En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Burç Kolye

(27 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Taş İsmi
(11)
(12)
(4)
Tema
(12)
(12)
(12)
Taş Rengi
(1)
(12)
(1)
(1)
(4)
(1)
(3)
(2)
(1)
(1)
Koleksiyon
(12)
(15)
Materyal Rengi
(5)
(10)
(12)
Kolye Uzunluğu
(15)
(2)
(10)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Burç Kolye

Özellikle astroloji ile yakından ilgilenen kadınların ilk tercihleri arasında yer alan burç kolye modelleri hem gün içerisinde şıklığınızı tamamlıyor, hem de burcunuzun karakteristik özelliklerini yansıtmanıza yardımcı oluyor. Siz de birbirinden farklı tasarımlara sahip So CHIC burç kolye modelleri ile tarzınızı yansıtabilir, aynı zamanda benzersiz birer kolyeye sahip olabilirsiniz. Onlarca farklı tasarıma sahip burç kolyeler ile burcunuza özel olarak hazırlanan birbirinden farklı modelleri bir arada görüntüleyebilir, tarzınıza en uygun kolye modeline sadece birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. 

So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan burç kolye çeşitleri, farklı serileri ile her kadının göz zevkine hitap ediyor. Yenilenen tasarım seçenekleri ile daha zarif ve sade kolyelerden hoşlanan kadınlar için özel olarak tasarlanan modellerin yanı sıra, klasikleşen taşlı ve daha gösterişli burç kolyeleri de tercih edebilirsiniz. Böylece günlük yaşamınızda ya da özel gün ve gecelere katıldığınızda, direkt olarak giyim tarzınıza uygun kolyeler ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. 

Burç Kolye Modelleri

So CHIC tarafından tasarlanan burç kolye modelleri, 12 farklı takım yıldızın tüm spesifik özelliklerini taşıyor. Burçların direkt olarak kendi sembollerinden oluşan burç kolyeler, günümüzün en çok tercih edilen kolye modelleri arasında yer alıyor. Böylece siz de sevdiklerinizin burçlarına özel kolye modellerini tercih ederek, onlar için benzersiz birer hediyeye sahip olabilirsiniz. Günümüzün artık klasik modelleri arasında yer alan burç sembollerini içeren kolye modellerine ek olarak daha marjinal tarzda hazırlanan kolyeleri tercih ederek, benzersiz karakterinizi de yansıtabilirsiniz. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan burç kolyelerde sadece burçların dünya genelinde kullanılan sembolleri değil, aynı zamanda burçların kendi takım yıldızlarının birebir görünümleri de yer alıyor. Böylece siz de burcunuza özel olarak hazırlanan kolyelerde sadece burcun kendi sembolünü tercih etmek zorunda kalmadan, farklı modeller arasından tarzınızı yansıtan seçeneği tercih edebilirsiniz. 

So CHIC burç kolye çeşitleri, 12 farklı burç için özel olarak tasarlanan yapıları ile dikkat çekiyor. Burç kolyelerde günümüzde tercih edilen gümüş malzemeye ek olarak So CHIC, kolyelerin hem daha dikkat çekici bir görünüme sahip olması hem de uzun yıllar boyunca aynı formunu koruması için 18 ayar altın kaplama kullanmaktadır. Böylece alacağınız gümüş kolyelerin yüzeyi tamamen altın kaplaması ile hem daha şık ve dikkat çekici görünüyor, hem de uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. 

Her burç için özel olarak tasarlanan 12 farklı tasarıma sahip kolye modelleri sayesinde, siz de kendi burcunuzun karakteristik özelliklerini yansıtabilirsiniz. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan farklı kolye serilerinde ise kendi zevkinize uygun olan kolyeleri bulabilir, böylece yıllar boyunca severek kullanacağınız kolyelere sahip olabilirsiniz. Burç kolyelerde hem sade ve zarif görünümden hoşlanan hem de gösterişli yapısı ile dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınların tercih edebileceği farklı birçok tasarım bulunuyor. Böylece siz de hem günlük yaşantınızda, gösterişten uzak giyim tarzınıza uygun kolyelere sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda elbise ve benzeri kıyafetler ile katılacağınız özel gecelerde kullanabileceğiniz daha özel ve gösterişli kolye modellerine sahip olabilirsiniz. 

Altın Kaplama Burç Kolye Modelleri

Burç kolyeler genellikle gümüş malzeme kullanılarak üretilmektedir. Gümüş, dayanıklı ve paslanmaya karşı yüksek korunaklı yapısı ile binlerce yıldır takı yapımında tercih edilmektedir. .925 ayar gümüş kullanılarak üretilen kolye modelleri her ne kadar parlak ve benzersiz yapıları ile dikkat çekiyor olsa da, So CHIC tarafından üretilen tüm burç kolye modellerinde altın kaplama teknolojisi kullanılmaktadır. Böylece kolyelerin gümüşten daha parlak, dayanıklı ve aynı zamanda altının da kendi spesifik özelliklerini yansıtması sağlanıyor. 

Altın kaplama burç kolye modelleri, farklı renk seçenekleri sayesinde tüm kullanıcıların da beğenisini kazanıyor. Klasik sarı altın kullanılarak yapılan kaplamalar, genellikle daha klasik tarza yakın giyinen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Ancak beyaz altın kaplama burç kolyeler ise genellikle gün içerisinde daha rahat ve spor giyime yakın tarzda giyinen kadınların beğenisini kazanıyor. Kolyelerin kendi özel tasarımları, burcun tüm özelliklerini yansıtmak ve kolyeyi ön plana çıkartmak için özel olarak geliştirildi. Yuvarlak ve geniş kolye ucu içerisinde, kendi burcunuzun birebir takım yıldızı yapısının kullanıldığı burç kolye modelleri sayesinde siz de kendinize özel burç kolyelere sahip olabilirsiniz. Bu burç kolyelerde, kolyenin takım yıldızını daha iyi yansıtabilmesi için kolye içi siyah ve koyu lacivert olarak seçilmektedir. Böylece kolyenin arka planında yer alan koyu tonlar, takım yıldızlarının çok daha ön planda görülmesine yardımcı oluyor. Tek zincirden oluşan bu kolyeler, kolyenin boynunuzda daha zarif bir görüntü yaratmasını sağlıyor. Takım yıldızlarının yanı sıra direkt olarak kendi burcunuzun sembolünün bulunduğu burç kolyeleri de tercih edebilirsiniz. Böylece burcunuzun tüm spesifik özelliklerini, boynunuzda taşıyabilir ve uzun yıllar boyunca hayalinizdeki kolyeyi kullanmaya devam edebilirsiniz. 

So CHIC Burçlar Kuşağı Serisi

Takım yıldızlarını içeren So CHIC Burçlar Kuşağı özel serisi burç kolye modelleri, burcunuzun tüm karakteristik özelliklerini kendi takım yıldızları ile yansıtma imkanı sunuyor. İçerisinde Lapis taşı içeren lacivert renkli kaplama bulunan kolyelerin, boya yapılmadan doğal taşlar ile renklerinin oluşturulması, kolyenin uzun yıllar boyunca yıpranmadan aynı şekilde kalmasına da yardımcı oluyor. Altın kaplama kolyelerin her birinde .925 ayar gümüş malzeme kullanılmaktadır. Kolye zinciri ve bununla birlikte kolyenin uç kısmı tamamen .925 ayar gümüş ile üretilmektedir. Gümüşün en dayanıklı hali olan .925 ayar, bu sayede kolyenin çok daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Kolyelerin her birine renk katmak için ise 18 ayar altın kaplama yapılmaktadır. Böylece kolyeler gümüşün dayanıklılığını, altının göz alıcı renkleri ile yansıtabiliyor. Farklı zevklere hitap etmesi için özel olarak tasarlanan Burçlar Kuşağı özel serisi hem standart sarı renkte altın kaplama hem de beyaz altın kaplama ile üretilmektedir. Böylece siz de tam olarak zevkinizi yansıtan burç kolyeye So CHIC farkı ile sahip olabilirsiniz. 

So CHIC Zodyak Koleksiyonu

So CHIC’in daha gösterişli ve farklı yapıda kolyeler kullanmayı seven kadınlar için özel olarak tasarladığı Zodyak Koleksiyonu ile siz de göz alıcı tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Zodyak koleksiyonu olarak tasarlanan burç kolyeler, tek bir zincirde birden fazla kolye içermektedir. Bu sayede farklı kolyeler ile burç kolyeyi kombinlemenize gerek kalmadan Zodyak Koleksiyonunda özel olarak tasarlanan birbiri ile uyumlu kolyelere aynı anda sahip olabilirsiniz. 

Zodyak koleksiyonu, Burçlar Kuşağı’ndan farklı olarak burçların direkt olarak dünya genelinde kullanılan sembollerini içeriyor. Böylece siz de burcunuzun tüm karakteristik özelliklerini boynunuzda taşıyabilirsiniz. Burç sembollerinin her biri, beyaz zirkon taşı ile süslenmiştir. Böylece yıllar boyunca parlaklığını koruyan taş detayları bulunmaktadır. Kolyelerin burç kısmının yanında zincirin diğer ucunda yıldız şeklinde yine zirkon taşı ile süslenmiş semboller yer almaktadır. Böylece sadece burcunuzu değil aynı zamanda gökyüzünün tüm detaylarını da kolyenizde taşıyabilirsiniz. Kolyenin arka kısmında ise So CHIC’in kendi amblemi ve burcunuzun adı yer alıyor. 

Zodyak Koleksiyonu’na dahil olan tüm burç kolye modellerinde, kolyelerin tamamı .925 ayar gümüş kullanılarak üretilmekte, bununla birlikte 18 ayar altın kaplama içermektedir. Altın kaplamalarda giyim tarzınıza ve zevklerinize göre hem sarı hem de beyaz altın ve gül pembesi renklerini tercih edebilirsiniz.

back to top

UYARI!