Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

Anne Bebek Kolyeleri - Anne Çocuk Kolye Modelleri

(3 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Taş Rengi
(2)
(1)
Kolye Uzunluğu
(1)
(2)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Anne ve bebekleri arasında olan sevgi ve bağlılık hiçbir sevgi ile kıyaslanmaz büyüklükte olmakla birlikte aralarındaki sevginin sembolü olarak anne bebek kolye çeşitleri ile zarif duruşları ve fazlasıyla anlam yüklü olan kolyelerin anneler için önemi oldukça büyük. Hediye etmek için yeni doğum yapmış annelere en güzel hediye seçeneklerinden biri olabilir. Anneler Günü Hediyesi olarak da anne bebek kolye hediye ederek sevindirebilirsiniz. 

Anne Bebek Kolye Modelleri

Birbirinden farklı tarz ve seçenek imkânı sunan So CHIC anne bebek kolye modelleri tüm annelerin zevkine ve beğenisine göre farklı özelliklere sahip kolyelerdir. Anne bebek figürlü kolye gümüş ya da altın renk seçeneği ile anne zevkine kalmış taşlı ya da daha sade modelleri ile annelerin beğenisini kazanacak türden farklı model ve birçok özelliklere sahiptir. Bebek figürlerinin olduğu pek çok model kolyelerin annelerin boyunlarında oldukça şık ve büyük bir bağlılığı simgelemektedir. Kendiniz veya sevdiğiniz biri için alınacak en güzel ve en özel anne bebek veya anne çocuk bağlılığını göstermektedir. Evlatlar anneleri için oldukça kıymetli ve değerlilerdir bunun için anne ve bebekleri için üretilen anne çocuk kolye modelleri onların her daim bağlılıklarını da simgeler.

Anne Adaylarına Anne Bebek Kolyesi   

Anne bebek kolye çeşitlerinde altın rengin oldukça şık ve gösterişli olması anneler tarafından fazlasıyla tercih edilen bir etkendir. Anne bebek altın kolye seçerken hiçbir zaman modası geçmeyen altın rengin her zamanın vazgeçilmez şık gösterişli ve iddialı bir yanı olduğunu unutmamalısınız. Birçok değişik modeli ile her anneye uygun farklı figürde kolyeye sahip olmak mümkün. Hediye edilebilecek en güzel ve gösterişli renkler arasında olan altın rengi oldukça tercih edilen renkler arasında. Tercihe göre ince zincir olanları ve daha gösterişli kalın zincir detaylı modelleri de zevke göre tercih edilebilir. 

Hamileler için Anne Bebek Kolyesi

Altının şıklığı ile anne bebek ilişkisinin birleşmesi oldukça sıkı bir bağlılığı simgeler. Altın rengini sevenler için harika bir seçenek olan altın renginin şık ve oldukça gösterişli durması ilk tercihler arasında olmasının en büyük nedenlerinden biri olmaktadır. Şıklıktan ve gösterişten vazgeçmeyen anneler için harika bir renk seçeneği olan altın rengi gösterişin ve zarifliğin simgesi olarak dikkat çeker.  Her an için kullanabileceğiniz gösterişi ve dikkat çekmeyi sevenler için çok şık bir tercih olmaktadır. El ele anne ve çocuk, ayak izleri veya anne çocuğun sarılması gibi daha pek çok farklı figürlere sahip olan anne bebek kolye çeşitlerinde sınırsız pek çok model bulmak mümkün. Anneler için hem şık hem de özel bir kolye seçeneğidir. 

Gümüş Anne Bebek Kolyesi

Rahat ve bir o kadar da şık olmayı seven anneler için günlük kullanıma oldukça uygun anne bebek kolye çeşitleri gümüş rengi oldukça tarz ve çarpıcı bir havasıyla günlük kullanıma oldukça uygun olan kolyeler spor tarza sahip anneler tarafından oldukça fazla tercih edilir. Altın renginde olduğu gibi fazlasıyla farklı figürleri ile seçenek bu renkte de sınırsızdır. Gümüş anne bebek kolye farklı ve şık olmasıyla birlikte platin, krom, roza gibi renklerin farklı tarzda annelerin tercihleri arasında yer almaktadır. Her rengin farklı bir tarzı varken annelerin bebekleri arasındaki bağı simgeleyen kolyelerin anneler için fazlasıyla özel ve duygusal bir yer almaktadır. Annelere verilebilecek en güzel hediye arasında olan anne bebek kolye çeşitleri pek çok farklı model ve seçenek sunmakla birlikte inci kolye çeşitleri ile de kombinlenerek takılabilir. Kimyasal maddeler ile temas edilmediği süre boyunca parlaklığını ve canlılığını korumaktadır. Annelerin bebekleri için bebeklerinde anneleri için oldukça değerli ve kopmaz bağlar ile birbirlerine bağlı olmaları nedeni ile, eşiniz için anneniz için veya kardeşiniz için alınabilecek en değerli ve en özel hediyelerden biridir.

En Anlamlı Anne Bebek Kolye Hediyeleri

Annelerin değeri tartışılmaz büyüklükte olmakla birlikte evlatları için en kıymetli kişilerdir. Onlara olan sevgi ölçülemezken annelerin çocuklarına karşı olan sevgide aynı değerde olup ölçülemez. Anne bebek kolye çeşitleri her anneyi sevindirebilecek ve duygulandıracak bir hediye seçeneğidir. Hak ettikleri değer paha biçilemez olsa da onları mutlu görmek bir minik gülümsemeleri için her şeyi yapabilirken onların en değerli varlıkları evlatlarının resmi, ayak izi veya ismi ile kolyelerini boyunlarında taşımaları anne ve bebek arasındaki bağın ne kadar kuvvetli olduğunu göstermeye yetecek bir görseldir. Her zevke hitap edecek pek çok farklı modeli ile annelerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Anne ve bebekleri arasında bu yıkılmaz bağın ve duygusallığın şıklık ile birlikte birleşmesi oldukça zarif ve hoş bir görünüm sergilemektedir. Altın, gümüş, roze, platin, krom gibi birçok renk seçeneği ile her annenin zevkine uygun ve tarzına uygun ince zincir veya kalın zincir gibi seçenekleri olan anne bebek kolye çeşitleri annelere hediye edilebilecek en güzel hediye tercihleri arasındadır. Dilerseniz, melek kolye veya kalp kolye modellerinden biriyle kombinleyerek birlikte hediye edebilirsiniz. 

Anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız annelerin en değerlisi ve kıymetlisi olan evlatlarını simgeleyen anne kolyesi modellerini tercih etmek harika bir seçenek olacaktır.  Özellikle yeni doğum yapmış olan eşinize, arkadaşınıza, kızınıza, kuzeninize veya bir yakınınıza en anlamlı hediyelerden biri olabilir hatta daha duygusal ve o güne özel bir başka hediye tercih edilemez. Oldukça şık ve zarif model çeşitleri ile annenin zevkini yakalayabilmek pek kolay olacaktır. Klasik giyim tarzına uygun anneler için sade giyim tarzına uygun anneler için ve spor giyim tarzına uygun anneler için de oldukça birbirinden şık tarz farklı modeller ile her anneye uygun olan pek çok model renk seçenekleri vardır. Bilmeniz gereken tek şey annenin tarzı ve zevki onlara bu eşsiz ve anne bebek arasındaki sevgiyi simgeleyen hediyeyi vermek oldukça duygusal bir seçim olacaktır. 

Anne Bebek Kolye Fiyatları

Anneleri mutlu etmek için tasarlanan bu eşsiz kolyelerin anne ve bebek arasındaki bağı simgeleyen en özel tasarımlardan biridir. Anne bebek figürleri arasında size en çok yakın olan ve bebeğiniz ile bağ kurduğunuz modeli seçmeniz en doğru seçim olacaktır. Baba adayı olanlar için daha iyi bir hediye düşünülemez. Hem eşinize hem de doğacak olan bebeğinize olan sevgi ve bağlılığınızı göstermek için oldukça duygusal bir hediye olurken aynı zamanda eşiniz için şık ve zarif bir hediye seçimi olacaktır. Anne bebek kolye fiyatları seçeceğiniz anne bebek kolye modeli ve türüne göre değişiklik gösterecektir. Anne bebek kolye fiyatları altında farklı gümüşte farklı olacaktır. Ne olursa olsun yeni anne adayları veya taze anneler için unutulmaz bir hediye olacaktır.

Her an bebekleri ile yakın hissetmelerini sağlayan anne bebek kolye çeşitlerine So CHIC kalitesi ile anne ve anne adayları için birçok seçenek sunuyor. Her anne özel ve güzel hissetmeli bu durum anne ve bebek kolye çeşitleri ile tam da olması gerektiği gibi özel ve eşsiz hissetmelerini sağlamaktadır. Özel günlerde oldukça şık duran taş detaylı modeller daha çok özel günler için tercih edilirken günlük kullanıma da oldukça fark yaratan taş detaylı modeller artık günümüzde özel gün veya günlük kullanım ayırt etmeksizin her ana uygun modeller tercih edilmektedir. Her anne özel olduğu kadar çocuğu için tek ve en iyi annedir. Anneler için tercih edilecek en güzel en özel ve en duygusal hediye anne bebek kolye hediyesidir. 

back to top

UYARI!