Sepette Net %30 İndirim!

Su Yolu Bileklik

(13 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Tema (1)
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Hediye Kime
Hediye Hangi Gün
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Tema
(4)
(24)
(3)
(3)
(13)
(4)
Taş İsmi
(1)
(2)
(10)
Taş Rengi
(10)
(1)
Koleksiyon
(1)
(2)
Hediye Kime
(1)
(6)
(6)
Hediye Hangi Gün
(1)
(10)
(2)
(9)
Materyal Rengi
(6)
(2)
(3)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Su Yolu Bileklik

Kadın bileklik modelleri içerisinde pek çok kıyafet ile uyum sağlayabilecek bir bileklik modeli her şey ile kullanılacak türde denilen şekilde olan su yolu bileklik en çok tercih edilen kadın bileklik modeli olmuştur. Eğer ki sürekli takılacak ve her kıyafet ile uyum sağlanması istenecek bir bileklik takmak istiyorsanız su yolu bileklik her zaman için tercih sebebiniz olabilir. Genel olarak su yolu bileklik düz ve belirli bir çizgide olan klasik tarzda hanımların tercih ettiği bir bileklik modelidir fakat bu bileklikleri hangi kıyafet ile kombin ettiğiniz son derece önemlidir. Su yolu bileklik klasik bir giyim tarzına sahip olan bir kadında çok ağır durabilirken daha spor bir tarza sahip olan bir kadının bileğinde çok daha farklı bir imaj sergileyebilir. Yani aslına bakarsanız burada önemli olan şey neyi, hangi kıyafet ve ayakkabıyı hangi takı ile kombin ettiğinizdir. So CHIC her tür kadın takı modelinde olduğu gibi su yolu bileklik modellerinde de çok daha şık ve stilize edilmiş sade ama çok şık su yolu kadın bileklik modelleri vardır. Özellikle son koleksiyonda çok özel su yolu bileklik modelleri So CHIC mağazalarında yer alır. Unutmayın hangi takıyı taktığınız değil, hangi takıyı hangi kıyafet ile kombin ettiğiniz önemlidir. Bu noktada önemli olan sizin her tür takıyı her tür kıyafet ile takabileceğiniz ve onları kendi tarzına nasıl uygun bir hale getirebileceğinizdir.

Su Yolu Bileklik Nedir?

Ebatları aynı olan taşların sıralanması ile oluşan ve bilekte adeta bir akan suyu andıran ve zaten adını da burada alan bileklik türüdür. Hemen hemen her kadının hayatı boyunca en az bir kez mutlaka edindiği bir bilekliktir. Her tür giyim şekli ve de her tür kombi ile uyum sağlayabilen bir bileklik türü olan su yolu bileklik eski dönemlerde sadece bir formda ve tekdüze bir model ile hafızalara kazınmış olsa da So CHIC mağazalarında çok farklı yepyeni ve stilize edilmiş su yolu bileklik modelleri bulmak ve bu su yolu bileklik modellerini her tarza uyum sağlayacak şekillerde ve renklerde bulmak mümkün olabilir.

Su Yolu Bileklik Nasıl Kombin Edilir?

Su yolu bileklik modelleri her ne kadar hepsi aynıymış gibi görünse de aslında birbirinden çok daha farklı kadın bileklik modelleridir. Artık farklı ebatlarda taşlar ile ve çeşitli renkler ile bir arada sunulabilen ve çok büyük çeşitlilik gösteren yeni modellerde ve bolca çeşit ile yepyeni ve farklı seçenekler sunan stilize edilmiş modern su yolu bileklikler de bulunur. Eski dönemlerin alışılmış ve tamamen klasik bir giyim tarzı benimsemiş olan bir kadına uygun olduğu düşünülen su yolu bileklikler halkın gözünde ve de moda otoritelerinin gözünde kesin ve net olarak spor kıyafetler ile kombin edilemezdi. Geçmişte hiç kimse bu tür bir giyim tarzına alışkın değildi. Kadın giyim modası son derece gelişim ev değişim gösteren, dinamik bir halde ilerlediği için artık her tür takı da günümüzde her türden bir giyim tarzını belirlemiş bir kadın için de gayet rahat bir kullanıma uygun olan su yolu bileklik modelleri vardır. So CHIC markasının her yeni sezonda çık farklı su yolu bileklik modelleri tasarımları olmuştur ve bu yeni tasarım su yolu bileklikler çok farklı kıyafetler ile kombin edilebilir hale gelmiştir.

Su Yolu Bileklik İş Kıyafetleri ile Nasıl Kombin Edilir?

Çalışma kıyafetiniz eğer ki forma şeklinde değilse gömlek ya da klasik tarzda kesimleri olan bir bluz giyiyorsanız tamamen klasik ve çok ince taşlı bir su yolu bileklik tercih edilmesi son derece doğru bir tercih olacaktır. Su yolu bileklik modelleri oldukça farklı olduğu için iş kıyafetlerine uygun bir su yolu bileklik tercih edildiği takdirde kesinlikle sırıtmayacak ve tam olarak iş kıyafetinize uygun bir hal alacaktır. Gömlek ve etek gibi ciddi iş kıyafeti kombini için ince taşları olan bir su yolu bileklik son derece güzel, çok zarif ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Gece Kıyafetlerinde Su Yolu Bileklik Nasıl Kullanılır?

Su yolu bileklik modelleri en çok gece kıyafetleri için kullanılır şeklinde bir yargı vardır. Aslına bakarsanız tam olarak da yanlış bir yargı değildir bu ama yine de spor bir giyim tarzı benimsemiş olan bir kadın da pekâlâ su yolu bileklik takmayı ve bunu giydiği her tür kıyafete uyum sağlayacak bir havaya sokmayı başarabilir. Genel olarak fikirlerde gece kıyafetleri için çok büyük bir uyum sağlayan su yolu bileklik belli bir kalıba uygun bir hale getirildiği zaman son derece şık olmanızı sağlayabilir. Zarafetin sembolü haline gelen oldukça şık bir su yolu bileklik ile gecenin yıldızı olabilirsiniz. Ayrıntı gibi dursa bile gece kıyafetiniz için hafif bir pırıltı o kıyafetin tüm havasını değiştirebilir. Mesela simsiyah dümdüz ve uzun zarif bir gece elbisesini yine çok zarif küçük taşları bulunan ince bir su yolu bileklik siyah gece kıyafetine ışıltı katacaktır. Ne çok abartılı duracak ne de sıradan gösterecek olan bu su yolu bileklik gece kıyafetinizin şıklığını tamamlayacak çok önemli bir detay olacaktır. Aynı zamanda su yolu bileklikler balık model gece kıyafetlerine de çok ayrı bir ışıltı katacaktır. Gece kıyafetleri için su yolu bileklik son derece önemlidir. Gösterisi çok aşırı olmayan ve büyük taşlara sahip olup da parıltısı bol bir kıyafet olmayan tamamen sade ve günlük bir kıyafeti nasıl şık bir gece kıyafetine dönüştürürüm diyorsanız kesinlikle iri taşları olan su yolu bileklikler kullanmanız sizin için son derece faydalı bir tüyo olacaktır.

Spor Kıyafetler İçin Su Yolu Bileklik Kombini Nasıl Yapılır?

Hepinizin düşündüğü şey spor kıyafetler ile su yolu bileklik takmak son derece yanlış ve hatalı bir giyim tarzı olacaktır. tabii ki bu tekdüze bir perspektif ile bakılan bir moda anlayışının fikri olduğu için bu düşünceden çok  büyük bir hızla uzaklaşmanız gerekecektir. So CHIC markasının son çıkardığı serinin de göz önünde bulundurulduğunu düşünecek olursak bu fikir de son derece desteklenmiş olur. ünlü bir takı markası olan ve ülkenin hemen her AVM’si ve de hemen hemen her semtinde yer alan So CHIC mağazalarındaki su yolu bilekliklerin yeni sezonunda su yolu bilekliklerin artık gece kıyafetlerinin de dışında pek çok kıyafet ile kullanılan bir hale geldiğini görebilirsiniz. Su yolu bileklikler artık gece kıyafetleri ya da klasik kıyafetler ile birlikte kullanılan bir takı olmaktan tamamen çıkmış ve spor kıyafetlere ayrı bir hava ve özenli bir şıklık kazandırmıştır. Spor bir tişört ve de spor bir kot pantolon ya da kısa bir şort ile ince ve zarif bir su yolu bileklik kullanılabilir. Aynı zamanda bu tür kıyafetler ile birlikte renkli su yolu bileklikler de takılabilir.

back to top

UYARI!