En Yeni Tasarımları Keşfedin!

Doğal Taşlı Bileklik

(37 Ürün)
null
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Materyal Rengi
Fiyata Göre
Taş İsmi
(1)
(1)
(1)
(1)
(16)
(1)
(1)
(1)
(7)
(1)
(1)
(1)
(2)
(5)
(3)
Tema
(2)
(1)
Taş Rengi
(23)
(1)
(3)
(1)
(1)
(1)
(4)
(1)
Koleksiyon
(2)
(8)
(1)
(4)
(1)
Materyal
(9)
(26)
Materyal Rengi
(10)
(16)
(2)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
14 Ayar Altın İnci Bileklik 14 Ayar Altın İnci Bileklik M00317053618
14 Ayar Altın İnci Bileklik

6613,00 TL

5290,00 TL

Daha Fazla Göster

Doğal Taşlı Bileklik

İnsan doğanın bir parçasıdır ve doğal olarak doğu ile doğrudan bir ilişki halindedir. Bu nedenle de insan doğada bulunan her şeyin enerjisi ile bağdaşır. Bu da insanın her enerji ile bir arada buluştuğunu ve de çok farklı enerjiler ile haşır neşir olduğu konusunda kesin tabanlı bilgiler vermektedir. Doğal taşlar ile son derece yakından bir bağ kuran insan için iyi gelen pek çok enerji olacaktır. İnsan iletken bir varlıktır ve bu varlık pek çok taşın ve pek çok nesnenin elektriğini içerebilir. Bu enerjilerin bir araya geldiği zaman neler olabileceği konusunda o kadar çok fikir vardır ki bu düşünceler pek çok süreç içinde değişkenlik göstermiştir. Bu konuda pek çok otoritenin genel olarak insanların gerek burçlarına göre gerekse enerjilerine göre nasıl bir etki göstereceği de kişisel durumlara göre değişiklik göstermiş olduğu söylenmektedir. Bu nedenle farklı burç ve insan tipine uygun olarak hangi doğal taşın iyi geldiği ve hangi insanın hangi doğal taşlı bileklik takması gerektiği konusunda bilgi sahibi olması gerekir. So CHIC markasına bağlı olan tüm mağazalarda bu doğal taşların özenle işlenmiş ve değerli tasarımcılar tarafından son derece büyük bir itina ile dizayn edilmiş takıları özellikle de doğal taşlı bileklikleri mevcuttur.

Doğal Taşlı Bileklik Fiyatları

Birbirinden farklı model ve desende üretilen doğal taşlı bileklikler fiyat performansı bakımından her bütçeye uyum sağlamayı başarır. Oldukça geniş bir fiyat ağına sahip olan bu minimal bileklik modellerinin fiyatları kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Doğada nadir olarak bulunan taşların fiyatları da bu doğrultuda diğerlerine göre daha yüksek olacaktır. Kısacası kullanılan taş, taşın büyüklüğü, malzeme ve tasarım detayları gibi detaylar fiyatları etkileyen unsurlar arasındadır. Siz de doğal taş bileklik modelleri kategorisinden kendiniz için en uygun olanı seçip tarzınızı muhteşem parçalarla tamamlayabilirsiniz.

Doğal Taş Bileklik Özellikleri Nelerdir?

Doğal taş bileklikler, farklı taşların enerjilerini taşıyarak farklı etkileri olan takılar arasındadır. İşte doğal taş bileklik özellikleri:

  • Enerji taşıma: Doğal taş bileklikler, içerdikleri taşların enerjilerini taşıyarak bedeninize iletebilir. Her taşın farklı bir enerjisi olduğu düşünüldüğü için bu enerjilerden yararlanmak için bileklikler tercih edilir.
  • Şifa ve denge: Bazı doğal taşlar, bedenin enerji dengesini düzenlemeye yardımcı olabilir ve fiziksel, zihinsel ya da duygusal şifa sağlayabilir.
  • Koruma: Bazı doğal taşlar, negatif enerjileri absorbe edebilir veya dışarı atabilir. Örneğin, siyah turmalin kötü enerjilere karşı koruma sağladığı düşünülür.
  • Şans ve bolluk: Bazı doğal taşlar, şans getirdiği veya bolluk enerjisi taşıdığı düşünülür. Örneğin, yeşim bolluk ve refahı simgelerken, akik şans getirdiği düşünülür.

Doğal taş bilekliklerin özellikleri kişiden kişiye farklılık gösterebilir ve taşların enerjileriyle olan bağlantı genellikle kişisel deneyimlere dayanır. Renkli taşlı bileklik seçerken, tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Doğal Taş Bileklik Ne Anlama Gelir?

Doğal taş bileklik, doğal taşlardan yapılmış takılar arasındadır. "Doğal taş" terimi, yeryüzünde doğal olarak oluşan mineralleri ifade eder. Bu mineraller, genellikle farklı renkler, dokular ve desenlerle kendini gösterir. Doğal taşlar, çeşitli enerjilere sahip olabilir ve bazılarına şifa, denge, koruma veya şans gibi özellikler atfedilir.

Doğal Taş Bileklik Pahalı mıdır?

Doğal taş bilekliklerin fiyatları, kullanılan taşın türüne, kalitesine, boyutuna ve bileklikteki diğer malzemelere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Dolayısıyla, doğal taş bilekliklerin fiyatları geniş bir aralıkta sunulabilir.

Bazı doğal taşlar, nadir bulunan veya özel olarak işlenmiş olanlar gibi, daha yüksek bir fiyata sahip olarak pahalı olabilir. Aynı zamanda, taşın büyüklüğü gibi etkenler de fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alır. Ek olarak, bileklikte kullanılan diğer malzemeler, örneğin takı işçiliği, bağlama malzemeleri veya metal aksam gibi, fiyatı etkileyen unsurlardır.

Burçlara Göre Doğal Taşlı Bileklik Seçimi

Burçlar ile doğal taşlar arasında son derece büyük bir uyum ve son derece güçlü bir çekim gücü vardır. Doğal taşlı bileklikler, insan iyi gelen bir doğal taştan oluşan herhangi bir kolye ya da bir küpe gibi pek fazla doğal taşlı takı vardır. Genel olarak her tür burç için de kullanılabilecek çok amaçlı doğal taşlar da bulunur. Doğal taşların burcunuza uyum sağlayıp sağlamadığı konusunda da çeşitli tereddütler içinde olmanız da ilerleyen süreçte aslında son derece doğal bir durum olarak görülebilir. Örnek olarak doğal taşlı bileklik aldınız ve o bilekliğin sizin burcunuz ile uyum sağlayıp sağlamayacağını nereden anlayacağınızı da düşünmeniz son derece normaldir. Aslına bakarsanız yeni almış olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz bir doğal taş içeren takının burcunuza uyum sağlayıp sağlamayacağı konusunu sadece burcunuza göre de değerlendirmenizin de çok yanlış sonuçlar doğuracağı konusundaki uyarılara da kulak asmanız gerekir. Çünkü önemli olan ve hareketlerinizi ve duygu, düşüncelerinizi yöneten esas güç yükselen burcunuzda toplanmış vaziyettedir. Bu nedenle burcunuz ile uyumlu olacağını düşündüğünüz herhangi bir doğal taşlı bileklik alacak olursanız o doğal taşlı bilekliğin yükselen burcunuza olan uyumunu da bilmeniz ve de kesinlikle bu durumu da hesaba katmanız gereklidir. Bu sebepten dolayı yapmanız gereken şey hem kendi öz burcunuza hem de yükselen burcunuza son derece hâkim olup bu konudaki her bir detayı bilmeniz gerekir.

Doğal Taşlı Bileklik Neye Göre Seçilir?

Eğer ki doğal taşlı bir bileklik almaya karar vermişseniz ama hangi doğal taşı kullanacağınız konusunda çekimser bir durumdaysanız doğal taşlı bilekliklerin her birini teker teker özellik bazında öğrenmeniz ve araştırmanız gerekecektir. So CHIC doğal taşlı bileklik şeklinde yapacağınız aramalar sonucunda doğal taşlı bileklik seçiminizi en doğru şekilde yapmanız da mümkün olacaktır. Bu taşların size ne şekilde fayda sağlayacağını da bilmeniz hassasiyet duyduğunuz konularda size büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Doğal taşlı bileklik olarak seçiminizi yaptığınız bir doğal taşın size bazı konularda güç ve şans getirmesi çok önemli olacaktır. Bu konuda sadece burç olarak da düşünmemek gerekir. Doğal taşlı bir bileklik seçerken aynı zamanda insan vücudunda bulunan çakralar ile de uyum sağlaması son derece önemli olacaktır. Bu sebeplerden dolayı hangi çakranızın açılmasını istiyorsanız ona uygun bir doğal taşlı bileklik bulmanız gerekecektir. So CHIC mağazalarında her tür doğal taşlı bileklik, yüzük, kolye, küpe ve halhal gibi pek çok takı çeşidi bulmak çok kolay olacaktır.

Doğal Taşlı Bileklik Çeşitleri Nelerdir?

Hediye seçme aşaması pek çok insana göre son derece zor bir süreç olmuştur. Hele ki zor beğenen bir insana hediye alıyor iseniz ya da alacağınız hediyenin o insan için çok değerli olmasını ve çok özel bir hediye olarak sınıflandırılmasını istiyorsanız So CHIC doğal taşlı bileklik modellerinden yararlanmanız sizin için son derece faydalı olacaktır. Doğal taşlı bileklik ve benzeri bir ürünü sevdiğiniz bir insana hediye olarak almayı düşünüyorsanız kesinlikle son derece doğru bir yolda olduğunuzu bilmeniz gerekir. Eğer doğal taşlı bileklik ya da üzerinde doğal taşlar bulunan herhangi bir takı hediye olarak almışsanız bu karşınızdaki kişiyi son derece önemsediğiniz anlamına gelecektir. Çünkü doğal taşlı bileklik ve benzeri ürünler özellikli ürünler olmasından ötürü çok daha prim yapacak ürünler olarak bilinir. Bunun yanı sıra bir de şu vardır ki hediye olarak almaya karar verdiğiniz bir doğal taşlı bilekliğin doğal taşının hediye alacağınız kişinin burcuna ve yükselen burcuna uygun olduğunu da hesaba katarak bir tercihte bulunmak son derece faydalı olacak ve de hediye aldığınız kişinin kendisini çok özel ve tek hissetmesini sağlayacak. Ayrıca sizin de o kişiyi ne kadar çok düşündüğünüzü ve o kişi ile son derece yakından ilgilendiğinizi de gösterir.

Doğal Taşlı Bileklik Modelleri

So CHIC mağazalarında bulabileceğiniz çok çeşitli doğal taşlı bileklik modelleri ve de pek çok doğal taş ile bezenmiş son derece şık ve benzersiz bileklik ve takı modelleri mevcuttur. Doğal taşlı bileklik modelleri So CHIC mağazalarında son derece geniş bir yelpazeye yayılır ve de çok çeşitli renk ve ebatlarda pek çok malzeme ile kombin edilmiş pek çok seçenek kişinin tercihine sunulmuştur. Bu da doğal taşlı bileklik konusunda doğal taşların sayısından çok daha fazla çeşidi bir arada sunması nedeniyle farklı doğal taşlı bileklik modellerini de gözler önüne sermektedir. Doğal taşlı bileklik modelleri arasında yer alan inci bileklikler satın alabileceğiniz en zarif bileklik modelleri arasında yer alıyor.

Doğal Taş Bileklik Fiyatları

Doğal taş bileklik fiyatları, farklı minerallerin, kristallerin veya organik materyallerin doğada oluşmuş halleriyle tasarlanır. Bu taşlar, renkleri, desenleri ve enerjileri nedeniyle çoğu zaman takı yapımında tercih edilir. Özellikle son yıllarda doğal taşların enerji taşıdığına inanıldığı için hem estetik hem de spiritüel amaçlarla kullanılabilir. Doğal taş bileklikler, takı koleksiyonlarına ek olarak genellikle anlamlı hediye seçenekleri olarak da tercih edilir. Taşın cinsine ve tasarıma bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir.

Sonuç olarak, doğal taş bileklik fiyatları, estetik görünümleri ve enerji taşıma özellikleri ile dikkat çeken eşsiz takılar arasındadır. Fiyatları, kullanılan taşın niteliği ve bileklik tasarımı ile doğrudan ilişkilidir. Kendinize ya da sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermek ya da stilinizi tamamlamak için doğal taş bileklik çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Doğal Taşlı Bileklik Nasıl Kullanılır?

Doğal taşlı bileklik, kolye, küpe ve benzeri pek çok takı sadece bir takı olarak düşünülmemesi gereken ve içeriğinde çok ciddi enerjiler içeren element görevi gören takılardır. Yani bu tür ürünler sadece bir takı değil aynı zamanda enerjisel bir gücün maddesel halidir de denilebilir. Bu sebeple de bu tür takıların hiçbirini herhangi bir takı gibi kullanmanız pek mümkün olmaz. Hatta öyle bir an gelir ki bazen bu tür takıları yanlış kullandığınız zaman o doğal taşın etkisinin azalması ya da herhangi bir etki yaratmaması gibi bir durumun dışında, faydalı olur diye almış olduğunuz bir doğal taşlı bileklik faydadan çok zarar bile verecek bir konuma bile gelebilir. Neden derseniz bu doğal taşların kullanımı son derece önemlidir. Yoksa size büyük faydaları dokunsun diye aldığınız doğal taşınız size kötü enerjiler yayar. İlk olarak yapmanız gereken şey doğal taşlı bilekliğinizi toprakta veya deniz suyunda bekleterek nötrlemek olmalıdır. İlerleyen süreçte de doğal taşlı bilekliğinizi zaman içinde nötrlemeniz gerekecektir.

back to top

UYARI!