Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

925 Ayar Gumus Yüzük

(336 Ürün)
null
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal (1)
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Taş İsmi
(2)
(1)
(3)
(1)
(2)
(17)
(22)
(11)
(10)
(1)
(12)
(27)
(1)
(1)
(1)
(11)
(6)
(1)
(3)
(2)
(2)
(1)
(17)
(2)
(3)
(1)
(162)
(4)
(2)
(1)
Tema
(2)
(5)
(3)
(4)
(12)
Taş Rengi
(1)
(154)
(1)
(18)
(4)
(7)
(4)
(38)
(1)
(13)
(8)
(6)
(4)
(4)
(4)
(1)
(2)
(1)
(31)
Koleksiyon
(12)
(20)
(13)
(19)
(1)
(11)
(10)
(23)
(1)
(44)
(2)
(1)
(2)
(11)
Materyal
(1)
(336)
Materyal Rengi
(164)
(28)
(143)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

925 Ayar Gümüş Yüzük

925 Ayar Gümüş yüzük modelleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından günümüzün en çok tercih edilen yüzük çeşitlerinden birisidir. Gümüşün hem diğer metallere kıyasla daha kolay işlenebilir olması hem de altın ve benzeri metallere kıyasla daha uygun fiyat avantajları sunması 925 Ayar gümüş yüzüklerin bu kadar popüler olma sebepleri arasında yer alıyor. Bununla birlikte gümüş paslanmaya karşı gösterdiği yüksek direnç nedeniyle uzun yıllar boyunca aynı formunu koruyabiliyor. So CHIC gümüş yüzük modelleri yüzlerce farklı tasarım ve renk seçeneği ile hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Siz de hem günlük yaşantınızda hem de özel günlere katılırken farklı tasarım ve renk seçeneklerine sahip 925 Ayar gümüş yüzük modelleri sayesinde tüm gözleri üzerinize toplanmasını sağlayabilirsiniz. Peki, erkek ve kadınlar için tasarlanan 925 Ayar gümüş yüzük modelleri nelerdir ve bu yüzükler kullanırken hangi detaylara dikkat edilmesi gereklidir?

Kadınlar İçin 925 Ayar Gümüş Yüzük Modelleri

Erkek yüzük modellerini kıyasla kadınlar için üretilen yüzük modelleri onlarca kat daha fazla renk ve tasarım seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Hem günlük yaşantıda kullanılabilecek sade ancak şık tarzı ile dikkat çeken 925 Ayar gümüş yüzükler hem de taşlı ve daha gösterişli, bununla birlikte çeşitli figürler içeren 925 Ayar gümüş yüzükler de sıklıkla tercih ediliyor. Gümüş, gri ve parlak yapısı nedeniyle kot pantolon tişört ve benzeri günlük kıyafetlerle yüksek uyumluluk sağlıyor. Böylece özellikle daha rahat ve sade günlük kıyafet kombinlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Gümüşün parlak yapısı ise oluşturulan bu tasarımların çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlıyor. 

925 Ayar Gümüş yüzüklerde tercih edilen bir diğer teknik ise altın kaplama yöntemidir. Altın kaplama ile tasarlanan 925 Ayar gümüş yüzükler kullanıcılara hem gümüşün dayanıklılığını hem de altın gösterişli tarzını bir arada kullanma imkanı sağlıyor. Bununla birlikte altın yüzük fiyatlarının diğer takılara kıyasla daha yüksek olması altın kaplama gümüş yüzüklerin tercih edilmesindeki bir diğer etken olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde kadınlar için tasarlanan 925 Ayar gümüş yüzük modellerinde farklı tasarım ve renk seçenekleri ise şu şekilde ifade edilebilir:

925 Ayar Gümüş Yüzük Modelleri: Klasik gümüş yüzükler gri ve parlak yapısı nedeniyle özellikle günlük kıyafet kombinlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Bu yüzüklerin çok daha geniş tasarım seçeneklerinden bulunması farklı tarzlardan hoşlanan kadınların da 925 Ayar gümüş yüzükleri tercih edebilmesini sağlıyor. Tektaş pırlanta ve baget yüzüklerden farklı olarak 925 Ayar gümüş yüzüklerde tasarım seçenekleri neredeyse sınırsız denecek kadar yüksektir. So CHIC gümüş yüzük modellerinde sade tasarımlardan hoşlanan kadınların günlük yaşamında rahatlıkla tercih edebileceği düz hatlardan oluşan ya da ufak zirkon taşları ile süslenen daha minimal tasarımlar ön plana çıkıyor. Aynı zamanda kadınların özel gün ve geceleri katılırken tercih edebileceği ametist, yeşim ve benzeri doğal taşlar kullanılarak hazırlanan birçok 925 Ayar gümüş yüzük modeli de bulunuyor. Siz de eşinizin ya da sevdiğinizin hem günlük hayatında hem de özel günlere katılırken rahatlıkla kullanabileceği yüzlerce farklı 925 Ayar gümüş yüzük modeline So CHIC’in yüksek kalite ve uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz. Böylece sevdiklerinize yıllar boyunca kullanmaktan keyif alacağı hediyeler de verebilirsiniz.

Altın Kaplama Gümüş Yüzük Modelleri: Altın kaplama, özellikle gümüşün dayanıklılığını altının benzersiz yapısı ile bir arada kullanmak için tercih edilmektedir. Altın fiyatlarının diğer metallere kıyasla daha yüksek olması, gümüş yüzük tasarımlarında altın kaplama teknolojinin gelişmesinin en büyük nedenler arasında yer alıyor. Altın kaplama gümüş yüzükler, altının tüm gösterişi ve benzersiz yapısını çok daha uygun fiyat avantajları ile ortaya çıkarıyor. 925 ayar gümüş yüzüğün dış kısmının 18 ayar altın ile kaplanması sonucu elde edilen bu yüzükler farklı birçok tasarım seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Siz de giyim tarzınıza bağlı olarak daha sade ve zarif yapıları ile dikkat çeken yüzükleri tercih edebilir ya da çeşitli taşlarla süslenen ve daha gösterişli yapıları ile göz kamaştıran modelleri gözden geçirebilirsiniz. Standart altın yüzükler ile benzer şekilde altın kaplama yöntemi ile elde edilen gümüş yüzüklerde de farklı renk seçenekleri bulunuyor. Standart altının göz alıcı sarı rengini tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda bu altının içerisine katılan gel ya da bronz gibi farklı metaller ile elde edilen yüzüklerin benzersiz rengini de kıyafet kombinlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Altın kaplama gümüş yüzük modelleri standart altın yüzükler de olduğu gibi sadece sarı aldın şeklinde değil aynı zamanda beyaz altın ya da Rose altın gibi farklı renk seçenekleriyle de üretilmektedir. Bu renk seçeneklerine ek olarak yüzükler de kullanılan zümrüt, yeşim, ametist ve zirkon gibi farklı değerli taşlar da yüzüklerin yapısını çok daha canlı bir hale getirmek için kullanılmaktadır. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan kutup yıldızı, yılan, kuş ya da ok gibi farklı figürlerin kullanıldığı özel tasarım gümüş yüzük modellerini de ister günlük yaşantımızda isterseniz de iş hayatında veya özel gün mü geceleri katılırken tercih edebilirsiniz.

Erkekler İçin 925 Ayar Gümüş Yüzük Modelleri

Erkekler için özel olarak tasarlanan So CHIC gümüş yüzük modelleri sayesinde sizde benzersiz tarzınızı destekleyebilir ve böylece bulunduğunuz ortamda tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Erkekler için tasarlanan 925 Ayar gümüş yüzükler de genellikle daha sade bir tasarım göze çarpıyor. Özellikle günlük yaşamda kullanılan kot pantolon ve tişört gibi günlük kıyafetlerle uyum sağlayacak sade yapıdaki 925 Ayar gümüş yüzükler, erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Gümüşün gri ve sade yapısı, kombinlerin çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlıyor.

Erkek 925 Ayar gümüş yüzük modelleri sade yapılar ile dikkat çekerken bununla birlikte nacak, hat, kartal, kılıç ve ok gibi farklı figürlerin bir arada kullanıldığı yüzük modelleri de bulunuyor. Bu yüzükler günlük yaşamda tercih edildiği gibi aynı zamanda iş hayatında da sıklıkla kullanılmaktadır. Gümüşün benzersiz yapısı ve yüzük içerisinde tasarım oluşturmak için kullanılan oniks ve benzeri taşlar ortaya oldukça dikkat çekici bir görünüm çıkarıyor.

925 Ayar Gümüş Yüzük Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

925 Ayar Gümüş yüzükler günümüzün en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında yer alırken, her ne kadar diğer yüzük seçenekleri kadar yüksek fiyatta olmasalar da 925 Ayar gümüş yüzük alırken dikkat edilmesi gereken farklı birkaç detay bulunuyor. Altın ve gümüş takıların içerisinde bulunan toplam altın ya da gümüş miktarını belirtmek için genellikle ayar ifadesi kullanılmaktadır. Bu malzemeler tek başlarına kullanıldığında yeteri kadar dayanıklı olmadığı için altın ya da gümüşün takı üretiminde alaşımları tercih edilmektedir. İçerisinde en yüksek oranda gümüş içeren ve bu sayede özellikle ortam şartlarına karşı yüksek koruma sunan alaşım ise .925 ayar gümüş olarak bilinmektedir. Satın alacağınız gümüş yüzüklerin bu nedenle .925 ayar gümüş kullanılarak üretildiğine dikkat etmeniz gerekiyor. So CHIC tarafından tasarlanan tüm 925 Ayar gümüş yüzük modellerinde 925 ayar gümüş kullanılmaktadır. Bununla birlikte altın kaplama kullanılarak üretilen gümüş yüzük modellerinde de .925 ayar gümüş yüzüğün etrafında 18 ayar altın ya da beyaz altın kaplama tercih edilmektedir. Böylece alacağınız yüzüklerin dikkat çekici tasarımlarının yanı sıra uzun yıllar süren kullanım garantisi de sunulmaktadır. 

925 Ayar Gümüş yüzük alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise alacağınız firmanın yüzüğe garanti sunmasıdır. So CHIC tarafından tasarlanan tüm gümüş yüzük modelleri 1 yıla kadar garanti kapsamında değerlendirilmektedir. Böylece sizde gümüş yüzün kullanımı sırasında karşılaşabileceğiniz tüm olumsuz durumlara karşı bir yıla kadar garanti kapsamında aldığınız yüzüğün bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 
back to top

UYARI!