En Yeni Tasarımları Keşfet!

925 Ayar Gümüş Bileklik

(477 Ürün)
null
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Ürün Cinsi
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal (1)
Cinsiyet
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(474)
(3)
Taş İsmi
(1)
(1)
(1)
(37)
(2)
(16)
(2)
(1)
(307)
Tema
(7)
(1)
(32)
(9)
(2)
(25)
(2)
Taş Rengi
(274)
(2)
(3)
(5)
(14)
(13)
(7)
(3)
(7)
(3)
(4)
(24)
Koleksiyon
(2)
(13)
(3)
(2)
(1)
(2)
(1)
(1)
(3)
(5)
(3)
Materyal
(20)
(477)
Cinsiyet
(10)
(2)
(462)
(2)
Materyal Rengi
(2)
(2)
(217)
(3)
(47)
(207)
(1)
(2)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

925 Ayar Gümüş Bileklik

Kadın her çağda ve her yaşta kadındır diye boşa dememişler. Çünkü her çağda ve her yaşta kadınlar kendilerini her zaman şık göstermenin ve kıyafetini tamamlamanın mutlaka bir yolunu bulmuştur. İlk çağlarda onca yokluğa ve bilinmezliğe rağmen bile süslü takılar elde etmek konusunda yılmamış ve her dönem için o çağın gereklerine uygun bir şekilde süslenmeyi başarmıştır. O çağda elinin altında hangi malzeme var ise onu kullanmak sureti ile her tür zevke yönelik birbirinden farklı takılar ve süs eşyaları yapmış ve bunu her zaman dönemin modasına uyum sağlayacak şekilde yapmaya özen göstermiştir. Eski çağlardan bu yana denilince o zamanlarda moda mı vardır diye bir soru da akıllara gelecektir. Elbette her çağda olduğu gibi ilk çağlarda da moda anlayışı vardır. Çünkü tarihsel sürece baktığımız zaman gördüğümüz o zarif o birbirinden güzel takılar görülür. Müzelerde gördüğümüz birbirinden farklı ören yerlerinde çıkarılmış olan takıların da birbiri ile benzerlik göstermesi de bu düşüncenin kanıtı olarak değerlendirilebilir. Hatta müzelerde gördüğümüz ve ilk çağ uygarlıklarına ait pek çok takının günümüz takıları ile yarışabilecek düzeyde zarif ve son derece mükemmel bir tasarım harikası olduklarını da görürüz. Belki de ilk çağ uygarlıklarında o takıları yapan kişiler tarihin ilk tasarımcıları olduklarının farkında mıdır? İlk insanlar içerisinde takıları yapan kişilerin tarihin ilk takı tasarımcıları olup olmadıklarının farkında mıdır değil midir bilemeyiz ama günümüz insanları bu durum son derece farkında ve ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar. İnsanlar artık tasarladıkları takıları seri halinde çıkartarak çok özel tasarımları insanlarla buluşturmaktadır. 925 Ayar Gümüş bileklik, gümüş kolye, küpe, yüzük gibi pek çok tasarım harikası ürün So CHIC gibi markalar ile çeşitli tasarımlar takı severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Her Duruma Uygun Hediyeler

Hediye seçimi her zaman için son derece zor bir şeydir. Aslına bakarsanız bu tip konularla en çok ilgilenen kişiler tarafından hediye seçmek pek de fazla zor olmasa bile bazı durumlarda hediye seçimi zor olabilir. So CHIC bu konuda insanlara genel olarak bir kolaylık sunar ve her yaş grubuna ve de her zevke uygun takılar üretir. Herhangi bir kişi için hediye seçmek çoğu zaman zordur. Neden derseniz çünkü herhangi bir insana alacağınız her hediye genel olarak bir anlam taşıyabilir ve siz de bu hediyenin nasıl bir anlam taşıyacağı ve hediyeyi alacağınız kişi tarafından yanlış anlaşılabilir miyim diyerek strese girmeniz de kaçınılmaz bir hale gelir. Çünkü her şey farklı bir şeyi sembolize eder ve siz de şunu alsam şöyle mi anlaşılırım, bunu alsam böyle mi anlaşılırım diye diye kendi kendinizi yer durursunuz. Özellikle hediye almak istediğiniz kişi bir kadın ise bu tip düşüncelerin zihninizi kurcalaması gerçekten kaçınamaz bir hale gelecektir. Bu konuda da gerçekten son derece haklısınız. Erkekler ve kadınlar çok farklı iki organizma olduğu için ve çok farklı zihin ve duygu durumu içerisinde bulundukları için alacağınız her hediyeden bambaşka bir anlam çıkarabilir ve bu alacağınız hediyeye çok farklı aklınızın ucundan bile geçirmediğiniz anlamlar yükleyebilir. İşte tam da bu sebeple kendinizi doğru ifade etmek adına en doğru hediye seçimini yapmanız son derece doğru bir şey olacaktır.

Göz Alıcı Bir Hediye; 925 Ayar Gümüş Bileklik

925 Ayar Gümüş bileklik her zaman için en doğru hediye olarak bilinir. Hem sıradan bir bileklik değildir hem de sizi maddi anlamda zorlayacak derecede pahalı bir hediye değildir. Bu nedenle 925 Ayar gümüş bileklik son derece uygun ve de her insan için alınabilecek bir hediye olarak bilinir. Eğer ki hediye seçiminizin çok özel olmasını ama bir yandan da çok özel ve bireysel bir anlam yüklemeye ve yanlış anlaşımlara mahal vermemesi için bir çaba harcıyorsanız ama bir yandan da hediyem öyle sıradan bir şey olarak da algılanmasın diyorsanız göz alıcı bir hediye olarak 925 Ayar gümüş bileklik çok etkileyici bir hediyedir.

Doğru İnsana Doğru Hediye

Herkes için en doğru hediyeyi bulmak son derece önemlidir. Hediye almak istediğiniz bir var ise bu kişi sizin için çok değerlidir denilebilir. Bazen de sırf nezaket için hediye almak durumunda kalırız. Bazen bir kadın olarak başka bir kadın arkadaşımıza sırf içimizden geldiği için de hediye alabiliriz ya da doğum günü ve benzeri bir özel günün kutlaması gibi çok çeşitli sebeplerle de hediye almak istenebilir. Bir kadının başka bir kadına aldığı hediye ile bir erkek tarafından bir kadına alınan hediye de çok büyük ölçüde farklılıklar gösterir. Eğer ki bir erkek olarak sizin için karşı cins bazında bir etkisi olmayan, sıradan bir arkadaşınız olan bir kadına nezaketen bir hediye almak durumunda kalmışsanız durum biraz kritik denebilir. Çünkü aldığınız hediye karşı cins tarafından hafif bir flört olarak da algılanabilir. Sizin için sadece arkadaş olan ya da sosyal yaşantınızda öylesine biri olan bir kadın için alacağınız bir 925 Ayar gümüş bileklik gayet güzel ve yerinde bir hediyedir ama bu demek değildir ki gümüş bir bileklik sıradan bir hediyedir diye. Aslına bakarsanız bu tamamen bilekliğin tasarımına göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Elbette ki flört etmekte olduğunuz ya da sevgiliniz olan bir kadına da pekâlâ 925 Ayar gümüş bileklik hediye edebilirsiniz ancak daha önce de belirttiğimiz gibi burada önemli olan şey bilekliğin tasarımı olacaktır. Örneğin kalp şeklinde veya özel ve bireysel bir formda olan bir bileklik çok sevdiğiniz kız arkadaşınız için son derece göz alıcı ve de çok etkileyici bir hediye olabilir. Aynı zamanda sosyal arkadaşınız olan bir kadın için de daha genel formda ya da daha genel desenler barındıran bir 925 Ayar gümüş bileklik son derece yeterli ve de son derece yerinde bir hediye olacaktır.

925 Ayar Gümüş Bilekliğin Avantajları

Bir başkasına ya da kendinizi şımartmak adına almış olduğunuz 925 Ayar gümüş bileklik ya da herhangi bir gümüş kolye ya da gümüş bir yüzük son derece sevimli ve göz alıcı bir ürün olabilir. Dış görünüş olarak son derece güzel ve göz alıcı görünen ve de pek çok kıyafetinizi tamamlamak adına mükemmel bir seçim olan 925 Ayar gümüş bileklik aynı zamanda çok da avantajları olan bir ürün olacaktır. Çünkü gümüş, o kadar kullanışlı bir elementtir ki kararma yapsa dahi kullanılamaz hale gelecek bir boyuta asla ulaşmaz. Çeşitli yöntemlerle parlatılabilme olanağı olan gümüş bu açıdan bakıldığı zaman son derece kullanışlı bir üründür. So CHIC gibi sağlam ve güvenilir bir yerden alınmış olan 925 Ayar gümüş bileklik sizin için çok daha rahat ve uzun ömürlü bir kullanımı olan bir ürün olacaktır. Çünkü So CHIC gibi kalite ve güvenilirliği ön plana çıkartan firmaların ürünleri hem sertifikalı hem de çok dayanıklı olacağından sizlere belirli bir süre için garanti ve bakım olanağı sunar. 

back to top

UYARI!