En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Anneler Günü Bileklik - Anne Bilekliği

(77 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Ürün Cinsi (1)
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(77)
(47)
(210)
(2)
(131)
(3)
(3)
(71)
Taş İsmi
(1)
(1)
(1)
(1)
(14)
(2)
(1)
(3)
(5)
(1)
(3)
(3)
(1)
(44)
Tema
(2)
(4)
(10)
Taş Rengi
(56)
(2)
(3)
(3)
(1)
(2)
(3)
Koleksiyon
(1)
(2)
(2)
(2)
(3)
(5)
(1)
(1)
(3)
Materyal
(5)
(67)
Materyal Rengi
(41)
(8)
(18)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Anneler günü bileklik özel günlerin olduğu kadar günlük her tarz ile favori aksesuar modellerinden biridir. Bütün sevgisi ile sizi saran anneleriniz için unutulmaz şık bir hediye olan aksesuarlar arasında anneye bileklik en çok tercih edilen takı çeşididir. Sonsuz sevginizi gösterecek So CHIC bileklik modelleri sizlere kaliteli ve uzun yıllar kullanabilme imkânı sağlamaktadır. Anneniz için seçebileceğiniz tercihler arasında farklı birçok model ve renkte bileklik modelleri satılmaktadır. Anneler günü gümüş bileklik tercihler arasında günlük kullanım için oldukça ideal bir renktir spor birçok tasarımları olan bileklikler günlük kombinler ile çok tercih edilir. Günlük kullanıma uygun modeller arasında annenize gümüş olan modelleri tercih edebilirsiniz. Dış görünüşe önem veren anneler için tercih edeceğiniz anneler günü altın bileklik çeşitleri çok zarif ve şık tasarımlarda olmakla birlikte hem günlük hem de özel günler için bileğinizi zarif gösterecek modellerde nazar boncuğu, zincir, kalp, sonsuzluk temalı bileklikler anneler için satışa sunulur. Annenizi mutlu etmenin en kolay yolu şık bir bileklik seçerek onu özel hissettirebilirsiniz. Annenizin tarzına uygun modeller seçerek daha uzun yıllar ve severek kullanmasını sağlamış olursunuz. Hediye seçiminde zorlanıyorsanız ve annenize nasıl bir hediye alacağınız hakkında bir fikriniz yok ise anneye gümüş bileklik modelleri arasında en uygun olanı seçebilir ve şık bir hediye sunmuş olursunuz.

Anne Bilekliği Nasıl Olmalıdır?

Hayatınızın büyük bir yerinde var olan annelerimiz için alınacak her hediye onu gülümseten ve özel hissettiren hediye tercihleri olmalıdır. Anneye altın bileklik almayı düşünüyorsanız zarif tasarımlar ile ince modeller çok şık durmaktadır, ama daha kalın ve gösterişli seven anneler için de oldukça geniş bir model seçeneği mevcuttur. Zincir detaylı olan bileklikler çok tercih edilen ve ister klasik ister de spor giyimleriniz ile uyum sağlayan modeller anneye bileklik modelleri arasında düşünülebilir. Anneler günü bileklik modelleri kalp, yıldız, boncuk detayları ile geometrik modellerde dikkat çeken bileklik modelleridir. Anneniz için tercih edeceğiniz sonsuzluk temalı bileklik anneler günü için oldukça anlamlı ve şık tercih olabilir. Anneniz için en güzel hediyeyi seçerek onu şaşırtmak istiyorsanız bu özel olan güne yakışan bileklik modelleri ile annenizin tarzına ve zevkine uygun pek çok model So CHIC mağazalarında sizleri beklemektedir. 

Anneler Günü Hediyesi Bileklik Modelleri

Canınızdan çok sevdiğiniz anneler için anneler günü bileklik modelleri şık tasarımları ile kolay karar vermenize yardımcı olacaktır. Tercih edeceğiniz anneye gümüş bileklik farklı desen seçeneği ile annenize özel olabilecek isimli ya da harf detaylı bileklikleri tercih edebilir ve fazlasıyla özel hissettirirsiniz. Anneniz daha çok altın aksesuarlardan hoşlanıyor ve kendine daha çok yakıştırdığını biliyorsanız daha gösterişli ve iddialı olan anneye altın bileklik çeşitlerine göz atabilirsiniz. Hediye seçimi öncesi annenizin tarzını ve zevklerini bilmeniz daha doğru bir seçim yapmanıza yardımcı olacaktır.

Anneye Altın Bileklik    

Her yaşta anne için en çok kullanılan takı aksesuarı şüphesiz bileklik modelleridir. Her anne için farklı tarzda bileklik modelleri vardır anneler günü bileklik modelleri ile annenize alacağınız birbirinden şık tasarımlarda olan bileklik çeşitleri ile annenize sonsuz sevginizi gösterebilir ve eşsiz bir kutlama olur. Anneniz için unutulmaz bir hediye almak istiyorsanız birçok farklı modelde olan bileklikler ile annenizi özel kılan modelleri tercih ederek annenizi sevindirebilirsiniz. Her şeyimiz olan değerli annelerimize bu özel günde hediye seçmek bizi zorlayabilir buna rağmen annenize sevginizi en anlamlı şekilde ifade edebilmenize yardımcı aksesuarlar So CHIC güvencesi ile annenizin zevkine hitap eden anneler günü bileklik modellerini inceleyebilirsiniz. 

Anne İçin Gümüş Bileklik 

Annelerimize olan sevgimiz değeri ve kutsaldır. Başka kimseye olan sevgi ile kıyaslanamaz, anneler günü için yapılan kutlamalar ile ona olan sonsuz sevgimizi gösterebiliriz. Bunun yanında onlara özel hediye seçenekleri ile anneler gününü taçlandırmış oluruz. Anneye bileklik modelleri arasın da ister gümüş modeller ister altın modellerde bileklik tercihleri her tarz giyim ile uyum sağlayan farklı modeller sunmaktadır. Bu nedenle anneler günü bileklik modelleri arasında zorlanmayacaksınız. Anneye gümüş bileklik ışıltısı ile modern ve zarif bir hava katacak renkte modellerdir. Günlük spor giyinen anneniz için anneler günü gümüş bileklik modelleri arasında tercih yapabilirsiniz. Doğru bir hediye seçmek için annenizin zevki çok önemli bu nedenle annenize alacağınız hediyenin kullanışlı olması annenizin zevkleriyle belirlenir. Gümüş rengin yanı sıra renkli taş detayları ile birleşmiş bileklik modelleri canlı ve renkli giyinmeyi seven anneler için düşünülebilir bir hediye seçeneğidir. En özel şık ve anlamlı anneler günü hediyesi So CHIC mağazalarında sizleri bekliyor.

Anneler Günü Bileklik Fiyatları

Anneler günü bileklik fiyatları farklı yapılarda ve farklı materyallerden üretildiği için fiyat değişikliği bulunmaktadır. Bileklikler farklı modellerde ve değerli taşlar ile birleşmesinden dolayı fiyat farklılıkları olabiliyor. Birçok farklı model yelpazesine sahip olması nedeniyle de farklı fiyatlar ile karşılaşabiliriz. Altın bileklik modelleri gümüş bileklik modellerine göre farklı materyaller nedeniyle fiyatlarda farklılık göstermektedir. Bilekliklerde bulunan değerli taşlar bilekliğin inceliği kalınlığı gibi farklılıklar fiyatlardaki değişkenliğin nedeni olmaktadır. Sizde dünyalar güzeli olan anneniz için seçeceğiniz bir bileklik ile anneler gününü kutlayabilir ve eşsiz bir tercih yapmış olursunuz. Günlük tarzı spor şık olan anneler için daha ince ve minimal detaylara sahip olan anneler günü gümüş bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Günün her anı şık olmayı seven ya da çalışan anneler için gösterişli ve zincir detayı daha kalın olan anneler günü altın bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Sadece özel günler ya da gecelerde takı kullanmayı seven anneniz varsa ona en şık tasarımlara sahip olan bileklik modellerinden taşlı ve ekstra parıltılı modelleri tercih edebilirsiniz. Her kadın şık olmayı sever gösterişli iddialı olmayı sever sizde annenizin kullanacağı yere göre tercihler yaparak ister günlük kombinler de ister daha özel günlerde giydiği kıyafetlerle takabileceği gösterişli bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Anneniz için hediye seçimi yaparken duygularınızı yansıtan ve annenizin özel hissetmesini sağlayacak ayrıntılara dikkat etmeniz gerekir. Bu durum o günü daha özel ve anlamlı kılar. Anneler için yapılan her şey azdır aslında, o özel günde anneler gününde onu mutlu etmek ve unutamayacağı bir anneler günü yaşamasını sağlayarak aranızdaki bağın ne kadar güçlü olduğunu gösterirsiniz. Her anne o gün özel ve güzel hissetmek ister en kıymetli olan annelerimiz için eşsiz tasarımları ile öne çıkan So CHIC bileklik modelleri her yaşta olan anne için birçok farklı seçenek sunmaktadır. Kaliteli materyallerden üretilen bileklik modelleri uzun yıllar ilk günkü yeniliğini ve rengini korumaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilen ürünlerdir. Sizde anneniz için en özel hediyeyi almak istiyorsanız bu seçeneklere göz atmalısınız. Sizlerde anneler gününde alacağınız hediye hem hesaplı hem de özel ve iddialı olsun istiyorsanız So CHIC‘in eşsiz olan tasarımlarına göz atmalısınız. 

back to top

UYARI!