FİLTRELE
Taş İsmi
Marka
Cinsiyet
Kategori
Koleksiyon
Materyal
Tema
Yüzük Ölçüsü
Ürün Cinsi
Materyal Rengi
Taş Rengi
Kolye Uzunluğu
Zincir Uzunluğu
Fiyata göre filtrele

Filtreler

Kristal Taşlı 18 Ayar Rose Altın Kaplama Gümüş Bileklik Kristal Taşlı 18 Ayar Rose Altın Kaplama Gümüş Bileklik 07278644599
Kristal Taşlı 18 Ayar Rose Altın Kaplama Gümüş Bileklik

249,00 TL

125,00 TL

%10 İNDİRİM112,50 TL

Yılbaşı Hediyesi

So CHIC’in şık ve zarif dokunuşlar ile hazırlanan birbirinden farklı kolye, bileklik, küpe ve yüzük modelleri ile siz de sevdikleriniz için mükemmel yılbaşı hediyelerine çok daha rahat şekilde ulaşabilirsiniz. Her zevke uygun tarzıyla dikkatleri üzerine çeken So CHIC’de gümüş ve altın kullanılarak hazırlanan birbirinden farklı takı modelleri ile her zevke hitap ediyor. Siz de farklı renk ve tasarım detayları içeren birbirinden şık So CHIC tasarımları ile sevdiklerinize unutamayacakları birer yılbaşı hediyesi alabilirsiniz. 

Farklı bütçelere uygun fiyat avantajları sunan So CHIC’de hem gümüş hem de altın takı modelleri bulunuyor. Bu sayede siz de yılın en anlamlı günlerinden biri olan yılbaşında sevdiklerinize günün anlamını yıllar boyunca unutmamalarını sağlayacak hediyeler alabilirsiniz. Yılbaşı hediyesi için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı model ve tasarım seçeneği bulunuyor. So CHIC tarafından özel olarak hazırlanan yılbaşı koleksiyonları ile direkt olarak yılbaşı temalı takı modellerine ulaşabilir, bu sayede çok daha anlamlı hediyelere sahip olabilirsiniz. Kar tanesi, çam ağacı ya da çam ağacı süsü gibi farklı motiflere sahip kolye ve bileklik modelleri yılbaşının en çok tercih edilen takıları arasında yer alıyor. Bununla birlikte yılın belirli dönemlerinde So CHIC tarafından hazırlanan daha klasik, ışık ve yılın her döneminde rahatlıkla kullanılabilecek modelleri de tercih edebilirsiniz.

Farklı tarzlara hitap eden yeni tasarımlar arasından Sizde yılbaşı hediyesi kolaylıkla seçebilir, sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz yılbaşları mı daha unutulmaz hale getirebilirsiniz. farklı tarzlara hitap eden yüzlerce kolye bileklik ve küpe modelleri arasından sevdiklerinizin hoşuna gidecek olan tasarımlara sadece birkaç dakika içerisinde ulaşabilir ve So CHIC güvencesiyle anında sahip olabilirsiniz. Yılbaşı için hediye seçiminde hem kadın hem de erkeklere özel farklı birçok model seçeneği bulunuyor. Siz dışarıda bulabileceğiniz yılbaşı hediyesi önerileri sayesinde alacağınız hediyeler konusunda önceden fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece siz de yılbaşı hediyesi seçerken yaşayabileceğiniz stresli dönemi geride bırakarak yüzlerce farklı özel tasarım So CHIC takı modelleri arasından eşiniz ya da sevdikleriniz için uygun seçimleri yapabilirsiniz.

Kadınlar İçin Yılbaşı Hediyeleri

Yüzyıllardan bu yana kullanılan takılar erkekler için olmasa da kadınlar için çok büyük anlam ifade ediyor. Bu nedenle kadınlar için farklı ortamlarda ve farklı kıyafetler ile kullanılabilecek yüzlerce farklı takım modeli bulunuyor. Siz de eşinizin ya da sevdiklerinizin tarçın ayak uyduracak takı modellerini So CHIC güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Kadınlar için alacağınız yılbaşı hediyelerinde kolye, küpe, yüzük ve bileklik gibi farklı birçok alternatifi bir arada değerlendirebilirsiniz. Yılbaşı hediyeleri olarak kadınlar ise genellikle bileklik modellerini tercih etmektedir. So CHIC kadın bileklik modelleri, farklı tarzlardan hoşlanan birçok kadına hitap edecek yapıda tasarlanmaktadır. 

Tüm kadın bileklik modellerinde gümüş ya da altın malzeme kullanılmaktadır. Böylece alacağınız bilekliklerin çok daha uzun yıllar boyunca kusursuz şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda gümüş ve altın, parlak yapıları ile tasarımın daha çok ön plana çıkmasını sağlayarak benzersiz bir görünüm oluşmasına yardımcı oluyor. Gümüş bileklik modelleri genellikle günlük kıyafet kombinlerinin çok da dikkat çekici bir hale gelmesi için kullanılmaktadır. Gümüş bilekliklerde kullanılan farklı figürler, günlük giyimde tarzınızı çok daha dikkat çekici bir hale getirmek için yeterli olacaktır. Bununla birlikte gümüşün altına kıyasla çok daha uygun fiyat avantajları sunması da bu kadar çok tercih edilmesindeki bir diğer etken olarak karşımıza çıkıyor. Gümüşün dayanıklı yapısı ise bu bilekliklerin uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağlıyor.

Gümüş bileziklerin dayanıklı yapısının yanı sıra altının parlak ve kendine has dokusunu da tarzda yansıtmak isteyen kadınlar ise genellikle çeşitli fiyat avantajlarından yararlanmak için gümüş üzerine altın kaplama bileklik modellerini tercih ediyor. So CHIC tarafından tasarlanan tüm altın kaplama bileklik modelleri 18 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Bu bilezikler üst düzey teknoloji kullanılarak tasarlanmakta ve bu sayede göz alıcı görünümlerinin yanı sıra uzun yıllar boyunca süren kullanım avantajları da sunmaktadır. Altın kaplama bileklik modellerinde farklı renk seçeneklerinin olması ise farklı tarzlardan hoşlanan tüm kadınların ilgisini çekiyor. Yıllardan bu yana kullanılan sarı altın birçok kıyafet tasarımı ile uyumlu görüntüsü sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bununla birlikte beyaz altın ve Rose altın gibi farklı renklerde altın tasarımları da bileklik modellerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen Rose altın özellikle günlük kıyafetler ile çok daha uyumlu bir görüntü sunarak benzersiz renginin tüm ihtişamını kullanıyor. Beyaz altın ise genellikle daha sade bir görünüm oluşturmak için tercih edilmektedir.

Kadınlar için yılbaşı hediyesi seçim yaparken bilekliklerin yanı sıra küpe ve yüzük gibi alternatif takıları da değerlendirebilirsiniz. So CHIC tarafından hazırlanan yılbaşına özel koleksiyonlarda, yılbaşında anımsatacak çeşitli figürlerin kullanıldığı bileklik ve küpeleri hediye olarak tercih edebilirsiniz. Bu takılar, sevdiklerinizin her baktığında yılbaşında anımsayarak size hatırlamasını sağlayacaktır.

Erkekler İçin Yılbaşı Hediyesi

Kadınlar kadar fazla olmasa da erkekler için de bileklik küpe ve yüzük gibi takılar, kıyafet tasarımlarında büyük önem taşıyor. So CHIC tarafından erkeklere özel olarak tasarlanan farklı koleksiyonlar sayesinde Siz de eşinize, erkek arkadaşınıza ya da sevdiklerinize unutamayacakları bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz. Erkekler için tasarlanan kolye ve bileklik modelleri genellikle gümüş ya da Çelik kullanılarak üretilmektedir bu malzemeler diğerlerine göre daha sert yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca dayanabiliyor Bununla birlikte erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen kot pantolon ve tişört gibi günlük kıyafetleri de çok daha dikkat çekici hale gelmesi sağlanıyor. Günlük giyim tarzını daha fazla uyum sağlamak için erkek bileklik modellerinde siyah görünümü arttırmak için oniks taşı ya da daha doğal bir görünüm katmak için deri ya da kumaş tercih edilebiliyor.

Erkekler için hazırlanan küpe modelleri de bilekliklerle benzer şekilde genellikle gümüş ya da çelik kullanılarak hazırlanmaktadır. Bununla birlikte kadın küpe modellerinde sıklıkla görülen ametist, pırlanta, zümrüt ya da zirkon gibi değerli taşlar erkek küpe modellerinde tercih edilmiyor. Bunun yerine gümüş ya da çelikten yapılan ve daha minimal tarzdaki motifler erkek küpe modelleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda geometrik şekiller ve buna benzer motifler de erkek küpelerinin vazgeçilmez modelleri arasında yer alıyor. Siz de eşinize ya da sevdiklerinize So CHIC güvencesiyle yılbaşı hediyesi alarak, onlara yıllar boyunca severek kullanabilecekleri küpe modelleri hediye edebilirsiniz.

Erkekler için özel olarak hazırlanan yüzük modelleri ise genellikle daha büyük yapıları ve erkekse detayları ile dikkat çekiyor. Erkek yüzük modellerinde kullanılan gümüş ve çelik Oniks taşının siyah asaleti ile birleşerek ortaya benzersiz bir tasarım çıkmasını sağlıyor. Erkek yüzük modellerinde genellikle daha dayanıklı ve uzun yıllar boyunca kullanılabilecek modeller ortaya çıkarmak için gümüş ya da çelik malzeme tercih edilmektedir. Bu yüzüklerde motif olarak ise genellikle kılıç, hat ya da tuğra gibi semboller kullanılmaktadır. Yüzüklerin hem günlük yaşamda hem de iş hayatında kullanılabilmesi için renk seçenekleri de büyük önem taşıyor. So CHIC tarafından tasarlanan tüm erkek yüzük modelleri, gri ve siyah renk ağırlıklarında hazırlanmaktadır. Bu sayede erkekler tarafından günlük yaşamda sıklıkla tercih edilen birçok renk ve tasarım ile de bir arada kullanılabiliyor.

UYARI!