En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Doğal Taşlı Kolye

(95 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Cinsiyet
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Taş İsmi
(2)
(1)
(2)
(6)
(6)
(24)
(9)
(2)
(1)
(1)
(2)
(2)
(5)
(2)
(1)
(7)
(1)
(3)
(19)
(1)
(1)
(3)
(1)
Tema
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(9)
(3)
(1)
(1)
(9)
Taş Rengi
(1)
(36)
(1)
(1)
(5)
(6)
(4)
(3)
(1)
(10)
(5)
(18)
(6)
Koleksiyon
(9)
(5)
(5)
(2)
(17)
(6)
(2)
(1)
(1)
Cinsiyet
(1)
(94)
Materyal
(6)
(88)
Materyal Rengi
(12)
(12)
(61)
(1)
Kolye Uzunluğu
(4)
(5)
(11)
(1)
(1)
(20)
(11)
(5)
(1)
(6)
(8)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(3)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
14 Ayar Altın İnci Kolye 14 Ayar Altın İnci Kolye M00307603645
14 Ayar Altın İnci Kolye

52917,00 TL

42333,00 TL

Daha Fazla Göster

Doğal Taşlı Kolye

Gün içerisinde çok daha renkli ve dikkat çekici kıyafet kombinlerini tercih eden kadınların ilk tercihleri arasında, doğal taşların kullanıldığı takı modelleri yer alıyor. Doğal taşlar yapıları gereği parlak görünümlerinin yanı sıra kendilerini özel renkleri de sahiptir. Bu taşların kullanıldığı kolye modelleri ise genellikle kıyafet tasarımlarına hareket katmak için tercih edilmektedir. Siz de So CHIC kalitesi ile tasarlanan yüzlerce farklı doğal taşlı kolye modelleri sayesinde eşinizin ya da sevdiklerinizin hem gün içerisinde hem de özel günlerde kullanabileceği birbirinden dikkat çekici kolyelere sahip olabilirsiniz. So CHIC tarafından tasarlanan doğal taşlı kolye modellerinde genellikle lapis, ametist, topaz ve benzeri değerli taşlar kullanılmaktadır.  Bu taşlar kendi özel renkleri ile günümüzün en çok tercih edilen kolye malzemeleri arasında yer alıyor.

Doğal taşlı kolye alırken mümkün olduğu kadar gün içerisinde kullandığınız kıyafet ve renk seçeneklerini dikkat etmeniz gerekiyor. Her taşın kendine özel renkleri bulunduğu için bu taşların her biri de kendine uyumlu kıyafetler ile tercih edilebiliyor. Doğal taşlara ilgi duyan kadınlar ise bu taşları genellikle giyim tarzın renklendirmek için tercih ediyor.  Doğal taşlı kolyeler renkli ve canlı yapıları ile hem günlük kıyafet tasarımlarında hem de özel günlerde tercih edilen elbiseler ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Günümüzde kolye üretiminde kullanılan birbirinden farklı doğal taş seçeneği bulunmaktadır. Peki, kolye tasarımlarında kullanılan doğal taşlar nelerdir ve bu taşların özellikleri nelerdir?

Doğal Taşlı Kolye Modelleri

Doğal taşlı kolye tasarımlarında birbirinden farklı birçok seçenek mevcuttur. So CHIC tarafından tasarlanan kolye modellerinde genellikle yeşim, zümrüt, Brezilya akiği, turmalin, lapis taşı, Ametist ve oniks taşı gibi farklı seçenekler tercih edilmektedir. Siz de gün içerisinde kıyafetlerinizde kullandığınız renk seçeneklerine bağlı olarak bunlarla uyumlu doğal taşlı kolyeler ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Doğal taşlı kolyeler benzersiz yapılarının yanı sıra taşların kendi özelliği ile de oldukça sık tercih edilmektedir. 

Doğal taşlı kolyelerde hem günlük kullanıma özel hem de özel gün ve gecelerde kullanıma uygun şekilde özel olarak tasarlanan farklı birçok model seçeneği yer alıyor. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan doğal taşlı kolyeler genellikle sade ve şık yapısı ile dikkat çekiyor. 18 ayar altın kullanılarak hazırlanan kolye zinciri ve zincirin ucunda yer alan daha ufak yapılı doğal taşlar genellikle günlük kullanımı özel olarak tasarlanmıştır. Bu kolyeler diğer modellere kıyasla daha sade yapıları ile günlük kıyafetlerin abartıdan uzak görüntüsünü destekleyerek daha şık bir tasarım ortaya çıkmasını sağlıyor. Bununla birlikte gün içerisinde çok daha renkli tasarımları tercih eden kadınlar ise kolye zincirinin de farklı doğal taşlar ile tasarlanan modellerini tercih ediyor. Böylece kullanılan doğal taşlar kolyede ön plana çıkarak kıyafet tasarımlarının daha renkli ve canlı görünmesi sağlanıyor.

Doğal taşlı kolye modellerinde geçmiş yıllardan farklı olarak sadece taşlar değil aynı zamanda taşlarla birlikte farklı renklerde altın ya da gümüş de tercih ediliyor. Bu kolyeler zarif yapılarının yanı sıra dikkat çekici görünümleri nedeniyle tercih ediliyor. Özel günlerde hediye olarak sıklıkla tercih edilen bu modeller kadınlar tarafından da oldukça beğeniliyor. Eşiniz ya da sevdikleriniz gün içerisinde kullandığı takılar ile ön plana çıkmaktan hoşlanıyorsa, standart kolye modellerinden farklı olarak daha uzun zincir uzunluğuna sahip olan doğal taşlı kolyeler ile onlara yıllar boyunca severek kullanabilecekleri kolyeler hediye edebilirsiniz. 

Özel gün ve gecelere katılırken kullanmak için tasarlanan doğal taşlı kolye modelleri ise genellikle daha büyük ve gösterişli taşlardan oluşuyor. Standart kolye seçeneklerine kıyasla daha kalın bir kolye zincirinin tercih edildiği modeller özellikle son yılların trendleri arasında yer alıyor. Sadece taşların ön planda olarak kullanıldığı kolye modellerinin yanı sıra çeşitli figürlerle süslenen doğal taşları da kolye olarak tercih edebilirsiniz. Bu kolye modelleri genellikle daha dikkat çekici yapıları nedeni ile özel gün ve gecelerde tercih edilmektedir. Kalp, melek ya da kelebek gibi farklı figürlerden oluşan doğal taşlı kolye modelleri günümüzün en çok tercih edilen kolyeleri arasında yer alıyor.

So CHIC Doğal Taşlı Kolye

So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan doğal taşlı kolye modelleri dikkat çekici tasarımlarının yanı sıra üst düzey kaliteleri ile de dikkat çekiyor. So CHIC’in çeşitli koleksiyonları kapsamında tasarlanan kolyelerinde, doğal taşların benzersiz yapıları altının yüksek kalitesi ile birleşerek eşsiz bir görünüm sunuyor. Alacağınız tüm doğal taşlı kolye modelleri kullanılan taşların benzersiz görüntüsünü altının şıklığı ile birleştirmektedir. Yüzyıllardır takı üretiminde kullanılan altın dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanılmaya devam edebiliyor. So CHIC altın kolye modellerinde ise genellikle 18 ayar altın tercih edilmektedir. 18 ayar altın, paslanma ve benzeri sorunlara karşı yüksek direnci nedeniyle kullanılmaktadır. Bununla birlikte daha uygun fiyat avantajları sunmak için tasarlanan özel üretim gümüş kolye modellerinde ise altın kaplama tercih edilmektedir. Böylece gümüşün uygun fiyat ve yüksek dayanıklılık avantajları altının benzersiz görünümü ile bir arada kullanılabiliyor.

Özel olarak tasarlanan tüm kolye modellerinde altının farklı birçok renk seçeneği, farklı tarzı benimseyen kadınlar için kullanılmaktadır. Yıllardan bu yana benzersiz görüntüsü ile tercih edilen klasik, sarı altın doğal taşlar ile oluşturduğu uyumlu görünüm ile en çok tercih edilen renk seçeneklerinin başında geliyor. Zümrüt, elmas ve turmalin gibi doğal taşlar altının sarı rengi ile oldukça uyumlu bir görüntü oluşturarak tasarımların çok daha dikkat çekici hale gelmesini sağlıyor. Farklı renkler yerine siyahın asaletini tasarımlarında kullanmak isteyen kadınlar için ise oniks taşının kullanıldığı doğal taşlı kolye modelleri oldukça idealdir. Bu kolye modellerinde ise tasarım genelinde daha şık bir görünüm oluşturmak için klasik sarı altın yerine beyaz altın tercih edilmektedir. Siz de So CHIC tarafından özel olarak hazırlanan farklı birçok doğal taşlı kolye modeli ile hem günlük yaşantınızda hem de katıldığınız özel gecelerde tüm gözlerin sizin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

So CHIC ile Kalite Her Zaman Yanınızda

Kolyeleri uzun yıllar boyunca kullanmaya devam etmek için çeşitli ortam şartlarına da dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Her ne kadar altın ve gümüş gibi değerli metaller ortam şartlarına karşı yüksek koruma sağlasa da deniz tuzu gibi çok sert ortamlar altın ve gümüşlerde renk solması ya da kararma gibi sorunlara neden olabilir. Bu nedenle alacağınız kolyelerin özellikle sert ortam şartlarında kullanılmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bununla birlikte gümüş üzerine yapılan altın kaplama kolye modellerinde kolyeye yapılan kaplamanın zamanla bozulmaması için kullanım sırasında daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.

So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan birçok kolye modeli çeşitli kalite sertifikalarına sahiptir. Bu sayede satın alacağınız tüm kolyelerin içerisinde kullanılan malzemeler objektif şekilde gösterilmekte ve kolyelerin kalitesi garanti altına alınmaktadır. Alacağınız tüm özel koleksiyonlara dahil olan ve sertifikalı altınların kullanıldığı So CHIC doğal taşlı kolye modellerinde ömür boyu bakım garantisi de sunulmaktadır.  Böylece uzun yıllar süren kullanımlarda kolyenizde aşınma, renk bozulması ya da çeşitli deformasyonların görülmesi halinde kolyenin tüm bakım ve onarım işlemleri So CHIC tarafından ücretsiz şekilde gerçekleştirilmektedir.

back to top

UYARI!