En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Şahmeran Bileklik

(0 Ürün)
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Şahmeran

Son derece otantik bir görünüme sahip olduğu düşünülen şahmeran So CHIC yeni sezon ürünlerinde son derece modern bir hal almıştır. So CHIC tasarımları sayesinde artık şahmeran modelleri de otantik bir tarzdan tamamen sıyrılmış ve yepyeni tasarlanmış oldukça zevkli çeşitler ile takı seven kadınlar ile buluşmuştur. Şahmeran pek çok kadının uzak durduğu bir model olsa da aslına bakarsanız çok modern ve stil sahibi bir kadının son derece rahat bir şekilde kullanabileceği bir takı ürünüdür. Takılarınız ile fark yaratmak istiyorsanız ve kıyafetleriniz için göz alıcı bir şıklık yaratmak gibi bir amacınız var ise şahmeran size bu konuda son derece büyük bir fayda sağlayacaktır. Hem çok şık duran bir takı olması bakımından hem de oldukça göz dolduran bir takı olması nedeniyle her tür kıyafet için zengin gösteren bir takı olacaktır. Bu sebepten dolayı şahmeran son derece muhteşem bir ve aslında en çok tercih edilmesi gereken bir takı modeli olarak vitrinlerde yer almıştır.

Şahmeran Modelleri

So CHIC gibi önemli ve oldukça zevkli tasarımların bir arada toplandığı markalarda son yıllarda çok çeşitli şahmeran modelleri görülmektedir. So CHIC özel tasarımları arasında şahmeran çeşitlerinin modasını geçirmemeye son derece kararlı olduğunu her sezon yepyeni şahmeran modelleri çıkartmak sureti ile göstermektedir. Değişik ve modern şahmeran modelleri arasında hem çok gösterişli ve aşırı derecede göz alıcı modeller bulunmakta hem de sade ve şık görünümlü ve de aynı zamanda zarif görünmek isteyen kadınlar için çok çeşitli modeller de bulunur. Işıl ışıl ve son derece şık bir görünüme sahip olmak isteyen bir kadın için tamamen şık, iri ve parlak taşlara sahip bir şahmeran hem çok göz dolduran hem de oldukça şık bir görünüme sahip olan bir şahmeran tercih etmesi son derece faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra ayrı yeten daha spor bir giyim tarzı benimsemiş olan bir kadın için de elbette ki çok uyumlu ve çok güzel şahmeran modelleri görülür. Özellikle So CHIC markasının tüm sezonları için geçerli olan hem modern hem şık hem de bir yandan farklı renk seçenekleri ile sizlere çok renkli ve de çok çeşitli şahmeran modelleri sunan vitrinler ile karşımıza çıkar. Daha spor kıyafetler ile daha renkli ya da taşları çok da dikkat çekmeyecek ölçüde olan şahmeran modelleri görülür. Bununla birlikte klasik bir tarz benimsemiş kadınlar için de hem iri taşlı hem de küçük taşlara sahip olan tek renk ve zarif modellerde şahmeran modelleri gözlenebilir. Şahmeran modelleri için bu çeşitlilik son derece güzel ve özel bir hava yaratılmasına da imkân ihtimal sağlar. Bu sebeple şahmeran pek çok takı arasında tek başına bile kullanılabilecek düzeyde en çok kullanılabilecek ve en çok tercih edilebilecek her şeye uyum sağlayabilecek bir takı çeşidi olarak kullanılması gereken bir takıdır.

Kıyafete Göre Şahmeran Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Şahmeran hem klasik hem de modern kıyafetler içinde en çok kullanılması gereken çeşitli modeller olarak çeşitlilik gösterir. Bununla birlikte hangi kıyafet ile hangi takının bir seçenek olarak düşünüleceği de son derece önemlidir. Örneğin modern ve şık bir kıyafet ile ne tür bir şahmeran kullanılması doğru olur ya da spor bir kıyafet ile şahmeran kullanılır mı? Gibi pek çok soru işareti kafanızda belirmiş olabilir. Yani bu konuda çeşitlilik çok ama tüm bu çeşitlilik arasında da doğru parçayı doğru takılar ile kombin etmek son derece önemli olacaktır.

Şık Kıyafetler ile Şahmeran Seçimi Nasıl Yapılması Gerekir?

Şık kıyafet denince akla ilk olarak abiye tarzında gece kıyafetleri gelir ancak burada şıktan kasıt gündüz de kullanılabilecek kadar şık olan kıyafetlerdir. Mesela son derece şık ve üzerinde çok küçük belli belirsiz payetleri bulunan bir bluzu ya da ipek veya saten gibi şık duran herhangi bir gömlek ile şahane bir şahmeran kombini yapabilir ve o şahmeranı çok üst düzeyde bir şıklığa kavuşturup o takının hakkını verebilirsiniz. Bu tarz şık bir kıyafet ile de çok güzel taşlı ya da taşsız ama taşsız da olsa mutlaka bir yerinde ufak bir pırıltıya sahip olan bir şahmeran kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kıyafetinizin rengine uygun olan bir renge sahip bir şahmeran da son derece güzel ve son derece şık bir hale gelebilecektir. Kıyafeti gösteren her zaman için takıdır. Eğer ki çok şık bir hanımefendi olmak istiyorsanız bunu unutmamanız gerekir. Mesela çok şık kırık beyaz ve ekru gibi renklerde bir bluz ya da gömlek giymeyi tercih ettiyseniz bunu da herhangi bir takı ile zenginleştirmeyi planlamamışsanız eğer kesinlikle istediğiniz şıklığı hiçbir şekilde elde edemezsiniz ve o bluz ya da gömleğin sizi kireç gibi göstereceğini görmüş olursunuz ve son derece sönük bir giyim tarzına sahip olursunuz. Bunun yanı sıra ekru ya da kırık beyaz bir bluz ya da gömleği nasıl şık bir kıyafet haline getiririm diye düşünürseniz bunu kesinlikle yavruağzı ya da bebek mavi gibi renklere sahip olan taşları olan bir şahmeran kullanarak harika bir görünüm elde edip o sizi kireç gibi ve de çok sıradan gösterme ihtimali yüksek olan bir kıyafeti son derece şık ve son derece güzel bir hale getirebilirsiniz.

Gece Kıyafetleri İçin Şahmeran Çeşitleri

Abiyeler ve parıltılı gece kıyafetleri ile kullanılan şahmeran modelleri için oldukça güzel bir zemin hazırlar. Hatta abiye olmayan ve gündüz bile kullanılabilecek olan bir kıyafetinizi sadece bir şahmeran ile zenginleştirip onu gece giyilebilecek bir abiye kıyafete dönüştürebilirsiniz. Gece giyilmeye hiç de elverişli olmayan dümdüz ve payetsiz bir elbiseyi iri taşları bulunan bol pırıltılı bir şahmeran ile harika bir gece kıyafeti haline getirebilirsiniz. So CHIC markasının son derece şık görünüme sahip iri taşlı şahmeranları da bu konuda size son derece büyük bir yardım sağlayacaktır. Şahmeranın kendisi zaten oldukça göz dolduran bir takı biçimi olduğu için dümdüz bir gündüz kıyafetinizi bile oldukça şık bir gece kıyafetine çevirebilirsiniz. Ayrıca son derece şaşalı bir gece kıyafetiniz var ve siz bunun üzerine bir de şahmeran takayım diyorsanız ama bir yandan da çok da rüküş olmayayım diye de düşünüyorsanız şahmeran takmamak dışında da seçenekleriniz vardır. Zaten kıyafetiniz son derece parlak ve çok göz alıcı bu sebeple şahmeranınızın da bir o kadar zarif ve ince olmasına özen göstermeniz gerekir. Belli belirsiz duran incecik ve renksiz ya da kıyafetinizin renginden bir şahmeran ile çok şık ve yerinde bir giyim tarzı elde edebilirsiniz.

Göz Dolduran Hediye Seçimi Olarak Şahmeran

Şahmeran hem bileklik hem de yüzük gibi detayları tek parçada barındıran bir takı olduğu için aslında hediye seçimi olarak tam bir avantaj sağlar denebilir. İri taşlı ya da kişinin zevkine göre zarif bir şahmeran harika bir hediye olabilir.

back to top

UYARI!