En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Baget Küpe

(61 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Küpe Çapı
Fiyata Göre
Taş İsmi
(2)
(4)
(54)
(1)
Taş Rengi
(1)
(48)
(1)
(3)
(1)
(2)
(2)
Koleksiyon
(3)
(4)
Materyal Rengi
(50)
(2)
(4)
Küpe Çapı
(2)
(1)
(1)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Baget Küpe

Kadınlar için giyimden bile çok daha değerli olan bir şey daha var ise bu da takılar olmalıdır. Gönül rahatlığıyla söylemek gerekirse kadınlar için takılar kıyafetlerden bile daha önemli ve özeldir ve de kesin olarak bilinmelidir ki takılar olmadan kıyafetler bir hiçtir bile denebilir. Çünkü her tür kıyafet için bir takı görülmek istenebilir. Tüm giysileri tamamlamak adına o giysinin tarzına uygun bir takı kullanılması son derece önemli olacaktır. En çok da çeşitli küpe modelleri son derece önemlidir. Neden derseniz çünkü küpe yüz ile doğrudan karşılaşılan yani bir insana bakıldığı zaman ilk göze çarpan takı olarak küpe görülür. Bu nedenle takılar içerisinde küpe son derece önemlidir. Bir insanı gördüğünüz zaman eğer saçı da toplu ise ilk olarak görülecek olan aksesuar her zaman için küpe olacaktır. Pek çok küpe çeşidi varken bazen öyle küpe çeşitleri vardır ki her zaman her tür kıyafet ile kullanılabilirler. Bunların başını halka küpeler çekerken bunun yanı sıra baget küpe modelleri de hemen hemen her zevke uygun ve de son derece hoş bir görünüm sağlanmasına neden olur.

Baget Küpe Modelleri

Dışarıdan bakıldığı zaman baget küpeler o kadar çok yaygın olarak kullanılan bir aksesuar olmuştur ki, pek çok kıyafet için çeşitli modelleri dizayn edilmiştir. So CHIC tasarımcıları tarafından özenle tasarlanmış olan baget küpe modelleri son derece zarif ve oldukça rafine bir çizgide ilerleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Genel olarak dışarıdan bir göz ile bakıldığı zaman pek çok kişi için oldukça sıradan, son derece monoton ve her kadının takabileceği kadar doğal bir küpe modeli olarak bilinir. Ama aslına bakacak olursanız durumun hiç de öyle olmadığını bilemeniz gerekir. Çünkü eskiden baget küpe denildiği zaman akla ilk gelen şeyin sıradan ve de herkesin bildiği şekilde bir takı tasarımı gelmesi son derece normal olacaktır. So CHIC yeni sezon ürünler içinde yepyeni çizgilerde ve son derece farklı modellerde baget küpe modelleri yer almıştır. Bu şekilde yepyeni tasarım baget küpe modelleri takı seven kadınların ilgi odağı haline gelmiştir. Öte yandan da aslına bakacak olursanız baget küpe, baget kolye ya da baget yüzük gibi takı modellerinin kesin olarak modasının geçmesi pek de mümkün görünmüyor. Özellikle yepyeni tasarım modelleri üretilirken gümüş ve üzeri zirkon ile kaplanmış birbirinden şık baget küpe modellerini So CHIC vitrinlerinde ve So CHIC kataloglarında görebilmek son derece mümkün olacaktır. Günümüz modası her alanda büyük bir gelişim gösterirken çok çeşitli baget küpe modelleri görürüz. Baget küpeler de belirli ölçüde olup belli bir kalıbı kırmamış gibi görünse bile aslına bakacak olursanız kendi içinde devinim halindedir. Özel olarak So CHIC tasarımcılarının dizayn ettiği yeni nesil baget küpe modelleri beyaz zirkon kaplama taşlı küpeler dışında farklı renkler de içeren çeşitli baget küpe çeşitlerinden oluşur. Çok yakından incelediğiniz zaman bazı baget küpe modellerinde tek parça taş bazılarında ise küçük küçük taşların bir araya gelmesi ile oluşturulmuş çeşitli baget küpe modelleri de görülür. Bunun yanı sıra küçük zirkon taşlardan oluşan baget küpelerin farklı farklı renklerin bir araya gelmesi ile oluşan modellerin de olması baget küpelerde bir renk cümbüşü izlenmesine olanak sağlar. Farklı renk ve modelleri ile So CHIC mağazalarının vitrinlerinde yer alan baget küpe modelleri son derece şık ve son derece asil bir görünüm elde edilmesini de sağlar. Genel olarak en çok tercih edilen ve belirli bir kalıp halinde tercih sebebi olan baget küpe modelleri genel olarak beyaz renkte tercih edilir. Beyaz renkte zirkon olan ve son derece pırıltılı görünen ve de son derece göz alıcı olan baget küpe modelleri adeta bir pırlantayı andıran bir görünüme sahip olacağından dolayı kesinlikle en çok tercih edilen baget küpe modeli olmuştur. Bununla birlikte pek çok insan tarafından bilinmemekle birlikte siyah renkte bir baget küpe de son derece klâs bir görünüm sağlanmasına neden olur.

En Özel Hediyeler İçin; Baget Küpe Modelleri

Bir kadına alınacak olan en güzel hediye her zaman için takı olacaktır. Hediye almak istediğiniz bir kadın ile yakınlığınız ne olursa olsun alacağınız hediyenin takı olması sizin için hiçbir zaman hiçbir şekilde bir sorun teşkil etmez. Alacağınız hediye her kime alacak olursanız olun mutlaka çok aşırı derecede beğenilmesini ve en göz alıcı hediyenin sizin almış olduğunuz hediye olmasını istersiniz. Ayrıyeten bir kadın için alacağının hediyenin takı olmasına karar vermişseniz bunun için belirli şartların da sağlanması son derece önemli olacaktır. Mesela almış olduğunuz takının özel bir kutu içerisinde sunulacak olması ve bunun yanı sıra hediyenizin kutudan çıktığı anda ortamı aydınlatacak derecede ışıltılar saçması gibi çok önemli detaylar da vardır. Aslına bakarsanız bunlar için pek de detay denemez. Bunlar detay gibi görünen aslında son derece büyük bir önem teşkil eden yazısız kurallardır da denebilir. Vereceğiniz hediyenin değerini artırmak amacı ile düşünülmüş olan belirli tüyolar olarak da düşünülebilir. Eğer ki bir kadına takı almak gibi bir amacınız var ise baget küpe almak hiçbir şekilde hiçbir sorun teşkil etmeyecektir. Çünkü baget küpe, baget kolye ya da baget yüzük gibi belirli bir çizgide belli bir kalıp içinde olan klasik model bir baget küpe modeli son derece etkili ve de son derece kolay bir hediye seçimi olup hiçbir sorun yaşanmamasına garanti sağlayacaktır. Neden derseniz çünkü baget küpe her kadın için kullanım alanı olan bir aksesuardır. Bu nedenle pek çok insan için çok özel ve çok ışıltılı bir hediye olacaktır.

Baget Küpe hangi Kıyafetlerle Kullanılır?

Her kadının dolabında bulunması gereken bir çift siyah topuklu ayakkabı, siyah bir elbise nasılsa aynı şekilde bir çift baget küpe de her kadının takı kutusunda bulunması gereken bir takı olmalıdır. Neden derseniz çünkü baget küpe her kıyafet için uygun olan son derece kurtarıcı bir aksesuar olacaktır. Her kıyafete uyacak olan baget küpeler yine de sadece kurtarıcı olarak addedilmemeli ve çeşitli kıyafetlerle de kombin edildiği zaman ne kadar güzel bir duruş sergileneceğini gözler önüne serilmiş olunur.

Klasik Kıyafet ile Baget Küpe Kullanımı

Klasik bir gömlek ve kumaş pantolon giydiğiniz zaman zirkon taşlar ile kaplanmış olan bir baget küpe son derece tarz bir kadın olmanıza yardımcı olacaktır. Klasik giyim tarzınızı tamamlamak için klasik ve beyaz taşlı baget küpe size son derece yardımcı olacaktır.

Günlük Kıyafet ile Baget Küpe

Günlük hayatta çok fazla şatafatlı bir giyim tarzı benimsememişseniz, bluz ve kot pantolondan ileri gitmeyen bir giyim tarzına sahipseniz kesinlikle çok fazla dikkat çekmeyen baget küpeler kullanabilirsiniz. Bu hem şık bir stil sahibi olursunuz hem de çok abartıya kaçmamış olursunuz.

back to top

UYARI!