En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Öğretmenler Günü Hediyesi Kolye

(213 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Marka
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Cinsiyet
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Küpe Çapı
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(50)
(6)
(7)
(80)
(3)
(35)
(9)
(23)
Marka
(1)
(1)
(1)
(193)
(12)
(1)
(3)
Taş İsmi
(1)
(6)
(1)
(1)
(1)
(10)
(1)
(1)
(1)
(7)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(4)
(1)
(3)
(1)
(2)
(1)
(1)
(10)
(4)
(1)
(119)
(1)
(2)
Tema
(2)
(6)
(3)
(1)
(1)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(5)
(1)
(1)
(5)
(3)
(1)
(1)
Taş Rengi
(2)
(104)
(2)
(10)
(5)
(3)
(12)
(1)
(6)
(2)
(10)
(2)
(9)
Koleksiyon
(3)
(1)
(1)
(4)
(1)
(6)
(1)
(2)
(9)
(12)
(14)
(3)
(2)
Materyal
(1)
(183)
(20)
(7)
Cinsiyet
(67)
(145)
(1)
Materyal Rengi
(83)
(13)
(45)
(1)
(1)
(12)
(18)
(7)
(3)
(2)
(1)
Kolye Uzunluğu
(2)
(6)
(1)
(9)
(28)
(6)
(6)
(5)
(6)
(1)
(1)
(1)
(4)
(3)
(2)
(1)
Küpe Çapı
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(3)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kasım ayının girmesiyle birlikte öğrenciler ve onların velilerinde tatlı bir telaş başlar ülkemizde. Zira 24 Kasım Öğretmenler Günüdür ve öğrenciler çok sevdikleri öğretmenlerini bugünde mutlu edebilmek için uğraş verirler. Çeşitli hediyelerle öğretmenlerine olan sevgilerini ifade ederler. Sizler de öğretmeninize hediye almak istiyor ama ne alacağınıza karar veremediyseniz eğer doğru yerdesiniz. So CHIC’te yüzlerce ürün arasından bütçenize en uygun hediyeyi seçebilir, o çok sevdiğiniz insanı mutlu edebilirsiniz.

 Öğretmenler Günü Ne Zamandır?

Ülkemizde her yıl Kasım ayının 24'ü Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. İlk olarak 24 Kasım 1981 yılında kutlanmaya başlanmıştır. 24 Kasım tarihi, Türk eğitim tarihi için oldukça önemli bir gündür. Çünkü 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün "Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği"ni kabul ettiği gündür. Her yıl bu kutlu günde öğrenciler öğretmenlerine olan sevgilerini, saygılarını çeşitli etkinliklerle dile getirirler.

Öğretmenler Günü Hediyesi Kolye

Öğretmenler Günü ile özdeşleşen hediyeler arasında ilk sıralarda kolye yer alıyor. Genelde Öğretmenler Günü kolyesi olarak bilinen bu modellerde, öğretmenin baş harflerinden oluşan simgeler kullanılabiliyor. öğretmenler günü hediyesi kolye olarak ucunda öğretmenin sevdiği semboller olan zincir kolyeler tercih edilebiliyor. Öğretmenler günü hediyesi kolye seçenekleri, öğretmenin zevkine göre değişiklik gösteriyor. Öğrenciler de öğretmenlerine yakışacağını düşündükleri öğretmenler günü hediyesi kolye seçeneklerine kendileri karar verebiliyor. Gümüş harfli kolye, öğretmenler günü kolyesi modelleri arasında ön plana çıkan hediyelerden oluyor. Kişiye özel kolye de bir başka tercih olarak ön plana çıkıyor. Öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişime göre değişim gösterecek olan bu hediyeler ne olursa olsun, her öğretmen öğrencisinin başarısıyla hediye almış kadar çok sevinecektir. Öğretmenlerine bir hatıra bırakmak isteyen öğrencilerin en sık tercih ettiği öğretmenler günü kolyesi ile duygu dolu bir öğretmenler günü yaşayabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Hediyesi Olarak Bileklik: Anlam Dolu Bir Dokun


Öğretmenler, hayatımızın en değerli yol göstericileridir. Bize bilgi, deneyim ve değerli hayat dersleri sunarlar. Öğretmenler Günü, bu özel insanları anma ve teşekkür etme fırsatıdır. Bu özel günde, öğretmeninize minnettarlığınızı ve saygınızı ifade etmek için ona özel bir hediye seçmek istersiniz. İşte size anlam dolu bir hediye fikri: özel tasarlanmış bir bileklik. Bileklikler, kişiselleştirilebilir ve anlamlı hediyelerdir. Öğretmenlerinizin ismi, öğretmenlikle ilgili bir özel mesaj veya sadece "Teşekkürler" gibi güzel bir ifade içerebileceklerini düşünün. Öğretmenler Günü hediye bileklik, bu günü daha özel ve anlamlı kılacaktır. Ayrıca, bileklikler çeşitli tasarım seçenekleri sunar, böylece öğretmeninizin tarzına uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Altın, gümüş, deri, inci veya doğal taşlarla süslenmiş bileklikler arasından seçim yapabilirsiniz. Öğretmenler Günü hediye bileklikleri, her gün takabilecekleri ve hatırlanmış hissedecekleri anlamlı bir aksesuardır. Bileklikleri özel bir hediye kutusu içinde sunarak onları daha da özel hale getirebilirsiniz. Bu Öğretmenler Günü'nde, öğretmenlerinizin emeklerini ve katkılarını unutmayın ve onlara bu anlamlı bileklikle teşekkür edin. Onların hayatınızdaki yolu aydınlatmasına ve sizi geleceğe hazırlamalarına minnettarlığınızı göstermek için bu küçük ama anlamlı hediye harika bir seçenek olacaktır.

Öğretmene Hediye Fikirleri Nelerdir?

Öğretmene hediye almak isteyen öğrenciler, bu gün gelmeden bir arayış içerisine girerler. İlk sırada öğretmenler günü hediyesi kolye olarak ön plana çıkıyor. Öğretmenlerine en güzel hediyeyi almak ve ona olan sevgilerini ifade edebilmek için günler öncesinden hazırlıklar başlar. Alınan hediyeler öğretmenler günü sözleri ile süslenerek o günün gelmesi sabırsızlıkla beklenir. Peki, bu özel günde o çok sevdiğiniz insanlara ne gibi hediyeler alabilirsiniz? Öğretmene hediye fikirleri nelerdir? Gelin beraber bakalım:

· Şık bir imza kalemi

· Broş

· Gümüş kolye

· Altın kolye

· Gümüş bileklik

· İnci küpe

· Gümüş küpe

· Erkek bileklik

· Erkek yüzük

· Öğretmenler günü hediyesi kolye

gibi seçenekler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Öğretmenler için alınabilecek hediye çeşitleri tabi ki bunlarla sınırlı değil. Sizler zevkinize ve bütçenize göre hareket ederek dilediğiniz hediyeye karar verebilirsiniz. Öğretmene hediye alırken unutulmaması gereken noktalardan biri de o değerli insanları sadece yılın bir günü hatırlamak değil her zaman onların kıymetini bilebilmektir. Çok pahalı hediyelerle değil öğretmenler günü ile ilgili sözler ile de onlara değer verdiğimizi gösterebiliriz.

Erkek Öğretmene Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Erkek öğretmenler için alınabilecek hediyeler arasında kalem seti, kravat, usb kalem, isme özel ürünler, bileklikler, kolyeler, yüzükler, tesbihler, saat çeşitleri, kupalar, kol düğmeleri sayılabilir. Erkek öğretmene hediye seçenekleri bunlar değil sadece. Erkek öğretmenlere uygun öğretmenler günü hediyesi kolye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Siz öğretmeninizin zevkine göre farklı hediyeler de seçebilirsiniz. Öğretmeninizi mutlu edecek hediye çeşitlerini So CHIC’te bulabilirsiniz.

Kadın Öğretmene Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Kadın öğretmene hediye almak daha kolaydır. Çünkü erkek öğretmenlere alınabilecek hediyelere göre seçenek daha fazladır. Kadın öğretmene verilebilecek hediyeler arasında altın kolye, gümüş kolye, gümüş yüzük, gümüş bileklik, inci küpe, isme özel ürünler, fular, eşarp gibi ürünler sayılabilir. Yukarıda belirttiğimiz gibi hediye seçenekleri alınacak kişi ve alan kişi ile doğrudan ilişkilidir. En çok tercih edilen unutulmaz hediyelerin başında öğretmenler günü hediyesi kolye yer alıyor. Kişiye ve bütçeye göre hediyeler çeşitlilik gösterebilir. Hem erkek öğretmenler için hem de kadın öğretmenler için en güzel hediyeleri So CHIC’te bulabilirsiniz.

Yaratıcı Öğretmenler Günü Hediyesi

Yaratıcı öğretmenler günü hediyesi denince akla ilk olarak el yapımı özgün hediyeler geliyor olsa da unutulmaz bir öğretmenler günü hediyesini So CHIC’de rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunların başında öğretmeninizin tarzına uygun Öğretmenler günü hediyesi kolye seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, öğretmenler günü için kalem çok uygun bir hediye olacaktır. Kalemi yaratıcı bir hale getirmek için sınıfınızın adını ve yılı tarih olarak kalemin üzerine işlettirebilirsiniz. Kişiye özel kolye ve küpe modelleri de öğretmenler için öne çıkan hediye seçenekleridir. 

Öğretmenler Günü İçin Kalem

Öğretmenler günü için kalem, istisnasız her öğretmenler gününde hediye seçenekleri arasında kendine yer bulur. Öğretmenler günü için kolye ile öğretmenler günü için kalem seçenekleri arasındaki yarış hiçbir zaman bitmez. Göz alıcı güzellikteki, öğretmeninizin eline yakışacak olan öğretmenler günü için kalem modellerini So CHIC’te bulabilirsiniz. 

Hediye Verirken Söylenebilecek Öğretmenler Günü Sözleri Nelerdir?

Öğretmenlere hediye verirken bu hediyeleri kuru kuruya onlara sunmak çok da bir anlam ifade etmemektedir. Burada söylenecek içten bir söz bazen o hediyeden daha kıymetli olacaktır. Peki öğretmenlerimize söyleyebileceğimiz öğretmenler günü sözleri nelerdir? Gelin şimdi onlara bakalım.

· Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

· Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Atatürk)

· Anne şefkatinden ve sıcaklığından sonraki ilk durak öğretmendir.

· Canım öğretmenim sen benim için dünyadaki tek kanatsız meleksin.

· Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim …

· Siz dünyada eşi olmayan en güzel çiçeksiniz canım öğretmenim...

· Ömürde bir kere açan ve ölene kadar hiç solmayan tek çiçek öğretmendir.

· Öğretmenin “Bir” canı yoktur, öğretmenin “öğrencisi kadar” canı vardır.

· Öğretmen, öğrencinin gülüşüne düşen ilk cemredir.

· Sizi defter üzerinde değil kalbimizin içinde seviyoruz canım öğretmenim..

· Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim.

· Siz güller kadar narin ve güzel, kır çiçekleri kadar asil ve saygınsınız. Siz çok sevdiğimiz güzel öğretmenimizsin.

· Benim öğretmenim yıllar geçse de asla unutulmayacak, gül bahçemde her zaman açan nadide çiçek olacaksın. Sen canım öğretmenimsin.

· Senin evet çocuklarım demeni özledik, senin sınıfa girince gülen yüzünü özledik, biz seni çok özledik canım öğretmenim.

· Sen bizleri bu vatan için yetiştiren, en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum

· Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmenlere söylenebilecek sözlerden sadece birkaçı bunlar. Sizler de öğretmenlerinize hediyeler verirken onlara içinizden geldiği gibi, en doğal haliyle ve sevginizi olduğu gibi yansıtan cümleler kurabilirsiniz.

Öğretmene Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

Öğrenciler için öğretmenlerinin doğum gününü bilmek, o günü hatırlamak oldukça önemlidir. Çünkü onlar anne ve babalarından sonra en çok güvendikleri kişinin doğum gününü hatırlayarak ve kutlayarak ona değer verdiklerini göstermek isterler. Öğretmene doğum günü hediyesi olarak alınabilecek hediyeler öğretmenin yaşı, cinsiyeti gibi kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Doğum günü hediyeleri arasında altın kolye, gümüş kolye, gümüş yüzük, gümüş bileklik, inci küpe, isme özel ürünler, fular, eşarp, kalem seti, kravat, usb kalem, isme özel ürünler, bileklikler, kolyeler, yüzükler, tesbihler, saat çeşitleri, kupalar, kol düğmeleri gibi ürünler yer almaktadır. En sık tercih edilen ise Öğretmenler günü hediyesi kolye modelleri ön plana çıkıyor. Yine bu hediyeler verilirken öğretmenlere onlara olan sevgimizi ifade eden sözler de söyleriz. bu sözlerden bazıları:

· Öğretmenim, nice mutlu, huzurlu, neşeli yaşlara.

· Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

· Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim bu gün senin en mutlu günün olsun. Bundan sonraki her günün en mutlu gününden daha mutlu olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

· Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasını dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

· Ömrünüz uzun, verdiğiniz notlar bol olsun. Öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun.

· Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice yıllara.

· Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. 

Öğretmenlerimiz bizim için anne ve babamızdan sonra gelen hatta bazen onların yerini alan çok kıymetli insanlardır. Onların değeri sadece bir gün ile sınırlandırılamaz. Onlara yıl yılın her günü aynı değeri verir aynı saygıyı gösteririz. Sizler de çok kıymetli öğretmenleriniz için birbirinden değerli hediyeleri So CHIC’te bulabilir ve onları fazlasıyla mutlu edebilirsiniz.

back to top

UYARI!