Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Taş İsmi
(2)
(2)
(1)
(7)
(1)
Tema
(2)
(1)
Taş Rengi
(5)
(1)
Koleksiyon
(1)
(2)
(7)
(2)
(2)
Materyal Rengi
(3)
(2)
(1)
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Sevgililer günü hediyesi olarak siz de eşinize ya da sevgilinize yüzük almak istiyorsanız, onlarca farklı model ve renk seçeneği arasından siz de sevdiğinizin tarzına uygun modellere So CHIC avantajları ile ulaşabilirsiniz. Sevgililer günü yüzük modellerinde klasikleşen baget ya da benzeri modellerin yanı sıra beyaz altın kullanılarak tasarlanan çiçek ve benzeri motiflerin kullanıldığı günlük kullanıma uygun yüzük modellerini de tercih edebilirsiniz. Sevgililer gününün en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında günümüzün klasikleşen tektaş yüzük seçenekleri yer alıyor. Sarı altın ya da beyaz altın renk seçeneklerine sahip tektaş yüzük modellerinde farklı büyüklük ve tasarımlarda taşlar kullanılarak her kadının zevklerine uyum sağlanmaktadır. Sevgililer günü yüzük sürpriziyle sevdiğiniz insanı mutluluktan havalara uçurabilirsiniz. 

Sevgililer Günü Yüzük 

Sevgililer günü yüzük modellerinde farklı tasarımlardan hoşlanan kadınların ortak beğenisini kazanacak yüzlerce farklı yüzük modeli yer alıyor. Klasik sarı altın kullanılarak tasarlanan yüzük modellerinde, klasik tektaş yüzük tasarımlarının yanı sıra çiçek ya da benzeri figürleri tektaşın benzersiz yapısı ile birleştiği modeller de dikkatleri üzerine çekiyor. Daha yenilikçi ve farklı tasarımları tercih eden kadınlar için tasarlanan yüzük modellerinde ise incinin tektaş olarak kullanıldığı yüzük modelleri dikkatleri üzerine çekiyor. 

Klasik sarı altın ve beyaz altın seçeneklerinin yanı sıra özellikle son yılların trendleri arasında yer alan Rose altın yüzüklerde de farklı tasarım seçenekleri yer alıyor. Yeşil, kırmızı, mor ve mavi gibi taşların kullanıldığı bu yüzük modelleri genellikle günlük yaşamında daha renkli ve canlı tasarımları tercih eden kadınların beğenisini kazanıyor. Sevgililer günü altın yüzük modellerinde kullanılan zirkon ve diğer taşlar ile oluşturulan tasarımlar sayesinde siz de sevdiğinize romantik bir hediye verebilir, kampanyalı fiyatlar ile alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Sevgililer Günü Yüzük Özellikleri Nelerdir?

Sevgililer günü yüzük modellerini gözden geçirmeden önce, yüzüklerin tüm özelliklerini gözden geçirmeli ve tercih edebileceğiniz yüzük modellerini önceden belirlemeniz satın alma sürecini kolaylaştıran detaylar arasında yer alıyor. Yüzük alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler arasında, yüzüğü alacağınız kişinin giyim tarzına uygun bir seçim yapmaktır. Yüzük tasarımlarında onlarca farklı model yer alması, kişilerin tercih yapmasını zorlaştıran detaylar arasında bulunuyor. Bu nedenle öncelikle yüzük modellerine göz atmadan önce hangi motifleri gözden geçireceğinizi belirleyebilir, emin olmadığınız durumlarda ise So CHIC’de bulunan yüzlerce farklı altın yüzük modelini gözden geçirebilirsiniz. 

Sevgiliye Yüzük

Sevgililer günü için sevgiliye yüzük modellerinde genellikle 18 ayar altın tercih edilmektedir. So CHIC 18 ayar altın yüzükler, benzersiz tasarımları ve dayanıklı yapısı ile sevdiğinizin uzun yıllar boyunca kullanabileceği hediyeler haline geliyor. Altının kalitesini çok daha uygun fiyatlar ve çeşitli kampanyalar çerçevesinde elde etmek için ise gümüş üzerine altın kaplama yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yüzüklerde ise genellikle .925 ayar gümüş üzerine 18 ayar altın kaplama tercih edilmektedir. Böylece altına kıyasla gümüşün daha uygun fiyat avantajlarından yararlanırken, altının benzersiz görüntüsünü de kullanmaya devam edebilirsiniz. Sevgiliye yüzük almaya karar verdiyseniz So CHIC'in yüzük koleksiyonuna bakmadan karar vermeyin.

Sevgililer Günü Yüzük Kampanyaları

Sevgililer günü yüzük alırken siz de uygun fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak için So CHIC sevgililer günü kampanyalarını gözden geçirebilirsiniz. Bu sayede siz de hayalinizdeki hediyeye çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilir, sevdiğiniz kişiye en romantik hediyeyi verebilirsiniz. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan Premium Created serisinde yer alan yüzük modelleri sayesinde ise çok daha benzersiz modelleri gözden geçirebilirsiniz. Tam tur, beştaş ya da tektaş ve baget yüzük modellerinde yapılan çeşitli kampanyalar sayesinde siz de eşinizin hayalindeki sevgililer günü hediyesini artık çok daha uygun fiyat seçenekleri ile verebilirsiniz. 

back to top

UYARI!