En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Madalyon Kolye

(13 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Tema
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Taş İsmi
(7)
(1)
(1)
Tema
(1)
(1)
(2)
(1)
Materyal Rengi
(4)
(9)
Kolye Uzunluğu
(4)
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Madalyon Kolye

Takılar her dönemde kadınlar için son derece büyük bir önem taşımıştır. Aslına bakarsanız her zaman için bunu kadınlar için söylemek de hiç doğru bir söylem denilemez. Takılar hep sadece kadınlara özgü bir şeymiş gibi görünse de erkekler için de pek çok kez önemli olmuştur. Kadınlar sadece bu konuda sabıkalı oldukları için hep takı ile özdeşleştirilmiştir. Elbette ki kadınların takılar ile ilgisi yoktur denemez. Takılar kadınlar için son derece önemli olmuştur ve her dönem için de takılar her zaman kadınlar için son derece önemli olmaya devam edecektir. Sadece denilen o ki kadınlar kadar hatta en az kadınlar kadar erkekler de takılardan son derece hoşlanır ve erkekler de en az kadınlar kadar takı sever ve de o takıları kıyafetlerine, giyim tarzlarına uyum sağlaması açısından kullanır. Hem kadınlar hem de erkekler için takılar o kadar önemlidir ki, pek çok çeşitlerde dizayn edilmiştir. O kadar çok takı çeşidi ve bu takıların pek çok modeli vardır ki saymakla bitmez. Madalyon kolye de pek çok tarza uyum sağlayan son derece şık takı modelleridir. Madalyon kolye modelleri So CHIC markasına ait tasarımcıların son derece şık bir şekilde dizayn edilmiş olan madalyon kolye tasarımları için So CHIC markası ürün kataloğuna ve So CHIC markasının yer almış olduğu internet sitelerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. So CHIC mağazaları da Türkiye genelinde hemen hemen her şehirde ve de pek çok alışveriş merkezinde yer alır. So CHIC markasının son derece yetenekli tasarımcıları tarafından dizayn edilmiş olan madalyon kolye tasarımları için So CHIC ürünlerine muhakkak incelemeniz gerekir.

Madalyon Kolye Modelleri

So CHIC markasına ait pek çok tasarım ürünün yanı sıra çok sıklıkla arana ve oldukça sorulan madalyon kolye modelleri, yeni sezonda takı seven insanların karşısına son derece başarılı bir tasarım ile dizayn edilmiştir. Madalyon kolye modelleri son derece şık ve son derece parıltılı modelleri ile takı seven insanların beğenisine sunulmuştur. Etrafında zirkon taş ile kaplanmış olan birbirinden şık ve bir o kadar ışıltılı madalyon kolye modelleri şık gece kıyafetleri ya da klasik tarzda olan son derece şık giyim tarzınız ile oldukça büyük bir uyum içinde olacaktır. Şimdi ışıltılı, etrafı zirkon taş kaplamalı ya da parıltılı madalyon kolye modellerinden bahsedilince aklılarla sadece şık ve taşlı, son derece parıltılara sahip gece için dizayn edilmiş madalyon kolyeler akla gelebilir ancak aslına bakarsanız So CHIC madalyon kolye modelleri sadece bu sınırlar içerisinde kalmamış ve her tür giyim tarzına ve de her tür zevke uyum sağlaması bakımından çok çeşitli tasarım ve modellerde dizayn edilmiştir. Taşlı ve parıltılı madalyon kolye modelleri elbette ki sadece bunlar ile sınırlı kalmamış ve sade giyim tarzı benimsemiş spor giyim tarzına uygun da pek çok, çeşit çeşit madalyon kolye modeli vardır. Üzerinde parıltı, taş ya da herhangi bir kristal yer almayan tamamen düz ve en sade bir şekilde tasarlanmış olan madalyon kolyeler de çok fazla tercih edilen madalyon kolye modelidir. Her tür kıyafete ve de her tür giyim tarzına son derece uyum sağlayan ve de her zaman için kullanılabilecek olan bir özelliğe sahip olan madalyon kolye modelleri her zaman tercih edilen madalyon kolye modelleri olacaktır.

Beyaz Altın Madalyon Kolye Modelleri

Beyaz altın her zaman kullanım alanı son derece fazla olan ve her tür kıyafet ve de her türde hem de her renkte kıyafete uyum sağlayabilecek özelliğe sahip olan bir altın türüdür. Eğer ki klasik altının rengi olan sarı renkten pek fazla hoşlanan biri değilseniz, beyaz altın sizin için kurtarıcı olacaktır. Sarı renkte bir altın her zaman için kullanışlı olmayabilir. Hatta bazen de hiçbir şekilde kullanamayacağınız bir renge sahip de olabilir. Giydiğiniz kıyafetler bir yanda dursun bir de sürekli olarak takmak durumunda olduğunuz herhangi bir takı ile de uyum sağlaması konusunda son derece dikkatli olmanız gerekecektir. Neden derseniz mesela, her zaman taktığınız ve sürekli boynunuzda ya da bileğinizde taşıdığınız herhangi bir takı ile birlikte kullanmak durumunda olduğunuz takının mutlaka o sürekli olarak taktığınız takı ile aynı renkte olmasına özen göstermeniz de çok önemli olacaktır. Tüm bunların da yanı sıra bir de sürekli olarak takmak zorunda olduğunuz takılarınız da olabilir. Örnek verecek olursak alyanslarınız… Eğer alyans takan biri iseniz mutlaka ama mutlaka diğer takılarınız da alyansınızın rengi ile bir arada kullanabileceğiniz bir renk olması gerekir. Alyansınız sarı ise beyaz altın rengi bir takı kullanmanız pek de şık durmayacaktır. Bunun yanı sıra eğer ki alyansınız beyaz altın ya da pırlanta ise, takacağınız diğer takıları da beyaz altından yana seçmeniz son derece önemli olacaktır. Çünkü üzerinizde taşıdığınız herhangi bir renk kesin olarak aynı renkte olmalıdır. Çünkü aksi bir durumda üzerinizde yer alan renkler tam bir cümbüşe dönüşür ve de son derece rüküş bir tarza bürünmenize neden olur. Eğer ki farklı renklerde de takılar takmayı çok seven bir insansanız bu durumda yapmanız gereken şey takılarınızı değil alyansınızı takılarınıza uydurmak olacaktır. Yani bu durum için alyansınızın rengini her renkten birer tane olacak bir şekilde seçerseniz bu konuda son derece rahat bir şekilde davranabilir ve takı seçiminizi dilediğiniz şekilde yapma şansı elde edebilirsiniz. Madalyon kolye takmaktan hoşlanan biri iseniz madalyon kolye çeşitleri içinde beyaz altın olan madalyon kolye modelleri son derece şık ve kaliteli aynı zamanda da son derece modern bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Madalyon Kolye Ne Tür Kıyafetleri ile Kullanılır?

Madalyon kolye son derece şık ve son derece hoş bir görünüme sahip olan bir takı çeşidi olarak gözler önüne serilir. Madalyon kolyeler güzel olmasına güzeldir ama ne tür bir kıyafet ile kullanılması gerektiğine de oldukça dikkat edilmesi gereken riskli bir takıdır. Neden derseniz bir takım kıyafetler için sakıncalı olma ihtimali de söz konusu olacaktır. Şimdi bu nokta çok dikkat edilmesi gereken bir konu olmasına karşın yine de son derece şık ve zarif bir model olması ile bilinir. Yani bu konu bu noktada büyük ölçüde kafa karıştırıcı olabilir. Bu tabii ki madalyon kolyeden uzak durmanız gibi bir anlama gelmiyor. Hatta tam da aksine doğru kıyafetler ile kombin ettiğiniz takdirde o kadar şık o kadar zarif bir görünüm elde etmenizi sağlar ki madalyon kolye takmak için ısrarcı bile olabilirsiniz. Madalyon kolye ile kıyafet kombini yapma konusunda yapacağınız tek hatayı da çok merak ettiğinizi ve soran gözlerle okuduğunuzu görür gibiyiz. Madalyon kolye yuvarlak bir forma sahip olduğu için yuvarlak ya da oval kesim kıyafetler ile tamlamaya özen göstermeniz gerekir.

back to top

UYARI!