FİLTRELE
Renk
Taş İsmi
Marka
Materyal
Fiyata göre filtrele

Filtreler

Erkek Çelik Kol Düğmesi Erkek Çelik Kol Düğmesi 02357414499
Erkek Çelik Kol Düğmesi

459,00 TL

229,00 TL

Daha Fazla Göster

Kol Düğmesi

Beyefendi bir erkek için en özel takı ve de asaletin sembolü olarak görülen kol düğmesi, her dönemde kesinlikle modası geçmeyen son derece değerli bir aksesuardır. Kol düğmesi takan erkek her zaman için aşırı derecede asil ve karizmatik bir görünüm elde etmiş olur. Kol düğmeleri aynı zamanda son derece şık bir aksesuar olduğu için takım elbiseler için son derece önemli ve olmazsa olmaz bir aksesuar olarak bilinir.

Kol Düğmesi Nedir?

Erkek kıyafetleri için son derece şık duracak bir aksesuar olan ve de aşırı derecede rahatlık sağlayan kol düğmeleri çok farklı kesimler tarafından en çok tercih edilen aksesuar modelidir. Genel olarak gömleklerin manşetlerine takılan ve de gömlek için harika bir görünüm sağlayan kol düğmeleri çok şık ve zarif bir görünüme kavuşmanıza neden olur.

Kol Düğmesi Modelleri

Günümüz takıları ve aksesuarları arasında en sık kullanılması tercih edilen ve de hiçbir zaman modası geçmeyen bunun yanı sıra da hiçbir zaman modasının geçmesi söz konusu bile olamayacak bir aksesuardır kol düğmesi. Her zaman takıya ve aksesuara olan büyük ilginin kadınlar tarafından önemli olduğu düşünülür. Aslına bakarsanız bu hiç de böyle değildir. Çünkü erkeklerin de moda konusunda son derece büyük gelişim göstermiş olduğu bu dönemde, erkekler için de pek çok takı ve aksesuar tasarımı yapılmıştır. Belki de kadınların bu kadar çok aksesuar ve takıya düşkün olup erkeklerin pek de fazla bu işler ile ilgilenmemesi gibi bir kanıya varılmış olmasının nedeni takı ve aksesuar cinsi olarak da fazlasıyla cinsiyetçi yaklaşımların olmasıdır. Nedense süslenmek, takı takmak ya da dış görünüşüne önem vermek genel olarak kadınlar için olan bir şeymiş gibi gösterildiği için maalesef bu konuda da bir takım tabular oluşmuştur. Ayrıyeten sırf bu nedenle kadınlar için bu konuda çok fazla takı ve aksesuar çeşidi dizayn edilmiş olması ve de erkek takı ve aksesuarın kadın için dizayn edilmiş olan takı ve aksesuarlara göre daha sınırlı olmasının da en büyük sebebi bu olsa gerek. Kadınlar için binlerce çeşit kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi daha pek çok takı ve aksesuar modeli dizayn edilirken erkekler için daha az miktarda takı ve aksesuar modeli vardır. Kol düğmesi de bu konuda en çok dizayn edilen takı ve aksesuar modellerinden biri olmuştur. So CHIC markası için dizayn edilen en güzel kol düğmesi modeli arasında klasik modellerin yanı sıra daha pek çok tarza uygun çeşitli kol düğmesi modeli yeni sezon katalog ve vitrinlerde yer alır.

Klasik Kol Düğmesi Modelleri

Kol düğmesi, her dönem için son derece şık ve son derece zarif bir aksesuar ve takılardır. Kol düğmesi dendiği zaman akla ilk önce gelen şey zaten her zaman için son derece şık, jilet gibi bir takım elbise üzerine takılmış olan bir çift klasik kol düğmesi olacaktır. Klasik tarzda bir giyim şekli benimsemiş olan bir erkeğin her zaman için olmazsa olmazı klasik tarzda olan kol düğmeleri olmuştur. So CHIC klasik kol düğmesi modelleri için So CHIC mağazalarını ziyaret edebilir, bunun yanı sıra So CHIC ürünlerinin sergilendiği ve satışının yapıldığı çeşitli internet sitelerinden de bakarak seçim yapabilirsiniz. Kol düğmesi konusunda da en doğru seçimi yapabilmek için elbette ki giyim tarzınız için en uygun olacak olan kol düğmesi modeli onu kullanacak olan kişinin de kesinlikle kişiliğini yansıtması çok önemli olacaktır. So CHIC yeni sezon kol düğmesi modelleri içerisinde gümüş kaplama kol düğmeleri, altın kaplama ya da zirkon taş ile kaplanmış olan kol düğmeleri yer alır. Son derece klasik tarzda bir görünüm elde etmek amacı ile kullanacağınız kol düğmelerinin de kesin olarak genel bir kalıba uygun olması gerekir. Klasik tarzda kol düğmesi tasarımlarının belirli bir çizgide ve belirli kurallara uygun olması gerekir. Elbette ki her tür zevke ve her tür giyim tarzına bağlı olarak farklılık ve çeşitlilik gösteren kol düğmesi modelleri içerisinde klasik modeller de iki çeşide ayrılabilir. Bu da yarı klasik ve klasik tarz olarak iki kolda da incelenebilir. Klasik tarzda olan bir kol düğmesi modeli kesinlikle son derece ağır detaylar barındıran ve mutlaka bir ağırlığı olan bir kol düğmesi olması gerekir. So CHIC markasının yeni sezon kol düğmesi modelleri arasında klasik kol düğmesi modeli olarak zirkon taş kaplama bunun yanı sıra da metal veya çelik olup ortasında deri bulunan modellerde kol düğmeleri son derece şık ve son derece ağırlığı olan klasik bir kol düğmesi olarak So CHIC vitrin ve kataloglarında yer alır. en çok tercih edilen bu son derece şık ve son derece klasik kol düğmesi modelinin yanı sıra bir de yarı klasik kol düğmesi de en çok aranan kol düğmesi modeli arasında yer alır.

Yarı Klasik Kol Düğmesi Modeli

Giyim tarzını tamamlayan takı ve aksesuarlar elbette ki en az kadınlar kadar erkekler için de çok büyük bir önem arz eder. Neden derseniz çünkü en az kadınlar kadar erkekler de dış görünüşüne önem vermeye başlamış durumdadır. Zaten erkeklerin de dış görünüşüne önem vermesi gerekir ve bu son derece önemli bir şeydir. Klasik bir giyim tarzını benimsemiş bir erkek için de klasik tarzda bir kol düğmesi ve aksesuar modeli son derece şık bir hava yaratacaktır. Bunun yanı sıra ayrı yeten klasik giyim tarzına çok yakın olan yarı klasik giyim tarzı da çok yaygın olarak kullanılan bir erkek modasıdır. Yarı klasik erkek giyim tarzı için tabii ki çok klasik ve ağır bir erkek kol düğmesi yarı klasik bir kıyafet için hiç de hoş bir görünüm elde edilmesini sağlamaz ve de biraz daha spora kaçan ama tam olarak da spor olmayan ve çok da ağır durmayan bir yarı klasik kol düğmesi son derece etkili bir görünüm elde etmenize neden olacaktır. yarı klasik kol düğmesi takabilmek için giyim tarzınızın da o kol düğmesine uygun olması da son derece büyük bir önem taşır. Yarı klasik bir gömlek, onun üzerine klasik ceket ve klasik ceketin de altına son derece şık duran bir kot pantolon olarak son derece şık bir yarı klasik tarz elde etmiş olursunuz. Böyle bir kıyafete yarı klasik bir çift kol düğmesi takabilirsiniz.

Erkeğe En Asil Hediye; Kol Düğmesi

Barış Manço’nun da şarkısında dediği gibi, “İki küçük kol düğmesi, bütün bir aşk hikâyesi…” sevdiğiniz adama alabileceğiniz en asil ve ona ne kadar değer verdiğinizi gösteren hediye olarak kol düğmesi almanız yeterli olacaktır. Hatta hediye alacağınız erkeğin isminin ve soyisminin baş harfleri bulunan iki küçük kol düğmesi çok özel bir hediye olacaktır.

UYARI!