En Yeni Tasarımları Keşfedin!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Marka
Taş Rengi
Cinsiyet
Materyal
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Marka
(2)
(11)
(2)
(3)
Taş Rengi
(7)
(2)
Cinsiyet
(14)
(4)
Materyal
(8)
(10)
Materyal Rengi
(6)
(1)
(1)
(3)
(4)
(3)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Erkek Küpe

Dışarı çıktığınızda hemen hemen üç erkekten birinin kulağında küpe olduğunu görürüz. Günümüzde erkeklerin küpe takması son derece normal bir şey olarak görülmeye başlamıştır. Üstelik erkek küpeleri erkekler için son derece modern bir görünüm kazanılmasına neden olan bir durumdur. Erkeklerin küpe takma durumunda artış görülmesinden bu yana pek çok erkek küpe modeli tasarımcılar tarafından dizayn edilmiştir. Geçmişte sadece düz ve halka modellerde erkek küpe çeşitleri görülürken şu anda durum tam olarak farklı boyutlara kadar ulaşmıştır. Halka küpe modellerinin yanı sıra ucu sivri zikzak formda erkek küpe modelleri ve nokta halinde küçük nokta küpeler son derece revaçta olan erkek küpe modelleri haline gelmiştir. Erkek küpe modelleri artık günümüzde çok farklı, çeşit çeşit ve son derece seçme olanağı sunan değişik modellerdedir. So CHIC markasının tasarımcıları elbette ki sadece kadınlara yönelik çalışmalar yapmış, erkekleri unutmuş değil. Tabii ki kadın takının yanı sıra erkekler için de muhteşem takılar dizayn etmiş olan So CHIC markası takı tasarımcıları, erkekler için de son derece göz alıcı ve farklı çeşitlerde küpe modelleri tasarlamaya devam etmiş ve edecektir.

En Şık Erkek Küpe Modelleri

Erkek modası da en az kadın modası kadar çeşitlilik içinde seyreder. So CHIC markasının son derece zevkli ve son derece yetenekli tasarımcıları sayesinde erkek küpe modelleri de son derece rafine bir çizgide dizayn edilmekte ve bu şekilde dizayn edilmeye de devam etmektedir. So CHIC yeni sezon takı tasarımları farklı malzemeler ile buluşturulmuş yepyeni tasarım harikası erkek küpe modellerine imza atmıştır. So CHIC markasının erkek küpe modellerini görebilmek için internet üzerinden So CHIC erkek küpe modelleri şeklinde bir arama yapmak sureti ile son derece kolay bir şekilde bulunabilir. Aynı zamanda So CHIC mağazalarından da So CHIC erkek küpe modellerini görmeniz mümkün olacaktır. Erkek küpe modelleri olarak çok az seçenek var gibi bilinse de aslına bakarsanız bu don derece yanlış bir düşüncedir. Erkekler için tasarlanmış olan pek çok erkek küpe modelini So CHIC yeni sezon vitrinlerinde ve kataloglarından bulmanız mümkündür. Erkekler için dizayn edilmiş olan küpe çeşitleri içerisinde her yeni sezonda insanları çok daha fazla şaşırtan yepyeni tasarımlar olarak her yıl gözler önüne serilir. Erkekler için tasarlanmış olan erkek küpe modelleri, kimi zaman taşlı erkek küpe kimi zaman ise daha sade erkek küpe modelleri olarak karşımıza çıkar. Halka şeklinde erkek küpe modelleri en çok tercih edilen erkek küpe modeli iken öte yandan da şerit halinde ya da sadece bir nokta halinde erkek küpeleri de çeşitli çevrelerce tercih edilen erkek küpe modelleri olacaktır. Bazı erkek küpe modelleri arasında ucundan çeşitli objeler sarkan değişik formlarda ve de farklı malzemelerde yer alan erkek küpe modelleri So CHIC markasının hemen hemen her şehir ve hemen hemen her alışveriş merkezinde bulunan So CHIC mağazalarında yer aldığını görmek mümkündür.

Gümüş Erkek Küpe Modelleri

Gümüşün en güzel halini dizayn eden So CHIC markası için pek çok takı tasarım örnek verilebilir ancak son yıllarda erkek modasının da çok büyük bir ilerleme kat ettiğini düşünecek olursak sadece kadın takı modası için değil aynı zamanda erkek takı modasında da eşsiz takı tasarımları görmemiz mümkün hale gelmiştir. Erkek takıları son yıllarda çok geniş bir yelpazeye yayılırken artık günümüzde pek çok erkek küpe modelinin çok farklı çevreler tarafından benimsenmesi ve en çok tercih edilen erkek takı çeşidi olarak bilinmesi erkek küpe modellerinin artmasında çok büyük bir rol oynamıştır. Erkek takı modellerinde özellikle erkek küpe modasında en çok tercih edilen malzeme gümüş olmuştur. Gümüş, hem kadın hem de erkek küpeleri için en çok tercih edilen küpe modeli olarak bilinirken aynı zamanda sağlık açısından da çok büyük bir öneme sahiptir. Kulakla yani dolayısı ile insan vücudu ile direkt olarak temas halinde bulunan ve kulak memesine açılmış olan bir delik ile kullanılan bir takı çeşidi olarak küpe elbette ki insan sağlığını tehdit eden son derece büyük bir öneme sahip bir takıdır. Bu takının kesin olarak çok sağlıklı olması gerekir. Çünkü genel olarak farklı malzeme ile meydana getirilmiş olan yani sahte malzeme kullanılarak üretilen imitasyon takıların içeriğinde nikel maddesi yer alır. Nikel insan sağlığını çok büyük ölçüde tehdit eden ve kadın ya da erkek fark etmeksizin her insanın vücudu için alerjik reaksiyon unsuru oluşturan bir maddedir. Bu sebepten dolayı içeriğinde nikel denilen madde bulunan hiçbir takının kullanılmaması gerekir. Burada esas olan içeriğinde nikel yer alan herhangi bir takının bile kullanılmaması gerekirken hele ki vücut ile direkt olarak temas halinde bulunan bir takı olarak küpe son derece tehlike arz edebilir. Bu nedenle gümüş küpe takmak her zaman için en sağlıklı çözüm yolu olmuştur. So CHIC mağazalarında son derece şık tasarımlar ile oluşturulmuş oldukça modern erkek küpe modelleri yer alır. En şık gümüş erkek küpe modellerine ulaşmak için So CHIC mağazasının bulunduğu alışveriş merkezleri ve So CHIC markası ürünlerinin sergilendiği ve satışa sunulduğu internet sitelerinden So CHIC erkek küpe modellerini görebilirsiniz.

Çelik Erkek Küpe Modelleri

Son moda erkek küpe modeli tasarımlarında pek çok erkek küpe modeli bulmak mümkündür. Küpe söz konusu olduğu zaman akıllara ilk gelen şey de her zaman için sağlık olmuştur. Yani kulak ile doğrudan temas halinde bulunan herhangi bir takı malzemesinin insan sağlığı açısından uygun olup olmadığı da son derece önemlidir. Erkek küpe modelleri içinde en çok tercih edilen gümüş malzemeden üretilmiş olan küpeler olmuştur ancak bunun yanı sıra çelik malzemeden yapılmış küpe çeşitleri de hiç de öyle yabana atılmamalıdır. Çünkü en az gümüş kadar çelik de son derece sağlıklı bir maddedir. Ayrıca dayanıklılık açısından da çok büyük bir öneme sahip olan çelik, her tür darbeye karşın dayanıklı olduğu için çok fazla tercih edilen erkek küpe modeli olmuştur.

Kıyafete Göre Erkek Küpe Kullanımı

Erkekler için genel olarak kullandıkları takılar tabu olmuştur. Herhangi bir küpe takıyor ise bir erkek o küpeden çok zor vazgeçer. Her zaman aynı küpeyi takarken gördüğümüz erkekler kadınlar gibi farklı bir kıyafete farklı bir küpe takmakla uğraşmaz ve düzenli olarak hep aynı küpeyi takar. Aslında olması gereken kesinlikle bu değildir. Yani erkekler de en az kadınlar kadar çeşitli takılar takmalıdır. Bir erkeğe en çok yakışan takı şüphesiz ki küpe olacaktır. Erkek küpe genel olarak her erkeğe son derece yakışan bir takı olarak bilinir ve kadınların pek çoğu da küpe takan erkekleri diğerlerine göre daha çekici bulur. İşte bu noktada bilinmesi gereken bir şey vardır ki erkek küpeleri kıyafetlerle uyumlu olmalıdır.

back to top

UYARI!