Gümüş Baykuş Bileklik Hediye!

İnci Bileklik

(25 Ürün)
FİLTRELE
Koleksiyon
Materyal
Hediye Kime
Hediye Hangi Gün
Materyal Rengi
Fiyata göre filtrele

Filtreler

Daha Fazla Göster

İnci Bileklik

Takılar her zaman kıyafetleri tamamlayan en önemli unsurdur. Kıyafetiniz her ne kadar gösterişli ve şık olursa olsun bir şekilde kıyafetiniz her zaman eksik kalır. Kıyafet seçiminiz son derece sade de olabilir ancak bu sade ve gösterişsiz bir elbisenin içinde şık görünemeyeceğiniz gibi bir anlama da gelmez. Bu hususta inci son derece zarif ve kıyafetleri şık gösteren bir şeydir. İnci her zaman için zarafetin ve hanımefendi duruşun sembolü olmuştur.

İnci Zarafeti

İnci her dönemin zarafet simgesi olmuş ve her yaştan kadının her tür kıyafeti ile son derece uyum sağlamış bir taştır da denebilir. Çok değerli bir taş olan inci her dönemin zarafet timsali olmuştur. Tam olarak ağır başlı ve hanımefendi çizgisine uygun ve son derece rafine bir takı malzemesi olarak kullanılmıştır. İncinin her yaştan kadına yakışması bu malzemenin pek çok takı tasarımında kullanılmasına neden olmuştur bu da inci için kullanım alanlarının çoğalmasına sebebiyet verdiği için inci takıların da pek çok farklı çeşidi bulunur. So CHIC inci bileklik koleksiyonunda her dönemin olmazsa olmazı olan inciyi bileklik, yüzük ve kolye, küpelerde son derece zarif bir şekilde dizayn etmiş ve harika tasarımlara imza atmıştır. Böylece her döneme ayak uydurabilen ve her dönemin hanımefendi kadın imajı amacına hizmet eden inci bileklikler her tür kıyafete uyum sağlayacak ve dönemin modası için son derece uyumlu takılar yaratılmasına olanak sağlanmış olmuştur.

Asil Kadına En Asil Hediye; İnci Bileklik

Her zaman için stil sahibi ve asil bir kadına hediye almak, bunun için karar vermek her zaman için çok zor olmuştur. Bu asalet yaş baş fark etmeksizin her kadın için geçerlidir. Asil kadın duruşu her zaman giyim ve onu tamamlayan takılar ile belirlenmiştir. Genel olarak sade ve şık kıyafetler giyen ve her zaman için zarafetin ete kemiğe bürünmüş hali olan bir kadına alacağınız hediye her ne kadar zor ve kafa karıştırıcı bir seçim olsa da aslına bakarsanız son derece kolay bir şeydir. Asil bir kadına son derece asil bir hediye vermek istiyorsanız kesinlikle seçiminizi inciden yana yapmanız gerekir. İnci bir bileklik hemen hemen her kıyafetin tamamlayıcısı olarak çok ideal bir hediye olacaktır. Bunun yanı sıra her zaman her ortamda kullanılabilecek bir takı olan inci bileklik çok güzel bir hediye olacak ve bu hediyeyi verdiğiniz hanımefendi bu hediyeden son derece memnun kalacaktır.

İnci Bileklik ve Kolye Kombin Önerileri

Pek çok insan inciyi belli bir yaşın üzerinde olan kadınlar için kullanılan bir takı malzemesi olarak düşünür. Eğer ki siz de böyle bir düşünce içerisindeyseniz bu konuda son derece haksız olduğunuzu belirtmek gerekir. Çünkü inci aslında her yaştan kadına yakışan muhteşem ve asalet timsali bir taştır. Çoğu insan bu açıdan bakmasa da inci bir bileklik pek çok kıyafet ile uyum sağlayabilir. Yeter ki isteyin ve yeter ki moda konusunda yeniliklere açık olun. Her tarz kıyafete uyabilecek bir malzeme olan inci için sadece bir beyaz gömleği açık olan gerdan kısmından görünen beyaz bir şey ya da dümdüz siyah ve sade, tek parça bir elbisenin tamamlanması için takılan bir inci bileklik olarak düşünülecek olursa evet kesinlikle sadece belli bir çizgide giyinen ya da sadece belli bir yaşa hitap eden bir takı türüdür denebilir. Esas olay inci bileklik ya da inci kolye ya da inci küpe modelini ne şekilde kombine ettiğiniz ve hangi kıyafete ne şekilde uydurduğunuz olacaktır. İnci bir bileklik için rocker ya da asi bir kıyafet ile asla yan yana gelemez gibi düşünüyor olabilirsiniz. Evet, insanların pek çoğu da bu şekilde düşünür zaten. İnci zarafetini asi ruhunuz ile buluşturabileceğiniz ve bu sayede hem göz alıcı ve son derece şık ama asi ruhunuzdan da ödün vermeden bu görünümü sağlayabileceğinizi hiç aklınıza gelir miydi? Simsiyah deri bir bluz ya da bol bir tişört ile altına yine simsiyah bir tayt ya da siyah bir deri pantolon ile kombine ettiğiniz zaman siyah deri ve gümüş renkleri ile kombine ettiğiniz bir takı grubu içerisinde o kadar asi görünen takılar arasında inci bileklik oldukça dikkat çekici olacaktır. zaten rengi dolayısıyla her tür renk kıyafet ve takı ile uyum sağlayabilecek olan inci siyah deri takılar ile oldukça hoş bir uyum yakalayacaktır. Ayrıyeten bunun yanı sıra bir de bu siyah deri bileklikler, iri ve gümüş rengi yüzükler ile de inci bileklik son derece güzel ve bu tarzın diğer benzerlerinden çok daha farklı bir tarz yaratmanıza olanak sağlayacaktır. Üstelik tüm bunların da yanı sıra çok başka bir çerçeveden bakıldığı zaman o kadar deri ve iri gümüşten ve de zincirlerden oluşmuş olan asi kimliğinizi yansıtan takıların arasında duran bir inci bileklik asi ruhunuzun yanında kırılgan ve asil bir yönünüzün de olduğunu gösterir. Karşınızdaki insanlara da o asi ruhun altında sadece yaramaz bir kız çocuğu değil aynı zamanda bir yanında kırılgan, saf ve temiz bir yön barındıran klâs bir kadını da barındırdığınızı gösterir. bu konuda So CHIC sizin için son derece büyük ve geniş yelpazeye yayılan bir seçme şansı sunacaktır.

En Risksiz Hediye Ne Olabilir?

Hediye almak konusunda sıkıntıları olan bir insansanız kurtarıcı olarak kesinlikle inci bilekliklere sığınmanız son derece mantıklı bir durum olacaktır. Neden derseniz çünkü inci bileklik her kadının dolabında olması gereken siyah düz tek parça bir elbise ile siyah düz topuklu ayakkabıların tamamlanması için kullanılan en önemli takı malzemesidir. İnci bir takı hiçbir kadının asla hayır diyemeyeceği önemli bir hediye olacaktır. İnci bileklik alırken yanından beraber takabileceği bir inci yüzük modeli de alabilirsiniz.Bununla birlikte üstelik her kıyafete uyum sağlayacak ve her yaş grubundan kadının kullanımına uygun bir takı olacaktır. Özellikle inci bileklik için hediyeyi alacağınız kişi hiçbir zaman bir risk oluşturmaz. Çünkü zaten bileklikler her zaman için belirli bir standart boyutta olduğu için hediyeyi aldığınız kişiye uyup uymadığı, olup olmadığı söz konusu olmayacaktır ve böylece o insana olup olamama gibi bir derdiniz de ortadan kalkmış olacaktır. İnci bileklik ister arkadaşa, ister aranızda mesafe olan herhangi bir kadına nezaket gereği alınmış olsun hiçbir zaman farklı bir anlam taşıyıp yanlış anlaşımlara da sebebiyet vermeyeceği için son derece riski olmayan ve son derece rahat olacağınız bir hediye olacaktır. Bunun yanı sıra ister sizden yaşça büyük olan bir hanıma isterseniz de ailenizden bir hanıma verebileceğiniz en güzel hediye inci bir bileklik olacaktır. İnci bileklik her zaman için her kadını mutlu edecek bir hediyedir ve So CHIC markasının inci bileklik koleksiyonuna baktığınız zaman düz ve sade, klasik modellerin yanı sıra çok daha modern ve farklı modeller bulabilirsiniz.

back to top

UYARI!