Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

Melek Kolye ve Melek Kanadı Kolye

(20 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Tema (1)
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Tema
(2)
(21)
(47)
(73)
(48)
(29)
(55)
(17)
(17)
(20)
(36)
(9)
(11)
(2)
(17)
(14)
(1)
(9)
(3)
(67)
(7)
(4)
Taş İsmi
(2)
(2)
(3)
(2)
(14)
Taş Rengi
(14)
(2)
Koleksiyon
(12)
(2)
(3)
Materyal Rengi
(4)
(5)
(5)
Kolye Uzunluğu
(2)
(4)
(2)
(2)
(9)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Melek Kolye

Melek kolye modelleri özellikle son yılların en trend kolye modelleri arasında yer alıyor. Siz de birbirinden farklı malzemeler kullanılarak üretilen melek kolyeler ile isterseniz günlük kıyafetlerinizin daha dikkat çekici görünmesini sağlayabilir, isterseniz de özel gün ve gecelerde kullanacağınız elbise kombinlerinin çok daha göz alıcı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Melek kolye modellerinin altın, gümüş ya da farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan çeşitleri, farklı kullanımlara özel olarak geliştirilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen melek kolye modelleri ise genellikle altın kolyelerdir. Altın melek kolyeler, farklı taşlarla süslenen yapıları ile her kıyafet tasarımına da uyum sağlıyor. Peki, melek kolye modelleri nelerdir ve hangi kombinlerde hangi kolyeler tercih edilmelidir?

Melek Kolye Modelleri

Melek kolyeler, günümüzün en çok tercih edilen kolye seçenekleri arasında yer alıyor. Melek kolyelerin neredeyse tüm giyim tarzlarına uygun olacak şekilde tasarlanan modelleri bulunmaktadır. Bu sayede siz de melek motifinin tüm zarafetini, istediğiniz her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Klasikleşen melek tasarımının yanı sıra melek kanadı ya da farklı motifler arasından tarzınıza en yakın olanları da tercih edebilirsiniz. Melek kolye modellerinde genel olarak kullanılan malzemeler ve renk seçenekleri ise şu şekilde ifade edilmektedir:

Altın Melek Kolye Modelleri

Altın, günümüzde kolye üretiminde en çok tercih edilen malzemeler arasında yer alıyor. Altın melek kolye modelleri ise melek figürlerinin en çok tercih edildiği kolyelerden birisidir. Altının çok daha kolay şekillendirilebilmesi, melek kolyelerin yüzlerce farklı motif seçeneği sunmasına da izin veriyor. So CHIC tarafından farklı koleksiyonlarda özel olarak tasarlanan melek kolye modellerinde genellikle 18 ayar altın kullanılmaktadır. Daha yüksek oranlarda altın içeren ayar seçenekleri genellikle yatırım için kullanılırken, 18 ayar altın diğer alaşımlara göre daha sert ve dayanıklıdır. Bu nedenle kolye üretiminde de genellikle 18 ayar altın kullanılmaktadır. 18 ayar altın kullanılarak üretilen melek kolyeler, dayanıklı yapısı ve göz alıcı renkleri ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz eşsiz takılar haline geliyor. 

Altın melek kolyelerde renk ve tasarım seçenekleri de genellikle sınırsız denilebilecek kadar yüksektir. Zincir bölümü tamamen sade bırakılan, bunun yerine tüm dikkati kolye ucundaki melek motifine çeken altın melek kolye çeşitleri genellikle günlük yaşamda tercih edilmektedir. Bu altın kolyelerde tasarımın çok daha sade olması, kolyenin günlük kıyafetlerin yapısına tamamen uyum sağlayarak hoş bir görüntü ortaya çıkartmasına neden oluyor. Bununla birlikte kolye zincirinde de çeşitli figürlerin kullanıldığı melek kolyeler de günlük kıyafetler ile sıklıkla tercih edilmektedir. Daha minik ve geri planda kalacak motiflerin kolyelerde tercih edilmesi, kıyafetlerin asıl parçaları haline gelmek yerine tamamlayıcı bir parça olarak kullanılıyor. Böylece giyim tarzınızın bütün olarak daha dikkat çekici görünmesi sağlanıyor. Siz de günlük yaşamınızda kolye ve benzeri takılar kullanmayı tercih ediyorsanız, daha sade yapıda tasarlanan So CHIC melek kolye seçeneklerini değerlendirebilir, günlük kombinlerinizin şıklığını So CHIC ile tamamlayabilirsiniz. 

Altın kolye modellerin daha sade formda tasarlanan modellere ek olarak çeşitli aksesuarlar ile birleştirilen ya da değerli taşlar ile süslenen melek kolye modellerini de tercih edebilirsiniz. Melek kolye motiflerinin, altın figür üzerinde kullanılan zirkon ya da pırlanta taşlar ile süslenmesi çok daha ihtişamlı bir görünüm oluşmasını sağlıyor. Bununla birlikte kolye zincirinde de çeşitli figürlerin kullanıldığı modeller, gösterişli yapıları ile özel günlerde sıklıkla tercih edilmektedir. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan Gold Premium Created koleksiyonu melek kolyeleri ise gösterişli yapısı ile en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Beyaz altının kullanıldığı tasarımlarda, sertifikalı created taşlar süs olarak kullanılmaktadır. Böylece kolyenin çok daha uzun süre boyunca aynı parlaklığını ve kalitesini koruması sağlanıyor. Gold Premium Created koleksiyonuna dahil olan tüm melek kolye modelleri, ömür boyu bakım garantisi kapsamına girmektedir. Böylece siz de özel günlerinizde kullanmak için alacağınız melek kolyelerin kararma ya da çizilme gibi durumlarda ücretsiz olarak garanti kapsamında bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sertifika sistemi sayesinde alacağınız kolyelerin tüm özelliklerini yakından görüntüleyebilir, garanti altına alınan kalite standartları ile kaliteyi boynunuzda hissedebilirsiniz. 

Gümüş Melek Kanadı Kolye

Gümüş, yüz yıllardır en çok tercih edilen takı malzemelerinden birisidir. Gri ve parlak rengi nedeni ile birçok kıyafet ile uyum gösteren gümüş kolyeler bu nedenle günümüzün de en popüler kolyeleri arasında yer alıyor. Altın kolye seçeneklerine kıyasla çok daha uygun fiyat avantajları sunan gümüş kolyeler bu nedenle günlük kıyafet seçeneklerinde birden fazla kolye tercih eden ve bu nedenle daha uygun fiyatlar ile kolye almak isteyen kadınlar tarafından da tercih ediliyor. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan gümüş melek kanadı kolye seçenekleri arasından siz de tasarım detayları olarak tarzınıza yakın olan kolyeler ile günlük kıyafet kombinlerinizin çok daha dikkat çekici hale gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Gümüş kolyeler, genel olarak kendi orijinal yapısında kullanılmaktadır. Ancak çok daha uygun fiyatlar ile altın kolye satın almak isteyen kullanıcılar da, So CHIC tarafından özel olarak geliştirilen altın kaplama kolyeleri tercih edebiliyor. Altın kaplama teknolojisi genel olarak gümüş kolyelerin tüm dayanıklılığını yansıtırken, altın kolyelerin ihtişamlı ve dikkat çekici görüntüsünün kullanılmasını sağlıyor. Bu nedenle gümüş üzerine altın kaplama kolyeler de sıklıkla tercih edilmektedir. So CHIC tarafından tasarlanan altın kaplama melek kanadı kolye çeşitlerinin tüm kalite standartları da sertifikalar tarafından garanti altına alınmaktadır. Altın kaplama teknolojisi ile üretilen tüm kolye modellerinde, kolyelerin daha uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için su ile temasa karşı dikkat edilmesi gereklidir. Altın ya da gümüş kolyeler genel olarak suya karşı her ne kadar dayanıklı olsa da kaplama yapılarak üretilen kolyelerde dış etkenlere dikkat edilmemesi halinde kaplama olarak kullanılan altın zamanla aşınabiliyor. Bu gibi durumlara karşı önlem almak için ise mümkün olduğu kadar kolyenin su ve özellikle deniz suyuna karşı korunması gereklidir. Gümüş kolyenizde kullanıma bağlı olarak ilerleyen dönemlerde yaşanabilecek sorunlara karşı ise ürünlerin tamamı So CHIC güvencesi ile 1 yıl boyunca garanti kapsamına dahil edilmektedir. 

So CHIC Melek Kolye Çeşitleri

So CHIC’de birbirinden farklı yüzlerce melek kolye modeli arasından siz de kendi tarzınıza uygun olan modellere sadece birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Kadınlar tarafından en çok sevilen modeller arasında yer alan melek kolye çeşitleri, sevdikleriniz ya da eşiniz için tercih edebileceğiniz hediyeler arasında da yer alıyor. Gün içerisinde daha sade ve günlük giyim tarzına yatkın olan kişiler, genellikle daha sade formlarda tasarlanan kolye modellerini tercih etmektedir. Zincir kısmı sadece altın ya da gümüşten oluşan bu kolyeler, uç kısmında bulunan melek ya da melek kanadı motifleri ile zarif bir görünüm oluşturmak için tasarlanmaktadır. Kanat kısmında kullanılan zirkon taşı ise kolyenin sade yapısına hareket katmak için eklenmektedir. 

Daha sade bir görünümden uzaklaşmak ve tarzınızı göz alıcı bir hale getirmek istiyorsanız da melek kolye çeşitlerinin çok daha gösterişli ve taşlı versiyonlarını tercih edebilirsiniz. Bu kolyeler genellikle zincir kısmında da çeşitli motifler içermektedir. Standart melek kolyelerden daha büyük uç kısmı, taş detayları ile çok daha dikkat çekici bir görünüm oluşturarak kıyafetlerinizin daha dikkat çekici hale gelmesini sağlıyor. Siz de So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan yüzlerce farklı melek kolye seçeneği arasından tarzınıza yakın olanlara birkaç dakika içerisinde ulaşabilir, kaliteyi boynunuzda hissedebilirsiniz.

back to top

UYARI!