Erkek Kol Saati

FİLTRELE
SEÇİMLERİNİZ Hepsini Kaldır
Renk
Cinsiyet
Marka
Materyal Rengi
Fiyata göre filtrele

Filtreler

So Chıc Gent Erkek Kol Saati So CHIC GENT Erkek Kol Saati 06106113102
So Chıc Gent Erkek Kol Saati

2639,00 TL

1059,00 TL

So Chıc Gent Erkek Kol Saati So CHIC GENT Erkek Kol Saati 06101021537
So Chıc Gent Erkek Kol Saati

3659,00 TL

1829,00 TL

So Chıc Gent Erkek Kol Saati So CHIC GENT Erkek Kol Saati 06112020539
So Chıc Gent Erkek Kol Saati

2639,00 TL

1059,00 TL

So Chıc Gent Erkek Kol Saati So CHIC GENT Erkek Kol Saati 06105020810
So Chıc Gent Erkek Kol Saati

1999,00 TL

799,00 TL

So Chıc Gent Erkek Kol Saati So CHIC GENT Erkek Kol Saati 06105993213
So Chıc Gent Erkek Kol Saati

1999,00 TL

799,00 TL

Erkek Kol Saati

Zaman, günümüz modern dünyasında en önemli kavram haline gelmişken herhangi bir zaman göstergesi en çok ihtiyacımız olan şeydir. Öyle kıymetli, öyle değerli bir şeydir ki zaman, hayatın temelini esas alan ve yaşamın ritmini içine çeken bir kavramdır. Metropol insanının her an her şeye acelesi var iken sürekli olarak kendisi için her daim aleyhine işleyen bir vakti kovalamaya mahkûm olmuştur. Bu da insanlar için her geçen dakikanın bile ne kadar değerli ve her ne kadar büyük sonuçlara gebe olduğunu anlamamıza sebep olur. Hal böyle iken her insanın her an her saniye zamanı gözlemek akrep ile yelkovanın peşinden koşmak durumunda kalmıştır. Hayatın ve yaşanılan çağın getirdiği bu duruma da bakacak olursak her insanın bir yerlere ve bir şeylere yetişme ihtiyacı olduğunu da hepimiz biliriz. Kısaca söylemek gerekirse aslında her birimiz hayata yetişmek için çabalar dururuz. Zaman göstergesi için tarih boyunca alternatifler üretilmeye çalışılmıştır. En sonunda bu zaman göstergeleri küçücük ve incecik bir hale gelip kolumuza taktığımız bir aksesuar haline bile gelmiştir. Hatta cep telefonlarımıza, çok küçük dijital platformlara kadar ulaşmış ve bizimle ayrılmaz bir parça olacak bir konuma gelmiştir. Her ne olursa olsun, teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, dijital şeyler her ne kadar yaygın bir hale gelirse gelsin insanlar genel olarak kol saatinden bir türlü vazgeçememiş ve zamanın göstergesinin bir çeşidi olan kol saatleri için çok farklı çeşitlerde tasarımların oluşmasına neden olmuş ve tüm bu çeşitlilik bakımından klasik tasarımlardan da vazgeçilememiştir. Kadın ve erkek kol saati modelleri farklı tarzlara uygun bir şekilde tasarlanmış ve her dönemin modasına uyum sağlayan yepyeni sezon ürünler üretilmeye başlanmış ve her sezon da dönemin modasını barındıracak olan detaylar ile yepyeni tasarım modeller dizayn edilmeye de devam edecektir. So CHIC markasının her sene olduğu gibi bu yıl da yeni sezon ürünler için yaptığı muhteşem tasarımları So CHIC ürünlerinin satışının yapıldığı internet siteleri üzerinden görme şansı elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı zamanda So CHIC mağazalarının yer aldığı çeşitli alışveriş merkezleri de So CHIC önemli tasarımcıları tarafından dizayn edilmiş olan yeni sezon erkek kol saati modellerini görme olanağı sunar. So CHIC mağazalarını ziyaret ederek son model erkek kol saati kreasyonunu görebilirsiniz.

Erkek Kol Saati Modelleri

Kol saatleri hiçbir dönemde modası geçmeyen ve hiçbir zaman modası geçmeyecek olan son derece değerli aksesuarlar haline gelmiştir. Hatta günümüzde bazı insanlar kollarına takacakları bir saat olmadan rahat edemez ve sürekli olarak zamandan haberdar olmak ister. Kaldı ki bu da zaten son derece haklı bir istektir. Neden derseniz çünkü insanlar içinde bulunduğumuz şu yüzyıllar içerisinde her zaman bir yerlere geç kalmanın stresi içinde yaşar duruma gelmiş ve bu sayede sürekli olarak yanında zamanı gösteren herhangi bir şey taşımaya ihtiyaç duyar. Zamanı her an göz önünde bulundurmanın da tek şartı ve de en kolay yönteminin kolunda saat taşımak olması olduğunun bilincinde olan insanlar sürekli olarak kolunda bir kol saati taşıma zorunluluğu hisseder. Bu da aslına bakarsanız insanlar hakkında çok şey anlamamıza neden olur. Yani şu durumda devamlı olarak kolunda saat taşıyan bir insan zamanı önemsiyor ve ona göre hareket ediyor anlamına gelir. Sorumluluklarının bilincinde olan bir insan ancak sürekli olarak kol saati taşır ve zamana ayak uydurur. Hal böyle iken belli bir tarzı olan insanın kendisi için uygun kol saati modeli seçmesi önemlidir. Çünkü aynı zamanda insanın kolunda taşıdığı herhangi bir aksesuar olan kol saati o insanın giyim şekline de uygun olmak zorundadır. Aynı zamanda o insanın kişiliğini de yansıtan bir şeydir. Kadın ve erkek kol saati modası da her sezon yepyeni tasarımlar ile saat takmadan yapamayan insanların beğenisine sunulmuştur. Erkek kol saatleri daha çok klasik ve spor tarzda her zevke uygun olarak dizayn edilmiştir.

Farklı Modellerde Erkek Kol Saatleri

Erkek kol saati denince akla ilk gelen şey her zaman için siyah, kahve rengi, taba rengi ya da hep koyu renklerde, klasik detaylar barındıran, metal ya da deri kordonlu düz ve her kıyafete uygun olan saat modelleri akla gelir. Bu anlatılan saat modeli tabii ki her döneme damgasını vuran, son derece sıradan ve hiçbir zaman da vazgeçilmeyen erkek kol saati modeli olmuştur. Tabii ki her erkek aynı tarza uyum sağlayacak değildir. Dünya üzerinde binlerce hatta milyonlarca çeşit çeşit insan varken bir tek tarzın kabul görmesi mümkün olamazdı zaten öyle değil mi? Farklı ve son derece sıra dışı bir giyim tarzı benimsemiş olan bir erkek tutup da klasik tarzda, siyah deri kordonlu dümdüz ve sıradan bir saat takmak zorunda kalmamalıdır. Bu sebeple sıradışı ve farklı modellerde erkek kol saati modelleri bakmak gerekir. Daha renkli ve biraz daha şatafatlı bir erkek kol saati seçmek sıra dışı bir giyim tarzına sahip olan bir erkek için çok daha doğru bir seçim olacaktır.

İş Görüşmeleri İçin Saat Takmak Çok Önemlidir!

İçinde bulunduğumuz bu çağ tam olarak rekabet çağıdır ve insanlar en az zaman ile olduğu kadar aynı zamanda birbirleri ile de rekabet halindedir. Gerek özel hayatta gerekse iş hayatında insanlar her an her saniye için bir yarış ve de stres halindedir. Bu rekabet ve yarış hali yaşamın her alanında olduğu kadar en çok da iş hayatı için söylenebilir. Herhangi bir iş görüşmesi için bile son derece önem verilmesi gerekir. Bu da piyasada sürekli olarak rekabetin kızışması anlamına gelir. İş görüşmesi için ilk izlenimin son derece önemli olduğunu da hatırlatmaya gerek yok herhalde ama yine de bu ilk izlenimin giyim tarzınız ile en yakından ilgili olduğunu bilmenizde büyük fayda var. Eğer ki bir iş görüşmesine katılacaksanız, giymiş olduğunuz kıyafete uyum sağlayacak olan bir saat takmış olmanız tahmin edemeyeceğiniz kadar çok büyük bir öneme sahiptir. İş görüşmesine giderken kesinlikle kolunuzda bir saat takmanız gerekir. Çünkü kolunda saat taşıyan bir kişinin zamanı önemseyen, vaktini belirli zaman dilimlerine göre ayarlayabilen, dakik ve sorumluluk sahibi bir kişi olarak gösterir. Bu da tüm işler için son derece önemlidir.

Erkeğe En Güzel Hediye; Kol Saati

Genel olarak bir kadına hediye almanın çok zor olduğu söylenir ancak bir erkeğe hediye almak çok daha zor bir durumdur. Kadınlar için çok fazla seçenek olsa da bu erkekler için geçerli değildir. Ne yazık ki erkekler için her şeyin seçeneği çok daha az olacağı için erkekler için hediye seçmek daha zordur. Sınırlı seçenekler arasında bir erkek kol saati her erkek için en güzel hediye olacak ve çok özel hissettirecektir.

 

 UYARI!