FİLTRELE
Taş İsmi
Marka
Kategori
Koleksiyon
Materyal
Tema
Ürün Cinsi
Materyal Rengi
Taş Rengi
Fiyata göre filtrele

Filtreler

Küpe

Dünya üzerinde en çok kullanılan takı belki de küpedir diyebiliriz. Küpe hem kadın modasında hem de erkek modasında son derece büyük bir öneme sahip ve çok güzel bir imaj katan bir takı olarak bilinir. Günlük kullanım için de şık bir gece kıyafeti ya da klasik kıyafetler için de son derece güzel bir takı olan küpe çok çeşitli tasarımlar içerir. So CHIC tasarımcıları bu konuda son derece muhteşem tasarımlar ile donatılmış yepyeni sezonlarda oldukça modern bir şekilde dizayn edilmiş küpe çeşitlerini takı seven hanımefendilerin beğenisine sunmuştur ve sunmaya da devam edecektir. So CHIC son derece modernize edilmiş takıların tasarımına imza attığı gibi aynı zamanda da çok farklı özel tasarım küpe modellerini de gözler önüne serer. Son derece göz alıcı her tür küpeye ulaşabilmek için So CHIC mağazalarından ve So CHIC internet sitelerinden yardım alabilirsiniz. So CHIC özel tasarım küpe modellerini görebilmek için internet üzerinden de araştırmalar yapabilirsiniz.

Şıklığınızı Küpe ile Tamamlayın

Takılar dışarıdan bakıldığı zaman çok minik ve çok da gereği olmayan bir şey olarak düşünülebilir. Bu düşünce aslında o kadar yanlış bir düşüncedir ki… Aslına bakarsanız bu çok ufak dokunuşlar son derece büyük etkiler yaratabilir. Ne tür bir giyim tarzı benimserseniz benimseyin kıyafetleri hiçbir zaman şıklığınızı tam olarak tamamlamaz. Yani başka bir deyişle son derece şık olabilmek gibi bir amacınız var ise kıyafetler kifayetsiz kalır da desek hiç yanlış olmaz. Her ne kadar şık bir kıyafet giymiş olsanız da o kıyafete uygun bir takı ile o kıyafetinizin şıklığını tamamlamazsanız hep bir şeyleri eksik kalacaktır. Örneğin bir gece kıyafeti giymişseniz o kıyafet her ne kadar şık olursa olsun o kıyafetinizin ışığı sönük kalmış olacaktır. Bu nedenle de kıyafet seçimi yaptıktan hemen sonra o kıyafetinize uyum sağlayacak ve o kıyafetin ışığını yansıtacak seviyede bir küpe takarak o kıyafetin şıklığını tamamlamış olursunuz. Bunun yanı sıra günlük kıyafetler için de şık bir küpe takmak o kıyafetin tüm havasını tamamen değiştirecektir.

Günlük kıyafette Küpe Kullanımı

Gündelik kıyafetler içindeyken bile son derece şık bir şekilde etrafta dolaşmak isteyen ve her zaman için dış görünüşüne önem veren bir kadınsanız mutlaka hiçbir zaman çıkarmadığını ve her zaman kulağınızda bulunan bir küpe olması gerekir. Eğer ki her zaman ve her durumda hiçbir zaman çıkarmadan takmak istediğiniz bir küpe var ise bunun seçimini çok doğru yapmanız gerekir. Çünkü sürekli olarak kulağınızda yer alacak bir küpe, her zaman için sizi yansıtan ve kendi tarzınızdan izler taşıyan bir küpe olması gerekir. Her zaman takmak için almak istediğinizi bir küpe, öyle bir küpe olmalıdır ki kesinlikle çok fazla dikkat çekmemesi gerekir. Eğer ki çok fazla dikkat çeken bir küpeyi her zaman takarsanız bu pek çok insan tarafından fark edilir ve hep aynı küpeyi takmış olursunuz. Oysaki buradaki amaç gerçekten de günlük hayatta hep aynı küpeyi takıp ama herkes tarafından her zaman aynı küpeyi takıyor gibi gözükmemek olduğuna göre her zaman takacağınız küpe çok da göze batmayan bir küpe olması gerekir.

İş Kıyafetleri ile Küpe Kullanımı

Çalışma hayatınızda son derece şık ve dış görünüşe önem veren bir insansanız ki zaten iş hayatında öyle olmanızda çok büyük fayda vardır, mutlaka şık kıyafetlerinizi bir takı ile tamamlamanız gerekecektir. İş yerinizde son derece popüler olmak gibi bir amacınız var ise mutlaka ama mutlaka dış görünüşünüze son derece önem vermeniz gerekir. Çünkü iş hayatında dost da düşman da her zaman aynı kişidir ve giyim tarzınız sizin için bir koruma kalkanı niteliğinde olacaktır. Bu nedenle siz de iş yerinde ne tür kıyafetler giyeceğinize çok dikkat etmeli ve de bu konuda son derece doğru tercihler yapmalısınız. Tabii ki iş sadece iş yerinde güzel giyinmekle bitmez, aynı zamanda o son derece şık olan giyim tarzınızı en az kıyafetleriniz kadar şık takılar ile de kombin etmeniz gerekecektir. İş kıyafetleriniz çok ciddi ya da yarı resmi olabilir eğer çok şık giyinmeniz gereken bir meslek yapıyorsanız mutlaka son derece şık küpeler ile kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Özel olarak iş kıyafetleriniz için So CHIC yeni sezon serisi de çok güzel bir seçenek oluşturacaktır. Eğer ki iş hayatınızda öğretmenlik gibi bir meslek icra ediyorsanız çok fazla dikkat çekmeyen ancak bunun yanı sıra şıklığından da ödün vermeyen bir küpe takmanız çok daha doğru olacaktır. Çünkü öğretmenler her zaman için örnek alınan bir rol model olur. Buna bağlı olarak kıyafetlerinize de son derece uyumlu takılar kullanmanız çok etkili olacaktır. Aynı zamanda dikkat dağıtmayacak kadar da parlak olmamaları gerekir.

Gece Kıyafetleri İçin Küpe Seçimi

Son derece şık bir davete ya da çok yakınınızın düğününe veya da kendi nişan ya da düğününüze kıyafetinizi tamamlamak adına şık bir küpe bakıyor olabilirsiniz. Bu durumda elbette ki kafanız karışık olacaktır. Kıyafeti tamamlayacak bir takı seçmek çoğu zaman ne giyeceğinizi seçmekten bile daha zor olabilir. Bu konuda çok büyük bir yardıma ihtiyacınız vardır. Eğer ki bir geceye davetliyseniz şık bir gece kıyafetinizi de bir küpe ile tamamlamak niyetindeyseniz dikkat etmeniz gereken belirli unsurlar var demektir. Mesela gece kıyafetiniz çok şık ve oldukça ihtişamlı görünüyor ise sizin kesin olarak kulağınızda hafif bir pırıltı görünümü sunacak minik bir küpeye ihtiyacınız var demektir. Öte yandan gece kıyafetiniz o kadar da abiye değilse ama siz o kıyafeti şıklaştırmak istiyorsanız bu sefer son derece şık ve oldukça göz dolduracak küpe modellerine ihtiyacınız var demektir. Gece kıyafetinizi küpe kullanımı ile çok farklı bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz bir küpe çok vasat bir kıyafeti bile son derece asil ve duruşu olan, ihtişamlı bir kıyafete de dönüştürebilir. Bu nedenle gece kıyafeti için küpe seçimi son derece büyük bir önem taşır. Gece kıyafetleri için küpe seçimi konusunda son bir tüyo daha verecek olursak, gece kıyafetleriniz ile aynı renkte bir küpe asla tercih etmemeniz gerektiği olacaktır. Çünkü bu durum kıyafetiniz için çok sıradan bir görünüm sağlamasına neden olacak ve o kıyafetin tüm havasını söndürecektir. Bu nedenle gece kıyafetinde küpe seçmek çok önemlidir.

Küpe Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sonuç olarak kulağınıza takacağınız bir takı olan küpe, her zaman için sağlığınıza zarar vermeyecek bir malzemeden yapılmış olmalıdır. Bu nedenle So CHIC gibi belirli bir markadan küpe almayı tercih etmeniz çok önemlidir.

UYARI!