Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

Hediyelik Kalem

(1 Ürün)
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kalem

Yazı yazmak insanı en çok rahatlatan içini dökme biçimidir. Her ne sebeple bir yazı yazıyor olsanız fark etmeksizin eğer yazı yazmak sizin en büyük tutkunuz ise o yazıyı yazdığınız kalem de bir o kadar değerli olacaktır. Sıradan bir kalem diye hiçbir şeyi geçiştirmemeniz gerekir çünkü sürekli olarak yazı yazan biriyseniz, yazı yazmak konusunda hassas biriyseniz o yazıları yazacağınız kalem de en az o yazıp da içinizi döktüğünüz duygularınız kadar büyük bir öneme ve değere sahiptir. So CHIC markasının birbirinden yetenekli tasarımcıları tabii ki sadece takı ve aksesuar seven insanları düşünmekle kalmamış aynı zamanda yazı yazmayı seven ya da iş hayatında çok fazla kalem kullanan insanları da düşünmüş ve birbirinden hoş ve birbirinden şık kalem modellerine de yeni sezon ürünler arasında yer vermiştir. Dolma kalem ve tükenmez kalem modellerinin en şık halini So CHIC mağazalarında ya da So CHIC ürünlerinin satışı yapılan internet sitelerinde bulabilirsiniz.

En Şık Kalem Modelleri

İş hayatında başarılı ve sürekli olarak masa başı işleri olan biri iseniz So CHIC yeni sezon ürünlerin de sizin de yüzünüzü güldürecek tasarımlar yer alıyor. En şık kalem modellerini So CHIC mağazalarından ve So CHIC ürünlerinin satışı yapılan çeşitli internet sitelerinden de rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Kalemler öyle sadece bir şeyler yazmaya yaramaz veya sadece önemli imzalar atmak gibi bir amaç ile de alınmaz, bazen de evde ve ofisinizde son derece şık ve gerçek anlamda çok tarz ve rafine bir hava yaratmanıza, ortamınızda son derece klâs bir dekorasyon elde etmenize yarar. Bu sebep itibari ile son derece şık ve birbirinden farklı kalem modellerinin de dizayn edilmesi için pek çok sebep birikmiştir. Ayrıca herhangi bir işe ya da yazıya başlarken de kullanacağınız kalemin de son derece önemli olduğunu bilmeniz gerekir. Yeni başlangıçlar güzeldir ve bunun için çok özel bir araç gerektirir. En şık kalem modellerini tasarlayan SO CHIC markasının yeni sezon kalem modelleri zirkon taşlar ile kaplanmış olan son derece parıltılı ve oldukça şık modellerdir. Renk seçeneği olarak gümüş rengi, metal ve altın sarısı renklerinde olmakla birlikte aynı zamanda bronz rengi kalem modelleri de son derece tercih edilen yeni sezon kalem modelleridir. Ayrıca üzerinde farklı dedenler ve parıltılar bulunan kalem modelleri de son derece şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Taşlı Kalem Modelleri

Çeşitli aksesuar ve takılar kullanmayı seven bir insan çok büyük bir ihtimalle her konuda son derece şık olmaya özen gösteren bir insan demektir. Kullandığı her şeyin illa ki kendi ışığını ve şıklığını yansıtması gerektiğini düşünen bir insanın en çok önem verdiği ve değerli bulacağı şeylerden birisi de son derece şık bir kalem olsa gerek. Hem ev dekorasyonu için çalışma masalarını süsleyen son derece şık bir kalem hem de ofis dekorasyonunuz açısından son derece tamamlayıcı bir özellik sunan son derece şık ve değerli bir kalem bütün enerjinizin bir anda yükselmesini sağlar. Evinizin ve ofisinizin dekorasyonu için son derece önemli olan kalem modelleriniz taşlı ve zirkon kaplama kalem modelleri olarak çok şık bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Özellikle öğretmenlik gibi bir mesleğiniz var ise So CHIC markasının taşlı kalem modelleri sizin için çok faydalı olacaktır. Taşlı kalem modellerini yanı sıra ayrı yeten arkası ışıklı son derece şık kalem modelleri de vardır. So CHIC markasının yeni sezon kalem modelleri içerisinde yer alan çok çeşitli kalem modelleri, renkleri ile uyum sağlayan muhteşem aksesuarlar ile birlikte son derece şık bir görünüme kavuşmuştur.

İş Yerinde En Havalı Kaleme Sahip Olun

Kalem deyip de geçmeyin sakın. Kullandığınız en ufak bir detay bile iş hayatınızda sın derece büyük bir öneme sahip olmakla birlikte aynı zamanda bir de birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız açısından da son derece önemli olacaktır. Hele ki kalabalık bir yerde çalışan biri iseniz kullanacağınız bir kalem bile aksesuar niteliğinde olacaktır. Aslına bakarsanız kalem bile dediğimize bakmayın sakın. Kalem son derece önemli bir araçtır ve kullandığınız kalem de bu noktada son derece önemlidir. İş yerinizde giydiğiniz kıyafet, taktığınız bir takı ya da kullandığınız herhangi bir aksesuar da çok önemlidir. Bununla birlikte kullanacağınız kalem, not defteri ve benzeri pek çok malzeme de en az giyim tarzınız ya da takı ve aksesuarlarınız kadar önemli olacaktır. iş yerinde genel olarak en ufak bir detay bile kesinlikle gözden kaçmayacaktır. Bu nedenle tepeden tırnağa her bir detayınıza dikkat etmeniz gerekir.

Nikâh İçin Kullanılan Kalem Modelleri

Düğün ve nikâh gibi önemli seremoniler belki de hayatınızın en önemli gün ya da gecesi olacaktır. Bu nedenle düğün ya da nikâh töreniniz için kullanacağını her bir detayın da son derece önemli olması çok normal bir şeydir. Sizin için hayati bir önem taşıyan bir gecede her şeyin mükemmel olması gerekir. Düğünü yapacağınız yerden tutup düğün ya da nikâh töreninin gerçekleşeceği yerin süslenmesi ve bunun en özel şekilde uygulanıp uygulanmayacağı konusunda da çeşitli şüpheler duymanız son derece haklı bir sebeptir. Bu durumda her zaman için böyle durumlarda her detayı tek tek düşünmenizde fayda vardır. Neden derseniz çünkü bu tip bir durumla karşı karşıya gelmişseniz illa ki bir şey mutlaka unutulacaktır. Her şeyinizin eksiksiz bir şekilde halledilmesi için planınızı da düzenli bir şekilde yapmanız son derece önemli olacaktır. En ufak bir detayı bile atlamak için özen göstermeniz gerekir. Düğün ya da nikâh töreniniz için her bir detayı düşündüyseniz size unutabileceğiniz bir ayrıntıdan söz etmemiz gerekiyor. Hayatınız için en önemli imzayı atarken kullanacağınız kalem nasıl olmalıdır? Son derece önemli bir konu olan nikâh töreni sırasında atacağınız o hayati imzayı sıradan bir kalem ile atamazsınız öyle değil mi? Hayatınızda atacağınız en önemli imza için kullanacağınız kalemin de en az nikâh töreninizin gerçekleşeceği alan kadar havalı ve ışıltılı olması gerekir. Üzerinde zirkon kaplama parıltılar bulunduran bir kalem ile hayatınızın imzasını atmak son derece şık bir durum olacak ve nikâh töreninize ayrı bir hava katacaktır. Unutmayın detaylar her zaman bütünlüğü oluşturur ve her zaman da son derece büyük bir önem taşır. Bu noktada son derece önem arz edecek bir bilgi de vermek çok önemli olacaktır ki, nikâh töreniniz için alacağınız kalemin mutlaka mavi mürekkepli olması gerekir. Neden derseniz çünkü kanunen nikâh gibi resmi evrakların mavi renkte bir mürekkep ile imzalanması gerekir.

En Şık Hediyeler

Birine hediye almak için öncelikle o insanın ilgi alanlarını bilmeniz gerekir. Eğer yazmaktan hoşlanan birine hediye alacaksanız ya da yeni bir işi kutlamak amacıyla hediye alacaksanız So CHIC kalem çok şık bir hediye olacaktır.

back to top

UYARI!