En Yeni Tasarımları Keşfet!

Safir Renkli Kolye

(30 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Ürün Cinsi
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Ürün Cinsi
(29)
(1)
Taş İsmi
(3)
(6)
(2)
(1)
(18)
(6)
Tema
(1)
(1)
(3)
Taş Rengi
(9)
(17)
(13)
Koleksiyon
(6)
(1)
Materyal
(1)
(29)
Materyal Rengi
(21)
(1)
(7)
Kolye Uzunluğu
(1)
(2)
(3)
(1)
(1)
(16)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Safir Kolye

Her dönemde kadınların kullandığı kolye, yüzük, küpe gibi birçok şık aksesuarlar kadınların vazgeçilmez en şık aksesuarları arasında yer almaktadır. So CHIC safir renkli kolye modelleri kadınların her yaş ve her tarzına uygun kullanabilecekleri birçok farklı modeli kullanıcıların beğenisine sundu. Kadınlar şıklığa önem verdikleri gibi zarif ve eşsiz görünmekte isterler bu mavi safir kolye modelleri de olağanüstü bir güzellik sergilemektedir. Hediye almak için ilk sırada tercih edilen mavi safir kolye modelleri özel günlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Değerli bir taş olan orijinal safir taşının fiyatları da çok yüksek olmaktadır. So CHIC, herkesin ulaşabileceği ve beğeneceği safir renkli kolye modelleriyle müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Safir Taşı Neyi Simgeler?

Safir taşı kolye anneye, sevgiliye, eşe, arkadaşa alınabilecek en iyi hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Doğal taşlı kolye modelleri evlilik yıl dönümlerinde fazlasıyla tercih edilir. Safir taşı bağlılığı, sadakati temsil eder. Bu yüzden eşler ve sevgililer arasında sıklıkla tercih edilmektedir. 

Özel günlerde düğün, nişan gibi davetlerde oldukça zarif ve gösterişli duran safir kolyeler ışıltısıyla gözlerin sizin üstünüzde olmasını sağlar. Günlük kullanım için de oldukça uygun olan bu kolyeler daha şık ve iddialı olmanızı sağlamakla birlikte tarzınızı yansıtır. Safirle süslenmiş olan kolyelerin birçok tarza uygun farklı modellerini bulmak mümkün. Mavi safir renkli kolyenizi dilerseniz renkli taşlı kolye modellerinden biriyle kombinleyebilirsiniz. Göz alıcı taşların farklı model seçenekleri ile tek taş kolye, damla safir kolye ve fantezi safir kolyeler ile size en çok hitap edeni bulmayı oldukça kolay hale getirir.

Safir Kolye Modelleri

En anlamlı hediye dediğimiz zaman akla ilk gelen gösterişli taşlar ile süslenmiş tasarım kolye modelleridir. Boyunda taşınacağı için oldukça değer ve anlam katan bu kolyeler hediye etmek için çok zarif ve şık bir tercih olmakla birlikte karşı tarafa verilen değerin büyüklüğü ve önemi değerli taşlar kadar değerlenir. Bir kadına alınabilecek en güzel, en özel ve en gösterişli hediye safir kolyedir. Dilerseniz safir renkli kolye modeline uygun olarak safir yüzük ikilisini kombinleyerek hediye edebilirsiniz. Safir kolye modelleri ile seçenek ve tarza uygun pek çok model bulunabilir. Yapmanız gereken tek şey özel ya da daha günlük kullanıma uygun olup olmadığını seçmektir bunun içinde birçok model seçeneği ile So CHIC yardımcı olmaktadır. Kadınlar her yaşta takı takmayı sever ve her yaşa uygun kolye modelleri vardır. Özellikle kolye her yaşta kadının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır, hatta küçük kız çocuklarının bile severek taktıkları birçok kolye modelleri vardır. Her yaş grubuna uygun nitelikte kolye modeli bulabilirsiniz. 

Kolyeler kadınların kıyafetlerinin âdeta tamamlayıcı bir parçası haline gelmiştir. Kolyeler rahat kullanım imkânı sağladıkları aynı zamanda her mevsime her yaşa ve her ortama uyum sağladıkları için özellikle kadınlar tarafından en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yerini almaktadır. Her tarzda kıyafeti oldukça şık gösteren bu aksesuarlar her giyime uygun olarak kısa, uzun olarak farklı tercihleri de mevcuttur. Kıyafetin tarzına ve kesimine göre birçok model seçeneği ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Çok sade bir elbiseye olağanüstü bir şıklık kazandırabilen safir kolye modelleri oldukça göz alıcı safir taşlarıyla âdeta şıklığı temsil eder. Aksesuarlar arasında birçok farklı takılar olmasına rağmen, kadınların en çok tercih ettikleri ve kullandıkları şüphesiz kolye modelleridir. Gece kıyafetlerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında kolye gelmektedir. Daha şık daha zarif bir görünüm için taşlı ve pırlantalı modeller tercih edilmelidir. Günlük kullanıma ve iş kıyafetlerine daha sade modeller tercih edilerek tarzınızı her yerde ortaya koymaya yardımcı olmaktadır. İş kıyafetlerinizin daha sade olduğunu düşünürsek göz alıcı kolyeler ile renklendirmek oldukça şık ve iyi görünmenizi sağlar. Üstelik iş yerinde daha motivasyonlu ve işe konsantre olmanızda iyi görünmeniz durumunda büyük derecede yardımcı olmaktadır.  Sade birçok elbiseyi oldukça zengin ve gösterişli hale getirmek safir kolye modelleri ile mümkün, kadınların vazgeçilmez takıları arasında yer alan kolye modelleri hem şık hem klasik hem spor günlük kombinler ile takılabilen birçok model ve farklı tarzda olan kadınların da kendileri için bulabilecekleri birçok model vardır. Genelde kıyafete uygun takılan takılar elbisedeki, gömleğinizdeki veya kazağınızdaki herhangi bir toka detayı ile kolyenizin renginin tutması bazı kadınlar için oldukça önemli bir detaydır.

Safir Taşlı Kolye

Şık kolye modelleri kadınların her anına eşlik eden oldukça şık ve gösterişli olmalarını sağlayan gümüş renginde veya altın renginde kadınların tercih ve zevkine göre tasarlanan birçok model vardır. Her ten renginde farklı hoş bir görünüm veren gümüş veya altın rengi kolyelerin safir taşlar ile birleşmesi oldukça ince ve zarif bir görünüm kazandırır. Sadeliği seven kadınlar için de oldukça zarif ve sadeliği koruyan birçok model So CHIC kolyeleri kadınların beğenisine sunulur. Kombin yaparken sadece kıyafet göz önünde bulundurmak yanlış olabilir şık kolyelerin ayakkabı ile veya çantanız ile uyumlu olmasını isteyen pek çok kadın vardır. Her detayına dikkat eden uyumu seven kadınlar için de fazlasıyla şık fazlasıyla gösterişli safir taşların eşsiz göz alıcı renk uyumunu yakalamak mümkün. Bu değerli taşlar ile süslenmiş kolyelerin kişinin özel olduğunu hissettirebilmek için daha iyi bir seçenek bulmak mümkün değil.   

So CHIC Safir Rengi Kolyeler

Safir rengi kolye, hediye etmek için harika bir tercihtir. Sadakati temsil eden safir rengi kolye modelleri So CHIC tasarımıyla yepyeni şekillerle hayat buluyor. Anneye verilebilecek en anlamlı ve en değerli hediyeler arasında safir kolye modelleri yer almaktadır. Kızınıza onu ne kadar çok sevdiğinizi minimal bir kolye ile anlatmak zarif bir görünüm ile kızınızın veya sevdiğinizin yüzünü güldürmek mümkün. Eşlerin birbiri için genelde safir mücevherleri tercih etmeleri sevgiyi, saygıyı ve bağlılığı temsil ettiği bilinmektedir. Çok şık duruşları ile oldukça dikkat çeken safir kolye çeşitlerinde pırlanta modelleri ile tasarım ve taşın büyüklüğü ile pek çok farklı tarza hitap eder. Hayalinizdeki kolye modellerini bulmak pek çok seçenek imkânı ile kolay hale gelmiştir. Düz ve sade bir elbisenin daha şık ve hareketli durmasını sağlarken göz alıcı bir tarz yaratmış olursunuz. 

Değerli taşlar ile birleştirilen aksesuarlar uzun yıllardan bu yana kadar kullanılan en yaygın hediyelerden ve en şık hediyelerden biri olmuştur. İster anne ye ister sevgiliye ister arkadaşa ister size özel olan herhangi biri için alınabilecek en zarif en şık ve uzun yıllar kullanılabilecek ve hatırlanacak hediyelerin en özeli olmaktadır. Boyuna takılan kolyeler kişiye kendini özel hissettirir aynı zamanda şık ve modern bir görünüm kazandırır. Hediyelerin en anlamlısı olarak bilinir hediye edilen her kim olursa olsun daha özel ve farklı olduğunu hissettirir. Kendi tarzınıza uygun ve fark yaratacak birçok model ile ayrıca uzun yıllar kullanabilmek için kaliteli olanlarından almanız gerekir.

Safir Kolye Fiyatları

Safir kolye fiyatları, her ürünün tasarımına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Dünyada az bulunan orijinal safir taşlı kolye fiyatları çok yüksek miktarlardadır. Ancak So CHIC imzalı safir renkli kolye modelleri her bütçeye uygun fiyatlarıyla ilgi çekiyor.

back to top

UYARI!