En Yeni Tasarımları Keşfet!

Üçlü Kolyeler

(17 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Tema
Materyal Rengi
Kolye Uzunluğu
Fiyata Göre
Tema
(1)
(2)
(1)
Materyal Rengi
(8)
(6)
(2)
(1)
Kolye Uzunluğu
(2)
(1)
(2)
(5)
(1)
(3)
(1)
Fiyata Göre
Tema Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Üçlü Kolye Modelleri

Aksesuar denilince tabi ki akla öncelikle kadın geliyor. Bu yüzden çok çeşitli seçeneği içinde barındıran aksesuar sektörünün hedefinde, stilini yansıtmayı seven kadınlar vardır. Her zaman modayı yakından takip eden ve kendini yenileyerek alternatiflerini çoğaltan bu sektör, kadınları etkileyecek detaylarla yakından ilgilenir. Aksesuar kadın için beğeni kazanmak, tarz yaratmak demek olsa da; kullanışlı, kaliteli ve uzun ömürlü olması da bir o kadar önemlidir. Kadınlar kombinlerini gösterişli kolyeler kullanarak zenginleştirir ve daha çarpıcı hale getirir. Küpeler, bilezikler, yüzükler, bileklikler ve kolyeler arasından kendini en iyi anlatan aksesuarı seçmek, şık olmak kadar tarz olmaya da dikkat eden kadın için önemli bir detaydır. Kadının aradığı şıklığı ve zarafeti yakalayabileceği takılardan biri de kolyelerdir. Her yaştan kadına çok seçenekli çeşit sunarak, stiline özen gösteren kadınların zarif boyunlarını süslemektedir. Kolyelerin günlük hayattan tutun da düğün, nişan gibi özel davetlere kadar her ortamda takılabilecek kadar geniş bir çeşitliliği vardır. Vazgeçilmez aksesuarlardan olan kolyelerin; altın, gümüş üçlü kolye, çelik gibi madenlerle yapılan kolyeler, değerli taşların olduğu kolyeler, gerdanlıklar, zincir kolyeler, boncuk kolyeler, türlü renklerden oluşan altın kaplama kolyeler, tasma kolyeler, choker kolyeler gibi bir sürü çeşidi vardır.

3'lü Kolyeler

Bu kadar çok çeşit arasından seçim yapmak gerçekten de zor bir iştir. Ama kendine bir tarz yaratan ve vücut tipini iyi bilen bir kadın için, doğru kolyenin hangisi olduğunu saptamak o kadar da zor değildir. 3’lü kolyeler ile tarzınızı tamamlayabilir şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. 

Tarzı kadar vücut yapısı da boyuna takılan bir aksesuar için önemli bir kriterdir. Kısa boylu ve boyunlu bir kadının tasma veya choker denilen tarzda kolyeleri seçmesi kendisi için daha doğru bir seçim olur. Uzun ve zarif boyunlu kadınlar da çeşitli uzunluktaki zincir kolyelerden seçerek kendilerinde şık bir görünüm yaratabilirler. Tabii giydiğiniz kıyafetin yakası da kolye seçiminde bir diğer önemli etmendir. V yaka bir kazak ile dekoltenizde biten ucunda anlamlı bir sembol veya değerli taş olan altın veya gümüş üçlü kolye, sadeliğinize şıklık katarken; prenses yaka bir abiye kıyafetle zarif bir gerdanlık ışıltınıza ışıltı katabilir. Kolye seçerken bulunduğunuz mevsimde göz ardı etmemeniz gereken bir detaydır. Yaz aylarında birbirinden renkli taşlı altın kolye veya kristallerden tasarlanmış kolyelerle kombin yapmak daha kolaydır ve bu sizin daha şık olmanızı sağlar. Kışın ise daha koyu renklerde bordo, koyu yeşil, siyah gibi doğal taşlardan tasarlanmış kolyeler, kış kombinlerinizi detaylandırmanızda yardımcı olur. Hele de siyah şık bir kolyenin tamamlayamayacağı bir kombin yoktur.

Üçlü Kolye Kombinleri

Sadece tek bir zincir veya üçlü zincir kolye modelleri, son dönemlerde kullanım rahatlığıyla ön plana çıkmıştır. Tek bir kolye takarak daha zengin bir hava yaratmak kadınlara çekici gelmiştir. Çoğunlukla aynı boy veya farklı uzun kolye modelleri veya üç zincir kolyeden, kalınlığı aynı veya farklı olarak tasarlanan kolyeler, kadınların ilgisini çekmektedir. Bu zincir kolyeler çeşitli boncuklar, taşlar, anlamlı semboller gibi nesnelerle süslenerek kadınların beğenisine sunulur. Modanın da beğenisini göz önünde bulundurarak kendine özgü tasarımları olan üçlü kolyeler denizatı, istiridye, gemici dümeni gibi birbirine uyumu olan objelerin bir arada kullanılarak, çeşitli boydaki zincirlerle birleşmesi ile oluşan ve birbirini tamamlayan kolyelerdir. Kullanmak istediğiniz yere göre değişiklik gösteren bu kolyeler, birbirinden farklı boyutlarda tasarlanır. Her kolyede olduğu gibi bunda da tarzınız, vücut tipiniz ve giydiğiniz kıyafet belirleyici unsur olur. Altın, gümüş, çelik, zirkon veya değerli taşlar kullanarak tasarlanan üçlü kolyeler arasından kendinize yakışanı seçip tarzınızı konuşturabilirsiniz. Madalyon dediğimiz nesne de üçlü kolyelerde kullanılabilmektedir. İçine sevdiğiniz birinin resmini koyabileceğiniz bu kolyeler özellikle uzun üçlü zincirlerle tunik veya kapalı yaka kazaklarla şıklığınıza şıklık katar. Üçlü kolyeler sizin, özel davetlerde, günlük hayatta, işyerinizde veya plajda çarpıcı bir şıklık yakalamanıza yardımcı olur. Yaşadığınız her alanda bir seçenek oluşturan çeşitli modelleriyle üçlü kolyeler kadınların gözdesi olmuştur. Üç kolyenin tek bir noktadan takılıp çıkarılması, birbirlerine karışıp dolaşmalarına da engel olur. Tabii bu da bir kullanım kolaylığı olarak üçlü kolyelerin öne çıkmasını sağlar. Rengârenk boncuklardan oluşan üçlü kolyelerin genç kızlar da hatta kız çocuklarında bile tercih edildiğini görüyoruz. Bazen bu üçlü boncuk kolyelerin her birinin ucuna da birbiriyle uyumlu farklı objeler takılarak bir tarz yaratılmıştır. Farklı boyları olan altın veya gümüş zincirlere konulan küçük zarif kelebek desenlerinin, tarzınıza katacağı şıklığı kaçırmamalısınız. Üçlü kolye modelleri arasında kişilerin harf ya da isimlerinden tasarlananları en çok tercih edilenlerdir. İsminiz, eşinizin isminin ve çocuğunuzun isminin bir arada yazılı olduğu üçlü bir kolyeyi takmak birçok kişi için özel ve anlamlıdır. Bu tarz tasarlanan üçlü kolyeleri hem kendiniz için hem de sevdiklerinize güzel ve etkileyici bir hediyelik kolye olarak düşünebilirsiniz. Üçlü kolyeler göz dolduran yapısı ile tarzı ne olursa olsun güzel bir hediye alternatifidir.

Pek tabi aksesuar kullanmayı seven erkeklerde bu üçlü kolye çeşitlerinden, kendilerine uygun olan tarzlarını tamamlayan tasarımları seçerek, farklılıklarını belli ederler. Modern, genç ve sportif tarzı benimseyen erkeklerin çoğu gümüş, çelik boylardaki zincirlerle kombin edilmiş madalyon veya ucunda bir sembol (fildişi, barış, geometrik şekiller gibi) olan modelleri tercih etmenin yanında, çeşitli boncuk veya doğal taşlı kolye ile dizilmiş olan üçlü kolye modellerini de göz ardı etmez. Giyimini tamamlayıp, stilini yansıtarak kendi adlarına şık bir ambiyans yaratırlar.

Üçlü Kolye Fiyatları

Her tarza uygun olarak tasarlanan çok çeşitli üçlü kolye fiyatları, özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Üçlü kolye fiyatlarının değişkenliği herkesin bütçesine uygun bir seçenek bulmasına yardımcı olur. Uzun ömürlü ve dayanıklı altın üçlü kolyenin cazibesi yüksek olsa da fiyat olarak da gümüş bir üçlü kolye kadar kolay ulaşılabilir değildir. Genel de bu altın üçlü kolyeleri daha uygun maliyetlerle üretip piyasaya sunmak için, altın kaplama ürünler kullanmayı tercih edenler de çoktur. Bu tüketici için de beğendiği üçlü altın kolye modelini daha uygun fiyata edinebilmek demektir. Üçlü kolyelerin fiyat skalası tasarlandığı madenin değeri, eğer üzerinde değerli taşlar varsa bunların fiyatı, kullanılan malzemenin kalitesi, miktarı gibi bir sürü faktörün hesaplanması ile meydana gelir. Üçlü kolyenin fiyatı, kullanacağınız alandan malzemesinin rengine kadar bir sürü değişik unsurdan etkilenerek değişiklik gösterir.

Çoklu Kolyeler ile Stilinizi Hareketlendirin

Sonuç olarak aksesuar takmaktan vazgeçmek istemeyen kadınlar için, bin bir çeşit model ve tasarımı olan kolyelerin arasında farklı tarzıyla kendine bir yer açan çoklu kolyeler, her yaştan kadına hitap etmektedir. Kimi zaman sade, zarif bir şıklık kimi zaman da ihtişamlı bir ışıltının peşinde koşan kadınlar, bu üçlü kolyeler arasından kendi tarzlarını yansıtanı seçerek istediklerini elde ederler. So CHIC de biz kadınlara bu konuda alternatif yaratmak için, kendine özgü çizgisiyle tasarımlar yapmaktadır. Tarzına şık ve zarif bir dokunuşa hangi kadın hayır diyebilir?

back to top

UYARI!