Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(1)
(2)
(1)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Zarafetin ve sonsuzluğun simgesi niteliğindeki pırlantalar, her anınızı biricik kılar ve kişisel tarzınıza ayrıcalık katar. Pırlantanın büyüsüne kapılanlar için So CHIC, unutulmaz tasarımlar sunarak her zamana hitap eden takıları sizlerle buluşturur. Benzersiz koleksiyonları ile en nadide pırlanta takılardan oluşturulmuş takımları, her zevke ve her tarza uygun olması nedeniyle geniş bir kullanım alanı sunar. Kaliteyi ve güvenceyi öncelikli kılarak pırlantayı en doğal güzelliğini koruyacak şekilde kaliteli taşları kullanır. Sizlere özel parçalar sunarak, kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz pırlanta takımlarınızla özel anlarınıza anlam katmanızı sağlar. Pırlanta taşlı altın modelleri, tam da bu anlarınızı taçlandırmak için büyük bir olanak tanır. So CHIC, tasarımların büyüleyici etkisiyle kalitenin güvencesini bir arada sunarak her sezonda olduğu gibi bu sezonda da farkını ortaya koyarak pırlanta setlerini sizlerle buluşturur.

Pırlanta Takımı Nasıl Olmalıdır?

Birçok kişi için özel ve unutulmaz anların birer parçası olan pırlantalar, ham maddesi olan elmasların yansıtmış olduğu lüksün ve zarafetin simgesini taşırlar. Elmasın kalitesi ve saflığı, pırlanta takımının temel taşı niteliğinde olduğu için çok önemlidir. Kaliteli bir pırlanta takımı seçerken elmasların daha yüksek kesim kalitesinde olmasına, daha az berraklık kusurunun olmasına, renksizliğin ön planda olmasına ya da renginin en hafif tonlarda olmasına ve büyük karat ağırlığında olmasına dikkat edilir. So CHIC pırlanta seti, kadınların elmas sevgisine güncel tasarımları ve her tarza sağlamış olduğu uygun modelleri ile yanıt verir. Gerdanlık modelleri incelendiği zaman, her yaş grubundan kadının tarzına ve zevkine hitap edebilecek pırlanta setlerinin her özel ana unutulmayacak bir ahenk sunduğu açıkça görülür. So CHIC tasarımcıları, daha minimal tercihler yapan kişilerin de tarzlarına ve zevklerine en uygun çeşitlilikteki seçeneklerini pırlanta setinde bir araya getirir. Böylelikle yalnızca abartılı ya da şaşaalı kutlamaların dışına çıkarak günlük kullanımlarda da rahatlıkla tercih edilebilmesine imkan tanır.

Pırlanta Set Nasıl Seçilir?

Pırlanta seti seçilirken asıl öncelik, kişisel tercihlerdir. Kişisel tercihler, kişinin kendi tarzını ve stilini yansıtır. Modern, klasik ve vintage tasarımların yanı sıra benzersiz tasarımlar da seçenekler arasındadır. Pırlanta setini kullanacağınız alanın özel veya gündelik şeklinde planlamasının yapılmasının ardından seçim aşamasına geçilebilir. Gerdanlık modelleri ise pırlanta setler içerisinde son zamanların en çok tercih edilenleri olmuştur. Pırlantaların kesimi, elmasların ışığı nasıl yansıttıklarını ve ne kadar parladıklarını belirler. Pırlantanın ışığını içine çeken ve parıltısını arttıran kesimler, iyi kesimlerdir. Pırlantanın güzelliğini ön plana çıkaran en önemli unsurdur. Elmasların kusursuz olmaları nadiren karşılaşılan bir durumdur, ancak daha az kusur içeren elmaslar, daha berrak ve daha parlak olan elmaslardır. Elmasların renk derecelerinin seçimi kişiye özeldir. Renksiz elmaslardan hafif sarıya dönük elmaslar arası seçenekler söz konusudur. Renksiz elmaslar, pırlantanın kalitesini açıkça ortaya koyar. Pırlanta seçimi için özen gösterilmesi gereken bir diğer konu ise elmasların büyüklüğünün karat cinsinden ölçülmesidir. Daha büyük karat ağırlığına sahip elmaslar daha değerliyken daha küçük elmaslar ise zarif ve şık olabilir.

Pırlanta Seti Hangi Kıyafetle Takılır?

Çeşitli kıyafetlerle kombin yapılabilen pırlanta setleri, farklı durumlara uygun şekilde de giyilebilir. Şık ve zarif gece elbiselerine mükemmel bir uyum sağlar. Gece davetleri, doğum günleri, mezuniyet törenleri ve yıl dönümleri gibi özel etkinliklerde tercih edilebilecek pırlanta setleri, elbisenizin şıklığını tamamlar. Pırlanta takılar, en özel anınızın sembollerinden olan gelinliklerle de muhteşem bir ahenk yakalar. Gelinliğin üzerindeki pırlanta setleri, gelinlerin zarif ve sade bir uyum elde etmelerini sağlarken özel günlerini unutulmaz kılar.

Özel günlerin ve kutlamaların yanı sıra günlük iş kıyafetlerinin üzerine veya iş toplantılarında pırlanta taşlı altın modelleri tercih edilebilir. Ciddi ve profesyonel bir görünüm sağlayan kombininizin tamamlayıcısı olabilir. Günlük hayatınızda, gündelik kıyafetlerinizden olan tişört ve jeans gibi kombinlerinizle kontrast yaratabilir, sıradışı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Özel Bir Anı için Mükemmel Bir Pırlanta Set Nasıl Bulunur?

Öncelikle bütçe ayarlaması yapmanız ve bu özel pırlanta seti için ayırabileceğiniz bütçeyi belirlemeniz gerekir. Belirlemiş olduğunuz bütçe, hangi tür pırlanta takılarına odaklanacağınız konusunda büyük bir yönlendirici olacaktır. Takıların tasarımını ve anlamlarını belirlemeye yönelmek için, seçeceğiniz pırlanta setinin hangi özel an veya olay için olduğunu belirlemeniz gerekir. Klasik, modern, vintage ya da benzersiz olan tasarımlar arasından seçim yapmanız, tamamen kişisel zevklerinizin bir yansıması niteliğindedir.

Seçeceğiniz pırlanta setinin kalitesi çok önemlidir. Elmasların kesimi, berraklığı, renksizliği ve karat ağırlığı dikkatle incelenmelidir. Kaliteli bir pırlanta, daha göz alıcı ve daha parlak olacaktır. Pırlanta setinizi seçmenizin ardından temin etme aşamasına geçmeden önce, pırlanta setinizin sertifikalı olması büyük önem arz eder. Temin edeceğiniz pırlanta setinizin doğru özelliklere sahip olup olmadığını birinci sınıf sertifikalara sahip olup olmamasından anlayabilirsiniz. So CHIC, sertifikalı pırlanta setleri ile kalite ve güvenceyi öncelikli kılar. Premium Created Taşlı Altın Serisi özel anlarınınızı ölümsüzleştirecek tasarımıyla öne çıkar. Premium Created Taşlı Altın Serisi, düğün ya da nişan hediyelerinin de vazgeçilmezleri arasında olmayı başarır.

Pırlanta Set Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Pırlanta setinin kalitesi, en önemli ve ilk dikkat edilmesi gereken unsurdur. Pırlantanın kalitesini ise elmasın kesimi, berraklığı, renksizliği ve karat ağırlığı belirler. İkinci en önemli unsur ise temin etmeyi düşündüğünüz pırlanta setinin sertifikalı olmasıdır. Pırlantanın kalitesini ve belirtilmiş olan özelliklerini doğrulayabilecek, değerini belirleyebilecek tek unsur, sertifikasıdır. Elmasların nasıl kesildiği ve nasıl yerleştirildiği, pırlanta setlerinin estetiğini belirlediği için önemlidir. Metalin kalitesi ve rengi ise pırlanta setini bütünleştirici etkendir. Genel estetik oluşumu için, ortaya çıkan ahenk önemlidir. Pırlanta setinin tasarımı ise tümüyle kişisel tercihinize ve kullanım alanınıza uygun olmalıdır. Bütçe skalanıza göre belirlemiş olduğunuz özelliklere uygun seçenekleri değerlendirmenin yanı sıra bütçenize uygun seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Kendinize en uygun alternatifleri bu doğrultuda bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Pırlanta Set Fiyatları

Pırlanta setini temin etmek isteyen her kitlenin kendisine göre bir bütçe skalası vardır. Belirlenmiş olan bütçe skalasına en uygun pırlanta setini bulabilmek, nitelikli bir araştırma süreci gerektirir. So CHIC, kullanıcılarının bu araştırma süreçleri boyunca yorulmalarını önlemek ve yalnızca temin edecekleri pırlanta setlerinin keyfini sürmeleri için detaylı bir çalışma süreci içerisindedir. Pırlanta setleri, So CHIC’in düzenli aralıklarla yenilemiş oldukları tasarımları doğrultusunda dikkatleri üzerine çekmesinin yanı sıra kalitesi ve güvencesiyle de her zaman pırlanta severlerin ilk tercihi olmayı başarır. Küpe, kolye, bileklik ve yüzüklerin farklı kombinasyonlarından oluşan pırlanta setlerinin fiyatları, hem bir başkasına hediye etmek için hem de kişinin kendisi için tercih edilebileceği öncelikte olan önemli durumlardan biridir. Pırlanta setleri fiyatları, So CHIC’in garanti ve güvenceleri ile uzun yıllardır sunduğu hizmet kalitesi göz önünde bulundurularak çoğu zaman uygun fiyatlı olarak değerlendirilir.

Set içerisinde yer alan parçaların tek başına fiyatları, her zaman set fiyatlarına oranla çok daha yüksek fiyatlandırmalara sahiptir. Bu nedenle set tercih etmek, hem ekonomik olarak bir rahatlık sağlar hem de kombin yapabilme konusunda kullanım kolaylığı sağlar ve böylece ön plana çıkar.

back to top

UYARI!