Yaz İndirimi Sepette Net %15 İndirim!

Kol Saati

(55 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Marka
Cam Özelliği
Cinsiyet
Materyal Rengi
Mekanizma
Su Direnci
Kadran Şekli
Kordon Rengi
Fonksiyon
Kadran Rengi
Kordon Metaryali
Fiyata Göre
Marka
(6)
(1)
(8)
(34)
(3)
(3)
Cam Özelliği
(52)
(3)
Cinsiyet
Cinsiyet (48)
Cinsiyet (7)
Materyal Rengi
(1)
(4)
(8)
(6)
(1)
(5)
(1)
(24)
Mekanizma
(3)
(1)
(32)
(4)
(4)
Su Direnci
(2)
(12)
(1)
(1)
(3)
(2)
(22)
(5)
Kadran Şekli
(1)
(2)
(2)
(50)
Kordon Rengi
(1)
(2)
(3)
(3)
(2)
(8)
(12)
(4)
(1)
(1)
(1)
(2)
(12)
(1)
(1)
Fonksiyon
(1)
(5)
(35)
Kadran Rengi
(8)
(5)
(4)
(3)
(2)
(32)
Kordon Metaryali
(12)
(29)
(1)
(13)
Fiyata Göre
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
So Chic... Time Kadın Kol Saati So Chic... Time Kadın Kol Saati 04119451516
So Chic... Time Kadın Kol Saati

5629,00 TL

2814,00 TL

So Chic Gent Erkek Kol Saati So Chic Gent Erkek Kol Saati 06106113102
So Chic Gent Erkek Kol Saati

6269,00 TL

3134,00 TL

So Chic Gent Erkek Kol Saati So Chic Gent Erkek Kol Saati 06101021537
So Chic Gent Erkek Kol Saati

8689,00 TL

4344,00 TL

So Chic Gent Erkek Kol Saati So Chic Gent Erkek Kol Saati 06112020539
So Chic Gent Erkek Kol Saati

6269,00 TL

3134,00 TL

So Chic Gent Erkek Kol Saati So Chic Gent Erkek Kol Saati 06105020810
So Chic Gent Erkek Kol Saati

4759,00 TL

2379,00 TL

So Chic Gent Erkek Kol Saati So Chic Gent Erkek Kol Saati 06105993213
So Chic Gent Erkek Kol Saati

4759,00 TL

2379,00 TL

Cat Çelik Kasa Erkek Gri Kol Saati Cat Çelik Kasa Erkek Gri Kol Saati 00019499099
Cat Çelik Kasa Erkek Gri Kol Saati

14219,00 TL

7109,00 TL

Rotary Çelik Kasa Erkek Kol Saati Rotary Çelik Kasa Erkek Kol Saati 00055914499
Rotary Çelik Kasa Erkek Kol Saati

13589,00 TL

6794,00 TL

Rotary Erkek Kol Saati Rotary Erkek Kol Saati 00055734599
Rotary Erkek Kol Saati

37799,00 TL

18899,00 TL

Rotary Çelik Kasa Erkek Kol Saati Rotary Çelik Kasa Erkek Kol Saati 00057749999
Rotary Çelik Kasa Erkek Kol Saati

10539,00 TL

5269,00 TL

Cat Çelik Kasa Erkek Kol Saati Cat Çelik Kasa Erkek Kol Saati 00018220899
Cat Çelik Kasa Erkek Kol Saati

11179,00 TL

4979,00 TL

Cat Siyah Erkek Kol Saati Cat Siyah Erkek Kol Saati 00018810299
Cat Siyah Erkek Kol Saati

10379,00 TL

5189,00 TL

Daha Fazla Göster

Zaman bu kadar önemli bir kavram iken her zaman için zamanın ritmini tutabilmek artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Şehrin keşmekeşinde oradan oraya savrulan insanlık işlerini ayarlamak ve hem kendilerine hem ailelerine hem de işlerine vakit ayırabilmek gibi amaçlar ile zamanı yirmi dört saatlik bir zamanın içine sıkıştırmak amacı ile çeşitli kategorilere bölerek belirli bir süreç içerisinde kendisini sınırlamak durumunda kalmıştır. Her ne kadar bütün bir hayatını geniş zamanlara sığdıramamanın endişesini yaşıyor da olsa insanlık olarak bulunan zaman ve kendisi için biçilmiş belirli aralıklara göre düzenlenen bir zaman dilimi gerçeği ile karşı karşıya gelmiş bir durumdadır. Bu nedenle her zaman için insanlar kendileri için biçilmiş olan zamanın nabzını tutmak durumunda kalmıştır. Çoğu zaman için bu durum hep stres odağı yaratmış olsa da çoğu zaman insanlar için çok büyük faydalar sağlamıştır. Çünkü insanlar sosyal ve özel hayatlarını bu zamana göre düzenler ve böylece her şey için kendilerine zaman ayırmanın yollarını bulmaya çalışır. Bunun için de insanlık tarihi boyunca her çağda zamanın ritmini tutabilmek adına önemli mekanizmalar geliştirmeye çalışmışlardır. İnsanlar ilk çağlarda güneşin doğup batışına göre ayarladıkları zamanı her seferinde doğadan bir parçaya bakarak anlamaya çalışmıştır. E sonunda bu sistem zaman içinde çeşitli kâşifler tarafından geliştirilerek en sonunda kolumuza takılarak bakabileceğimiz bir aksesuar haline gelmiştir. Hal böyle iken çok özel tasarımlar ile gelişim göstermiş olan zaman göstericiler yani kol saatleri üretilmeye başlanmış olması da kaçınılmaz hale gelmiştir. İlk zamanlar çok farklı görülen ve de pek fazla kişi tarafından kullanılmayan kol saati artık günümüzde herkesin sahip olduğu bir şey haline gelmiştir. Son yıllarda da son derece moda olan çeşitli kol saatleri yepyeni tasarımcılar tarafından geliştirilmiş ve de son derece zarif modeller dizayn edilmiştir.

Kol Saati Modelleri

Günümüz modern dünyasında en çok kullanılan aksesuar olarak kol saati diğer bütün aksesuarlara nazaran en çok kullanışlı olan aksesuardır. Kol saati sadece bir aksesuar olarak değil aynı zamanda işlevsel bir şey olarak kullanılır. İnsanoğlu zamanı koluna takıp gezebilecek kadar basit bir hale getirmiş ama yine de o zamana ne kadar da çok ihtiyacı olduğunu hiçbir şekilde unutmamıştır. Belki de insanlık zamana hatta bu hayatta en çok zamana ihtiyaç duydukları için zamanı kollarında taşımayı tercih etmiş ve de sırf bu sebepten dolayı kol saati takmayı icat etmişlerdir. Her ne olursa olsun her ne amaca hizmet ederse etsin kullanmış olduğunuz ve de üzerinizde taşıdığınız herhangi bir şeyin her zaman için kendi tarzınızı yansıtan ve bütünlüğü bozmayan bir görünüme sahip olmasını istersiniz. Bu sebeple de her aksesuarda olduğu gibi son derece şık ve her tarza uygun olarak dizayn edilmiş olan pek çok kol saati tasarlanmış ve tasarlanmaya da devam etmektedir. So CHIC tasarımlarının da etkisi ile insanlar artık son derece zarif kol saatlerine o kadar alışmış durumdadır ki, kaba ve eski püskü kol saatleri artık raflara ve sandıkların en dibine kadar saklanmış ve artık günümüzde tamamen ince ve zarif kol saatleri kullanılmaya başlanmıştır. Spor kol saati dışında klasik tarzda kol saatleri daha çok ince zarif ve oldukça özel tasarım şeklinde olup son derece rafine bir çizgidedir.

Son Model Kol Saatleri

Kol saati pek çok insan tarafından takılması en çok tercih edilen aksesuar olması bakımından çok önemli bir yere sahiptir. Her insanın farklı farklı zevkleri olduğu için çok farklı çeşitlerde kol saati tasarımı da yapılmıştır. Bu nedenle kadın ve erkek kol saatleri içerisinde çok fazla model ve tasarım ortaya çıkmıştır. So CHIC markasının zarafet timsali kol saatleri ile hazırlamış olduğu son model yeni sezon kol saatleri oldukça göz alıcı ve son derece çeşit içeren ürünlerdir. Daha önce de belirtildiği gibi kol saatleri sadece birer aksesuar olarak düşünülmemelidir. Bu bağlamda kolunuza takacağınız bir saatin elbette ki tasarımının son derece şık bir şekilde dizayn edilmiş olması son derece önemli olsa da yine de bundan çok daha önemli bir şey daha vardır. Bu da her zaman için saatinizin vakti en doğru şekilde göstermesi olacaktır. Yani bir saatin tasarımı kadar aynı şekilde o saatin mekanizmasının da doğru çalışması çok önemlidir. Son model kol saatleri için So CHIC markasının kendi mağazalarından ve alışveriş merkezlerinde yer alan mağazalarda So CHIC ürünlerinin satışını yapan mağazalardan bakabilirsiniz. Aynı zamanda pak fazla alışveriş merkezinde dolaşmaktan hoşlanmayan bir insansanız So CHIC markasının kendisine ait internet sitesinden de yeni sezon kol saati modellerine ulaşmanız mümkün olacaktır. Üstelik saatlerinizi tamamlamak için halhal modelleri seçeneklerine de göz atarak takı kombini oluşturmayı da düşünebilirsiniz.

Kadınlar İçin Kol Saati Modelleri

Kadınlar için aksesuar ve takılar o kadar önemlidir ki normalde kadınların kıyafetlerini tamamlamak adına kullandıkları bilinirken kadınlar artık takılarını o kadar çok sever hale gelmiştir ki neredeyse giydikleri kıyafetleri takılar ile tamamlamak için kullanmak yerine artık giydikleri kıyafetleri aksesuar modelleri ve takılarına göre uydurmaya başlar bir hale gelmişlerdir. Bu konuda son derece uyum sağlamayı başarabilen bir kadın için tüm aksesuarlar önemli olsa da kol saatinin de çok özel bir yeri vardır. Pek çok kadın kıyafetini kol saati ile tamamlar ve kol saati pek çok kıyafet için gayet göz dolduran ve giydikleri kıyafetin tamamlanması için son derece yeterli bir aksesuar olur. Klasik bir giyim tarzı benimsemiş olan bir kadının tarzını tamamlaması açısından son derece yeterli ve faydalı bir seçenek olacaktır. So CHIC markasının yeni sezon ürünleri içinde gümüş üzerine zirkon taşlı ve de gümüş üzerine altın kaplama pek çok klasik kol saati modeli bulmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda spor giyim tarzı için de son derece şık ve güzel modeller bulacağınız So CHIC marka modelleri bulmak için So CHIC mağazalarını ya da internet sitesini ziyaret etmeniz sizin için çok faydalı olacaktır.

Erkekler İçin Kol Saati Modelleri

Erkek aksesuarları kadınlara göre biraz daha dar bir çerçevede görünebilir ancak aslına bakarsanız erkekler için de pek çok erkek bileklik modeli ya da erkek küpe modeli bu aksesuarların da bin bir çeşit modeli görülmektedir. Kadın ve erkek modasında en vazgeçilmez aksesuar kesin olarak kol saati modelleri olacaktır. Bu doğrultuda bakıldığı zaman kadın için de erkek için de en önemli ve de en çok tercih edilen aksesuar çeşidi kol saati olacaktır. Erkekler için kol saati modelleri son derece fazla ve çeşit çeşit renk ve farklı tasarımlarda dizayn edilir. Erkek kol saati modelleri kadın kol saati modellerine göre çok daha sade olmakla birlikte aynı zamanda erkeklere uygun bir şekilde olmakla beraber son derece göz alıcı kol saati modeli görmek mümkündür. Son model erkek kol saati modelleri için So CHIC yeni sezon kataloğuna bakmak yeterli olacaktır.

back to top

UYARI!