
(2)
(17)
(14)
(7)
(1)
(1)
(3)
(1)
(1)
(1)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(10)
(2)
(3)
(3)
(4)
(1)
(2)
(1)
(2)
Taş Rengi
(117)
(1)
(1)
(2)
(1)
(5)
(4)
(4)
(3)
(9)
(2)
(5)
(6)
(17)
(1)
(2)
(9)
(1)
Cam Özelliği
(41)
(3)
Koleksiyon
(5)
(2)
(7)
(3)
(1)
(11)
(4)
(1)
(2)
(10)
(120)
(5)
(13)
(11)
(6)
(3)
(4)
Cinsiyet
Cinsiyet (94)
Cinsiyet (316)
(1)
Materyal
(1)
(4)
(1)
(17)
(3)
(197)
(18)
(5)
Materyal Rengi
(89)
(16)
(57)
(1)
(14)
(17)
(6)
(1)
(5)
(2)
(23)
(1)
Kolye Uzunluğu
(1)
(3)
(1)
(10)
(1)
(1)
(58)
(1)
(9)
(1)
(7)
(1)
(2)
(16)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(7)
(10)
(1)
(2)
(1)
(1)
Mekanizma
(2)
(30)
(4)
(3)
Su Direnci
(1)
(12)
(1)
(1)
(3)
(21)
(5)
Kadran Şekli
(1)
(2)
(1)
(40)
Kordon Rengi
(2)
(2)
(2)
(2)
(7)
(11)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(9)
(1)
(1)
Fonksiyon
(5)
(33)
Kadran Rengi
(6)
(5)
(3)
(2)
(1)
(27)
Kordon Metaryali
(7)
(25)
(12)
Küpe Çapı
(1)
(1)
(1)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Sevgililer Günü Hediyesi 2024

Aşkın en saf ve romantik halini gözler önüne seren Sevgililer Günü, birbirini seven çiftlerin en mutlu günleri arasında yer alıyor. Bu özel günde birbirine; yıllar boyunca birbirlerini hatırlayacak ve severek kullanacakları hediyeler vermek isteyen kadın ve erkekler ise farklı ve özel tasarımlara sahip takı modellerini tercih ediyor. Siz de So CHIC kalitesi ile tasarlanan yüzlerce farklı kolye yüzük sevgililer günü bileklik ve küpe gibi takı modelleri arasından sevdiğiniz kişinin tarzına uygun modelleri bir arada görüntüleyerek ona unutamayacağı bir sevgililer günü hediyesi alabilirsiniz. So CHIC tarafından Sevgililer Günü'ne özel olarak tasarlanan farklı sevgililer günü takı hediyeleri tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda belirli zaman aralıklarında hazırlanan özel koleksiyonlar arasından da seçim yapabilirsiniz. 

14 Şubat Hediyeleri

Sevgililer Günü için özel olarak tasarlanan farklı birçok takı modeli sayesinde sizde sevdiğiniz kişinin tarzına en uygun modelleri sadece birkaç dakika içerisinde ulaşabilir ve benzersiz bir sevgililer günü hediyesine sahip olabilirsiniz. Siz de 14 Şubat Sevgililer Günü'nde So CHIC tarafından tasarlanan birbirinden farklı ve özel 14 Şubat hediyeleri ile sevdiğiniz kişiye unutamayacağı anlar hediye edebilirsiniz. Peki, Sevgililer Günü'ne özel hediye önerileri nelerdir ve Sevgililer Günü'nde erkeğe sevgililer günü hediyesi ve kadın için sevgililer günü hediyesi seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri

Özellikle sevgililer günü gibi özel günler için hediye seçmek her ne kadar keyifli ve hoş görünüyor olsa da yüzlerce farklı seçenek arasından uygun hediyeyi bulmak kimi zaman stresli ve yorucu bir süreç olarak karşımıza çıkıyor. Yıllardır birlikte olsanız dahi alacağınız hediyenin ne kadar beğeneceği en büyük stres kaynaklarından birisidir. Bununla birlikte kadın ve erkeklerin farklı tarzlara sahip olması hediye seçimini zorlaştıran noktalar arasında yer alıyor. Siz de So CHIC tarafından hazırlanan sevgililer günü hediyesi önerileri ile sevdiğiniz kişiye alacağınız hediye için daha iyi fikirler edinebilirsiniz. 

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Kadınlar için sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz onlarca farklı kriter bulunuyor. Gerek günlük yaşamda gerekse özel günlerde kadınların en çok tercih ettiği kombin tamamlayıcı parçalar takılardır. Ancak her kadının kendi tarzı ve buna bağlı olarak hoşlandığı bir takı kriteri de bulunuyor. Bu nedenle öncelikle sevdiğiniz kişinin kendi tarzını analiz etmeniz ve buna uygun hediye seçimleri yapmanız gerekiyor. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan birbirinden farklı sevgililer günü hediyesi arasından siz de sevdiğiniz kişinin tarzına uygun sevgililer günü kolye yüzük bilezik ve küpe gibi farklı takı modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

So CHIC’in özel tasarım koleksiyonlarında hem altın hem de gümüş takılar kullanmaktan açılan kadınların oldukça hoşuna gideceği farklı takı modelleri bulunuyor. Gümüş takı modelleri genellikle günlük yaşamda kullanılmak için tasarlanmaktadır. Gri ve parlak yapıları sayesinde günlük kıyafetlerle kolaylıkla kombinlenebilen gümüş takılar Sevgililer Günü için en fazla tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor. Gümüş kolye ve yüzüklerde yüzlerce farklı tasarım seçeneğinin olması ve bununla birlikte çeşitli renkli taşların bir arada kullanılması her tarzdan hoşlanan kadınlar için oldukça ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Gümüş kolyelerde kullanılan kelebek, yaprak, melek kanadı, çiçek ya da kalp gibi farklı figürler en çok tercih edilen motifler arasında yer alıyor. Bu kolyelerde kullanılan ametist, topaz, yeşim ve bunun gibi değerli taşlar ise kolyelerin renkli yapıların ortaya çıkararak özellikle daha canlı kıyafet kombinlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Hediye alacağınız kişinin giyim tarzı genellikle daha canlı ve renkli kıyafetler üzerine ise bu modelleri tercih etmeniz daha doğru bir seçenek olacaktır.

Sevgililer günü hediyesi için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise altın kolyelerdir. Altın kolye modelleri So CHIC’in en çok tercih edilen kolye tasarımları arasında yer alıyor. So CHIC’de Sevgililer Günü'ne özel tasarlanan kolye modellerinde farklı renk ve tasarım seçenekleri bir arada kullanılmaktadır. Böylece farklı tarzları uygun kadınlar için birçok hediye modeli de bir arada görüntülenebiliyor. Klasik sarı altın, benzersiz görünüşü ve kendine has yapısı ile yüzlerce yıldır en çok tercih edilen renk seçeneklerinin başında geliyor. Ancak altının sarı rengi her ne kadar ilgi çekici olsa da birçok kıyafet kombininde sarı rengini zorluğu yüzünden sorunlar yaşanabiliyor. Bu nedenle özellikle son yıllarda çok daha yaygın şekilde kullanılan beyaz altın ve Rose altın gibi farklı altın rengi çeşitleri de kolyelerde sıklıkla tercih ediliyor. Siz de sevdiğiniz kişinin giyim tarzına ve sevdiği renklere bağlı olarak isterseniz klasik sarı altın isterseniz de beyaz altın ya da Rose altın gibi farklı renklerle tasarlanmış kolye modellerini tercih edebilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan farklı fikirlerin oluşturduğu kolye modelleri her ne kadar dikkat çekici olsa da özel günlerde kullanmak için bu koliler çok daha geri planda kalabiliyor. Sevdiğiniz kişinin özel günlerde ya da çeşitli etkinliklere katılırken kullanması için özel olarak tasarlanan So CHIC tektaş kolye ya da baget kolye gibi diğer kolye çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Tektaş kolye modelleri genellikle benzersiz yapısı ve göz alıcı pırlanta taşlı tasarımları ile elbiselerle birlikte en çok tercih edilen kolyeler arasında yer alıyor. So CHIC tarafından tasarlanan yüzlerce farklı tektaş kolye modelleri Sinan sizde sevdiğiniz kişinin tarzına uygun olan modelleri sadece birkaç dakika içinde sizin de görüntüleyerek hayalinizdeki hediyeye kavuşabilirsiniz.

Kolye tasarımlarının yanı sıra sevgililer günü hediyesi olarak en çok tercih edilen hediye seçeneklerinden bir diğeri ise bileklik ve sevgililer günü yüzük modelleridir. Her ne kadar yüzükler genelde evlilik teklifi gibi amaçlarda kullanılsa da sevgililer gününde de hediye olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Tektaş, pırlanta ya da baget yüzük gibi farklı yüzük modelleri arasından siz de sevdiğiniz kişinin giyim tarzına uygun hediyeleri So CHIC avantajları ile birkaç dakikada görüntüleyebilirsiniz. Özellikle günlük kullanımlarda ya da iş hayatında kullanılan yüzük modellerinin genellikle daha sade ve şık tasarımlarla hazırlanmış olması gereklidir. Bu yüzük modelleri, kıyafet tasarımları ile birlikte daha uyumlu görüntü oluşturarak günlük kıyafetleri çok daha şık bir hale gelmesini sağlıyor. Özel günlere katılırken tercih edilecek elbisenin yapısına göre de daha sade falındaki tektaş yüzükler tercih edilebiliyor. Ancak, zarif ve sade yapılı elbiselerle genellikle daha büyük formda ve dikkat çekici yüzükler kullanılmaktadır. Bu yüzükler, kıyafetlerdeki sade yapının önüne geçilerek elbisenin daha dikkat çekici bir hale gelmesi için kullanılmaktadır.

So CHIC Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü’nü sevdiği kişiden uzak geçirecek kişilerin hediye seçimi yaparken en büyük yardımcıları online platformlardır. So CHIC’in Türkiye genelindeki yüzlerce farklı mağazasında, binlerce farklı ürün seçeneğini bir arada görüntüleyebileceğiniz gibi aynı zamanda tüm bu ürünlere So CHIC avantajları ile internet sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Sevgililer günü hediyesi olarak tercih edeceğiniz takı ve benzeri eşyaların sevdiğiniz kişiye özel hazırlanan hediye paketi içinde teslim edilmesine de sağlayabilirsiniz. Böylece aldığınız hediye ile onun değerlisi etmesini sağlayabilirsiniz. Alacağınız hediyelerin içerisinden satın alma işlemi sırasında kart üzerine yazılması gereken not bilgilerini paylaşarak, tercih ettiniz hediyenin sizin ağzınızdan yazılmış kart ile birlikte teslim edilmesine de sağlayabilirsiniz.

back to top

UYARI!