En Yeni Tasarımları Keşfet!

Baget Kolye

(50 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Taş İsmi
(1)
(1)
(8)
(39)
Tema
(7)
(2)
(1)
(1)
(1)
Taş Rengi
(33)
(1)
(1)
(4)
(1)
(2)
(2)
Materyal
(1)
(42)
Materyal Rengi
(33)
(2)
(6)
Kolye Uzunluğu
(1)
(3)
(9)
(1)
(9)
(20)
(1)
(2)
(2)
(2)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Baget Kolye

Baget kolye modelleri, benzersiz yapıları ve şık görünümleri ile günümüzün en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan onlarca farklı baget kolye modeli ile siz de gün içerisinde şık tarzınız ile gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilir, bulunduğunuz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Baget kolyelerde kullanılan farklı malzemeler, her tarzdan hoşlanan kadınların tercih edebileceği tasarımların da ortaya çıkmasını sağlıyor. Böylece farklı tasarım ve renk seçenekleri arasından siz de kendi tarzınıza uygun modelleri çok daha rahat şekilde keşfedebilirsiniz. 

Baget Kolye Modelleri

Baget kolye modelleri, kadınların günümüzde en çok tercih ettiği kolye modelleri arasında yer alıyor. Bu sayede erkekler de sevgililer günü, evlilik yıl dönümleri ya da anneler günü gibi özel günler için hediye tercihlerini genellikle baget kolyelerden yana kullanıyor. Baget kolyelerin farklı renk seçenekleri ve yüzlerce farklı tasarımı ise her tarzdan hoşlanan kadının göz zevkine hitap ediyor. Siz de eşinizin ya da sevdiklerinizin tarzına uygun baget kolye modelleri ile onları unutamayacakları bir hediye verebilirsiniz.

Baget kolye modellerinde yüzlerce farklı tasarımın olması farklı tarzlarda hoşlanan kadınların da baget kolyeleri tercih edebilmesini sağlıyor. Genel olarak tektaş kolyelerden farklı olarak baget kolyelerde; kolye ucunda ufak bir pırlanta detayı değil bunun yerine daha çok dikdörtgen ve keskin köşeli hatlarla kesilmiş daha büyük pırlanta taşı dan oluşan uç kısmı yer alıyor. Altın kullanılarak oluşturulan tasarımların kolye ucu kısmında ise elmas, pırlanta ya da zirkon gibi değerli taşlar kullanılmaktadır. Böylece altının benzersiz yapısının yanı sıra taşların parlak yapısı da göz kamaştırıcı bir hale geliyor.

Baget kolye modellerinde hem farklı sembollerin ya da figürlerin kullanıldığı tasarımlar hem de harfleri modeller kullanılmaktadır. Günümüzün en çok tercih edilen baget kolye modelleri ise genellikle kolye ucunun altından oluşturulan tasarım üzerine standart taşlara kıyasla daha büyük bir baget kesim taşın kolye ucuna yerleştirilmesiyle oluşturulan modellerdir. Bu modeller genellikle daha gösterişli ve göz alıcı yapıları nedeniyle özel gün ve gecelere katılırken elbiseler ile birlikte tercih ediliyor. Daha sade ve şık yapıda tasarlanan elbiselerle birlikte kullanılan baget kolyeler, elbisenin bu sade görüntüsünü kırarak daha dikkat çekici bir tarzın oluşmasını sağlıyor. Böylece elbisenin sadeliğin yanında pırlantanın göz kamaştırıcı detayları da kullanılabiliyor. Özel günlerde daha sade bir tasarımdan ziyade, dikkat çekici ve modern detayları ile dikkat çeken elbiseler giymekten hoşlanan kadınlar ise genellikle daha sade baget kolye modellerini tercih ediyor. Böylece elbisenin tüm detayları ortaya çıkarken kolyenin şıklığı da elbisenin tasarımını tamamlıyor.

Günlük yaşamında baget kolye kullanmak isteyen kadınlar ise genellikle daha modern detayları ile oluşturulan baget kolye modellerini tercih ediyor. Bu kolyelerin tasarımları genellikle daha ince bir kolye zinciri üzerine kolye ucunda bulunan fikirlerin ortaya çıkarılmasına yöneliktir. Bu nedenle günlük giyim tarzında tercih edilen kot pantolon tişört ya da gömlek gibi farklı kıyafetler ile uyum içinde de kullanılabilmektedir. Günlük kullanıma özel olarak tasarlanan baget kolye modellerinde daire, çember, üçgen ya da melek kanadı gibi farklı tasarımların içerisinde baget kesim ile oluşturulmuş dikdörtgen taraftaki birkaç farklı küçük taşın süslemesi kullanılmaktadır. Baget kolyelerde tasarımın şık detaylarını oluşturmak için genellikle dikdörtgen ve keskin hatlar ile kesilerek oluşturulmuş zirkon, pırlanta, zümrüt, yeşim ve ametist gibi değerli taşlar kullanılmaktadır. Hem gün içerisinde daha sade ve şık tasarımlar ile daha göze çarpan bir kıyafet kombin oluşturmak hem de dikkat çekici detaylarıyla tüm gözlerin üzerinde olmasını isteyen kadınlar için farklı baget kolye modelleri bulunuyor.

Altın Baget Kolye Modelleri

Baget kolyeler günümüzde genellikle altın kullanılarak üretilmektedir. Altın, binlerce yıldan bu yana hem parlak görünümü nedeniyle kolye ve çeşitli takıların üretiminde kullanılmaya devam ediliyor. So CHIC baget kolye modelleri ise günümüzde kadınların, şıklığı ile ortamdaki tüm gözleri üzerinde toplamasını sağlıyor. Siz de So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan birbirinden farklı altın baget kolye modeli arasından tarzınıza uygun tasarımları tercih ederek şık tasarımınız ile göz kamaştırabilirsiniz.

Altın kolye satın alırken dikkat edilmesi gereken en temel noktalardan bir tanesi kolye içerisinde kullanılan altının kalitesidir. Günümüzde kolye tasarımlarında farklı altın oranları içeren çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Ancak bununla birlikte çelik ve benzeri metallerin üzerine yapılan altın kaplamalar ise her ne kadar altın gibi görünse de çok daha dayanıksız oldukları için birkaç ay sonra tamamen yıpranarak kullanılmaz hale gelebiliyor. So CHIC tarafından tasarlanan tüm altın kolye modellerinde çeşitli sertifikalandırma sistemleri kullanılmaktadır. Böylece siz de satın aldığınız kolyenin içerisindeki malzemeleri ve toplam altın miktarı gibi birçok detayı görüntüleyerek aldığınız kolyenin kalitesinden emin olabilirsiniz. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan tüm altın baget kolye modellerinde 18 ayar altın kullanılmaktadır. Siz de So CHIC güvencesi ile satın aldınız altın kolyeleri uzun yıllar boyunca güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte geçmiş yıllarda sıklıkla kullanılan klasik ve sarı görünümlü altının yerine birçok alternatif de kullanılmaktadır. Klasik altın alaşımlarından farklı olarak altının içerisine katılan diğer metallerle birlikte oluşturulan beyaz altın ve Rose altın gibi renk seçenekleri farklı tasarımlardan hoşlanan kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Beyaz altın, gri ve parlak rengi ile birlikte özellikle günlük kombinlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Siz de So CHIC beyaz altın baget kolye çeşitleri ile gün içerisinde tercih ettiğiniz gömlek tişört ve kot pantolon gibi daha sade tasarımlar en şık görünmesini sağlayabilir, karakterinizi ve giyim tarzınızı daha başarılı şekilde yansıtabilirsiniz. Bununla birlikte gün içerisinde çok daha renkli ve canlı giyinmeyi seven kadınlar ise genellikle Rose altın rengini tercih etmektedir. Rose altın kullanılarak tasarlanan baget kolye modelleri genellikle daha büyük ve gösterişli parçalardan ziyade ufak birçok taş ile oluşturulan tasarımlardan bir araya geliyor. Özellikle yaprak, melek kanadı, kelebek ve kar tanesi gibi farklı motifler ile bir arada kullanılabilen bu baget taşlar çok daha dikkat çekici bir görünüm ortaya çıkmasını sağlıyor.

Gümüş Baget Kolye Modelleri

Binlerce yıldan bu yana kolye, yüzük ve benzeri takıların üretiminde kullanılan gümüş So CHIC’in profesyonel ellerinde çok daha göz alıcı parçaları haline geliyor. Gümüş kullanılarak tasarlanan baget taşlı kolye modelleri ise günümüzün en çok tercih edilen kolye modelleri arasında yer alıyor. Gümüş kolyeler, özellikle sade tasarıların çok daha göz alıcı bir hale gelmesini sağlıyor. Siz de hem günlük yaşantınızda hem de iş hayatında kullanabileceğiniz birbirinden farklı gümüş baget kolye modelleri ile benzersiz tarzınızı günlük yaşantınızda da yansıtabilirsiniz. 

Gümüş kolye modellerinin dayanıklı yapısının yanı sıra çok daha dikkat çekici bir görünüme sahip olması için ise altın kaplama tercih edilmektedir. Gümüş üzerine yapılan 18 ayar altın kaplama baget kolye modelleri hem sunduğu uygun fiyat avantajları hem de benzersiz tasarımları ile kadınlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. So CHIC tarafından tasarlanan tüm altın kaplama gümüş baget kolye modellerinde 18 ayar altın kullanılmaktadır. Böylece siz de satın alacağınız tüm altın kaplama baget kolyeleri, yıllar boyunca herhangi bir sorun olmadan güvenle kullanabilirsiniz.

back to top

UYARI!