Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Taş İsmi
Tema
Koleksiyon
Materyal
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(4)
(46)
(40)
(30)
Taş İsmi
(6)
(1)
(3)
(3)
(2)
(105)
Tema
(1)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Koleksiyon
(15)
(104)
Materyal
(1)
(9)
Kolye Uzunluğu
(39)
(6)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Mücevherler, çoğunlukla kadınlar için olsa da hemen her yaştan ve her cinsiyetten insanın kullanmayı sevdiği takılar arasında gösterilebilir. Altın kaplama takılar da kadınların vazgeçilmez takı modellerini oluştururlar. Altın set modelleri de bu nedenle en sık tercih edilen çeşitler arasında daimi yerini korur. Altın setler günlük hayatta kullanılabileceği gibi özel davetlerde, düğün merasimlerinde ya da hediye olarak tercih edilmeye uygundur. So CHIC altın kaplama set modelleri ile güncel modaya ayak uydurmak isteyen kadınlara çeşitli seçenekler sunar. En şık altın set modellerine kavuşmak isteyen kadınlar, tasarımların özgün olması kadar kalitelerine de önem verirler. Beğenilen takılarını uzun yıllar, zarar görmeden ilk günkü haliyle kullanmak ve bazen de sonraki nesiller için saklamak isterler. Bu nedenle tercih yaparken özellikle takıların dayanıklılığı, kaplama kalitesi ve taşlarının işlenmesi gibi özelliklere dikkat ederler. So CHIC, her konuda olduğu gibi bu konuda da hassas davranarak tasarımlarının her aşamasını titizlikle gerçekleştirir ve beklentinin karşılanması için büyük bir özveriyle çalışır.

Her Tarza Uygun Altın Set Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Altın set modellerinin her tarza uygun olması, tercih edenlerin diledikleri her durum ve zamanda takılarını kullanabilmeleri açısından önemli bir kriterdir. So CHIC altın serisi, kadınların altın sevgisine güncel tasarımları ve her tarza uygun modelleri ile yanıt verir. Doğal taşlı altın modelleri incelendiğinde her yaş grubundan her kadının zevkine hitap edebilecek altın kaplama setlerin, düğünlerden şık akşam yemeklerine, günlük buluşmalardan sabah kahvaltılarına kadar her atmosferde zarif ve şık bir görünümün elde edilebileceği şekilde sunulduğu açıkça görülür. Genç kızların daha minimal tercihler yaptığını bilen So CHIC tasarımcıları, bunu göz ardı etmeyerek birbirinden çeşitli ve renkli altın setleri bir araya getirirken şaşalı takılar sevenler için de büyük taşlı ve baget modelleri gün yüzüne çıkarırlar. Böylece her tarza uygun modeller sunularak herkesin istediği ve severek kullanacağı altın setlere kavuşmasını sağlarlar.

En İyi Altın Seti Nasıl Seçilir?

Altın seti seçmek, takı söz konusu olduğunda en zor seçimlerden biri olarak değerlendirilir. Rodyum kaplama ve rose altın kaplamaların kombinleri çok daha rahat yapılırken altın kaplama modelleri tercih etmek ve onları kıyafetlerle doğru bir şekilde kombinlemek, vizyon ve stil sahibi olmayı gerektirir. Altın seçimi, bir kadının kıyafetinden makyajına kadar her detayını değiştirebilir. Altın seti seçerken hem riski en az seviyede tutmak hem de her tarzda özgünlüğü yaratmak için doğal taşlı altın modelleri incelenebilir. Renkli ve doğal tasarımlar, kişinin özgün tarzını yansıtmasına ek olarak kıyafet tercihi konusunda yelpazesini de büyük oranda genişletir. Altının asaletini günlük yaşantıda da göstermek isteyen kadınların ilk tercihi doğal taşlı altın serisinden bir altın seti olacaktır.

Altın Setlerin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Altın set takı modelleri, uzun ömürlü olarak kullanılmak üzere temin edilirler. Altının modası hiçbir zaman geçmez ve hemen her durumda kullanılabilirler. Buna ek olarak birçok kişi, altın takılarını günlük olarak takar ve neredeyse hiçbir zaman, hiçbir durumda çıkarmak istemezler. Takılarını, kendi tarzlarının ifadesi olarak değerlendiren kişiler için altın setlerin bakımını yapmak, onları uzun süre korumak ve kullanmak açısından önemlidir. Altın takı setlerinin uzun süreli kullanımı için onları nem almayacak, toz ve benzeri etkilerden uzak kalacak alanlarda, kapalı bir kutu ya da kendi kesesi içerisinde muhafaza etmek önemlidir. Bunun yanı sıra terlemeye, hava ile uzun süreli temasa bağlı olarak renk solmaları da görülebilir. Bunun ortadan kaldırılması için altın takı setlerinin, yumuşak uçlu bir diş fırçasıyla hafif hareketlerle, saf bir sabunla fırçalanması önerilebilir. Bu işlemin hemen ardından nemli bir bezle iyice durulanması ve ardından kurulanarak saklanması tavsiye edilir. Altın kaplama takılar, bu işlemler dikkatli bir biçimde yapıldığında zarar görmeyecek ve ilk günkü parlaklığına kavuşacaktır.

Özel Bir Gün için Mükemmel Bir Altın Set Nasıl Bulunur?

Özel günlerde takılar, gerek ortamın havasına ayak uydurmak gerekse de kombinleri canlandırmak için ayrı bir önem taşır. Özel günler düğün, nişan ve özel davetler olabileceği gibi doğum günü, sevgililer günü gibi anlar da olabilir. Bu zamanlarda kadınlar en çok altın setlerinin uyumuna ve şıklığına dikkat ederler. Kıyafetlerin onsuz olunmaz parçası olarak düşünülen altın setlerin nasıl kombinleneceği ve nasıl seçileceği büyük merak konusudur. Özel günlerde kullanılabilecek ve büyük bir fark ortaya koymanızı sağlayacak tasarım bileklik modelleri So CHIC’in eşsiz ve güncel tasarımları ile sizlere sunulur. Tasarım bileklikler, sizin özgün tarzınızı yansıtarak özel günlerinizi şenlendirir. Aynı zamanda bu özel günlerin hediyesi olarak da tercih edilebilecek modellere So CHIC aracılığıyla bakıldığında, her zevke uyum sağlayabilecek mükemmel altın setlerle karşılaşmak mümkündür.

Altın Set Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Altın set, yediden yetmişe herkesin beğeniyle kullandığı mücevher arasında yerini alır. Altın set tercihinin nasıl yapılması gerektiğini bilmek ve doğru tercihler yapmak, bulunulan ortamda sizi daima ön plana çıkarır. Altın set alırken vizyonunuzu korumak ve tarzınızı yansıtmak için dikkat etmeniz gereken önemli ipuçları vardır. Her şeyden önce altın kaplama modellerinin ayar ve kalitesine önem vermeniz gerekir. Bunun için güvenilir mağazaları tercih etmek önemlidir. So CHIC, altın takı setlerinin uzun süreli kullanım amacıyla tercih edildiğini bilerek altın kaplama modellerinin en az 8 veya 14 ayar olmasına ve kararma, solma gibi olumsuzluklar yaşatmayacak üretim koşullarından geçmesine özen gösterir. Altın set alırken tarzınızı ve kendinizi tanıyarak seçim yapmak da sizleri memnun etmesi açısından önemlidir. Günlük hayatta şaşaalı ya da abartılı tercihler yapmıyorsanız altın setlerinizi seçerken de minimallikten uzak durmamanız gerekir. Altın setlerinizden sıkılmamak ve uzun yıllar takmak için modası hiç geçmeyen modelleri incelemek de önemlidir. Minimal altın modelleri yıllara meydan okuyan tasarımları ile en çok tercih edilen altın set serisini oluşturur. Özellikle hediye olarak sıklıkla tercih edilen minimal modeller ile sizlere sunularak bu yılın favori hediye altın setini tercih etmeniz konusunda sizlere yardımcı olur.

Altın Set Fiyatları Nedir?

Altın setleri, So CHIC’in sürekli olarak yenilenen tasarımlarıyla göz doldurmasının yanı sıra kalitesiyle de altın severlerin her zaman ilk tercihi olmayı başarır. Bu setlerin kaliteli, özgün ve şık olmalarının yanı sıra her bütçeye uygun olmaları da beklenir. Küpe, kolye, bileklik ve yüzüklerin farklı kombinasyonları ile ortaya çıkarılan altın setlerin fiyatları, hem kendisi için hem de başkası için set tercih edecek kişilerin öncelediği diğer önemli durumlardan biridir. Altın set fiyatları, So CHIC’in garanti ve güvenceleri ile uzun yıllardır sunduğu hizmet kalitesi göz önünde bulundurulduğunda çoğu zaman uygun fiyatlı olarak değerlendirilir. Set içerisinde yer alan parçaların tek başına fiyatları her zaman set fiyatlarına oranla çok daha yüksek fiyatlandırmalara sahiptir. Bu nedenle set tercih etmek ekonomik olarak bir rahatlık sağlamasının yanı sıra kombin yapma ve kullanım kolaylığı sağlama gibi avantajları ile de ön plana çıkar.

back to top

UYARI!