Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Kolye Uzunluğu
Taş İsmi
(1)
(1)
(59)
(9)
(1)
Tema
(2)
(1)
(5)
(4)
(1)
(3)
(2)
(1)
(2)
(1)
Taş Rengi
(5)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Koleksiyon
(3)
(58)
(9)
(1)
Materyal
(1)
(3)
(1)
(7)
(1)
Kolye Uzunluğu
(3)
(52)
(5)
(10)
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Sevgililer gününün en çok tercih edilen hediyelerinden birisi olan altın kolye modelleri, onlarca farklı renk ve yüzlerce farklı model seçeneği ile tüm kadınların beğenisini üzerinde topluyor. So CHIC tarafından tasarlanan sevgililer günü altın kolye modelleri ile siz de sevgilinizin ya da eşinizin yıllar boyunca kullanmaktan hoşlanacağı modellere sahip olabilirsiniz. Farklı tarzlara uyum sağlayan sevgililer günü altın kolye modellerinde genellikle klasik sarı altın, beyaz altın ve Rose altın gibi renk seçenekleri tercih edilmektedir. Her rengin kendine özgü tasarımlarının sade şıklığını tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda zirkon ya da benzeri, sertifikalı değerli taşlar kullanılan kolyeler ile çok daha dikkat çekici aksesuarları da hediye olarak tercih edebilirsiniz. Altının en şık hali So CHIC’de sizleri bekliyor. 

Sevgililer Günü Altın Kolye

Sevgililer günü altın kolye modellerinde farklı zevkleri bir araya getirmek için yüzlerce farklı motif ve renk seçeneği yer alıyor. Sadelikten yana bir tarza sahip kadınların ilk seçenekleri arasında da kolye ucunda daha sade ve şık motiflerin tercih edildiği kolye seçenekleridir. Bununla birlikte günlük giyim tarzına bağlı olarak klasik altın sarısı ya da beyaz altın gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Beyaz altın genellikle hem günlük kıyafetler hem de ofis yaşamında tercih edilen tasarımlar ile daha uyumlu bir görüntü oluşturmaktadır. Bu nedenle günümüzün en çok tercih edilen modellerinin büyük bir kısmını da beyaz altın kolye modelleri kaplıyor. Ancak kullanım alanına bağlı olarak da kar tanesi, yıldız, çiçek ya da baget taşlı altın sarısı ve Rose altın renkli kolye tasarımları da tercih edilmektedir.

Sevgiliye Altın Kolye

Sevgiliye altın kolye hediyesi seçimi yaparken öncelikle hediyeyi alacağınız kişinin giyim tarzına ve günlük giyimde kullandığı renk yoğunluğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Peki, sevgililer günü için sevgiliye altın kolye alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Sevgililer Günü Altın Kolye Özellikleri Nelerdir?

Sevgililer günü altın kolye hediyesi almak isteyen kişilerin öncelikle hediyeyi alacağı kişinin tarzını ve hoşlandığı motifleri göz önünde bulundurması ve buna uygun kolye seçeneklerini gözden geçirmesi gerekiyor. Kolye alırken göz önünde bulundurmanız gereken en temel özellikler arasında kolyenin yapımında kullanılan malzemeler ve kolyenin tasarım detayları yer alıyor. Altın kolyelerde hem direkt olarak 14 ayar altın kullanılarak hem de gümüş üzerine altın kaplama ile tasarlanan modeller bulunuyor. 

14 ayar altın kullanılan sevgililer günü altın kolye modelleri genellikle daha sade ve su yolu benzeri zincir detayları ile şık bir görüntü oluşturmak için tasarlanmaktadır. Bununla birlikte gümüş üzerine 14 ayar altın kaplama yapılan kolye modellerinde ise daha geniş tasarım ve kolye ucu figür seçeneği bulunuyor. Bu sayede siz de hem sade hem de daha canlı tasarımlar arasından kendinize ya da sevdiklerinizin tarzına uygun seçimler yapabilirsiniz. Sadece altın ya da gümüş kullanılan modellerin yanı sıra zirkon ya da benzeri taşlar kullanılan altın kolye modelleri de günümüzün en çok tercih edilen tasarımları arasındaki yerini koruyor.

Sevgililer Günü Altın Kolye Fiyatları

Sevgililer günü altın kolye fiyatları genellikle kolye tasarımına, kolye üzerindeki işçilik detaylarına ve kolyenin üretiminde kullanılan malzemenin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Altın kolye modelleri genellikle 14 ayar altın kullanılarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle kullanıcılara gümüşe kıyasla çok daha uzun ömürlü bir kullanım avantajı da sunulmaktadır. Bununla birlikte daha uygun fiyatlar ile sevgililer günü altın kolye sahibi olmak isteyen kişiler için ise gümüş üzerine 14 ayar altın kaplama kolye modellerine yöneliyor. Böylece gümüşün altına kıyasla uygun fiyatlarını, altının yüksek kalitesi ile birleştirebilir ve hayalinizdeki hediyeye sahip olabilirsiniz. 

back to top

UYARI!