Sepette Net %20 İndirim!

Kıkırdak Küpesi

(0 Ürün)
FİLTRELE
Fiyata göre filtrele

Filtreler

Daha Fazla Göster

Aksesuarlar kadın ve erkeklerin severek kullandıkları ve kendileri ifade ettikleri süslerdir. Çok eski yıllardan beridir hayatımızda olan aksesuarlar günümüze kadar birçok farklı şekillerde ve tarzlarda karşımıza çıkmaktadır. Çocuk, kadın, erkek herkes tarafından kullanılabilen ve herkesin zevkini, tarzını kolaylıkla yansıtabildiği bu ürünler birçok farklı mekânlarda ve zamanlarda kullanılabilen modelleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Küpeler, kolyeler, yüzükler, bileklikler, inci küpe ve daha birçok farklı aksesuar türleri vardır. Bunlardan son yıllarda sıkça kullanılan modeli ise kıkırdak küpe modelleridir. Kulaklara delik açtırmadan kullanabileceğiniz deliksiz kıkırdak küpesi modellerinden deldirmeniz gereken delikli kıkırdak küpesi modellerine kadar zincirli kıkırdak küpe modelinden sıkıştırmalı kıkırdak küpe modeline kadar her tarza hitap eden modelleri ile sıklıkla tercih edilirler. Takma kıkırdak küpesi modelleri de çok tercih edilen modellerdendir. Özellikle acı eşiği düşük olan kadınlar ve kulağından birçok küpe görünmesinden hoşlanan kişiler tarafından tercih edilir. Kulaklarda ışıltıya ve farklı hikâyelere yer veren kıkırdak küpe modelleri sayesinde çok sade bir giyim kombinini harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Farklı materyallerden üretilmiş bu küpeler altın kıkırdak küpe, gümüş kıkırdak küpe, çelik ve bijuteri olarak karşınıza çıkar. İçlerinden dilediğiniz kıkırdak küpeyi seçip çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Model, renk, desen, figür olarak çok fazla seçeneği bulunan kıkırdak küpeler sayesinde şıklığınıza şıklık katacak farklı tarzınızı ortaya çıkaracaksınız. Kıkırdak küpeleri top küpeler ile kombinleyerek kullanabilirsiniz. Daha çok kadınların kullandığı bu küpe çeşitlerini erkeklerde de sık görebilirsiniz. Özellikle erkek kıkırdak küpesi modelleri arasında siyah modelleri son derece tercih edilirler.

Kıkırdak Küpe Modelleri

Güzel görünmek her insanın özen gösterdiği bir konudur. Yüz ve vücut güzelliğinin yanı sıra giyim tarzı ve aksesuarların kattığı avantaj ile birçok kişi farklı tarzlar deneyerek güzelleşmek ister. Kulaklarınızda olacak olan ışıltı ve aksesuarlar ile bu mümkün. Set halinde satın alacağınız kıkırdak küpelerin yanı sıra kulağınızın en tepesine konumlandıracağınız ışıltılı bir kıkırdak küpe ile özenli ve güzel görüneceksiniz. Kıkırdak küpeler birçok farklı tarzlarda müşterilerinin beğenisine sunulur. Minimal tarzlardan tasarım küpe ve büyük ışıltılı tarzlara, geometrik şekillerden yılan gibi hayvan figürlerine renkli taşlardan üretilmiş olanlardan düz sade modellere kadar çok fazla çeşit farklı tasarımlar tüm gözleri üzerinize çekmeyi başarırlar. Bu farklı seçeneklerin zincirli olan modelleri kendine özgü giyim tarzını sahiplenen ve özgür ruhlu kişilerin seçtikleri modeller arasında yerini alırken incili ve kalpli figürleri olan kıkırdak küpeler ise daha melankolik tarzda olan kişilerin severek kullandıkları ürünler arasında bulunur. Her tarza uygun olan ve herkesin kendi ruh halini en basit şekilde yansıtmasında yardımcı olan bu küpeler kolay takılması ve pratikliği ile çok severek kullanılmaktadırlar. Küçükten büyüğe doğru giden halka tasarımları ile spor tarzdan hoşlananların ilk tercihleri olmaktadır. 

Kıkırdak Küpe Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aksesuar çeşitleri arasında en dikkat çekici olan kıkırdak küpeler birçok farklı tarzı benimsemiş ve takı takmayı seven kişilerin tercih ettikleri ürünlerdir. Çok fazla çeşidi bulunan bu küpeler her tarza uygun modelleri ile dikkat çekmektedir. Set halinde kulağınıza takabileceğiniz bu küpe modellerinin aynı zamanda tekli olarak satın alabileceğiniz modelleri de mevcuttur. Günün her anında severek takabileceğiniz ve şıklığınızı arttıracak bu ürünleri seçerken bazı dikkat etmeniz gereken unsurları bulunur. Bunların başında bu küpelerin imalatı sırasında kullanılan malzeme türlerine dikkat ederek satın almanız gelir. Eğer metal ürünlere alerjiniz varsa altın ya da gümüş olan modellerinden kullanabilirsiniz. 

Kıkırdak küpelerde kullanılan malzemeler arasında maddi değeri düşük ya da olmayan çeşitleri günlük hayatta kullanılabileceği gibi modellerine bağlı olarak gece dışarıya çıkarken giyeceğiniz çok şık bir elbiseye uyumlu olabilecek türden kıkırdak küpede bulunur. Kombin küpesi ile birlikte kıkırdak küpelerin gerek modellerinden gerekse kullanıldıkları malzemelerden ötürü her bütçeye kolaylıkla hitap etmesi tercih edilmesini ön plana çıkaran unsurdur. Altın, pırlanta gibi değerli madenlerden kullanılarak üretilen kıkırdak küpeler ise asil ve şık görünümleri ile kullanıcılarını memnun eden türdeki modelleridir. Ortaya çıkardıkları farklı ve şık hava sayesinde yüzünüzün daha güzel görünmesini sağlar. Gözlüklerinize, saç renginize, ten renginize uygun olarak satın alabileceğiniz ve farklı gözlük renkleri ile kombin halinde kullanabileceğiniz çeşitlilikte bulunan kıkırdak küpeler ile her daim şıklık sizinle birlikte olacak. 

Tasarımları sırasında güncel moda takip edilerek ve kişiye özel olabilecek tarzlar düşünülerek üretilen kıkırdak küpesi arasından yüz şeklinize, saç renginize gibi detaylara dikkat ederek seçim yapabilir ya da beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Delikli kıkırdak küpe ve de deliksiz kıkırdak küpelerden dilediğiniz tercih edebilir nasıl kullanmak istediğinize kolayca karar verebilirsiniz. Bazı kıkırdak küpe çeşitleri sıkıştırmalı kıkırdak küpe olup kullanımı son derece basit olarak karşımıza çıkmaktadır. Kıkırdak küpe seçimi yaparken tarzınızı yansıtan modellerinden satın alarak her güne ayrı modellerde takabilir hissettiğiniz gibi küpe kombini yapabilirsiniz. 

Kıkırdak Küpesi Nasıl Takılır ve Nasıl Çıkarılır?

Aksesuarlar her yaştaki bireylerin ilgisini çeken ürünlerdir. Günlük hayatta ve özel günlerde takılmak üzere pek çok farklı aksesuar türleri üretilmektedir. Bazı özel gün hediyeleri de özellikle bu takı türlerinden olur. Değerli madenlerden üretilmiş bazı takılar özel günlerin simgesi haline gelmiştir. Bunlara örnek olarak tek taş yüzükleri söyleyebiliriz. Farklı tarzda kolyeler, bileklikler ve küpelerde pek çok anlamda hediye vermek ve gününüzü güzelleştirmek için kullanılan aksesuarlardır. Günlük hayatınızda işe giderken, spora giderken, gezmeye giderken takabileceğiniz tarzda ki takı çeşitleri kullanıcılara hem her zaman şık ve tarz olmalarını sağlar hem de kullanım açısından konfor sunar. Bazı ağır modellerde sadece özel günlerde ve gecelerde takılır. Pırlanta gerdanlık, küpe ve yüzük gibi modelleri günlük hayattaki koşuşturmanın içerisinde kullanmak bazı kişiler için zor olabilir. Ancak takılar takmak şartlar ne olursa olsun özellikle kadınlar için ayrı bir keyif hatta yaşam tarzıdır. Farklı karakterlerde ve zevklerde olan herkese uygun türde aksesuarlar bulunur. Özellikle küpeler kadınların vazgeçemediği aksesuar türleridir. Sürekli olarak değiştirip giyilen giysilere uygun olan küpeler takılır ve bu durum için zorlanmazlar. Çünkü küpe aksesuarı kadınları güzelleştiren ve çekici kılan takılardır. Kıkırdak küpe çeşitleri bu anlamda küpe kullanmayı sevenler için büyük oranda kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerin başında gelir. Kulak kıkırdağında kullanılan bu küpeler genelde kıkırdak küpesi nasıl takılır ve nasıl çıkarılır gibi soruları akıllara getirir. Ancak kullanımı son derece basit olan bu küpeler isterseniz kulak kıkırdağınızı deldirerek isterseniz de sıkıştırmalı kıkırdak küpesi kullanarak kullanabileceğiniz ürünlerdir. Deldirmenize gerek kalmadan farklı model ve boylarda satın alacağınız bu küpeleri kulağınızda kıkırdak üzerinde dilediğiniz bölgeye geçirerek kıkırdak genişliğine uyacak şekilde sıkmanız yeterli olacaktır. Bu kolay kullanım imkânı sayesinde sizin sadece birkaç saniyenizi alarak gün boyu ve gece şıklığı için üretilen şaşalı modelleri ile gece boyu rahatlıkla kullanmanızı ve hoş görünmenizi sağlayacak.

Kıkırdak Küpesi Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Özellikle deliksiz kullanılan kıkırdak küpesi bakımı son derece basittir. Saç spreyi, parfüm, şampuan gibi ürünlerin temasına çok fazla maruz kalmadan ürünü kullanmanız özellikle altın ve gümüş malzemeden yapılmamışsa daha doğru olacaktır. Kulağınızı deldirerek takacağınız kıkırdak küpelerin bakımı ise en az 6 ay kadar kulağınızdan çıkarmamanız kulak sağlığı açısından son derece önemlidir. Kıkırdak bölgesinde ki delik çabuk kapanabileceği için eczaneden alacağınız solüsyon ile küpe kulağınızda iken sağa sola çevirerek hem kulağınıza hem küpeye bakım yapmış olursunuz. 

Kıkırdak Küpe Fiyatları 

Kıkırdak küpe fiyatları her bütçeye uygun olarak üretilen ürünler oldukları için fiyat performansı geniştir. So CHIC kaliteli ürün ve farklı tarzları ile siz değerli kullanıcılarına çeşitli kıkırdak küpesi modellerini sunmaktadır.

back to top

UYARI!