En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Baget Yüzük

(28 Ürün)
null
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Taş İsmi
(4)
(9)
(15)
Taş Rengi
(17)
(1)
(1)
Koleksiyon
(6)
(9)
Materyal Rengi
(18)
(1)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Baget Yüzük

Baget yüzük modelleri, kadınlar tarafından özellikle son yılların en çok tercih edilen yüzük modellerinin başında yer alıyor. Elmas ve pırlantadan oluşan gösterişli yapısı, üst düzey işçiliği ve So CHIC kalitesi ile siz de hayalinizdeki paket yüzükleri çok daha uygun fiyat avantajları ile ulaşabilirsiniz. Baget yüzüklerin günümüzde farklı birçok türü bulunurken So CHIC’de yüzlerce farklı model ve renk seçeneği arasından eşinizin ya da sevdiklerinizin hayalindeki yüzüğe kavuşmasını sağlayabilirsiniz.


Baget yüzükler genellikle evlilik teklifi, yıldönümleri ya da sevgililer günü gibi özel günlerde tercih edilmektedir. Baget yüzüklerin, diğer gümüş yüzük modelleri seçeneklerine kıyasla gösterişli yapıları kadınlar tarafından da büyük beğeni toplamasını sağlıyor. Baget pırlanta yüzük modelleri kare, yuvarlak ve farklı kesim teknikleri ile hazırlanan tasarımları sayesinde her türden kadına hitap ediyor. Göz kamaştırıcı tasarımları ile So CHIC baget yüzük modelleri en mutlu anlarınızı unutulmaz hale getirmenizi sağlayacak.


Baget yüzük modelleri zarif ve şık duruşunun yanında diğer yüzük modellerine kıyasla daha büyük pırlanta ya da elmas detayları sayesinde oldukça gösterişli hatlara sahiptir. Bu sayede günlük yaşamında sade ve mütevazi giyinmek yerine daha gösterişe yakın ve dikkat çekici görünmek isteyen kadınlarda maket yüzükleri tercih ediyor. Aynı zamanda özel gün ve gecelere katılırken sade elbiseler ile birlikte tercih edilen baget yüzükler elbiseni sade görünümünü kırarak dikkat çekici bir hava oluşmasını sağlıyor. Siz de So CHIC baget yüzük modelleri ile katıldığınız tüm özel gece ve etkinliklerde tüm gözlerim üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.


Baget yüzüklerin gösterişli yapıları, kullanılan taşların diğer yüzük modellerine göre daha büyük yapıda olması, yüksek el işçiliği içermesi ve farklı birçok sebep bu yüzük modellerini diğerlerine kıyasla daha yüksek fiyatlara sahip olmasına neden oluyor. Bu nedenle evlilik teklifi ya da farklı nedenlerle alınan baget yüzüklerin yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilmesi bekleniyor. Peki, baget yüzük nedir ve baget yüzük alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?


Baget Yüzük Modelleri Nelerdir?

Baget yüzükler özellikle son yılların en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Standart tektaş yüzük ve diğer pırlanta yüzüklere kıyasla daha büyük bir elmas kullanılan baget yüzükler bu sayede gösterişli tarzları ile büyük beğeni topluyor. Diğer yüzük modellerine kıyasla çok daha büyük bir taş kullanılarak hazırlanan baget yüzükler; hem sıradan günlerde kıyafetlerin çok daha dikkat çekmesini sağlıyor hem de özel günlerde sade elbiselerin üzerinde oluşan monoton yapının ortadan kaldırılarak kombinlerin çok daha dikkat çekici görünmesini sağlıyor.


Baget yüzük modelleri günümüzde pırlanta kesiminin daha büyük ve genellikle baget şeklinde tercih edildiği tektaş yüzüklere verilen isimdir. Baget yüzüklerde pırlanta kısmının kesimi genellikle diğer tektaş yüzükleri kıyasla keskin köşeli ve belirgin hatlara sahiptir. Pırlanta kısmı genellikle dikdörtgene benzer şekilde tasarlanmaktadır ancak günümüzde daha modern hatlarla hazırlanan baget yüzüklerde bu hatlar yuvarlak ve damla şeklinde de tercih edilmektedir. Baget yüzük modelleri her ne kadar gösterişli yapıları ile büyük beğeni topluyor olsa da bu yüzük modelleri de sıradan tektaş yüzükler gibi günlük hayatta da oldukça rahat şekilde kullanılabiliyor. Siz de gün içerisinde kot pantolon tişört ve benzeri kıyafetlerinizle birlikte ya da ofis hayatında kullanacağınız farklı elbiseler ile paket yüzükleri tercih ederek kıyafetlerinizin ve tarzınızın çok daha ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.


Baget Yüzük Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Baget yüzükler, diğer tektaş ve beştaş yüzük modellerine kıyasla çok daha yüksek fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Fiyatların bu kadar değişkenlik göstermesinin en büyük nedeni ise yüzüklerde kullanılan taş kısmının diğer yüzük modellerine göre çok daha büyük seçilmesi ve özel kesim teknikleri gerektirmesidir. Evlilik teklifi ya da özel günler için alacağınız çeşitli gümüş kolye modelleri dışında hediyelerde baget yüzük satın almayı tercih ediyorsanız bu noktada dikkat etmeniz gereken bazı özel detaylar da bulunuyor.


Öncelikle baget yüzük satın alırken dikkat edilmesi gereken en temel detay, yüzükte kullanılan pırlantanın kalitesidir. Her ne kadar pırlantalar saydam yapıda ve oldukça parlak olsa da pırlantaların da kendi arasında çeşitli kategorileri bulunmaktadır. Alacağınız baget yüzüklerin uzun yıllar boyunca parlaklığını koruması için pırlanta kalitesinin yüksek kesiminin ise kusursuz olması gereklidir. So CHIC tarafından tasarlanan tüm baget yüzüklerde alacağınız pırlanta yüzük ve yüzükte kullanılan değerli taşlar So CHIC güvencesi altında korunmaktadır. Bununla birlikte yüzüklerin kullanımına dayalı olarak oluşabilecek tüm kararma ve diğer sorunlara karşı alacağınız tüm yüzükler bir yıl boyunca garanti kapsamında değerlendirilmektedir.


Baget yüzük alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise yüzükte kullanılan ana malzemenin kalitesidir. Günümüzde tek taş yüzük tasarımlarında genellikle altın ya da gümüş tercih edilmektedir. Gümüş yüzükler diğer standart yüzüklere kıyasla çok sade bir yapı elde etmek için kullanılmaktadır. Bununla birlikte altın ise daha parlak ve gösterişli yapısıyla baget yüzüklerde tercih edilmektedir. So CHIC tarafından özel olarak hazırlanan Gold Premium Created gibi farklı koleksiyonlar 8 karatın üzerinde özel pırlanta kullanılarak hazırlanmaktadır. Cushion kesim tekniği ile hazırlanan tüm yüzükler gösterişli yapılarıyla da dikkat çekiyor. Farklı zevklere sahip kadınların rahatlıkla kullanabilmesi için yüzüklerde sadece sarı altın değil bununla birlikte farklı renk seçenekleri sunmak için Rose altın ya da beyaz altın gibi farklı renklerde kullanılmaktadır. So CHIC’in Gold Premium Created gibi özel koleksiyonlarda ilinde üretilen baget yüzük modelleri ömür boyu bakım garantisi ile de dikkat çekiyor. Siz de bu sayede yüzüklerini düşebilecek tüm sorunlara karşı henüz satın alma evresinde bile güvence elde edebilirsiniz.


Baget Yüzüklerin Temizliği Nasıl Gerçekleştirilmelidir?

Baget yüzükler de kesme dayalı olarak yüzük içerisinde boşluklar tasarım yüzükleri kıyasla daha fazladır. Bu nedenle baget yüzüklerin temizliğine diğer yüzük modellerine kıyasla daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor. Baget yüzüklerin temizliğinde kendi evinizde kullanabileceğiniz farklı yöntemler bulunsa da bu yüzüklerin temizliğini So CHIC mağazalarında da gerçekleştirebilirsiniz. Ancak çok ağır düzeyde temizlik gerektirmeyen yüzüklerin temizlik işlemlerini evinizde kendi imkanlarınızla da gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinde çeşitli platformlarda satılan yüzük ve altın ya da gümüş temizleme suları ile birkaç dakikalık temizlik, yüzüklerin tamamen temizlenmesi için yeterlidir. Bununla birlikte yüzük de sadece ufak lekeler bulunuyor ise akan suyun altında fırça ya da aşındırıcı hiçbir ekipman kullanmadan sadece elinizle turlayarak temizlik yapmanız yeterli olacaktır. O yüzden tüm detayları su ile temizledikten sonra yumuşak bir bez ile tüm hiç boşlukları kuruyacak kadar yüzük kurulamanız, ilerleyen dönemlerde karşılaşabileceğiniz kararma ve benzeri sorunların önüne geçmenizi sağlayacaktır.


So CHIC Baget Yüzük Modelleri

Baget yüzük satın alırken tercih edebileceğiniz yüzlerce farklı model seçeneği bulunuyor. So CHIC avantajları ile sizde hayalinizdeki yüzük modeline sadece birkaç dakika içerisinde ulaşabilir, sevdiklerinize özel günlerde alacağınız baget yüzükler ile unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz. Baget yüzükler özel günlerde hediye olarak kullanılmak dışında evlilik teklifi gibi özel anlarda da tercih edilmektedir. Çeşitli fiyat avantajları sunmak için özel olarak tasarlanan gümüş üzerine beyaz altın ya da sarı altın kaplama yapılarak üretilmiş baget yüzükleri de tercih edebilir, bu sayede hayalinizdeki hediyeye çok daha uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

back to top

UYARI!