En Yeni Tasarımları Keşfet!

Tektaş Yüzük

(42 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Taş Rengi
Materyal
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Taş İsmi
(28)
(13)
Taş Rengi
(12)
(1)
Materyal
(1)
(13)
Materyal Rengi
(10)
(2)
(1)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Tektaş Yüzük

Tektaş yüzükler, aşkınızın belki de en romantik anlarından birisi olan evlilik teklifinde tüm ilgiyi üzerine çekecek parçalarından birisidir. Pırlantanın tüm ihtişamını yansıtan tasarımları ile So CHIC tektaş yüzük modelleri ile siz de gelecekteki eşinize hayatı boyunca kullanmaktan zevk duyacağı tektaş pırlanta yüzük hediye edebilirsiniz. Tektaş yüzüklerin yüzlerce farklı tasarım ve model seçeneği bulunuyor. Böylece siz de sevdiğiniz kişinin zevklerine uygun modellere So CHIC avantajları ile birkaç dakikada ulaşabilirsiniz. Sadece evlilik tekliflerinde değil aynı zamanda tektaş yüzükler sevgililer günü, doğum günü ve benzeri özel günlerde de tercih edilmektedir. So CHIC kalitesi ile tasarlanan yüzlerce tektaş yüzük modeli arasından sevdiğiniz kişinin zevklerine uygun bir yüzük ile siz de yıllar boyunca unutulmayacak hediyelere sahip olabilirsiniz. 

Tektaş yüzükler genellikle zarif duruşları nedeni ile tercih edilmektedir. Pırlanta tektaş yüzükler, beştaş ve baget yüzüklere kıyasla çok daha zarif ve sade görünümleri ile dikkat çekiyor. Bu sayede özellikle günlük kıyafetler ile uyumlu bir görünüm ortaya çıkarıyor. Bununla birlikte çok daha gösterişli tektaş yüzük modelleri de özel gün ve gecelere katılırken tercih ediliyor. Tektaş yüzük alırken siz de farklı birkaç tasarım arasından sevdiğiniz kişinin giyim tarzına uygun bir seçim yapmanız gerekiyor. 

So CHIC Tektaş Yüzük 

Tektaş yüzüklerin farklı kalite ve pırlanta büyüklüklerinde tasarlanan birçok modeli bulunuyor. So CHIC kalitesi ile tasarlanan elmas, pırlanta ve zirkon gibi farklı değerli taşlar ile hazırlanan tektaş yüzük modelleri, eşiniz ya da sevdiğiniz için en ideal hediyeyi seçmenizi sağlıyor. So CHIC’de sadece yıl içerisinde geliştirilen tasarımlar değil aynı zamanda sadece belirli periyotlarda tasarlanan özel koleksiyonlar da yer alıyor. Creative Tektaş koleksiyonu içerisinde hem tektaş yüzük modelleri hem de baget kesim yüzükler yer almaktadır. 

So CHIC tektaş yüzük modellerinde farklı malzeme seçenekleri de bulunuyor. Dilerseniz daha uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için gümüş üzerine altın kaplama teknolojisi kullanılan tektaş yüzükleri tercih edebilirsiniz. .925 ayar gümüş üzerine yapılan beyaz altın kaplama hem gümüşün dayanıklılığını hem de beyaz altının gösterişli yapısını gözler önüne seriyor. Bununla birlikte So CHIC Gold Premium Created koleksiyonu gibi daha özel koleksiyonlarda 8K beyaz altının tüm asaletini hissedebilirsiniz. Sertifikalı beyaz altının yanında kullanılan üst düzey kesim teknolojisi ile kesilmiş değerli taşlar ile oluşan Gold Premium Serisi, ömür boyunca sevdiğinizin en güzel anlarında yanında olmak için tasarlanmaktadır. Gold Premium Created koleksiyonu dahilinde sertifikalı olarak üretilen tüm tektaş yüzük modelleri ömür boyu bakım garantisine sahiptir. Böylece ilerleyen dönemlerde yüzüğün kullanımı sırasında çeşitli sorunlar ile karşılaşmanız halinde direkt olarak So CHIC tarafından yüzüğünüzün tüm bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir.  

So CHIC’de sadece beyaz altın değil bununla birlikte klasik sarı altın ya da Rose altın gibi farklı renk seçeneklerinde tasarlanan birçok tektaş yüzük modeli bulunuyor. Böylece siz de eşinizin ya da sevdiğinizin en özel günlerinde kullanabileceği farklı yüzük modellerine ulaşabilirsiniz. Günümüzün klasikleşen pırlanta tektaş yüzük modellerinden farklı olarak özellikle Rose altın rengi yüzük modellerinde kullanılan renkli taşlar da tektaş yüzüklere yeni bir hava katmak için kullanılıyor. Siyah, mor, kırmızı, yeşil ya da farklı renklere sahip zirkon taşları ya da direkt olarak ametist ya da elmas, lapis ve doğal taşlardan oluşturulan birçok tektaş yüzük modeli de So CHIC’de sizleri bekliyor. 

Tektaş yüzükler, genellikle kadınların uzun yıllar boyunca kullanabileceği, dayanıklı takılar arasında yer alıyor. Her ne kadar yüzük alırken genellikle tasarım detaylarına dikkat ediliyor olsa da tektaş yüzük satın alırken dikkat edilmesi gereken farklı birçok detay da bulunuyor. Tektaş yüzük satın alırken dikkat edilmesi gerekenler ve alım sürecinde karşılaşılabilecek tüm sorulara cevap bularak siz de eşiniz ya da sevdiğiniz için mükemmel hediyeye sahip olabilirsiniz. 

Tektaş Yüzüklerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Pırlanta tektaş yüzük modelleri genellikle evlilik teklifi gibi amaçlarla kullanılmaktadır. her ne kadar bu yüzükler evlilik ve evlilik teklifi ile bir arada düşünülüyor olsa da  tektaş yüzük modelleri doğum günü, Sevgililer Günü,  Anneler Günü ve evlilik yıldönümü gibi özel günlerde de hediye olarak tercih edilebiliyor. iz de Eşinize ya da sevdiğinize sadece evlilik teklif ederken değil aynı zamanda İlerleyen dönemlerde güzel bir sürpriz yapmak için tektaş yüzük modellerini Tercih edebilirsiniz.

Satın Aldığınız Tektaş Yüzüğün Orijinal Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirsiniz?

Günümüzde binlerce farklı tektaş yüzük modelinin bulunması tektaş yüzük satın alırken çeşitli sorunlarla karşılaşılmasına da neden olabiliyor. Tektaş yüzük satın alırken karşılaşılan en büyük sorunlardan bir tanesi satın aldığınız izin orijinal pırlanta olmamasıdır her ne kadar yüksek fiyatlar vererek Satın almış olsanız da tektaş yüzükler de orijinal pırlanta ya da yüksek kaliteli altın kullanılmama ihtimali bulunuyor. Bu nedenle tektaş yüzük satın alırken ürün sertifikası olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. So CHIC tarafından satılan Gold Premium Created ve bununla birlikte birçok farklı koleksiyona dahil olan tektaş yüzük modellerinde yüzüklerin kalitesi sertifikalar ile kanıtlamaktadır. Böylece siz de So CHIC kalitesi ile satın alacağınız tüm tektaş yüzük modellerinin orijinal pırlanta kullanılarak üretildiğinden emin olabilirsiniz.

Tektaş Yüzük Alırken Parmak Ölçüsü Nasıl Belirlenir?

Tektaş yüzük satın alınırken karşılaşılan bir diğer önemli sorun ise parmak ölçüsün bilinmediği için alınan yüzüğün parmağa olması gerektiği gibi oturmamasıdır. Bu nedenle özellikle online platformlardan tektaş yüzük satın alırken bunun öncesinde yüzüğü kullanacak kişinin parmak ölçülerinin bilinmesi oldukça önemlidir. Evinizde kendi imkanlarınız ile kullanabileceğiniz birkaç farklı yöntem ile parmak ölçüsü alabilir, böylece internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde çeşitli sorunlar yaşamaktan da kurtulabilirsiniz. Parmak ölçüsünü almak için kullanabileceğiniz en basit yöntem, kısa bir ip parçasını yüzük parmağının etrafına sarmak ve ipin birleştiği uçlarını işaretlemektir. Bunun ardından ipi yüzük parmağından çıkarıp, bir cetvel yardımıyla ipin toplam boyunu ölçmeniz parmak ölçüsünü almak için yeterlidir. İpin toplam uzunluğunun yüzük ölçülerinin bulunduğu tabloda, bu milimetreye karşılık gelen değeri ise parmağın ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bu ölçüyü kullanarak internet üzerinden yapacağınız tektaş yüzük alışverişlerinde herhangi bir boyut farklılığı ile karşılaşmadan sorunsuz şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Günlük Kullanıma Uygun Tektaş Yüzük Modelleri Nelerdir?

Tektaş yüzük modellerinin farklı birçok tasarım seçeneğinin olması kullanıcıların yüzük satın alırken kafasının karışmasına da neden olabiliyor. Yüzük satın alırken karşılaşılan en büyük sorunlardan bir tanesi de yüzün kullanım amacına uygun bir tasarıma sahip olmamasıdır. Tektaş yüzüklerin sade ve gösterişten uzak tasarımları genellikle günlük kullanım için tasarlanmıştır. Bu modellerde altın ya da gümüş üzerine altın kaplama teknolojisi kullanılmaktadır. Sade ve daha zarif yapıları ile dikkat çekmesi için tasarlanan tektaş yüzük modelleri genellikle kot pantolon tişört ve benzeri günlük kıyafetler için daha uyumlu bir görünüme sahiptir. Bununla birlikte bu yüzükler ofis ortamında çalışan kadınlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Daha büyük taş yapısına sahip baget yüzükler ya da bunun gibi tasarımlar ise genellikle özel gün ve gecelere katılırken elbiseler ile birlikte kullanım için tasarlanmaktadır. So CHIC avantajları ile siz de farklı kullanımlar için özel olarak tasarlanan birbirinden farklı tektaş yüzük modellerini bir arada görüntüleyerek eşinize hayalindeki yüzüğü hediye edebilirsiniz.

back to top

UYARI!