Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(7)
(27)
(11)
(22)
(1)
Taş İsmi
(1)
(8)
(1)
(13)
(45)
(1)
Tema
(1)
(1)
(1)
Taş Rengi
(63)
(3)
(2)
(3)
(1)
Materyal Rengi
(59)
(1)
(4)
(2)
(1)
Kolye Uzunluğu
(1)
(8)
(1)
(1)
(18)
(5)
(3)
(1)
(3)
(7)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Şıklık ve zarafet, her kadın için olmazsa olmazdır. Günlük hayatta, özel anlarda ya da iş yerinde olmaları fark etmeksizin her kadın şık ve zarif olmayı önceler. Bunu davranışları ile yapsalar da bunu tamamlayıcısı daima kıyafetler ve kıyafetleri gösterişli hale getiren takılardır. Takılar, kadınların ruhunu, duygu ve düşüncelerini yansıtmakla kalmaz aynı zamanda yaşam tarzları hakkında da diğer insanlara fikir verirler. Takı tercihleri, zevklerle orantılı olarak yapılır ve zevkler kişinin iç benliğini göstermekte oldukça etkilidir. Çoğu kadın zarif tasarımların şıklık konusunda daha zayıf kaldığını düşünür ve takı tercihi yapmakta zorlanır. So CHIC, şıklığı ve zarafeti bir arada sunan gümüş set modelleri ile kadınların tercih yapmasını kolaylaştırır. Gümüşün zarafeti, So CHIC’in özgün ve nitelikli tasarımları ile buluşarak şık bir hale gelir.

Göz Kamaştıran Gümüş Set Çeşitleri

Gümüş setler, tasarımlarına göre kullanım alanı değişebilen ve genişletilebilen bir mücevher türüdür. Gümüş, bir yandan günlük hayatta kadınların daha özenli ve şık görünmesini sağlarken bir yandan da özel günlerde, davetlerde ya da düğünlerde çok daha zarif ve büyüleyici bir görünüm elde etmelerini sağlayabilirler. Gümüşlerin göz kamaştırıcı ışıltılarının, özgün ve güncel tasarımlarla buluşması kadınlar için önemlidir. Her kadın, kendine özgüdür ve dolayısıyla her kadının farklı gümüş set tercihleri olacaktır. Bu set içerisinde kullanmaktan hoşlandıkları takı türleri de olabilir.


Son zamanların gümüş set çeşitleri arasında sallantılı küpe modelleri modellerinin yoğun ilgiyle karşılandığı görülür. So CHIC, hem günlük hayatta kullanabileceğiniz hem de özel günlerde farkınızı ortaya koyabileceğiniz sallantılı küpe modellerine gümüş seti içerisinde yer verir. Sallantılı küpelerin rodyum kaplama ile buluşan tasarımları, sonuçta daima bakımlı ve özenli bir görünüme sahip olan kadını mutlu edecektir. Taşlı ya da taşsız modelleri ile her tarzdan kadının da ilgisini çekmeyi başarır.

Gümüş Set ve Takım Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gümüş setler, her kadının mücevherleri arasında en az bir tane bulunması gereken, olmazsa olmaz takı çeşitleri arasında yer alır. Bu setler, kaliteli malzemelerden temin edildiğinde ve her zamana uygun modeller öncelendiğinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Bu nedenle gümüş set isteyen kadınlar, alırken nelere dikkat etmeleri gerektiğini araştırarak daha bilinçli ve doğru bir karar vermek isterler.


Gümüş set ve takım alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, takıların üzerinde 925 ayar damgasının bulunup bulunmadığıdır. Bu damgalar yüzüklerde iç tarafta bulunurken kolyelerde toka ve birleştirme mekanizmalarında yer alır. Bunun dışında gümüşün kaliteli ve orijinal olup olmadığı, kokusundan da anlaşılabilir. Eğer yoğun ve garip bir kokusu varsa muhtemelen yüksek miktarda bakır elementi içeriyordur ve doğal olarak 925 ayar gümüş değildir. Gümüşlerin hiçbir zaman koku yaymayacağını bilin. Söz konusu minimal kolye modelleri olduğunda da bu ayarlara dikkat etmek önemlidir. Özellikle daha küçük tasarımlarla ortaya çıkarıldığından damgaları görmek ya da rodyum kaplama kalitesini anlamak daha zordur. Bütün bu olası riskleri ortadan kaldırmak için güvenilir firmalardan alışveriş yapmak son derece önemlidir. So CHIC, bu noktada sizlere büyük bir şeffaflık sunarak güven duygusunu aşılamayı başarır.

Gümüş Set ve Takım Modelleri Nelerdir?

Gümüş set ve takım modelleri, mevsimden mevsime ya da kısa süre içerisinde değişim gösteren ve modası hemen geçebilen türlerde üretilmezler. Gümüş setler daha çok uzun yıllar kullanılabilecek, zamansız bir mücevher türü olmalarıyla bilinir ve en çok da bu nedenle tercih edilirler. Yine de uzun vadeli günümüz modasında hangi gümüş setlerin tercih edildiği, kadınlar için büyük merak konusudur. Güncel modaya ayak uydurmak, onlara bir vizyon kazandıracağı için tercihlerini büyük oranda etkileyecek gümüş set ve takım modellerini görmek isterler.


So CHIC, gümüş set ve takımlarını sınırsız çeşitlilik skalasıyla oluşturur. Son zamanların en çok tercih edilen kelepçe bileklik modelleri kadınların, gümüş setleri içerisinde görmek istedikleri mücevherlerden biridir. Bunun dikkate alınması sonucu popüler baget modellere ek olarak kelepçe bilezikler de setlere dahil edilmiştir. Kelepçe bilezik modellerinin neredeyse tamamını bu gümüş set ve takımlar içerisinde görebilmek mümkündür.

Gümüş Setlerin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Gümüş takı setleri, her zaman kadınların en büyük kurtarıcı mücevherlerinden biri olmuştur. Her kıyafetle kombin yapılabilecek çeşitli tasarımları ve rodyum kaplama rengiyle ön plana çıkan gümüş setler, uzun süreli kullanım talep edilen yapıdadır. Kadınlar, mücevherleriyle yakın bir bağ kurarlar ve bu bağın kısa sürede kopmasını istemezler. Zaman içerisinde oluşan kararma, matlaşma gibi olası risklere karşı gümüş setlerinin nasıl muhafaza edilmesi gerektiğini bilmek ve bakım yapmak gerekir. Bu sayede gümüş setlerle bir arada uzun yıllar geçirebilmek ve onları rahatlıkla benimseyebilmek mümkün hale gelir. Gümüş setlerinin, kendi kutularında muhafaza edilmesi son derece önemlidir. Uzun süre kullanılmayan ve havayla aktif olarak temas eden gümüş takılar zaman içerisinde tozlanma ya da matlaşma gibi problemlerle karşı karşıya gelebilirler. Bunun önüne geçilmesi için, kendi kutusunda ve nem bulunmayan ortamlarda saklanması önerilir. Aynı zamanda sert cisimlerin yakınlarında bulunmamaları da olası darbelerden korunabilmeleri açısından önem taşır.


Aktif olarak kullanılan gümüş setler de zamanla solma ya da benzeri durumlarla karşılaşabilir. Bu durumda da gümüş setlere düzenli olarak bakım yapmak gerekir. Kimyasal maddelerden uzak tutulması gereken takıların, günlük kullanım sırasında, takıyı takmadan önce ve sonrasında nemli bir bezle silinmesi gerekir. Buna ek olarak belirli aralıklarla, kararmanın oluştuğu hissedildiğinde yumuşak bir ince fırça yardımıyla hafif darbelerle su altında temizlenip sonra iyice kurulanarak eski parlaklığına kavuşması sağlanabilir. Gümüş setler temizlenirken, kaybolmamaları için işlem sırasında küçük bir kase kullanılabilir.

Gümüş Takı Seti Alırken Hangi Gümüş Ayarları Tercih Edilmelidir?

Gümüş takı setlerinin orijinalliğini ve kalitesini belirleyen en büyük ve en önemli etken, gümüşlerin değerleri yani ayar dereceleridir. Bu ayarın belirli bir standart değerin altında olmaması gerekir. Aksi takdirde gümüşün kalitesi düşerken kullanım ömrü de büyük oranda azalır. Gümüş takı seti alırken 925 ayar tercih edilmesi önerilir. Bu değer, saf gümüşün değeri olduğu için kullanım sırasında ya da saklanmak istendiğinde bir sorun çıkma olasılığını en aza indirger.

Farklı gümüş değerleri de bulunabilir. Gümüşün ayar derecesi arttıkça fiyatlandırması da artar. Uzun vadede düşünüldüğünde tek seferde bir bütçe ayırıp saf gümüş tercih etmek her zaman daha yaralı olacaktır. So CHIC, hem marka değerini hem de sizlerin sağlığını düşünerek bütün rodyum kaplama gümüş takı setlerini 925 ayar olarak tasarlar ve üretir.

Gümüş Set Fiyatları

Söz konusu olan kalite ve uzun süreli kullanım olanağı olduğunda hemen her kadın gümüş setlerin fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak ister. Saf madenlerin uygun fiyatlı olmaması, kadınları satın alma konusunda düşündüren etkenler arasında yer alır. Gümüş set fiyatları, modasının hiçbir zaman geçmemesi ve doğru kullanım talimatları uygulandığında ömürlük kullanılması gibi etkenler göz önüne alındığında uygun fiyatlı olarak değerlendirilebilir.

back to top

UYARI!