En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Anneler Günü Kolyesi - Anne Kolyesi

(210 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Ürün Cinsi (1)
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(77)
(47)
(210)
(2)
(131)
(3)
(3)
(71)
Taş İsmi
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(3)
(21)
(2)
(14)
(4)
(1)
(1)
(9)
(91)
(2)
(11)
(2)
(4)
(46)
Tema
(2)
(15)
(2)
(2)
(11)
(3)
(1)
(4)
(1)
(3)
(2)
(3)
(1)
(7)
(1)
Taş Rengi
(80)
(1)
(11)
(1)
(7)
(2)
(1)
(4)
(1)
Koleksiyon
(1)
(5)
(20)
(6)
(6)
(5)
(1)
(1)
(93)
(2)
(3)
(1)
(1)
(1)
Materyal
(1)
(1)
(2)
(3)
(109)
Materyal Rengi
(45)
(15)
(47)
(1)
(1)
Kolye Uzunluğu
(2)
(1)
(9)
(1)
(1)
(89)
(31)
(5)
(24)
(1)
(3)
(4)
(13)
(1)
(1)
(12)
(3)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Anne demek koşulsuz bağ, fedakârlık, sevmek, samimiyet ve daha söylenecek birçok sevgi dolu sözcüğün anlamı demek. Anneler herkes için en kıymetli en değerli kişidir sonsuz sevginin tarifidir. Dünyanın en özel günü ve en anlamlı günü anneler günü diyebiliriz sonsuz sevginizi gösterebileceğiniz her günün dışında annelere özel bugün daha sevgi dolu ve annenizi mutlu etmek için seçilen bir hediye ile ona sevginizi gösterebilirsiniz. Aylar önceden annemiz için ne alsak diye düşünmeye başlarız çünkü, annelere ne alsanız az kalacaktır. Onları mutlu edecek uzun yıllar kullanabilecekleri kalıcı bir hediye tercihi anneleri ne kadar önemsediğinizi ve düşündüğünüzü göstermektedir. Uzun yıllar kullanabilecekleri manevi değeri önemli olacak ve hep hatırlanacak kolye modelleri arasında annenize yakışacak en güzel anneler günü kolyesini seçebilirsiniz.  Kadınlar takı aksesuarlarını çok sever ve çok kullanırlar boyunlarından çıkarmadıkları bir kolyeleri muhakkak vardır. Anneniz için en güzel anneler günü hediyesi ne olabilir diye düşünüyorsanız anneler kadar zarif, naif bir kolye seçeneği olabilir.  Gümüş, altın olan birçok kolye modelleri anneniz için tercih edebileceğiniz birbirinden şık ve eşsiz tasarımlar vardır. En güzel anneler günü kolyesi annenize yakışacak boynunu süsleyecek ve farklı tasarımları ile dikkat çeken modeller tercih ederek anneye alınacak en şık hediye olacaktır. Anneler günü kolye modellerini So CHIC mağazalarından ya da internet sayfalarından inceleyebilirsiniz.

Anne Kolyesi Nasıl Olmalıdır?

Anneler günü daha gelmeden herkeste alınacak hediye seçenekleri, kafalarda birçok soru “olur mu, olmaz mı” diye döner durur. Anneler günü kolyesi annenizi anlatan ve özel hissettiren So CHIC tasarımları ile annenizin zevkine hitap eden modelleri tercih edebilirsiniz. Her gün takabilecekleri anneler günü gümüş kolyeler ya da anneler günü altın kolyeler arasında annenizin sevdiği ve takacağı tasarımlara dikkat ederek tercihler yapılmalıdır. Birçok farklı tasarımları ile dikkat çeken anneler günü kolyeleri kalın zincir olanları veya ince zincir olanları tamamıyla annenizin tarzına ve zevkine göre alınmalıdır. 

Anneler Günü Kolye Modelleri

 Annenizin her taktığı zaman sizi hatırlayacağı anneler günü kolyesi çeşitleri ile çok zarif şık ve iyi bir tercih olacaktır. Annenizin zevkine hitap eden kolye modelleriyse birçok tasarım seçeneği ile kadınların vazgeçemediği aksesuarlarda zarifliği ile ilk sırada olan anneler günü kolye modelleridir. Kalpli, çiçekli, sonsuzluk, burç temalı, isimli, harfli, taşlı bir model So CHIC güvencesi ile annelerin beğenisine sunulur.  

Anneler Günü Altın Kolye

 Annenizin zevkine göre ister beyaz altın kolye ister sarı altın kolye tasarımları ile çok şık bir hediye tercihi olacaktır. Anneler günü altın kolyesi 8 ayar 10 ayar ve 14 ayar farklı seçenekler de siz değerli annelerin beğenisine sunulur. Anneye altın kolye seçenekleri arasında sonsuzluk temalı, kalp, çiçek, kelebek, anne bebek figürlü, isimli ya da harfli olan pek çok farklı tasarımı ile anneniz için tercih edebileceğiniz eşsiz modeller mevcuttur. Anneniz için ona en yakışan ve onun zevkine hitap eden modelleri tercih ederek onu çok mutlu edebilirsiniz ve her an bu eşsiz hediye ile hatırlanırsınız. Işıltı ve gösterişi seven anneler için değerli taşlar ile altın ve gümüşün birleşimi çok zarif tasarımları ortaya çıkarır. Her değerli taşın farklı anlamları vardır enerji veren pozitif düşünceye yönlendiren gibi pek çok farklı anlamı olan değerli taş detaylı anneler günü altın kolye seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Birçok seçenek sunan anneler günü kolyesi modelleri her tarzda ve stillerde olan anneler için birçok seçenek imkânı sunmaktadır. So CHIC mağazalarını ziyaret ederek seçeneklere göz atabilirsiniz. İster beyaz altın ister sarı altın ister de gümüş renk seçenekleri ile anneler günü kolye renklerini annenizin zevkini düşünerek tercihler yapabilirsiniz.

Anneler Günü Gümüş Kolye

Birçok farklı modellerde olan anneler günü gümüş kolye modelleri rengi ile çok şık ve modern olan gri renk günlük kullanım için tercih edilen modeller arasında yer alır. Gümüşün eşsiz rengine taş detaylar eklendiği zaman olağan üstü bir şıklık ortaya çıkmaktadır. Gümüş kolye modellerinde taşlı olan tasarımlar ışıltısıyla annenizin ve hiçbir kadının hayır diyemeyeceği bir modeldir. Anneye gümüş kolye tercihleri için So CHIC mağazalarına göz atabilirsiniz.    

Anneler Günü Kolye Fiyatları

Anneler günü kolyesi hediyelerin en anlamlısı ve uzun yıllar hatırlanacak hediyeler arasında yer almaktadır. Anneler günü kolye fiyatları altın ve gümüş malzemelerine göre fiyat farklılığı ve farklı taş detaylı ile farklı tasarımlarda olan modellere göre değişkenlik göstermektedir. Anneler günü gümüş kolye modelleri anneler günü altın kolyelerine göre daha uygun fiyatlarda olup hediye seçenekleri arasında tercih edilebilecek modellerdir. Takılan her aksesuarların kadınlar için bir anlamı vardır özellikle kolyelere bir anlam yüklenir. Kadınlar için kişisel anlam taşıyan kolye modelleri anneler günü için çok anlamlı bir seçenek olacaktır. Kolye üzerindeki semboller anlam taşıyarak kişiye özel seçilen tasarımlar ile hediye daha anlam kazanır. Annenizi anlatan ya da ikiniz için özel olan bir sembol tercihi yaparak aranızdaki bağı kuvvetlendiren bir tasarım ile annenizin özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Mesela kalp detaylı kolye uçları ya da sonsuzluk temalı veya isminizi yazan kolye modelleri ile aranızdaki sonsuz sevgiyi gösterebilirsiniz. Anneler günü kolyesi seçimi yaparken bu gibi detaylara dikkat ederseniz çok daha düşünülmüş bir hediye olacaktır. Hem günlük kıyafetleri ile her an takabileceği kolye seçenekleri ile hem de özel günlerde boynunda ışıltı veren kolyesi ile ister günlük ister özel günlerde takacağı bir model tercihi yapılabilir. Taş detaylı olan kolye modelleri her gün için ve özel günler için takılabilecek zarif bir ışıltıya sahiptir. Set olarak satılan kolye yüzük ve bileklik gibi tasarımları da takım aksesuar modelleri takmayı seven anneler için tercih edebilirsiniz. Anneler günü için tercih edeceğiniz altın kolyeler gümüş kolyeler ya da kişiye özel tasarımlarda olan kolye modelleri So CHIC mağazalarında sizleri beklemektedir. Birçok anneler günü kolyesi seçeneği sunan ve özel, şık paketleme ile kadınları büyüleyen tasarımlardır. Bütün yıl sevgisi ile sizleri şımartan sonsuz güven veren anneleriniz için mayıs ayının 2. Haftası kutlanan en özel ve değerli varlığınız olan anneler günü için yapılan her şey azdır. Anneye kolye modelleri arasında özel ve eşsiz bir kolye tercihi yaparak o günü özel kılmak ve hatırlamak için şık kolye tasarımlarına göz atmalısınız. Anneniz için en anlamlı ve en güzel hediyeyi almak istediğinizden eminiz. Hayatınızda anlamı büyük olan anneleriniz için aldığınız hediyenin kullanışlı olmasını ve her an kullanmasını istersiniz. Bu nedenle tercih edilen hediye annenizin kullanabileceği bir hediye olmalı aksesuarlar arasında kadınların en çok kullandığı yüzük, küpe, bileklik ve kolyelerdir. Her an boynunda taşıyacağı anlamı büyük tasarımları ile çok şık bir tercih yapmış olursunuz. Annenize karşı büyük sevginizi ve minnettarlığınızı gösterecek şık tasarımlarda kolye seçenekleri ile annenizin yüzünde kocaman ve sıcacık bir gülümseme oluşturursunuz. Bu sayede anneler günü sizler için çok özel ve anlamlı olurken anneniz için de unutulmayacak eşsiz bir gün olacaktır. 

back to top

UYARI!