Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

Harfli Kolye | Harf Kolye

(96 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Tema
(46)
(26)
Taş Rengi
(10)
(75)
Koleksiyon
(49)
(21)
(25)
Materyal Rengi
(23)
(24)
(49)
Kolye Uzunluğu
(21)
(26)
(49)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Harfli Kolye

Özellikle son yıllarda oldukça popüler hale gelen harfli kolye modelleri, günlük giyim tarzında kadınların en çok tercih ettiği kolyeler arasında yer alıyor. Günlük giyime uygun yapıları nedeni ile harfli kolyeler, kot pantolon ve tişört gibi kıyafetler ile birlikte sıklıkla tercih ediliyor. Gösterişten uzak ve sade bir giyim tarzı ile birlikte kullanılan harfli kolyeler, hem adınızın ya da sevdiklerinin baş harfini sürekli olarak yanınızda taşımanızı, hem de tarzınızın çok daha dikkat çekici olmasını sağlıyor. Harfli kolyelerde genellikle altın ya da gümüş malzeme kullanılmakla birlikte, hem sade hem de gösterişli tarzlara uygun birçok model seçeneği de bulunuyor. Siz de So CHIC harfli kolye modelleri ile gün içerisinde tarzınızı yansıtabilir, çok daha dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz. 

Harfli Kolye Modelleri

Harfli kolyeler özellikle son yılların en trend kolye modelleri arasında yer alıyor. Yüzlerce farklı tasarım seçeneği, birbirinden ilgi çekici yazı fontları ve kolyelerde kullanılan zirkon gibi süsleyici taşlar, bu kolyelerin tasarım seçeneklerinin sınırsıza yakın hale gelmesini sağlıyor. Harfli kolyeler hem zarif görüntüleri hem de manevi anlamları nedeni ile tercih edilmektedir. Sadece kendi isminizin değil aynı zamanda sevdiğiniz ya da yakınlarınızın da isimlerinin baş harflerini kolye olarak tercih ederek bu kişiler yanınızda olmasa dahi sürekli olarak yanındaymış gibi hissetmenizi sağlayabilirsiniz. 

Harfli kolyeler, çeşitli özel günlerde hediye olarak da alınmaktadır. So CHIC imzalı yüzlerce farklı harfli kolye modelleri arasından siz de sevdiklerinizin tarzına uygun modellere ulaşabilir, unutamayacakları birer kolye hediye edebilirsiniz. Hediye alacağınız kişinin giyim tarzına uygun olarak farklı yüzlerce model arasından seçim yaparak tam olarak hayalinizdeki hediyeye de ulaşabilirsiniz. Harfli kolyelerin daha sade ve düz modelleri genelde günlük kullanım için tasarlanmaktadır. Altın ya da gümüş kolye zincirinin uç kısmında genellikle sadeliği korumak için aynı malzeme ve renklerden üretilen harf kısmı yer almaktadır. Böylece günlük kullanımda gösterişe kaçmadan daha mütevazı ve şık bir tarz oluşturmak da mümkündür. Bununla birlikte harfli kolyelerin çok daha taşlı ve gösterişli modelleri, özel günler için üretilmektedir. Zirkon, pırlanta ve benzeri değerli taşlar ile süslenen harfli kolyeler genellikle daha dikkat çekici yapıları nedeni ile özel günlerde tercih edilmektedir. Daha zarif formda ve vücut hatlarını ortaya çıkaran elbiseler ile birlikte tercih edeceğiniz taşlı harfli kolye modelleri ile tarzınızı göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. 

Kadınlar için Harfli Kolye Modelleri

Harfli kolyeler genellikle kadınlar için tasarlanmaktadır. Kolyelerin onlarca farklı renk, malzeme seçeneğine ek olarak binlerce farklı tasarım seçeneği de bulunuyor. Böylece siz de kendi tarzınıza uygun kolyeleri keşfederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan sertifikalı harfli kolye koleksiyonları ise kullandığı kolyelerin kalitesine önem veren kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. 

Harfli kolye modellerinde genel olarak gümüş ya da altın kullanılmaktadır. Altın kolyeler, çok daha parlak ve gösterişli yapısı ile en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. So CHIC harfli kolye modellerinde kullanılan altın, 18 ayar olarak tercih edilmektedir. 18 ayar altın, altının tüm karakteristik özelliklerini kullanmak için yeterli olmakla birlikte uzun yıllar boyunca kullanılabilecek dayanıklılığa da sahiptir. Bu sayede siz de So CHIC altın kolyelerinizi yıllar boyunca hiçbir sorun olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. 18 ayar altınların bir diğer özelliği ise beyaz altın ya da Rose Gold gibi farklı renkte tasarlanabiliyor olmasıdır. Altın, saf halde kullanıma elverişli olmadığı için kolye yapımında kullanılan altın, saf halde kullanılmak yerine çeşitli alaşımları tercih edilmektedir. Altın içerisindeki nikel ya da bakır oranının artırılması ise altının tüm özelliklerinin korunmasını sağlarken, renk değişimine neden olmaktadır. Böylece beyaz altın ya da Rose altın gibi farklı renk seçenekleri oluşmaktadır. So CHIC harfli kolye modellerinde sadece klasik, sarı altın değil aynı zamanda beyaz altın ya da Rose altın gibi farklı renk seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. 

Gümüş harfli kolye modellerinde ise kullanıcıların çok daha geniş bir ürün seçeneği bulunuyor. So CHIC gümüş harfli kolye modelleri hem gümüş olarak tek başına hem de altın kaplama şeklinde tasarlanmaktadır. Gümüş, gri ve parlak yapısı nedeni ile günlük kıyafet kombinlerinde sıklıkla tercih edilen malzemeler arasında yer alıyor. Siz de gümüş harfli kolye modelleri ile günlük giyim tarzınızı çok daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Gümüş kolyelerin direkt gümüş şeklinde kullanımının yanı sıra So CHIC’in özel tasarım altın kaplama harfli kolye seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Böylece altın kolyelerin tüm görüntüsünü, gümüş kolyelerin fiyat avantajı ve dayanıklılığı ile de birleştirebilirsiniz. Gümüş üzerine altın kaplama kolyelerde dikkat edilmesi gereken en temel nokta ise su ile temaslardan mümkün olduğunca kaçınılmalıdır. Her ne kadar altın ya da gümüş suya karşı maksimum düzeyde koruma sağlıyor olsa da kaplama yapılarak üretilen kolyelerin su ile teması, yüzeyde bulunan altın kaplamanın zamanla aşınmasına neden olabiliyor. Bu gibi durumlarda ise gümüşün üst tabakasında bulunan altın kaplamada aşınmalar ve renk bozulması gibi sorunlar görülebilir. Bu nedenle altın kaplama kolyeler kullanırken mümkün olduğu kadar suya karşı koruma yapılması oldukça önemlidir. 

So CHIC tarafından tasarlanan güm altın ve gümüş kolyeler, yaşanabilecek tüm olumsuz durumlara karşı garanti kapsamına alınmaktadır. Harfli kolyenin kullanımı sırasında yaşanabilecek tüm olumsuz durumlarda, So CHIC garanti kapsamında kolyelerin temizlik ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sertifika sistemi sayesinde, kolyenin içeriği hakkında daha detaylı bilgiler alabilir, böylece uygun kullanım koşullarına daha fazla dikkat edebilirsiniz. Aynı zamanda kolyelerin sertifika sistemi ile garantiye alınması, bakım ve onarım işlemlerinde daha profesyonel adımlar atılmasını sağlamaktadır. So CHIC’den alacağınız tüm kolye modellerinde kolyenizin kalite standartları, sertifika sistemi ile güvence altına alınmaktadır. 

Harfli Kolyelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Harfli kolye modellerinin tasarım detaylarına göre farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Gümüş ve altın malzemelerden üretilen harfli kolye çeşitleri genel olarak sade yapısı ile dikkat çekiyor. Sade ve gösterişten uzak bu kolye modelleri genel olarak kalitesi ile ön plana çıkmakta ve günlük kıyafetlerin çok daha dikkat çekici hale gelmesini sağlamaktadır. Bu nedenle daha sade tasarım detaylarına sahip harfli kolyeler günlük yaşamda tercih edilmektedir. Altın ve gümüş harfli kolye modellerinde genellikle daha sade tasarımlar seçilmektedir. Bu kolyeler, günlük kıyafetlerde tercih edilen kot pantolon ve tişörtler ile daha uyumlu bir tarz oluşturarak tasarımın daha dikkat çekici hale gelmesini sağlıyor. 

Pırlanta harfli kolye modelleri ise genel olarak daha özel günlerde tercih edilmektedir. Genellikle elbiseler ile birlikte tercih edilen bu kolyeler, sade elbiselerin çok daha dikkat çekici görünmesini sağlıyor. Böylece siz de özel gün ve gecelere katılırken, harfli kolyeniz ile kombininizi tamamlayabilir ve sevdiklerinizin ya da kendi adınızı boynunuzda taşırken tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Harfli kolyelerde pırlantanın yanı sıra daha uygun fiyat avantajları sunmak için zirkon gibi farklı taşlar da tercih edilmektedir. Siz de So CHIC’de çeşitli fiyat avantajları elde etmek için pırlanta ya da zirkon kullanılarak tasarlanan harfli kolyeleri tercih edebilirsiniz.

back to top

UYARI!