En Yeni Tasarımları Keşfet!

Tektaş Kolyeler

(65 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(50)
(15)
Taş İsmi
(1)
(22)
(42)
Tema
(2)
(1)
(1)
(2)
Taş Rengi
(1)
(37)
(1)
(1)
(2)
(1)
Koleksiyon
(1)
(22)
Materyal
(1)
(43)
Materyal Rengi
(24)
(3)
(16)
Kolye Uzunluğu
(1)
(4)
(3)
(19)
(20)
(5)
(7)
(2)
(2)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Tektaş Kolye

Tektaş kolye modelleri özellikle son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği kolye modelleri arasında yer alıyor. Tektaş kolyelerin zarif ve sadeliği ön plana çıkaran yapısı, Özellikle günlük kullanımlar için oldukça ideal bir seçim haline gelmesini sağlıyor. Bununla birlikte So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan Gold Premium koleksiyonuna dahil olan tektaş kolye modelleri ise gösterişli yapıları ve standart tek taş kolyeleri kıyasla daha büyük taksit seçenekleri ile özel günlerinizde göz kamaştırıcı tarzınızla dikkat çekmenizi sağlıyor. Siz de So CHIC tarafından tasarlanan birbirinden farklı tektaş kolye modelleri ile Eşinizin ya da sevdiklerinizin hayatı boyunca severek kullanabileceği tektaş kolyelere sahip olabilirsiniz.

Tektaş Kolye Modelleri

Farklı birçok tarzdan hoşlanan kadınların ortak noktalarından bir tanesi de kolye seçimindeki hassasiyetleridir. İster günlük yaşamda olsun isterse özel davetlere katılırken, kolyeler tüm kıyafet tasarımlarının tamamlayıcı unsurları olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle günlük giyimlerde, tercih ettiniz kıyafetlerin ön plana çıkması ve tarzınız ile tüm dikkatleri üzerinize çekmeniz için kolye seçimi de büyük önem taşıyor. So CHIC tektaş kolye modelleri ise farklı birçok tarza uygun model seçeneğiyle bulunduğunuz her ortamda tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor.

Tektaş kolye modellerinde yüzyıllardır kullanılan klasik sarı altın, en çok tercih edilen seçeneklerin başında yer alıyor. Altının benzersiz yapısı elmas, pırlanta, zirkon ve benzeri gibi değerli taşlarla birleşerek ortaya benzersiz bir görünüm çıkmasını sağlıyor. Kolyelerin genellikle küçük taşlar kullanılarak oluşturulan daha zarif modelleri günlük kullanımlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kolyelerim aşırı yoğun detaylar içermemesi ve gösterişten uzak olması, günlük kıyafetler için tektaş kolyeleri oldukça ideal bir seçenek haline getiriyor.

Tektaş kolye modellerinde sadece sadeliği ve şıklığı ile ön plana çıkan modeller değil aynı zamanda gösterişi ile göz kamaştıracak tasarımlar da yer alıyor. Kadınların, özellikle özel günlerde ya da çeşitli davetlere katılırken tercih ettiği bu kolye modelleri çeşitli elbiselerle birlikte kullanılarak elbiselerin tamamlayıcı unsuru haline geliyor. Farklı tektaş kolyelerin elbiseler ile kullanımı sırasında çeşitli detaylara da dikkat etmek gerekiyor. Kullanacağınız elbise daha zarif detaylara ve sade bir kesime sahip ise elbisenin vücut hatlarınızı çok daha ön plana çıkartması ve dikkat çekici bir hale gelmesi için kullandığınız takıların elbiseye kıyasla daha fazla detay içermesi ve gösterişli bir tarza sahip olması gereklidir. Bu nedenle daha sade detaylara sahip elbiseler ile genelde daha büyük pırlanta ya da elmas taşlara sahip gösterişli tektaş kolye modelleri tercih edilmektedir. Normal elbiselere kıyasla çok daha fazla detay içeren elbiseler ile birlikte ise bu elbiselerin şık tarzını destekleyecek, ancak kıyafet kombininde karışıklık yaratmayacak kolye modelleri tercih edilmelidir. Bu tarz elbiseler ile ise genellikle daha sade yapıda tasarlanan ve zarafeti ile ön plana çıkan tektaş kolye modelleri tercih edilmektedir. Siz de sevdiklerinizin giyim tarzına ve kullanmaktan hoşlanacağı yüzlerce farklı tektaş kolye modeline So CHIC avantajları ile sadece birkaç dakika içerisinde ulaşabilir ve sevdiklerinize hayatı boyunca kullanabileceği kolyeler hediye edebilirsiniz.

Altın Tektaş Kolye Modelleri

Altın, günümüzde takı üretiminde en sık kullanılan malzemeler arasında yer alıyor. Altının benzersiz yapısı ve kendine has parlaklığı değerli taşlar ile birleşerek ortaya göz alıcı tasarımları çıkmasını sağlıyor. Siz de altının kendine has benzersiz yapısını So CHIC’in göz alıcı tasarımları ile birleştirerek çok daha dikkat çekici kolye modellerine sahip olabilirsiniz.  So CHIC’de birbirinden farklı tarzlara sahip yüzlerce farklı altın tektaş kolye modeli bulunuyor. Böylece siz de tercih ettiğiniz tarza uyudun kolye modellerine çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

So CHIC tektaş kolye modelleri genellikle 18 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Saf haldeki altın, çok daha dayanıksız bir yapı sergilediği için özellikle takı üretiminde altının alaşım şeklinde türleri kullanılmaktadır. Günümüzde kullanılan altınlar ise genellikle 18, 20, 22 ve 24 ayar olmak üzere farklı kategorilerde incelenmektedir. Ancak 20 ve üzerindeki ayar altınlar genellikle yatırım amacıyla kullanılmaktadır. 18 ayar altın ise dayanıklı yapısı ile kolye ve çeşitli takı üretimlerinde daha sık kullanılmaktadır. So CHIC tarafından tasarlanan tüm altın kolye modelleri ve tektaş kolyeler 18 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Böylece sizde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ve altının tüm şık görselliğini yansıtan kolye modellerine sahip olabilirsiniz.

Altın tektaş kolye modellerinde farklı tarzlardan hoşlanan kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için farklı renk seçenekleri ve tasarımlar da bulunmaktadır. Günümüzde tektaş kolyelerde genellikle beyaz altın rengi tercih edilmektedir. Standart sarı altından farklı olarak altın içerisine ulaşım malzemesi olarak nikel karıştırılması ile elde edilen beyaz altın, bu sayede gri ve parlak bir yapıya sahip eşsiz görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Tektaş kolyelerde kullanılan pırlanta ya da elmas ise beyaz altının kendine has renkleri ile oldukça uyumlu bir görüntü ortaya çıkmasını sağlıyor. Bununla birlikte daha farklı giyim tarzlarına yakın olan kadınların tercih edebileceği klasik sarı altından ya da Rose altın gibi farklı renklerden oluşan tektaş kolye tasarımları da bulunmaktadır.

So CHIC tektaş kolye modelleri standart kolyelerden farklı olarak birçok tasarım seçeneğine sahiptir. Özel olarak tasarlanan Gold Premium Created koleksiyonu dahilindeki tüm altın kolyeler ise bu standart kolyelerden çok daha yüksek avantajlar sunuyor. Altın kolye modelleri genellikle 1 yıla kadar garanti kapsamında değerlendirilirken Gold Premium Created koleksiyonundaki tüm tektaş kolyeler ömür boyu bakım garantisine sahiptir. Böylece uzun yıllar boyunca süren kullanımlara dayalı olarak ortaya çıkabilecek tüm kararma ve benzeri deformasyonlara karşı da önlem alabilirsiniz.  Gold Premium Created serisi dahil olan tüm kolye modellerinde kullanılan altınların kalitelerde sertifikaları ile garanti altına alınmaktadır. Böylece kolyenizin sahip olduğu altın miktarını ve diğer detayları sahip olduğu sertifika üzerinden görüntüleyebilir, alacağınız kolyelerin yüksek kalite sunduğunu önceden öğrenebilirsiniz.

Gümüş Tektaş Kolye Modelleri

Yüzyıllardır takı üretiminde kullanılan gümüş, günümüzün de en çok tercih edilen takı malzemeleri arasında yer alıyor. Altına kıyasla çok daha uygun fiyat avantajları nedeniyle tercih edilen gümüş, pırlanta, zirkon ya da elmas gibi değerli taşların çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlıyor. Bununla birlikte gümüş, rodyum ve benzeri siyah tonlarındaki renkler de sıklıkla tercih edilmektedir. Gün içerisinde kullandığınız renk yoğunluğuna göre siz de kendi tarzınıza uygun gümüş tektaş kolye modellerine So CHIC avantajları ile ulaşabilirsiniz.

Gümüş kolye modellerinde, gümüşün dayanıklı yapısını altının benzersiz görüntüsü ile birleştirmek ve istediği altın kolye modelini çok daha uygun fiyat avantajları ile ulaşmak isteyen kadınlar ise genellikle altın kaplama gümüş kolye modelleri tercih ediyor. So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan gümüş kolyelerin birçoğunda daha benzersiz görüntüler oluşturmak için gümüş kolyeler altın kaplama şeklinde kullanılmaktadır. Kolye yüzeyinde kullanılan altın, standart altın kolyeler de olduğu gibi farklı renk seçenekleri ile tercih edilebiliyor. Altın kaplama gümüş kolyelerde standart sarı altın, sarı altın ya da Rose altın gibi farklı renk seçeneklerini bir arada değerlendirebilirsiniz.

back to top

UYARI!