En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Anneler Günü Hediyesi Takı

(544 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Cinsiyet
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Küpe Çapı
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
Ürün Cinsi (77)
(47)
Ürün Cinsi (210)
(2)
Ürün Cinsi (131)
(3)
(3)
Ürün Cinsi (71)
Taş İsmi
(4)
(2)
(1)
(2)
(2)
(2)
(3)
(47)
(4)
(49)
(22)
(1)
(1)
(1)
(26)
(165)
(2)
(3)
(20)
(4)
(21)
(3)
(187)
(1)
(3)
Tema
(2)
(1)
(1)
(15)
(2)
(2)
(4)
(12)
(2)
(3)
(2)
(1)
(4)
(1)
(4)
(3)
(2)
(3)
(10)
(8)
(10)
(3)
(1)
(7)
(2)
(1)
Taş Rengi
(263)
(8)
(1)
(13)
(5)
(18)
(28)
(4)
(4)
(2)
(2)
(16)
(1)
Koleksiyon
(2)
(1)
(1)
(1)
(22)
(42)
(8)
(12)
(5)
(1)
(6)
(168)
(7)
(1)
(1)
(10)
(2)
(1)
(3)
(1)
Cinsiyet
(543)
(1)
Materyal
(2)
(1)
(8)
(4)
(356)
Materyal Rengi
(148)
(77)
(122)
(1)
(1)
(1)
(3)
Kolye Uzunluğu
(2)
(1)
(9)
(1)
(1)
(1)
(90)
(31)
(5)
(24)
(1)
(3)
(4)
(13)
(1)
(1)
(1)
(1)
(12)
(3)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
Küpe Çapı
(1)
(1)
(5)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Anneler Günü Hediyesi

Anneler günü, tüm özel günler arasında ailelerin en çok beklediği ve değer verdiği özel günler arasında yer alıyor. Siz de hayatınız boyunca yanınızda olan annenize, hayatı boyunca severek kullanabileceği So CHIC imzalı takılar ile unutamayacağı bir anneler günü yaşatabilirsiniz. So CHIC’de her tarza uygun kolye, yüzük ve bileklik modelleri bulunuyor. Bu sayede anneniz için en uygun hediyeyi sadece birkaç dakikalık arama ile bulabilir, anneler günü hediyesi için günler boyunca arama yapmanıza gerek kalmadan mükemmel hediyeye ulaşabilirsiniz. 

So CHIC tarafından tasarlanan tüm ürünler, çeşitli kalite sertifikaları kapsamında üretilmektedir. Bu sayede hediye olarak alacağınız ürünlerin tüm bakım işlemleri de güvence altına alınmaktadır. Özellikle So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan Gold Premium Created gibi ürün serilerine sunulan ömür boyu bakım garantisi gibi garanti kapsamları ile alacağınız hediyelerin tüm bakım işlemlerini ömür boyu gerçekleştirmeniz de mümkündür. So CHIC’de anneler günü için tercih edebileceğiniz onlarca farklı kategoride yüzlerce ürün bulunuyor. Peki, anneler günü hediyesi için tercih edebileceğiniz takılar nelerdir?

Anneler Günü İçin Hediye Önerileri

Anneler gününe özel tasarımları ile So CHIC, anneniz için mükemmel hediyeyi bulmanıza yardımcı oluyor. Birbirinden kusursuz kolye, yüzük ve bileklik modelleri ile siz de anneniz için en ideal hediyeye So CHIC avantajları ile sahip olabilirsiniz. Her ortamda şıklığı ile gözleri kamaştırmak isteyen kadınların en büyük destekçileri olan takılar, So CHIC’in özel koleksiyonları ile çok daha artık çok daha fazla çeşit seçeneğine sahip. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan farklı birçok yüzük, bileklik ve kolye modelleri arasından siz de anneniz için ideal seçenekleri akıllı filtreleme özelliği ile gözden geçirebilirsiniz. 

Anneler Günü Hediyesi Takı Önerileri

Anneler günü hediyesi takı önerileri neler olabilir? Anneler günü hediyesi olarak kolye, bileklik, küpe gibi takı modelleri hediye edebileceğiniz gibi anne yüzükleri de alabilirsiniz.

Altın Kolye

Altın, binlerce yıldır kolye tasarımlarının vazgeçilmez parçası olarak karşımıza çıkıyor. Altın kolyeler ise günümüzde anneler günü kolyesi olarak en sık tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Altın kolyelerde yüzlerce farklı tasarım seçeneğinin bulunması, en ideal hediyeyi bulmanızı da kolaylaştırıyor. Anneler günü hediyesi olarak siz de annenizin yıllar boyunca kullanacağı altın kolyeleri tercih edebilir, annenize unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. So CHIC’de özel olarak tasarlanan sade ve zarif altın kolye modellerinden, zarafeti simgeleyen inci kolye modelleri ve çok daha gösterişli, taş detaylı kolyelere kadar birçok anneler günü hediyesi takı seçeneği aynı anda karşılaştırabilirsiniz. Bununla birlikte geçmiş yıllardan bu yana kullanılan klasik sarı altına ek olarak Rose altın ya da beyaz altın gibi alternatif renk seçeneklerini de gözden geçirebilirsiniz. 

Altın Küpe

Altın küpe modelleri anneler günü hediyesi olarak en çok tercih edilen parçalardan yer alıyor. Altın küpelerin yüzlerce farklı tasarım seçeneği sayesinde siz de annenizin tam olarak tarzını yansıtan seçeneklere So CHIC farkı ile sahip olabilirsiniz. Minimal tarzda hazırlanan altın küpe modelleri genellikle günlük kıyafetler ile kullanım için tasarlanmaktadır. Bu küpeler diğer modellere kıyasla daha ufak detaylar içermektedir. Böylece günlük giyim tarzında abartı görünümden uzaklaşılarak daha sade ve şık bir görünümün ortaya çıkması sağlanmaktadır. Bununla birlikte minimal küpelerde kullanılan pırlanta ya da zirkon gibi parlak taşlar da küpelere hareketli bir hava katmak için kullanılmaktadır. 

Altın küpelerde elmas ve benzeri değerli taşların kullanıldığı modeller ise genellikle daha çok özel gün ve gecelere katılırken elbise ile birlikte tercih edilmektedir. Elmasın şıklığı, elbiselerin çok daha dikkat çekici görünmesini sağlayan bir parça olarak tercih edilmektedir. Siyah ve benzeri tonlardaki elbiseler ile birlikte genellikle pırlanta ya da elmas küpeler tercih edilmektedir. Ancak daha hareketli ve renkli bir giyim tarzına uyum sağlamak için yeşil, kırmızı, sarı ve fuşya gibi farklı renklerde taşlar kullanılan küpeler tercih edilmelidir. Annenizin giyim tarzına uygun anneler günü küpesi bulmak için So CHIC’in akıllı filtreleme bölümünü kullanarak annenizin hayalindeki anneler günü hediyesi takı modelini sadece birkaç dakika içerisinde keşfedebilirsiniz. 

İnci Küpe

Küpe modelleri arasında özellikle anneler tarafından tercih edilen bir başka küpe modeli ise inci küpelerdir. Anneler günü hediyesi olarak siz de birbirinden farklı tasarımlara sahip So CHIC inci küpe modelleri arasından bir seçim yaparak hem uygun fiyat hem de en iyi kalite avantajlarından yararlanabilirsiniz. İnci küpelerde genellikle sadece inci değil, bununla birlikte altın da kullanılmaktadır. So CHIC tarafından tasarlanan tüm inci küpelerde 18 ayar altın tercih edilmektedir. Böylece altının gösterişli yapısı ile incinin doğallığı bir arada kullanılarak hem günlük kullanıma hem de özel günlerde elbise ile birlikte kullanıma uygun küpe modelleri oluşturulmaktadır. Beyaz altın inci küpeler, incinin tüm doğallığını ortaya çıkartmak için oldukça ideal küpelerdir. Bununla birlikte Rose altın ya da klasik sarı altın da küpelerde tercih edilmektedir. Siz de yüzlerce inci küpe modeli arasından annenizin giyim tarzını ve karakterini yansıtacak modelleri tercih ederek, anneler günü hediyesi olarak annenize yıllar boyunca unutamayacağı küpeler hediye edebilirsiniz. 

Altın Bileklik

Bileklikler, kadınların en sık kullandığı takılar arasında yer alıyor. Farklı birçok tasarım seçeneğine sahip So CHIC altın bileklik modelleri sayesinde siz de anneniz için mükemmel anneler günü hediyesine sadece birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan altın bileklikler her tarza uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Altın bileklikler, farklı giyim tarzlarına ve kıyafet seçeneklerine uyum sağlayabilmesi için çeşitli renk seçeneklerinde tercih edilmektedir. Klasik sarı altın kullanılarak tasarlanan bileklikler genellikle daha özel günlerde tercih ediliyor. Bu bilekliklerde direkt olarak altın kullanılarak hazırlanan modeller olduğu gibi aynı zamanda pırlanta ve benzeri değerli taşlar ile hazırlanan bileklikler de daha gösterişli bir hava yaratmak için kullanılmaktadır. Anneler günü hediyesi takı önerileri arasında yer alan beyaz altın bileklik modelleri ise daha çok günlük kıyafetler ile ya da daha sade hatları ile dikkat çeken elbiseler ile kullanılmaktadır. Beyaz altın bileklikler, pırlanta detayları ile çok daha gösterişli bir tasarım oluşmasını sağlıyor. Siz de So CHIC beyaz altın bileklik çeşitleri ile annenize yıllar boyunca kullanmaktan zevk alacağı bir anneler günü bileklik hediyesi alabilirsiniz. 

Gümüş Kolye ve Bileklikler

Binlerce yıldır kolye ve bileklik üretiminde kullanılan gümüş, So CHIC’in özel tasarımları ile artık çok daha dikkat çekici bir hal alıyor. Anneler günü hediyesi olarak siz de So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan gümüş kolye ya da gümüş bileklik modellerini tercih ederek, annenizin hayalindeki anneler gününü gerçeğe çevirebilirsiniz. Yeni anne olmuşlara ya da anne adaylarına da hitap eden anne bebek kolyesi modelleri de çok güzel bir hediye olabilir. Gümüş kolye ve bileklikler, altın ya da diğer modellere kıyasla daha uygun fiyatları nedeni ile de tercih edilmektedir. Bununla birlikte gümüşün parlak gri rengi, günlük kıyafetler ile büyük bir uyum sağlamaktadır. 

So CHIC tarafından üretilen tüm gümüş bileklik ve kolye modelleri çeşitli sertifikalar çerçevesinde üretilmektedir. .925 ayar gümüş kullanılarak üretilen gümüş kolye ve bileklik modelleri, gümüşün tüm dayanıklılığının yanı sıra benzersiz bir görünüm de sunmaktadır. Aynı zamanda altın kaplanarak üretilen çeşitli modeller de gümüşün dayanıklı yapısının yanı sıra altının gösterişini de taşımaktadır. Böylece çok daha uygun fiyatlar ile altın kolye görünümünde gümüş üzerine altın kaplama takılara sahip olabilirsiniz. Kaplama ile üretilen altın kaplama kolye ve bilekliklerde de sadece sarı altın değil aynı zamanda beyaz altın ve Rose altın gibi renk seçenekleri bulunmaktadır.

back to top

UYARI!