En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Bileklik

(485 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Cinsiyet
Materyal
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(484)
(1)
Taş İsmi
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(28)
(1)
(2)
(16)
(1)
(1)
(12)
(10)
(2)
(1)
(2)
(3)
(1)
(12)
(6)
(3)
(286)
(3)
(1)
Tema
(12)
(1)
(32)
(8)
(5)
(26)
(5)
Taş Rengi
(289)
(2)
(2)
(6)
(11)
(12)
(4)
(5)
(5)
(4)
(4)
(1)
(5)
(26)
(1)
Koleksiyon
(2)
(2)
(11)
(2)
(2)
(2)
(2)
(11)
(4)
(1)
(3)
(4)
(3)
(1)
(15)
(2)
Cinsiyet
(12)
(3)
Cinsiyet (467)
(2)
Materyal
(16)
(461)
Materyal Rengi
(1)
(211)
(2)
(37)
(184)
(17)
(1)
(14)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Bileklikler hem kadın hem de erkekler tarafından sadece dergilerde değil aynı zamanda da günlük yaşamda sıklıkla kullanılan takılar arasında yer alıyor. Kadınlar tarafından kullanılan bileklik modelleri genellikle daha zarif ve şık yapılarıyla günlük kıyafetlerin çok daha dikkat çekici görünmesi için kullanılmaktadır. Bununla birlikte özel günlerde tercih edilmek için tasarlanan daha büyük taşlara sahip gösterişli bilekliklerde oldukça fazla tercih ediliyor. Bileklikler, sadece kadınlar için değil aynı zamanda erkekler için de kıyafetlerin tamamlayıcı parçası olarak kullanılmaktadır. Farklı formlarda bileklik modelleri ile erkeklerde özellikle günlük kıyafet kombinlerinin çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlayabiliyor. Siz de So CHIC bileklik modelleri ile gün içerisindeki benzersiz tarzınızı ve karakterinizi kıyafetlerinizde yansıtabilir, Bulunduğunuz ortamda tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Yılbaşı hediyesi bileklik ya da sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliye bileklik almak isterseniz So CHIC'in benzersiz bileklik koleksiyonuna mutlaka bakın.

Bileklik seçiminde diğer takılardan farklı olarak çok daha fazla malzeme ve tasarım seçimi bulunmazsa farklı kıyafetleri uygun bileklik tercih etmek isteyen kadın ve erkekler içinde oldukça stresli anlar yaşanmasına neden olabiliyor. Kadınlar için tasarlanan bileklik modelleri genelde altın ya da gümüş kullanılarak üretilmektedir. Bununla birlikte bilekliklerde kullanılan farklı taşlar da bilekliklerin çok daha dikkat çekici ve benzersiz görünmesini sağlıyor. So CHIC tarafından tasarlanan erkek bileklik modelleri genellikle gümüş, çelik ya da beyaz altın kullanarak tasarlanmaktadır. Ayrıca salaş tarzı ile dikkat çekmek isteyen erkekler de deri ve farklı malzemelerden üretilen bileklikleri tercih edebiliyor. Pek, kadınlar ve erkekler için tasarlanan bileklik modelleri nelerdir ve bileklik alırken hangi detaylara önem verilmelidir?

Kadınlar İçin Bileklik Modelleri

Tüm takı çeşitlerinde olduğu gibi bilekliklerde de kadınlar için tercih edilebilecek çok daha fazla seçenek bulunuyor. Bu sayede, her ne kadar tüm kadınların giyim ve aksesuar tarzları birbirinden farklı olsa da tüm kadınların da tercih edebileceği bileklik modelleri oluşturulabiliyor. Farklı tarzlardaki bileklikler, kıyafetler ile kombinlenirken çeşitli detaylara da dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle bileklik ve kıyafet arasındaki tarz uyumunun oluşturulamaması durumunda beklenen şık görüntü elde edilemiyor ve daha başarısız sonuçlar elde edilebiliyor. Bu durumun yaşanmaması için ise mümkün olduğu kadar tercih edeceğiniz bileklik ile kıyafetiniz arasında renk ve tasarım uyumunun sağlanması gerekiyor. Kadınlar için özel olarak tasarlanan bileklik modellerinde genellikle farklı birkaç malzeme ön plana çıkmaktadır. Özellikle zarafetin simgesi olan inci bileklik ürünleri kadın bileklik modelleri arasında ön plana çıkıyor.Bu malzeme ve tasarım seçenekleri de kendine has kıyafetlerle kombinlenerek çok daha başarılı ve dikkat çekici görüntüler oluşturulabiliyor.Özel günlerde hediye olarak da tercih edilen bileklik modellerinden anne bilekliği çeşitlerini annenize hediye edebilirsiniz.Peki, kadınlar için tasarlanan bileklik modellerinde genel olarak kullanılan malzemeler nelerdir ve bunlar hangi kıyafet tarzı ile birlikte kullanılmalıdır?

Altın Bileklik Modelleri

Altın bileklik modelleri Günümüzde en çok tercih edilen bileklikler arasında yer alıyor. Altının parlak ve göz alıcı rengi, altın bileklik modellerinin de göz alıcı bir hale gelmesini sağlıyor. So CHIC tarafından üretilen altın bileklik modellerinde ise farklı birçok renk ve tasarım seçeneği bulunmaktadır. Böylece altının kendine has şıklığını hem günlük hayatında hem de özel etkinliklere ya da geceleri katılırken hissetmek isteyen kadınlar için yüzlerce farklı alternatif So CHIC altın bileklik modeli bulunuyor. Altın bileklik modellerinde herhangi bir tasarım sınırlaması olmadığı için bu bilekliklerinde yüzlerce farklı tasarım de model seçeneği bulunuyor. Günümüzde en çok tercih edilen altın bileklik modelleri arasında ise melek kanadı, yıldız, nazar boncuğu, kalp ve göz gibi figürler yer almaktadır. Yüzlerce farklı tasarım ve model seçeneğine ek olarak So CHIC’de birbirinden farklı altın çeşitleri de kullanılmaktadır. Standart altının göz alıcı sarı yapısı, yıllardan bu yana en çok kullanılan altın türüdür. Ancak günlük yaşantısında altın bileklikleri çok daha rahat şekilde kombinlemek isteyen kadınlar genellikle beyaz altın bileklikleri tercih ediyor. Beyaz altın bileklik modelleri gri ve parlak yapısı sayesinde birçok günlük kıyafete uyum sağlayarak kadınlara çok daha rahat kullanım avantajları sunuyor. Aynı zamanda daha modern Detaylara sahip bileklik modellerinden hoşlanan kadınlar ise genelde Rose altın rengini tercih ediyor. Altının içerisine alaşım malzemesi olarak bakır katılması ile elde edilen Rose altın kendine özel renk tonu sayesinde ortaya büyüleyici tasarımlar çıkmasını sağlıyor.

Altın bileklik modellerinde sadece altın kullanılarak oluşturulan daha sade ve örgü bilekliklerin yanı sıra farklı taşların da bir arada kullanıldığı modeller, günümüzde oldukça popülerdir. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan bileklik modellerinde günümüzde en çok kullanılan değerli taşlar ise genellikle zirkon, elmas, pırlanta, zümrüt ve yakut gibi renkli değerli taşlardır. Bilekliklerin tasarımına daha renkli bir görünüm katmak için çeşitli bileklik modellerinde de farklı renklerde hazırlanan zirkon taşı tercih edilmektedir. Satın almak istediğiniz bilekliğin içerisinde kullanılan tüm malzemelerin listesine, ürünün açıklama kısmından ya da sertifika bölümünden de ulaşabilirsiniz. So CHIC’in çeşitli özel koleksiyonlarında kullanılan sertifikalı altın türleri, bilekliğin kalitesini ön plana çıkartmak için hazırlanmıştır. 

Gümüş Bileklik Modelleri

Yüzyıllar boyunca çeşitli takı üretiminde kullanılan gümüş, günümüzde de birçok kadın tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Gümüşün benzersiz yapısının yanı sıra gümüş bileklik modellerinin altın ve benzeri metallere kıyasla çok daha uygun fiyat avantajları sunması da gümüş bilekliklerin tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Gümüşün kendine has gri ve parlak yapısı, özellikle günlük giyim tarzında birçok tasarıma uyum sağlamaktadır. Bu sayede siz de So CHIC gümüş bileklik modelleri ile günlük tarzınızı gözler önüne serebilir ve tarzınızı çok daha başarılı şekilde yansıtabilirsiniz. 

Gümüşün benzersiz yapısının yanı sıra gümüş bileklik modellerinde kullanılan farklı taşlar da tasarıma renk katarak daha dikkat çekici kombinler oluşturulmasını sağlıyor. Zümrüt, yeşim, topaz ve kehribar gibi farklı taşlar kullanılarak oluşturulan tasarımlar özellikle gün içerisinde renkli kıyafet kombinleri tercih eden kadınlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Siz de So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan birbirinden farklı gümüş bileklik modelleri ile benzersiz tarzınızı kıyafetlerinize daha başarılı şekilde yansıtabilir ve Bulunduğunuz her ortamda gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

So CHIC Bileklik Modelleri

So CHIC tarafından tasarlanan tüm bileklik modellerinde üst düzey kalite ve uzun yıllar boyunca süren kullanım garantisi sığınmak için altın ya da altın kaplama malzeme kullanılmaktadır. 18 ayar altın kullanılarak tasarlanan bileklik modellerinin her birinin çeşitli sertifikalar ile garanti altına alınması, Bilekliği kullandığınız süre boyunca yaşayabileceğiniz tüm olumsuz durumların da önüne geçilmesini sağlıyor. So CHIC tarafından üretilen tüm altın, gümüş ya da çelik bileklik modelleri 1 yıla kadar garanti kapsamında değerlendirilmektedir. Bu sayede siz de aldınız bileklikleri kullanırken herhangi bir paslanma ya da kararma gibi olumsuz durum veya karşılaşmanız halinde ücretsiz bakım ve onarım hizmet alabilirsiniz. Bununla birlikte So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan Gold Premium Created Koleksiyonuna dahil olan tüm bileklik modelleri ömür boyu bakım garantisi kapsamına girmektedir. Gold Premium Created koleksiyonu çerçevesinde özel olarak tasarlanan bileklik modellerinin her birinde, kullanılan altın ve aynı zamanda değerli taşların kendi sertifika sistemi bulunmaktadır. Böylece satın alacağınız bileklik modellerinde kullanılan altın ya da değerli taşlar hakkında daha yakından bilgi alabilir, hem aldığınız bilekliğin kalitesinden Emin olabilir hem de bilekliklerin kullanım koşulları ve kullanırken nelere dikkat edilmesi hakkında daha yakından bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de So CHIC avantajları ile hayalinizdeki bileklik modellerine çok daha uygun fiyat avantajları ve yüksek kalite garantisi ile sahip olabilirsiniz.


back to top

UYARI!