En Yeni Tasarımları Keşfet!

Zincir Kolye

(98 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Taş İsmi
(2)
(34)
Tema
(2)
(3)
(1)
Taş Rengi
(35)
(2)
(1)
(1)
(1)
Koleksiyon
(3)
(2)
(2)
(3)
Materyal Rengi
(31)
(8)
(56)
(1)
Kolye Uzunluğu
(2)
(2)
(2)
(1)
(2)
(3)
(5)
(7)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(2)
(15)
(2)
(1)
(1)
(3)
(2)
(1)
(6)
(1)
(1)
(10)
(2)
(2)
(1)
(1)
(5)
(4)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Zincir kolye

Zincir kolyeler hem erkek hem de kadınlar tarafından özellikle sade görünümü desteklemek için sıklıkla kullanılmaktadır. Zincir kolyelerin farklı kalınlık ve örgü biçimlerinde birçok tasarım seçeneği sunması, farklı tarzlarda hoşlanan kişilerin de zincir kolyeleri tercih edebilmesini sağlıyor. Siz de So CHIC tarafından tasarlanan birbirinden farklı zincir kolye modeli ile benzersiz tarzınızı yansıtabilir ve günlük yaşamınızda sade görünümünüzü şık kolyeler ile destekleyebilirsiniz. Erkekler ve kadınlar için özel olarak tasarlanan birbirinden farklı zincir kolye modelleri ile bulunduğunuz her ortamda gözlerin sizin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Peki, erkekler ve kadınlar için tasarlanan zincir kolye modelleri arasındaki farklılıklar nelerdir ve zincir kolye kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Kadın Zincir Kolye Modelleri

Kadınlar için tasarlanan zincir kolyeler genellikle farklı renk ve desen seçenekleri ile bir arada geliyor. Bu sayede siz de isterseniz günlük yaşamınızda zincir kolyelerin sadeliği ile çok daha şık ve zarif tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda özel gün ve gecelere katılırken gösterişli tarzı ile ön plana çıkacak taşlı zincir kolye modellerini tercih ederek, elbisenize farklı bir hareket katarak şık görünümünüzü destekleyebilirsiniz. Kadın zincir kolye modellerinde farklı birçok tasarım seçeneği sunulması bu kolyelerin kullanımı sırasında da birçok detaya dikkat edilmesini gerektiriyor. Peki, kadınlar için tasarlanan zincir kolye modelleri nelerdir ve bu kolyeler kullanılırken hangi detaylar dikkate alınmalıdır?

Kadın zincir kolye modelleri genellikle günlük kıyafetler ile birlikte kullanmak için tasarlanmaktadır. Kolye modellerinin farklı birçok renk ve tasarım seçeneğinin bulunması, farklı tarzlardan hoşlanan kadınların da zincir kolyeleri rahatlıkla tercih edebilmesini sağlıyor. Zincir kolyelerde klasik olarak standart kolyelerin zincir bölümü kullanılabildiği gibi aynı zamanda farklı örgü şekillerinden yararlanılarak oluşturan tasarımlar da kullanılmaktadır. Zincir kolyelerde günümüzün en çok tercih edilen tasarımları genellikle çok daha sade yapısıyla dikkat çeken ve kıyafetlerin zarafetini ortaya çıkartmak için tasarlanan modellerdir. Bununla birlikte farklı örgüler kullanılarak oluşturulan ya da zincir kısmında çeşitli motifler içeren zincir kolyelerde sıklıkla tercih ediliyor.

Zincir kolyelerde kullanılan malzemeler ve bununla birlikte kolyenin rengi de tasarımlarda oldukça önemlidir. So CHIC zincir kolye modelleri genellikle altın ya da altın kaplama olacak şekilde tasarlanmaktadır. Altının tüm zarafetini boynunda hissetmek isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanan 18 ayar altın zincir kolyeler en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bununla birlikte çok daha uygun fiyat avantajları sunmak için gümüş üzerine altın kaplama yapılarak tasarlanan modeller de bulunuyor. Siz de gün içerisinde tercih ettiğiniz renk yoğunluğuna uygun zincir kolye modelleri ile günlük tarzınızı çok daha şık bir hale çevirebilirsiniz. 

Zincir kolyelerde günümüzün en çok tercih edilen renk seçeneği genellikle beyaz altın ya da Rose altın renkleridir. Klasik ve yıllardan bu yana kullanılan Sarı altın, renk yoğunluğu bakımından genellikle normal kıyafetlerin önüne geçmekte ve çeşitli görüntü bozukluklarına yol açmaktadır. Ancak Rose altın ya da beyaz altın kullanılarak tasarlanan zincir kolyeler günlük kıyafetler ile çok daha uyumlu bir görüntü oluşturmaktadır. Siz de kıyafetlerinizde kullandığınız renk yoğunluğuna bağlı olarak Rose altın ya da beyaz altın zincir kolye modelleri ile günlük tarzınızı çok daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda So CHIC tarafından özel olarak tasarlanan rodyum kaplama ile siyah ve gri yoğunluklu kombinlerinizin siyahın asaleti ile çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Kadın zincir kolye modellerinde altının yanı sıra gümüş de sıklıkla tercih edilmektedir. Gümüş, sunduğu daha uygun fiyat avantajları nedeniyle de günümüzün en çok tercih edilen kolye malzemeleri arasında yer almaktadır. Gümüşün dayanıklı yapısı kolyelerin uzun yıllar boyunca aynı şekilde kalarak kullanılmaya devam etmesini sağlarken parlak gri renkleri ve benzersiz görüntüsü ise bu kolyelerin tarzınızı olduğu gibi dışarıya yansıtmasını sağlıyor. So CHIC zincir kolye modelleri çeşitli uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve aynı zamanda altının tüm kalitesini boynunda hissetmek isteyen kadınlar için çeşitli alternatifler de sunuyor. Gümüş zincir kolye üzerine yapılan altın kaplama sayesinde sizde gümüşün tüm dağınıklığını altının şık ve gösterişli havası ile bir arada kullanabilir ve böylece günlük kıyafet kombinlerinizin çok daha göz alıcı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Günlük yaşamın yanı sıra özel gün mü gecelere katılırken kullanmak için tasarlanan farklı birçok zincir kolye modeli de bulunuyor. So CHIC tarafından profesyonel olarak tasarlanan zirkon ya da inci taşlarından oluşan zincir kolyeler ile sizde katıldığınız özel gecelerde tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Zincir kolyelerde farklı tasarımlara özel olarak birden fazla zincir de tercih edilmektedir. Bu zincir kolyeler genellikle çok daha gösterişli bir tasarım oluşturmak için farklı birkaç kolye zincirinin bir arada kullanılması ile oluşturulmaktadır. Aynı zamanda kolyelerde kullanılan inci, zirkon ve turkuaz taşı gibi farklı değerli taşlar ise kolyenin benzersiz görünümünü çok daha gözler önüne seriyor. Özellikle sade ve şık tasarımı ile dikkat çeken elbiselerle birlikte kullanılan bu kolyeler elbisenin tüm detaylarının çok daha ortaya çıkmasını sağlayarak Tasarımın bütünlüğünü koruyor.

Erkek Zincir Kolye Modelleri

Erkekler için tasarlanan zincir kolyeler genellikle çok daha sade yapıları ile dikkat çekmektedir. Kadınlar için tasarlanan kolyelerde zirkon, inci ve benzeri değerli taşlar kullanılarak çok daha dikkat çekici bir görüntü ortaya çıkarılmaktadır. Ancak erkekler için tasarlanan zincir kolye modellerinde temel amaç daha gösterişli bir yapıdan ziyade sade ve şık bir tasarım oluşturmaktır. Bu nedenle erkekler için tasarlanan zincir kolyeler genellikle sade bir zincir bölümünden oluşmakta ve günlük kıyafetlerin renk yoğunluğunu tamamlayarak daha şık bir görüntü ortaya çıkmasını sağlamak için tasarlanmaktadır.

Erkekler için özel olarak tasarlanan So CHIC zincir kolye modelleri genellikle çelik, gümüş ve altın malzemelerinden oluşmaktadır. Çelik gümüş kolyeler parlak ve gri görüntüsüyle özellikle koyu tonlardaki kıyafet tasarımlarının çok daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlıyor. Paslanmaz yapısı ve darbelere karşı sunduğu mükemmel koruma ise çelik kolyelerin yıllar boyunca aynı formunu koruyabilmesini sağlıyor. Bununla birlikte gümüş ve altın kolyelere kıyasla çelik kolyelerde sunulan çok daha uygun fiyat avantajları da erkek zincir kolye modellerinde çeliğin tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasında yer alıyor.

Erkek zincir kolye modellerinde en çok tercih edilen metallerden bir diğeri ise gümüştür. Gümüş, dayanıklı yapısının yanı sıra parlak ve şık görüntüsü ile de kıyafetlerin tamamlayıcı bir parçası olarak erkekler tarafından kullanılıyor. Gümüş kolye modellerinde altının çeşitli renklerinin şık dokunuşunu da hissetmek isteyen erkekler ise genellikle gümüş üzerine altın kaplama yapılan zincir kolye modellerini tercih ediyor. Kaplama teknolojisi kullanılarak hazırlanan zincir kolyelerde standart altın kolyelerde olduğu gibi çeşitli renk seçenekleri de sunulmaktadır. Ancak erkekler tarafından genellikle koyu tonların günlük yaşamda tercih edilmesi, kullanılabilecek renk seçeneklerinin de azalmasına neden oluyor. Bu nedenle erkek zincir kolye modellerinde genellikle beyaz altın kaplama tercih edilmektedir. Rose altın ve sarı altın renkleri ile yapılan kaplamalar ise genellikle kadınlar için tasarlanan kolye modellerinde kullanılmaktadır. Siz de So CHIC kalitesi ile onlarca farklı zincir kolye modelini bir arada görüntüleyebilir hem kendiniz hem de sevdikleriniz için mükemmel hediyeyi sadece birkaç dakika içerisinde bulabilirsiniz.

back to top

UYARI!