En Yeni Tasarımları Keşfet!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Materyal Rengi
Taş İsmi
(1)
(5)
(1)
(1)
(1)
(1)
(4)
(35)
(1)
Tema
(1)
(7)
(3)
Taş Rengi
(36)
(1)
(1)
(2)
(3)
(1)
(1)
Koleksiyon
(1)
(5)
(4)
(1)
(2)
(1)
Materyal
(7)
(40)
Materyal Rengi
(17)
(10)
(13)
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Çiftler için yılın en anlamlı günleri arasında yer alan 14 Şubat Sevgililer Gününde siz de sevgilinize ya da eşinize yıllar boyunca unutamayacağı sevgililer günü hediyesi almak için farklı birçok alternatifi değerlendirebilirsiniz. So CHIC bileklik modelleri, farklı tarzlardan hoşlanan kadınların ortak beğenisini kazanacak renk ve figürler kullanılarak tasarlanmaktadır. Böylece siz de eşinizin beğenisini kazanacak sevgililer günü bileklik çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Sevgililer gününe özel tasarlanan bileklik modellerinde genellikle en çok tercih edilen çeşitler klasik sarı altın ile birlikte beyaz altın ya da son yılların trend renkleri arasında yer alan Rose altın bileklik modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda bu modellerde kullanılan zirkon ve benzeri değerli taşlar da bilekliklerin tarzını baştan yaratıyor. 

Sevgililer Günü Bileklik

Farklı tasarım detayları ile birçok kadının beğenisini kazanan So CHIC bileklik modelleri ile siz de sevgilinize ya da eşinize unutamayacağı bir sevgililer günü hediyesi alabilirsiniz. Sevgililer günü bileklik modellerinde günün anlamına göre klasikleşen kalp ve benzeri motifler ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda özellikle günlük kıyafet kombinleri ile birlikte uyumlu bir görüntü oluşturmak için kelebek kanadı, kar tanesi ya da su yolu gibi farklı tasarımlar da tercih edilmektedir. Bu sayede siz de sevdiğiniz için mükemmel sevgililer günü hediyesine sahip olabilirsiniz. 

Sevgililer Günü Bileklik Hediyesi Ne Anlama Gelir?

Sevgililer gününde eşiniz ya da sevgiliniz için hediye olarak tercih edebileceğiniz farklı birçok aksesuar seçeneği yer alıyor. Küpe, kolye, bileklik ya da yüzük gibi farklı aksesuarlar arasından siz de eşinizin giyim tarzına ve zevklerine uygun modeli sadece birkaç dakika içerisinde So CHIC avantajları ile seçebilir, hayalinizdeki mükemmel hediyeye sahip olabilirsiniz. Her ne kadar farklı aksesuarlar, sevgililer gününde hediye olarak tercih ediliyor olsa da tüm bu aksesuarların da kendine göre farklı anlamları bulunuyor.

Sevgiliye Bileklik

Bileklik modelleri genel olarak bakıldığında günlük kıyafet kombinlerinin olmazsa olmaz parçaları arasında yer alıyor. Sevgililer günü bileklik hediyeleri ise bu nedenle kadınların hem özel günlerde hem de günlük yaşamında tercih edebileceği aksesuarlar arasında yer alıyor. Bileklik modelinin üzerinde yer alan kalp, çiçek, yıldız ya da kar tanesi gibi farklı motifler ise özel anlamları pekiştirebileceği gibi aynı zamanda giyim tarzına yatkınlık nedeni ile de tercih edilmektedir. Bu nedenle sevgililer günü bileklik hediyesi alırken, hediyeyi alacağınız kişinin giyim tarzına ve hoşlandığı motiflere önem vermeniz gereklidir.

Sevgililer Günü Bileklik Modelleri Nelerdir?

Sevgililer günü bileklik modellerinde binlerce farklı model ve tasarım seçeneği bulunuyor. Bu sayede siz de sevgililer gününde eşinizin ya da sevgilinizin tam olarak tarzına hitap eden modellere ulaşabilirsiniz. Daha sade tasarımlardan hoşlanan kadınlar için özel olarak tasarlanan su yolu altın bileklik modelleri, sevgililer gününün en çok tercih edilen bileklik modelleri arasındaki yerini koruyor. Bununla birlikte daha canlı ve şık tasarımlardan hoşlanan kadınlar için kar tanesi, nilüfer çiçeği ya da benzeri motifler ile oluşturulan zirkon taşlı modeller tercih edilmektedir. 

Sevgililer Günü Bileklik Fiyatları

Sevgililer günü bileklik fiyatları belirlenirken genellikle bilekliğin üretildiği malzemeler ve tasarım detayları göz önünde bulundurulmaktadır. Daha uygun fiyatlar ile sevgililer günü bileklik hediyesi satın almak isteyen kişiler genellikle gümüş üzerine altın kaplama bileklik modelleri tercih etmektedir. Bununla birlikte daha benzersiz modellerinde ise direkt olarak altın bileklik modelleri ön plana çıkıyor. Sevgililer günü altın bileklik modellerinde su yolu gibi daha sade motiflerin yanı sıra zirkon ve benzeri değerli taşlar ile süslenen modelleri de tercih edebilir, böylece sevdiğiniz kişinin yıllar boyunca kullanabileceği aksesuarlara sahip olabilirsiniz. 

back to top

UYARI!