En Yeni Tasarımları Keşfet!

Çocuk

(30 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Taş İsmi
Taş Rengi
Cinsiyet
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(12)
(16)
(2)
Taş İsmi
(3)
(3)
Taş Rengi
(3)
(3)
Cinsiyet
(29)
(1)
Kolye Uzunluğu
(3)
(5)
(5)
(2)
(1)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Çocuk Takı

Bir kadın için takılar her zaman çok değerli olmuştur. Çünkü herhangi bir kıyafet her ne kadar şatafatlı her ne kadar göz alıcı ve ihtişamlı olursa olsun yine de bir şekilde bir eksiği bulunur ve o eksik bir şekilde göze çarpar. Mutlaka bir takı ile tamamlanması gerekir. Bu sebeple her kıyafete ve her yaşa uygun takı modellerini So CHIC mağazalarında ya da So CHIC internet sitesinde bulmak mümkündür. Olgun yaşta bir kadının olduğu gibi henüz çok küçük bir yaşta olan bir kız çocuğunun da takılara aynı oranda ilgisi vardır ve So CHIC mağazalarında ya da So CHIC internet sitelerinde küçük hanımlar için de çok güzel ve son derece göz alıcı modeller bulabilirsiniz. Ayrıyeten bu çocuk takı modelleri So CHIC markasında en az olgun hanımların takıları kadar çocuk takı modelleri de geniş bir koleksiyon içerisinde değerlendirilebilir. Günümüz yetişkin takılarında çok fazla ürün seçeneği mevcutken çocuk takılarda neden olmasın? Elbette yetişkin hanımlar kadar küçük hanımlar için de son derece geniş bir yelpazeye yayılan çocuk takıları yer alır. Çocuk takıları 3 – 6 yaş aralığından başlayarak her yaş grubuna uygun çocuk takı bulunur. Çocuk takılar nelerdir diye bir araştırma yaptığınız zaman karşınıza çıkacak olan takı çeşitleri, çocuk kolye, çocuk bileklik, çocuk yüzük, çocuk küpe ve çocuk halhal gibi daha pek çok çeşit içeren So CHIC çocuk takı yeni sezon ürünleri bulmanız mümkün olacaktır.

Çocuk Küpe

Küçük hanımlar her zaman için süslü püslü kıyafetlere bayılmıştır. Bunun yanı sıra bir de o süslü püslü kıyafetlerine uygun takılar kullanarak o güzel ve şirin kıyafetleri çeşitli takılar ile daha şirin ve çok daha göz alıcı hale getirmek adına pak çok çocuk takısı vardır. Küçük hanımlar için en çok kullanılan takı da her zaman küpe olmuştur. Çünkü küpe ilk bakıldığında yüzde hemen fark edilen takı olduğu için her zaman en çok tercih edilen takılardan biri olmuştur. Bu noktada akla ilk gelen şey her çocuğun kulağında küpe takabilmek için delik bulunmayabilir olacaktır. Kulak deliği için çok da fazla acele etmek istemeyen ebeveynler ama yine de kulağına küpe takmak isteyen çocuklar var ise artık işiniz hiç de zor değil denebilir. Neden derseniz artık çocuk kulaklarını küpe takmak gibi bir amaçla deldirmek durumunda kalmanız gerekmiyor. Çocuk takı içerisinde yer alan çocuk küpelerinde yapıştırma küpe seçeneğinin de olması çocukların kulağına küpe takmak için bir kulak deliği açtırmanız gerekmez ve yapıştırma küpe takarak istediğiniz küpeyi çocuğunuza taktırabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir de sadece tek bir küpe takmak da istemeyebilirsiniz. Birden fazla küpe takmak da pek çok kadın için en çok sevilen ve tercih edilen takı takma şekli olduğu için küçük hanımlar da annelerinden ya da örnek aldıkları yetişkin bir hanımın takı takma şeklinden etkilenip o da öyle bir takı takmak isteyebilir. Son yıllarda genel olarak bir tek küpe takılması yerine kulakta pek çok küpe takılması son derece moda olduğu için küçük hanımlar da kulaklarına birden fazla küpe takmak isteyebilir. Buna oldukça heves eden küçük kız çocuklarının kulaklarına birden fazla delik açmak durumunda kalmayacağınıza göre bir tane kulak deliği olsa bile yapışkanlı küpeler sayesinde pek çok küpe takma şansı elde edebilirler. Böylece hem onlar yapmak istediklerini yapıp yapıştırma küpeleri ile pek çok küpeyi bir arada takmış olurlar hem de anne ve babalar çocuklarının kulağına pek çok kulak deliği açtırmak zorunda kalmamış olur. Çocuk takı olarak yapışkan küpeler hem anne ve babalar için hem de küçük kız çocukları için bir orta yol bulunmasın sağlamış olur.

Çok Amaçlı Kullanılabilen Çocuk Küpeleri

Küçük kız çocukları her zaman için yetişkin olan ve kendilerinden biraz daha büyük kadınları örnek alır ve tüm giyim şeklini ve takılarını o örnek aldıkları rol model olarak aldıkları kadınların giyim şekline benzetmek için büyük çaba sarf ederler. Küçük bir kız çocuğu rol model aldığı kendinden yaşça büyük olan bir kadının bol bol ve çok çeşitli küpeler takan biri olduğunu görürse ve aynı zamanda rol model olarak aldığı kadının piercing taktığını da görüyor ise mutlaka ama mutlaka kendisi de piercing takmak isteyecektir. Küçük bir kız çocuğunun da vücuduna piercing takmak gibi bir amaçla delik açtırmak hiç de doğru olmayacağına göre yine yapışkan küpelerden yardım almak en mantıklı seçenek olacaktır. Eğer ki bu tip bir durumla karşı karşıya gelmiş bir anne babaysanız çocuğunuzun yapışkan küpeyi piercing şeklinde istediği gibi takmasına izin vererek çocuğunuzun bu hevesinin geçmesini ya da piercing taktırabilecek yaşa gelene kadar bu yapışkan küpelerden yardım almasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte yapışkan küpeler için çok daha farklı bir kullanım alanı da bulunabilir. Eğer ki aradığınız herhangi bir küpe var ise ve siz o küpenin istediğini rengini ya da kıyafetiniz ile uyum sağlayacak rengini bulamamaktan şikâyetçiyseniz veya kulağınızda yeterli delik yok ve sizin de bu konuda hiç vaktiniz yok ise çocuk takı modellerindeki yapıştırma küpelerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu yapışkan küpeleri istediğiniz renge de rahatlıkla boyayabilir ve o an gerekli olan küpeleri kullanabilirsiniz.

Çocuk Bileklik

Çocuklar için en kolay kullanım alanı sağlayacak olan takı türü de bileklik olacaktır. Eğer ki küçük bir kız çocuğuna bir hediye alayım diyorsanız ona bir çocuk bileklik alarak son derece mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. En sevdiği renkler ile donatılmış çocuk bileklikler son derece şık ve hoş bir hediye olacaktır. Çocuk takı alırken tercih ettiğiniz bileklik modeli için ilk önce hediye almak istediğiniz çocuğun yaş grubuna uygun olup olmadığına bakmanız gerekecektir. Çocuk takıların etiketinde hangi yaş grubu için oldukları yazılı olan bir ibare bulunur. Eğer ki çocuk bileklik için daha küçük bir yaş grubuna uygun olan bir bileklik alırsanız çocuğun bileklerinin sıkılmasına neden olabilirsiniz. Aynı zamanda kendi yaş grubundan daha büyük yaşlara ait bir bileklik tercih ederseniz bu sefer de alacağınız bileklik çok bol gelip bileğinden düşebilir. Bu nedenle çocuk takı alırken tam olarak yaş grubuna uygun bir bileklik almanız en uygun seçim olacaktır.

Çocuk Kolye Modelleri

Çocuklar için kolyeler genel olarak pembe, bebek mavi ve yeşil gibi şirin renklerde olur. Çocuk takı alırken dikkat etmeniz gereken şey bu renk kolye ve diğer takıların boyasının çocukların vücuduna çıkmaması olacaktır. Bu nedenle çocuk takılar kesinlikle çok kaliteli bir markadan alınmalıdır. So CHIC gibi markalar bu konuda son derece hassas bir firma olacaktır. Çocuk kolye modellerine ek olarak hem anneyi hem de çocuğu bir arada simgeleyen özel tasarım anne bebek kolye modelleri de So CHIC koleksiyonunda mevcuttur.

back to top

UYARI!