En Yeni Tasarımları Keşfet!

Yıldız Küpeler

(34 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Tema (1)
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Tema
(5)
(2)
(1)
(6)
(38)
(6)
(14)
(2)
(1)
(10)
(30)
(1)
(3)
(34)
Taş İsmi
(2)
(1)
(1)
(1)
(24)
Taş Rengi
(24)
(2)
(1)
Koleksiyon
(1)
(1)
Materyal Rengi
(14)
(6)
(10)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

En çok tercih edilen ve kullanılan aksesuarlardan biri olan küpeler hem kadınların hem de erkeklerin tercihleri arasında yer alır. Farklı tarzlar ile takılan küpe çeşitleri hem kadınlara hem de erkeklere imaj katan aksesuardır. Birçok farklı tasarımları ile dikkat çeken modeller arasında büyük yıldız küpe detaylı küpeler oldukça tercih edilen bir modeldir. Hem gece kıyafetlerinize şıklık kazandıran hem de günlük kıyafetler ile çok tarz duran yıldız küpe modelleri her giyim ile tercih edilecek modellere sahiptir. Kombin küpesi olarak da düşünebileceğiniz yıldızlı küpeler, ışıltısıyla göz kamaştırıyor. Hatta yıldız küpeyi, yıldız kolye modellerinden biriyle kombinleyerek ışıltınızı iki katına çıkarabilirsiniz. 

Yıldız Küpe Modelleri

So CHIC tasarımcıları modern bir şekilde tasarladıkları yıldız küpe modellerini siz kadınların beğenisine sunar. Göz alıcı pek çok modellere sahip olan küpe aksesuarları kadınların vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Yıldız detaylı küpeler günlük tarzınız için oldukça farklı ve gösterişli duran modeller arasındadır. Özel günler için tercih edeceğiniz modeller arasında yıldız detaylı küpe ile gözleri üstünüze toplayabilirsiniz. Özel davetler için tercih edilen sade siyah elbiseler ile takılan yıldız detaylı küpe modelleri ile sadeliğinize zariflik ve şıklık katarsınız. Hediye olarak düşünülebilecek çok zarif bir tercih olmaktadır. Her kadın küpe takmayı sever özel günlerde doğum günlerinde evlilik yıl dönümlerinde hediye olarak tercih edilecek zarif bir takıdır. 

Yıldız Küpe Kombinleri

Küpe aksesuarları kadın için vazgeçilmez her giyim ile taşınabilir harika tasarımlardır. Ne giyerseniz giyin küçük yıldız küpe ile tamamlanmadığı sürece kıyafetiniz eksik olacaktır. Kadınlar takıları ile şık ve gösterişli olmayı severler günün her anı küpe takarlar, bir başka deyişle her giyim ile şık olmak isterler kıyafetlerin tamamlayıcısı olan küpeler kendi içinde pek çok çeşitlilik barındırır. Kıyafetlerin havasını bir küpe ile değiştirebilmek mümkün yıldız detaylı küpeler uzun, kısa ya da kulağa yapışmış modelleri ile oldukça dikkat çekici ve hoş bir görünüm sergileyen modellerdir. Gece kıyafetleriniz ile tercih ettiğiniz sallanan yıldız küpe elbiseniz ister sade ister de ışıltılı olsun kesinlikle tamamladığınız bir küpe ile elbisenizi en üst seviyeye taşırsınız. Tercih edilen aksesuarlar kıyafetleriniz için oldukça önemlidir. Hem şık hem zarif hem de göze hitap edecek şekilde asil bir görünüm sergilersiniz. Sevgilinize, eşinize, kızınıza alınabilecek en güzel tercihlerden biri yıldız detaylı küpeler olabilir. Sizleri So CHIC mağazalarına bekliyoruz. 

Yıldız Küpe ile Günlük Kombinler

Günlük kıyafetler ile takı takmayı çok seven kadınlar için harika seçenekler sunan So CHIC farklı tasarımları ile kadınların dikkatini çeker.  Kadınlar her dönem de dış görünüşe dikkat ederler ve önem verirler.  Farklı modellerde olan birçok tasarımı ile günlük kullanıma uygun küpeler arasında kelebek küpe, kar tanesi küpe, kalp küpe, yıldız küpe gibi daha pek çok tasarımı ile kadınların beğenisine sunar. Her zaman takmayı düşündüğünüz bir küpe tercihi yapacak olursanız her kıyafet ile takabileceğiniz yıldız detaylı küpeleri tercih edebilirsiniz. Kot pantolon ve tişört ile günlük takabileceğiniz oldukça şık bir tercihtir. Oldukça spor olan eşofmanlarla bile takabileceğiniz yıldız detaylı küpe farklı bir tarza sahip olduğunuzu göstermektedir.

Yıldız Küpe ile İş Kıyafet Kombinler     

Çalışan birçok kadın aksesuar ile şık olmayı ve kıyafetlerini tamamlamayı farklı modellerde küpe modelleri ile yapmaktadır. İş yerinizde giydiğiniz kıyafet ve sergilediğiniz görünüm işyerinde bulunduğunuz konum için oldukça önemlidir. Bazı iş yerlerinde daha ciddi kıyafetlerin giyilmesi zorunlu olabilmektedir. Bu kıyafetlerle şıklık ve hava katmak için aksesuarlar tercih edilir. Aksesuarlar arasında küpe modelleri vazgeçilmez takılardır. Hem şık hem de zarif olmanız kendi konumunuz için önemlidir. Ciddi iş kıyafetleriniz ile yıldız detaylı küpe modelleri şık olmanıza yardımcı bir aksesuardır. Her farklı meslek için rahatlıkla tercih edilen bir modeldir yıldız detaylı küpeler. Yıldız küpeler ile hem sade hem de aynı zamanda gösterişli görünebilirsiniz. Her iş kıyafetiyle tercih edebileceğiniz modeller arasında yıldız detaylı küpeler yer alır. So CHIC yıldız küpe çeşitlerini internet üzerinden araştırabilir ve modeller arasında tercihler yapabilirsiniz.

Yıldız Altın Küpe Çeşitleri

Altın rengi genelde kadınlar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir yıldız detaylı küpeler altın rengi ile çok iddialı ve şık bir görünüm sergiler taşlı yıldız küpe modelleri ile ışıltılı dururken ışıltıyı seven kadınlar için çok tercih edilen bir modeldir. Altın küpeler oldukça dayanıklı ve sağlam malzemeden üretilir kararma gibi sorunlar yaşamazsınız. Farklı altın ayarında modeller mevcuttur. Herhangi bir dış etkene karşı dayanıklı olan altın rengi suyla ya da parfüm ile temasında dayanıklı ürünlerdir. Herhangi bir gümüş renginde olan küpenizi altın kaplama ile kapladıysanız altına göre daha dikkatli kullanmanız gerekmektedir. So CHIC ile üretilen tüm modeller sertifikalı ürünlerdir. 

Gümüş Yıldız Küpe

Gümüş yıldız küpe 925 ayar gümüş kullanılarak üretilir. Günlük kombinler ile uyum sağlayan renktir gümüş gri renk kadınlar tarafından çok sevilen bir renktir. Altına göre daha uygun fiyatlarda satışa sunulur. Gümüş renginde olan küpelerinizi her kıyafet ile kullanabilirsiniz spor kıyafetler ile oldukça uyum sağlayan bir renk olacaktır. So CHIC gümüş yıldız küpe modellerini tercih ederek kıyafetlerinize farklılık katarak hoş bir görünüm sergilersiniz.

Yıldız Küpe Fiyatları

Yıldız küpe fiyatları modellerine tasarımlarına ve farklı materyallere göre fiyat değişikliği gösterebilir. Yıldız küpe modelleri pek çok farklı tasarımları ile dikkat çeker. Kadınların en çok taktığı aksesuarlar küpelerdir her kıyafet ile takılan küpeler pek çok çeşitlilik ile kadınların beğenisine sunuluyor. Gümüşün fiyatları altına göre daha uygun ve bu nedenle hediye etmek için altına göre daha çok tercih edilir. 

Trendlere Uygun Yıldızlı Küpeler

Yıldızlı küpe modelleri oldukça trend modeller arasında yer alır. Her yaşta kadınların tercih ettiği bir modeldir. Giyim tarzınıza uygun modelleri seçerek şık ve uyumlu olabilirsiniz. Pek çok farklı yıldız küpe çeşitleri ister altın rengi ister gümüş ister Rose Gold rengini tercih edebilirsiniz. Yıldız küpe modelleri hem sade hem de etkileyici bir modeldir birçok farklı tasarımlara sahip olan yıldız figürlü küpe modelleri görünümleri ile olumlu enerji yaymaktadır. Kadın aksesuarları içinde modası geçmeyen ve her dönem tercih edilen bir modeldir. Sallantılı küpe, halka küpelerde, zincir küpelerde yıldız detayı ile hem şık hem de spor kombinler oluşturmak mümkün. Yıldız detaylı küpe modelleri halka yıldız küpe olarak da çok tercih edilen bir modeldir. Her giyim tarzına uyum sağlayabilecek tasarımları ile çok iddialı ve etkileyici modeller vardır. Kıkırdak küpesi daha çok gençler tarafından ilgi görmektedir. Gençler daha çok kıkırdak yıldız küpe modellerinden bir ya da birkaçını tercih ederek tarzını ortaya koyuyor. 

Kendi tarzınıza ve zevkinize uygun olan yıldız detaylı küpe çeşitlerinden ister birbirinden farklı renkli taş detaylı ister sadeliği sevenler için sade yıldız detaylı küpeleri tercih edebilirsiniz. Zirkon taşlı ışıltılı yıldız detaylı küpe modellerini gece şıklığında tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Gecenin parlayan yıldızı olmayı her kadın ister bu nedenle So CHIC eşsiz benzersiz küpe modellerini So CHIC mağazalarından ve internet sitelerinden tüm küpe seçeneklerine bakabilir ve kendinize en göz alıcı modelleri satın alabilirsiniz aynı zamanda sevdiğiniz için farklı tasarım küpe ile dikkat çeken yıldız temalı modelleri tercih edebilirsiniz.

back to top

UYARI!