En Yeni Tasarımları Keşfedin!
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Taş İsmi
Tema
Taş Rengi
Koleksiyon
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Taş İsmi
(1)
(1)
(10)
Tema
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Taş Rengi
(8)
(1)
(2)
(1)
Koleksiyon
(2)
(1)
Materyal Rengi
(9)
(3)
(2)
Kolye Uzunluğu
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(4)
(2)
(1)
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Sevgililer gününde eşinize ya da sevgilinize, yıllar boyunca akılda kalacak hediyeler vermek için siz de So CHIC avantajlarını tercih edebilir, birbirinden farklı modelleri karşılaştırarak sevdiklerinizin tam olarak tarzını yansıtan modellere sahip olabilirsiniz. Sevgililer günü kolye modellerinde yıldız, güneş, çiçek, melek kanadı ya da kalp gibi farklı motifler arasından tercih yapabilirsiniz. Her ne kadar farklı motifler de bulunuyor olsa da, Sevgililer günü için özel olarak tasarlanan modeller arasında kalpli motifler kendini ön plana çıkarıyor. Peki, sevgililer günü kolye hediyesi alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Sevgililer Günü Kolye

Sevgililer günü için kolye hediyesi alırken dikkat edilmesi gereken en temel noktalardan bir tanesi, hediyeyi alacağınız kişinin zevklerini göz önünde bulundurmaktır. Sevgililer günü için özel olarak tasarlanan sevgililer günü altın kolye modellerinde genellikle kalp ve benzeri motifler ön plana çıkıyor. Daha sade modellerden hoşlanan kadınlar genellikle minimal tarzda hazırlanan kalp tasarımlarını tercih ediyor. Bununla birlikte daha dikkat çekici tarzda hazırlanan, zirkon ve benzeri taşlar ile süslenen kalpli altın kolye modelleri de bulunuyor. 

Sevgiliye Kolye

Sevgililer günü kolye modellerinde tercih edilen diğer modeller arasında ise yıldız, güneş, çiçek ve benzeri modeller yer alıyor. Geniş tasarım seçeneği sayesinde siz de sevdiğinizin tarzına tam olarak hitap eden sevgiliye kolye modellerine So CHIC sayesinde ulaşabilirsiniz. Tasarım seçenekleri ile birlikte altın sarısı, beyaz altın ve Rose altın gibi farklı renk seçenekleri ya da renkli taşlar ile süslenen modeller de farklı renk seçeneklerini desteklemek için tasarlanmaktadır. Sevgiliye kolye modellerinde doğru tercihi yapmak için dikkat edebileceğiniz özellikler ise şu şekilde sıralanabilir.

Sevgililer Günü Kolye Özellikleri Nelerdir?

Sevgililer günü için doğru kolye seçimi yapmadan önce, hediyeyi alacağınız kişinin giyim tarzını ve hoşlandığı motifleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Altın kolye modellerinde genellikle sarı altın, beyaz altın ya da Rose altın gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. 18 ayar altın kullanılarak üretilen kolye modelleri, diğer kolyelere kıyasla daha dayanıklı yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Renk seçeneklerine ek olarak farklı figür ve taşlar ile yapılan desen çeşitliliğine sahip olan altın kolye modelleri ile siz de sevdiklerinizin tam olarak zevkine uyacak kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Altın kolyeler ile birlikte, sevgililer gününün en çok tercih edilen modellerinden bir diğeri ise gümüş kolye modelleri. Sevgililer günü kolye hediyesi olarak gümüş kolyeler genellikle daha uygun fiyatları ile birlikte günlük kıyafet kombinlerine uyumlu tarzları nedeni ile tercih edilmektedir. Klasik gümüş kolyelerin yanı sıra gümüş üzerine yapılan altın kaplama modeller de hem gümüşün uygun fiyatlarını hem de altının şık görüntüsünü aynı anda tercih edenlerin bir numaralı gözdesi arasında yer alıyor. 

Sevgililer Günü Kolye Modelleri Nelerdir?

Sevgililer günü kolye modellerinde genellikle kalpli tasarımlar ön planda kendini gösteriyor. Onlarca farklı tasarım seçeneğine sahip olan kalp figürlü kolyelerde, büyük ve küçüklü birden fazla kalp motifinin kolye ucunda ve zincir boyunca kullanıldığı modellerin yanı sıra kalbin tek başına kullanıldığı kolyeler en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Sevgililer günü kolye modellerinde daha yaratıcı ve canlı figürler arayanlar ise genellikle zirkon ve benzeri değerli taşlar kullanılarak daha canlı hale getirilen kolye tasarımlarına yöneliyor. Baget taşların kolye ucu olarak kullanıldığı modellerin yanı sıra; kalp, çiçek, melek kanadı ve benzeri motif detaylarının değerli taşlar ile süslenmesi ile elde edilen figürler de sevgililer gününün en popüler modelleri arasındaki yerini koruyor. 

back to top

UYARI!